• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Obilný Trh Brno II.

23. dubna 2017 
Irmi, mrkni ještě jednou :wink:
9. říj 2009 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a už tam je :slight_smile: asi jsem byla moc rychlá......Verunka je prostě kočka
9. říj 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucka: jejda to jsou naaaadherne oblecky
9. říj 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irmi, děkuju za pochvalu...hned ji to při večerním mazání bříška řeknu :grinning:

Ywush, :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. říj 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,

dlouho sem tu nebyla, koukám, že vám ty týdny jen letí. Já už mám po všech vyšetřeních a čekáme jen na výsledky. Nejpozději budou z genetiky a to až za osm týdnů. Dělali vám v Obi testy na Torch?
9. říj 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, krásna holčička, gratulujem k úspešnému utz :dizzy_face: :wink:
9. říj 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucka: jejda ja jsem to pochopila tak ze se mam divat na oblecky a ona tam ma fotecku malica!! Se omlouvam ze jsem si toho nevsimla driv,ted se tady sama sobe strasne smeju:slight_smile:!!! Je kraaasna!!!

ja se jdu vyvalit uz do postele tak preju vsem dobrou noc
9. říj 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se jdu také dusit rýmou k superstar...papapapa
Chodůr, to je můj favorit :wink:
9. říj 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krasne (i kdyz tady hodne mlhave) dobre ranko!! Ja jsem si dneska nejak pospala,jsem se vzbudila az v osm hodin a dost jsem se toho lekla,nejsem zvykla si tak vyspavat! Dneska je tady takovy znamy pochod mezi sklepama a vinohradama,zase jsou tu stovky-asi i tisice (vzdycky tu byva kolem 6000) lidi. Tak to chodi kolem naseho domu...:slight_smile: v ruce maji burcaky....no jo idilka pro lidi,kteri to nemaji a neznaji:grinning:!!

Preju vam krasny den!!
10. říj 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky, přeji pěkný den.. Brno hlásí deštivo a ošklivo :frowning2:
10. říj 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
El, ahoj, dnes jsi v práci?
Já jsem právě sundala totálně zmoklé prádlo z balkónu, znovu ho nechávám vyždímat a pověsím v koupelně :angry:
10. říj 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré dopoledne, kočeny...

.... i my hlásíme mlhavo, deštivo a ...prostě hnusné počasí :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Teď jsem došla se synátorem z obchodu, aspoň jsme se provětrali a já koupila malé punčocháčky, jsou roztomilé a ke všemu prostiskluzové, což asi malá ještě lozit nebude, že :grinning: (jsem se nechala inspirovat Ywushkou, má je také v albíčku), synátorovi čepku a také punčocháče, ale už né protiskluzové..

Teď budu vařit a na odpoledne něco vymyslím, aby jsme se neukousali nudou.. co máte v plánu vy?

Cin, to prádlo teda muselo být ale mokré :stuck_out_tongue_closed_eyes: nezávidím ti to, mě se to stalo jednou a fakt to naser***

Kočky, kdy uděláme nějaký ten srazík?
10. říj 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mamina se vrhla u nas na baraku na uklid-zrovna umyva francouzske okno na dvur:slight_smile:,ta je teda hodna!:slight_smile: A ja varim:slight_smile: dneska delame plnene papriky!!!:slight_smile:
10. říj 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, u nás leje a leje... :frowning2: Ale nám to až tak nevadí...mužík penetruje steny a zajtra malujeme. Už sa teším. Dnes skočíme do Kastoramy na farby a omrkneme aké tam majú koberce. No a potom bude romantika...budem si čítať zamilovanú knižku :slight_smile:
Plnené papriky mňaaaaaaaaaaaaaaaaaam :dizzy_face: Ja robím obed na zajtra - bude farmárska pórková polievka a smažený řízek so syrom a tarhoňa. :wink:
10. říj 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne, dneska jsem doma naštěstí.. dopo jsem si uklidla, uvařila a teď jsem se byla čučnout ve městě..
10. říj 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady je sice zatazene od rana,ale neprsi,je tady ten pochod mezi tema sklepama a tak jsem se tam byla s babickou podivat na takovou prochajdu!! A bylo tam straaaaasne moooc lidi a na kazdem kroku jidlo a burcaky:slight_smile:
10. říj 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
krasny den preju vsem!!!
11. říj 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,
tak já jsem včera strávila se synátorem půl dne v Brně, hráli tam fotb.mistrák. když jsem přijeli k nám do Ostrohu, tak jsme jeli na hokej, manža trénuje děcka, takže jsme se ještě dívali na jejich zápas, potom manža ještě hráli jejich hok. ligu a bylo půl deváté,když jsme přijeli domů...no a začal fotbal a já hotová šla v půl desáté spát......asi 4x jsem byla v noci vzhůru, hoši kopají jak o závod a v 6 jsem byla vyspinkavá do růžova :angry: ......takže prostě super sobota :wink:
Mám úvařeno, tak trochu uklizeno a v 11:30 hraje synáček opět hokej. mistrák, takže valíme na stadion, teda jen já a manža, malý už tam dávno je......

Jesli ty moje děti budou hodné, tak to bude asi zázrak, protože my jsme fakt jak poplašnáci.....

Takže všem přeji také hezkou neděli :slight_smile:
11. říj 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojtě těhulky a budoucí těhulky,

to je dneska zase den... pořád prší a já jsem jako přejetá parním válcem, vůbec jsem se nevyspala. Malá tam asi opravdu hrála mistrák nebo už fakt nevím, protože to se fakt nedalo :pensive: ke všemu ještě ráno, když jsem zabrala, se uráčila probudit a bylo po spánku.

