CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

irminka
1. říj 2009

všechny se tam sejdeme....mně ti mimísci také ubírají mozkové bunky 😉

ywushka
1. říj 2009

Me uplne silene boli nohy,tak se jdu vyvalit do postele,ta me dneska zachrani!!! Ja se taky straaaaaaaasne moooooc tesim na ten 3D UZV snad bude Juraj (manzel) doma a pujde tam se mnou. Dneska mi prislo i tehu obleceni,segra mi koupila v anglii kabat,teplaky a tricko na kterem je napsane "odpocitavam devet mesicu😀" tak vam to zitra nafotim,ten kabat co me koupila minule uz jsem prodala,protoze byl maly,ale pani je spokojena🙂!! Jejda to vam ale reknu,to dneska byly teda nakupy🙂,jsem totalne vyrizena,ale snad uz je to vsechno-teda alespon co se tyce tech velkych veci,postylku uz objednam pres net. Dneska mi dorazila i ta kombinezka co mam v albicku,je uzaaaasna🙂 jeste krasnejsi nez na obrazku.
Jeste po vyplate vyslu manzela aby nakoupil veci do kuchyne jako varecky,lzicky,kladivko,desticku a takove tyto veci,aby jsme se mohli nastehovat,zitra nam prijdou dokoncit ty dvere,nainstalovat zaluzky a pripevnit venkovni parapety a podobne nesmysly,na pondeli jsem domluvila obkladace,aby prisel dokoncit olistovani dlazeb a elektrikar prijde primontovat svetla a jupiiii toto frci🙂!!!

Mejte krasny vecer a preju dobrou noc

miradka
1. říj 2009

Irmi, u mňa je to podobne, ale aj manžel, ten z ničoho nič na plno vecí zapomína...vraj sa u neho prejavuje tehotenská skleróza 😀 😀

sajmona
1. říj 2009

ahoj holky,tak nějak sem ted nezapadám,tak vás alespon zdravím.
Miradko: gratuluju k párečku,to sis přála že?? 😉
gabi: dobře že jsi z nemocnice už doma,bude zas dobře 😉
jinak všem dobrou noc

miradka
1. říj 2009

Saj, zapadáš sem, sme zvedavé ako sa ti darí... 🙂 Díky, priali sme si párik a sme radi že to vyšlo. 😵

Holky 20 minut skúmam prečo tiskárna nestiskne PDF súbor a potom som zistila, že netiskne žiadny súbor. Manžel si s tým nevedel rady, tak som to chcela vyriešiť. Skúšala som úplne všetko, aj cez printSC, rozne nastavenia tiskárny a viete na čo som prišla? Manžel zapojil tiskárnu do počítača, ale do dierky, kde patrí internetová šnúra... 😀 Tak sme sa tomu smiali asi 10 minut, no fakt sranda 😀 😀 To budú tie tehu hormóny, už sa prejavujú aj u mužíka 😀 Ale nám dobre padol taký smiech 😅

ywushka
2. říj 2009

gabi: jejda vzdyt ja jsem si ani nevsimla,ze uz jsi tady i ty🙂,tak to jsem rada,ze jsi doma a ze je vsechno OK!!! Tak te tu zase vitame🙂

Jinak ja uz jsem jako obvykle nekolikaty den po sobe vyspinkana,tak vam popreju JAKO PRVNI krasny slunickovy den (teda alespon v ramci moznosti)!! Manzel uz mi ujel v pet do prace a me vzbudil jeho budik a od te doby jsem uz nezaspala.

petula82
2. říj 2009

ywusko,děkuju,jseš hodná

miradka
2. říj 2009

Dobré ránko holky, začínam byť trochu nervózna z tej kúpi na aukru. Kupovala som prebalovací pult, príkaz do banky som dala v sobotu, takže počítam, že tej pani mali prísť najneskor v stredu. No a ešte sa mi neozvala. Včera večer som jej písala mail, či prachy dorazili a neodpísala ešte, tak neviem čo mám robiť. Dúfam, že odpíše a pošle balík, inak budem poriadne naštvaná ☹

Holky, poznáte mungo? To je taká zelená fazuľka a zvyčajne sa dáva na klíčiť. Občas to majú v kaufu. Tak som si kúpila celý balík suchých fazuliek a dnes už je to mugo super. Akurát musím vymyslieť čo s ním. Buď len tak na chleba alebo najlepšie nejaký salát...nemáte tip? 🙂

muschka
2. říj 2009

Ahojky 🙂 ! Jakpak se máte? Dnes je ale krásné počasí 🙂 !

Luci, tak nám ten víkend v přírodě vyjde, ne?

Mir, mungo to slyším poprvé, tak Ti nevím. Ale gratuluju k chlapečkovi a holčičce 😉 !

Saj, neboj já sem teď taky moc nezapadám, ale jak mi řekla Žabi, máme zase jiné starůstky a to je pro ty naše těhulenky třeba trochu vzpruha 🙂 . Třeba budeme pak spolus stejně těhu 😉.

Já jsem dnes chytla rapla a napekla dvě buchty, v mezičase pokračuju v generálním úklidu, pak ještě k léčitelce mimo Brno a rychle naskok do práce, šéfka bude skoro do prosince pryč, tak po ní musím přebrat oddělení, abych věděla co se tam událo 😝.

Ale odpo až přijde manžílek, vyrážíme na chatu, hurááááá 🙂!

chrobacek
2. říj 2009

ahoj 🙂

mir mungo dávám naklíčené do salátů

musch... jdeš i k tomu věštci? co doporučila Yw? a co ta léčitelka?? povídej přeháněj

miradka
2. říj 2009

Muschka, mungo je super mňamka, keď je naklíčené chutí ako zelený hrášok a ten ja milujem 🙂 Inak díky, hlavne že sú zdraví... 😵 Ja sa tiež chystám piecť, ale až zajtra, budem robiť buchty na pare. To bude obed 😀

miradka
2. říj 2009

CHrobáčku a čo ešte do neho dávaš? Nenašla som moc receptov...aj keď ono je to asi fuk...to može byť zmeska všetkého možného 🙂

chrobacek
2. říj 2009

přesně tak dávám co do normálního zeleninového salátu prostě to mungo či cokoliv jiného naklíčeného ten salát ozvláštní a nebo to přidám do pomazánky např. vajíčkové

ywushka
2. říj 2009

"JDU SI DNESKA HODIT STRANEK" jsem uplne na nervy,ja jestli kvuli temto nervum ohledne baraku neporodim driv,tak to bude tezky zazrak,no jo jenze kdyz svagr je naprosto klidny clovek!!!= vysvetlim pozdeji

ywushka
2. říj 2009

kdyz se podivas na aukru na tu svou aukci,tak je tam napsane-poslete mi udaje o prodejci-kdyz si na to kliknes,zobrazi se ti tabulka,kde bude bud ukazat a nebo poslat (nevim jestli je to presne takto,ale ma to ten samy vyznam)-pak te to hodi na odkaz prihlasit se-tak se znovu prihlasis a zobrazi se ti kontaktni udaje o tom prodejci od ktereho jsi to kupovala-byva tam adresa,email,ale nekdo tam ma i TEL.cislo,tak ja byt tebou tak bych ji zkusila zavolat byt tebou,pokud s tebou nebude komunikovat!!!

chanel
2. říj 2009

ahoj, no tedáá Miradko:gratuluji!!!!!!!!!!!Muschko, zdravím Tě! Chrobáčku, Ty tuláčku, kde jsi byla? Já jsem dneska konečně zařídila všechna vyšetření a hned po výsledkách jdu na to....asi 😀

chanel
2. říj 2009

Ywushko: ty fotky profi co máš v albíčku jsou luxusní...jsi děsná kočka!!!!Takže se syn může těšit na pěknou mamču

chrobacek
2. říj 2009

chanelko ahoj ty jdeš na další ivf??? takto rychle??

chrobacek
2. říj 2009

yw...krásný fotky opravdu nádhera 🙂

chanel
2. říj 2009

chrobčo: rychle ani ne, výsledky dojdou do tří měsíců.A ja jsi na tom Ty? Jdeš na laparku?

chrobacek
2. říj 2009

jo ahá takže jste byli na genetice? já to pochopila, že valíš už pomalu zítra 🙂))

na laparku nepůjdu ..... zatím

miradka
2. říj 2009

Ywush, super si mi poradila, má tam uvedené aj telefónne číslo. Tak ja jej skúsim zavolať, ale...nie je to ešte skoro? Maily sme si vymenili v sobotu a včera večer o 8 som jej písala, či peniaze dorazili a ešte neodpísala. Mám počkať alebo už volať? 😕
Chanel díky 😵 😵 Tak teraz ti to už fakt musí vyjsť, držím všetky prsty, aj tie na nohách 😉 😉
Chrobáčku, budeš cvičiť Mojžišovku?

gabina79
2. říj 2009

Ahojte holky 🙂
Mir, ty fotečky jsou krásné, malá je úžasná 🙂
Ywuš a ty tvoje umělecké fotky jsou naprosto bezva 🙂 ..jsi pěkná maminka 🙂
Chrobi, jak to, že nepůjdeš na tu laparku??? Já myslela, že čekáš jen na ms a jdeš na to 😕
Chanelko, držím pěstičky, aby pak byly výsledky OK a to poslední ivf bylo opravdu poslední 🙂
Saj ahoj? Jakto že sem nepatříš? To spíš my těhule tady zacláníme, přece jen je to pro snažilky 😉 ...tak piš piš, co u tebe nového....
Hanča už tady dlouho nebyla, že? Copak s ní je? Měla by jít na ketík, ne?
Žabi, mě taky v nemocnici řekli, že to může občas v bříše bolet a táhnout, že to jsou prostě ty vazy jak se napínají..ale člověk pořád přemýšlí, jestli to tak má být a jestli je mimís OK, co? To znám 😀 ...no snad tě aspoň brzy přejde to špinění a žádné zhoršení už nebude 😉

gabina79
2. říj 2009

Holky, vyfotila jsem si ráno bříško, tak se kukněte...zajímalo by mě, jestli vidíte nějaký nárust, protože já skoro ani ne ☹ ..a to je rozdíl 3 týdny od poslední fotky

chanel
2. říj 2009

Mir: děkuji 😀 ,Gábo, snad bude, já Ti nevím, proč to nemůžu prolomit,ale víš co nestresuji se,jsem v klidu, nic bych s tím stejně neudělala...jednou se to podařit musí,ale snad pak nebudu na mizině 😅 Chrobčo: proč nejdeš na laparku? Bojíš se operace? Nebo si myslíš, že jsi v pořádku a nic tam nenajdou, jako, že i já si myslím, že jsi v pohodě. V tom Tě chápu, taky jsem měla ten pocit, že jim zdrhnu z operačního stolu..půjdeš ještě letos na poslední pokus?

chanel
2. říj 2009

Gábo, no pěkně se kulatíš a větší rozhodně je! jAK SNÁŠÍŠ TĚHU NEBO ASPON JAK JSI SNÁŠELA ZAČÁTEK,AT VÍM, JAK TO PROBÍHÁ 😀 😝

chanel
2. říj 2009

Chrobi: a holky co ta Mojžíšovka, já bych taky chodila,šly byste někdo?

gabina79
2. říj 2009

Chanel, myslíš, že je větší od posledně? 😕 ...já jsem teď v té nemocnici asi zase zhubla ☹ ..no u mě byl začátek děs, taky jsem se dlouho nedostala z mojí původní váhy, pořád mi bylo špatně (přes celý den), neměla jsem chuť na jídlo, ze všeho se mi zvedal žaludek...ale ani jednou jsem nezvracela, tak aspoň něco...ale jinak dobré, postupně se to zmírňovalo a na konci čtvrtého měsíce už mi špatně nebývalo..uvidíš, co nevidět nám tady budeš popisovat, jak se cítíš jako těhule ty 🙂...je dobře, že si v klidu, nervy tomu nepomůžou...budeš taky chodit na tu Mojžíšovku?

gabina79
2. říj 2009

Jo jinak holky, jak jsem slíbila, přeměřila jsem se a převážila....podotýkám všechno hned ráno před snídaní...váha mi spadla - v pátek v poradně mi říkala, že vážím skoro 62 kg a dnes to bylo 61,1...moje původní váha byla 58, takže přírustek (i s úbytkem) asi 3 kg...když jsem říkala manžovi, že by měl mít prcošek cca 20 cm včetně nožiček a asi 250g, tak říkal, že to není možné, že se do toho mojeho bříška nemůže vlézt 😀

gabina79
2. říj 2009

no a ty míry taky nic moc...rozhodně za vámi všemi zaostávám...takže je to 88-88-96 (nikdy jsem nebyla prsatka a asi ani v těhotenství nebudu 😀 )...taková nesouměrná postavička 🙂