CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

sajmona
2. říj 2009

jo holky i pilates pomáhá,teda já si ho zacvičím asi tak 2x do měsíce,takže mě zatím nééé,ale třeba se dokopu🙂))

chanel
2. říj 2009

úspěšnost je jako u ivf 30%,mě to čekání ubíjí

gabina79
2. říj 2009

Chrobi, tak držím pěsti, aby se ty spermijky zlepšily...třeba si pak to mimi uděláte sami 😉

chrobacek
2. říj 2009

Gábi jasnačka s tím počítáme 🙂))))

Yv my chtěli taky kontrolní sperm. a čadová říkala že nám ho nepíše po laparce ....

chrobacek
2. říj 2009

aquila • 1d • 18. leden 2008 v 18:03

Která pravidla porušuje: | Zruš Ahoj holky,
taky vám přispěju svou zkušeností. Chodím cvičit Mojžíšovou v Brně. Je opravdu zbytečné cvičit sama, je potřeba odborného dohledu. Mám super rehabku, chodím k ní vždycky po skončení menstruace na moblizace. Jeden den uvolní přes konečník a zopakujeme cviky, které cvičím 2x denně a zrovna mrkne jestli nedělám něco špatně a druhý den uvolňuje žebra -to je takový nadstandard jak ona říká. Cviky mi přidává postupně, vždycky začínám na 5 opakováních každého cviku a postupně to musím dotáhnout až na 2O. Ale věřím jí, učila se přímo od žákyně paní Mojžíšové.Je to makačka,už mi to zabere víc jak půl hodiny, takže dokopat se k tomu každý den ráno a večer je někdy moc těžké...Ale snažím se a věřím, že to pomůže. Jen jsem vás chtěla povzbudit a pokud budete mít nějaký dotaz, tak klidně písněte do IP.

chrobacek
2. říj 2009

hele tak přes konečník si teda nic dělat nenechám !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

gabina79
2. říj 2009

a kdepak je dneska Mir, Lucka, Irminka, Ywuš...a Sim tady taky dlouho nebyla 😕

sajmona
2. říj 2009

chrobi: 😀 😝

cincolina
2. říj 2009

Asi taky jenom pozorují z povzdálí, jako já 😉
Chrobi 😀

chrobacek
2. říj 2009

Cin jak je ? odpočíváš?

yvett09
2. říj 2009

Chrobi: 😀

pajass
2. říj 2009

Tak to abysme si nachystaly pevný nervy a naditou peněženku, co?? Mám PCO, zvýšený testosteron a prolaktin, ach ouvej... ☹ Co stojí spermio? Stavíme dům ☹

yvett09
2. říj 2009

no to je vazne divny, ze bez laparky nic neposkytnou 😠 my tam jdem v rijnu na konzultaci s Cadovou, tak doufam, ze bude vstricna, kdyz uz jsem na te blbe laparce byla.

chrobacek
2. říj 2009

yv ona to myslela asi tak že se uvidíme tak že si mám o to říct a to je právě to co mě štve pořád dokola nějaké konzultace atd. já napr nechápu proč tam zase jdete na konzultaci to jste se mohli rovnou domluvit po laparce na dalším postupu

chrobacek
2. říj 2009

pajass ... kde ti zjistili PCO atd?? spermiogram je zdarma

yvett09
2. říj 2009

po laparce jsem tam sotva tak dolezla a byla jsem rada, ze jdu hned domu. Manzel ani nebyl v Brne, takze jsme se domluvili na dalsi konzultaci v tom rijnu. Docela me to i vyhovovalo. Ja taky porad doufam, ze se nam ten spermiogram zlepsi a treba se to povede prirozenou cestou. 🙂

chrobacek
2. říj 2009

a vy jste na tom jak?

pajass
2. říj 2009

pco mi diagnostikoval obvodní gynekolog na základě horm. profilu a při folikulometrii

pajass
2. říj 2009

ale s těma procentama úspěšnosti už ničemu nevěřím...

yvett09
2. říj 2009

myslim, že to bylo nejdriv taky 1% morf a potom asi jen 3%. Takze zlepseni nic moc, ale nijak moc jsme to neresili, davali jsme porad nadeji 2.IVF. Tentokrat ma manzel ty vitaminy, caje a femigard, tak snad se neco zlepsi. I proto bych chtela ten kontrolni spermiogram, abychom se trochu pozitivne motivovali (teda pokud tam bude zmena k lepsimu) 🙂

cincolina
2. říj 2009

Chrobi, jojo, ležím, čtu. Zatím se to lepší (ťuk, ťuk).

chrobacek
2. říj 2009

cin šikovná jsi 🙂)

yvet tak to jste na tom stejně jako my i s tou nadějí .... ale já si myslím, že právě příčina neuspěchu je v tomto.... a že je potřeba ty spermie zlepšit ... udělat dna fragmentaci což na obilnáku nedělají ..... takže z toho důvodu se do ivf nehrnu ....takže naprosto tě chápu

yvett09
2. říj 2009

Chrobi - teda ja ziram, jak jsi informovana, a copak to ta dna fragmentace vlastne je? Ja se tady dovim daleko vic veci, nez na OBI.

muschka
2. říj 2009

Chrobi, já jdu ke kartáři koncem října, neb měl 2 měsíce dovolené. Ale ještě mám kontakt na jednu kartářku a u té by to asi bylo rychlejší, ještě uvidím. Ještě chodím k léčitelce a ta zase tipla moje plodné dny, takže jsem zvědavá. Ale tento měsíc to prý určitě nebude... ☹

muschka
2. říj 2009

Holky, pá já se loučím, na plotně mi to bublá, ještě dovařit, dobalit a jedeme na chatu 🙂 !!

miradka
2. říj 2009

Chrobáčku 😀 😀 ešte nevieš čo všetko si schopná urobiť pre mimčo 😀 Ja som bola tiež z toho paf, nakoniec mi to musel napraviť 2x a potom som s tým sekla, ale v Brne to budete mať úplne o inom. Ja som cvičila len doma a ten chlop bol nechuťák od prírody 🙄 😝 Pokiaľ by to robila skúsená ženská, to by mi asi nevadilo, ale od neho 🙄 ee, nikdy viac a preto som prešla na pilates.
Saj, ja som na pilates chodila pol roka a bolo to super, snažila som sa 2x za týždeň, ale nie vždy mi to tak vyšlo... 😉

petula82
3. říj 2009

Dobré ráno.Ahoj Cin.,jak je.Už je to lepší? Kdy máš další kontrolu? Všechny vás moc zdravím

cincolina
3. říj 2009

Petuli ahoj,
včera už se mi to zdálo lepší a dnes v noci jsem zakrvácela celou postel. Ach jo. Tak se poctivě málo hýbu, ale jsem zvědavá, jak dlouho to všechno bude trvat, zase tak velkej ten hematom nebyl 😠
Co ty? Jakou jsi měla hodnotu druhé krve? A kdy jdeš zase? A nějaké příznaky? 🙂
Já jdu na kontrolu až za 14 dní. Zatím to nicnedělání zvládám, čtu Eragona a trochu z domu pracuju. Akorát mám pocit, že v práci už všichni musí tušit... Když jsem byla na OPU a ET, tak jsem to maskovala za gynekologickou operaci 😉

petula82
3. říj 2009

ahoj Cin.,to mě mrzí,že máš takový starosti.První byla205(13.den) a druhá byla za dva dny po tom490.Mám injekce na podporu.Skoro pořád spím.Tak hezky odpočívej.Jen hezky lež,aspoň si odpočneš

monulkab
3. říj 2009

Chrobi, ta mobilizace kostrče přes zadek je pro dosažení celkového výsledku nutná..... 😖 prý to ale není tak strašný.....