Snad máte lepší den než já..

Mějte se pěkně, pááááááááá
11. říj 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
vidím, že nie som jediná čo som sa nevyspala. Dnešná noc bola fakt úžasná :angry: Išli sme spať neskoro a bola som hore už o 6. Ale poviem vám...to bol teda budíček. Vlastne to bolo asi o 4...idem na wc, ešte v polospánku a tresk...hlavou som vrazila do dverí, pekne stredom - boli pootvorené do polovice. Na čele mám poriadnu hrču a chudák mužík sa tak zľakol, že bez zaváhania vyskočil z postele a išiel ma skontrolovať či som v poriadku. Poriadne ho to vzalo, mám pocit že som si aj bruško trošku udrela, ale mimča sú v poriadku, kopú o 106. Potom som ešte zaspala, ale o 7 som bola už hore. :unamused:

tak sa majte pekne, jééé, práve zasvietilo slniečko :slight_smile:
11. říj 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ženy ahoj,
my dnes byli na krátké procházce na Alexandrovu rozhlednu u Adamova, je tam už nádherně podzimně, ty krásné barvy... zrovna jsme vychytali chvilky kdy svítilo sluníčko. Ale jsem teda hotová, manžel se teď jel ještě projet na kole a já polehávám. Teda co já budu dělat za pár měsíců :wink:
A já jsem se vyspala dobře, akorát manžel si stěžoval, že nemůže spát, protože "moc nahlas dýchám" :grinning:
11. říj 2009 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cin, na to poznám perfektné riešenie a bohate stačia tie za 3 kačky :grinning: :grinning: http://ochrana-sluchu.eod.cz/zatky-do-usi.htm?sort=price&dir=up
11. říj 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mir, tak že bych už pro něj měla dárek k vánocům? :wink:
11. říj 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pokiaľ to dovtedy vydržíte? :grinning:

Holky, ktorý pokojík sa vám páči? Mne samozrejme ten zelený, ale neviem, či sa niečo z toho dá objednať, asi tam zajtra zavolám a opýtam sa na tú tapetu :slight_smile: Pod tým článkom sú ďalšie krásne návrhy
http://www.styltex.cz/?clanek=98
11. říj 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mir, všechny jsou moc moc krásný, jaj, hned jsem si to uložila do oblíbených a až přijde čas... :wink:
Luci, maličká je moc krásná!
Těhulky, a co ty první pohyby? Kdy jste poprvé ucítili mimiško(a)?? Já už se na to moc moc těším, tak ať vím, na kdy se mám těšit :sunglasses:
11. říj 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak nám odešla návštěva (dojela kamoška, kterou jsem dlouho neviděla)..a bylo to super.
Byli jsme se projít i venku, ale je tam fakt škaredě...začalo i znovu pršet :stuck_out_tongue_closed_eyes:

žabi, já malou cítila kolem 17tt, ale to byli jenom takové bublinky, něco jako šumák v bříšku :grinning:
Pořádně jsem ji začal cítit později-mám to napsané v Albu a to už i cítil manžel.

Mir, mě se líbí ten zelený pokojík :dizzy_face: :dizzy_face:
11. říj 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,snad jste cely den odpocivali vic nez ja!!! Vyjela jsem s manzelem na nakupy do ikeii pro vybavu do kuchyne!!! Jejda penez utracenych pet tasek nakoupenych a stejne se mi zda,ze jsme zase nic neprivezli!!! Jen jsem malemu koupila jeste takovou paradnickou deku se zabickou a nejake kosicky latkove na trideni plenek,kosmetiky a tak!!! Zitra razim (pokud to teda bude jen trosku mozne) do hodonina nakoupit najekou kosmetiku a drogerku,za chvilku se budeme stehovat tak potrebuju nakoupit i nejake pripravky domu a tak!!! Jsem silene unavena z toho chozeni po ikeii bylo tam snad milion lidi a vsem aby clovek porad vyhybal!

zabi: jo tak kolem toho 17tt jsou ty pohyby trolinenku citit!!! Pak uz pozdeji to neni zase az tak prijemne,ale vydrzet se to da:slight_smile:
11. říj 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko preju!:slight_smile:

Ja jsem zase uz vyspana od pul sedme! A procitam si tady diskuze o tom,kdy mit sbaleno do porodky!!:slight_smile: Mamka tady do me porad huci,ze jsem si nezacala balit tasku,tak se dneska chystam do DMdrogerie a neco malo pokoupit!!! Ona zacala mit problemy v sedmem mesici s predcasnymi porody,tak ted po me chce,aby to mela vsechno uz pripravene!! No jo,mamky:slight_smile:!!

Jinak vam preju hezky den (venku je ale hezky hnusne!!)
12. říj 2009 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženy,
taky přeju dobré ráno, i když při tomto počasí teda... jsem dneska poprvé v práci, tak doufám, že přežiju :wink: . Musím říct, že se na to bytí doma zvyká fakt rychle.
12. říj 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky, už som aj ja hore a plánujem si na dnes program. Odpoledne ideme s tchýni do polska, omrkneme koberce, nejaké detské šatičky a skočíme do sekáča. Vraj je tam nejaký dobrý sekáč, kde sa dá nakúpiť na kilá. Za kilo sa platí asi 7 zlotych, tak som zvedavá, či to nie sú nejaké hnusné handry..
12. říj 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek