CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

zabicka007
19. říj 2009

Eva taky nevím, ale hned jak se vejde hlavním vchodem do Bohunic tak sedí paní - informace, takže ta mu určitě poradí
Emers, teda, gratuluji k pozitivnímu testu, je to skoro neuvěřitelný za jakých okolností se to může povést! 🙂

emers
19. říj 2009

Eva: taky nemám tušení

Holky, no tak snad nám to tam nějak nepomíchali ty spermie 🤐 , že byli teď tak dobrý 😀
fakt nevím, ale už jsem to psala na jiné diskuzi, pomohla mi dost kamoška, která měla dítko po IVF a pak za pár měsíců když ho ještě kojila a nespala atd., tak otěhotněla že ani nevěděla jak... tak ta mě uklidnila v tom, že prostě je to hodně i o souhře různých faktorů a ne jen o diagnozach... no kdoví jak to vůbec je... 😉

sajmona
19. říj 2009

Ahoj holky,tak jsem dneska zpět v Brně.Žabi,děkuju,dívala jsem se,měla jsi 3 měs pauzu, takže půjdu do toho až ten druhý cyklus 😀 ,takže CHANELKO 🙂 doufám,že budeš mít výsledky z gen a půjdem do toho spolu🙂
Emers: gratuluju 😉 to je supeeer

chanel
19. říj 2009

Saj: no čekám čekám na výsledky, snad budou!! A jdu na to s Tebou......tady se k nám nikdo nepřidá????Co Sune, Chrobčo a Ellenko....a další???

monulkab
20. říj 2009

chrobi, tak jsem byla ráno na obilňáku a jukla jsem se při té příležitosti do karty, už tam byl ten papír z imunologie, a u všech 6ti položek bylo napsáno negativní. Byly tam nějaký hodnoty a takový ty matematický znaménka, ale jinak nic zvláštního. Jinak jsem byla na krvi, ale dneska mě už fakt mrchovsky začalo bolet břicho, takže tak....test už jsem ani nedělala. Dneska v 15.30 konzultace.

lucka.adis
20. říj 2009

Ahoj holky,

jdu na vás juknout co je u vás nového a jak to pokračuje.

Monul, držím palečky!!!!

monulkab
20. říj 2009

díky luci, těhu testy z moči mám ale negativní, tak si ty tvoje palečky pro jistotu schovám na příští cyklus!!!! 😉

chrobacek
20. říj 2009

monulko děkuju za info... tak jsi na tom lépe jak já 🙂

ahoj holky 🙂

chanelko já do třetího rozhodně nejdu nemám jasnou imunologii 😠

monulkab
20. říj 2009

a co jinak chrobi? nějak tady vázne komunikace...

chrobacek
20. říj 2009

nojo 🙂 jinak nic snažím se něčeho dopídit... a nedělat další chyby ......

monulkab
20. říj 2009

myslíš že jsi dělala nějaký chyby?

chrobacek
20. říj 2009

monul jo že jsem lezla na druhé ivf moc rychle, že jsme si nenechali udělat imuno atd....

chrobacek
20. říj 2009

ted tomu dám čas.... mojžíšová, imonologie, dna fragementace spermií, PGD atd....

saj jak jsi dopadla ty?

monulkab
20. říj 2009

jojo, saj, nevím jestli jsme se tam ráno nepotkali, měla jsi zelenou tašku?

monulkab
20. říj 2009

chrobi ale to přece není o tom že by jsi lezla moc rychle do druhého ivf, ale o tom, že tě to doktoři nechali podstoupit znovu takhle rychle, jsou dva závěry, buď se to tak standartně dělá a mívá to úspěch, nebo jim to bylo jedno, ale tomu druhému se mi nechce věřit.
Jinak tu imunologii jsem si teda taky představovala podrobnější, ale asi vyšetřují jen to co může plodnost ovlivňovat, zbytek jsou pro IVF nepodstaný věci...ale toť jen můj názor laika.

chrobacek
20. říj 2009

monul nevím co si o tom mám myslet každopádně ani tu imunologii mi neudělali pořádnou a navíc s vlivem léku no comment... a nemáš pravdu s tou imuno... nedělali nám protilátky proti embryu což promin ale to je dost důležité !!!

elennka
20. říj 2009

ahojda holky, opět nějak nestíhám.. práce, práce ... no já bych měla tak během 14 dní dostat MS, tak se potom uvidí, jestli zkusím ještě cyklus jen s clostilem nebo se vrhneme do IUI.. V pátek jdu ještě na imunologii..

monulkab
20. říj 2009

Já bohužel nemám dobré zprávy.z naší konzultace která proběhla dnes...to že bude krev negativní mi bylo jasný, ale dorazila nás paní doktorka s výsledkama spermiogramu, který udělali při iui....z 58mil máme najednou jen 28milionů spermií, a z morfologie 29% dobrých máme najednou po 2 měsících 90% morfologicky špatných...to jsme teda nečekali vůbec...takže moje plány na zkoušení iui až do léta s clostilobegytem bohužel padly, a dostala jsem na výběr, buď iui s injekcemi, abychom dali větší šanci spermiím, nebo rovnou ivf....zvolili jsme iui, na ivf půjdu až na jaře.....až teprve teď mi to začíná docházet, manža je špatnej, no, nevím co ještě napsat....
a teď chrobi...dneska jsem se o té imunologii bavila s Čadovou, a řekla mi že mi tam nevyšly žádné protilátky proti spermiím, ani proti emryu, takže nevím co by doki řekla tobě, ale mě řekla sama od sebe tohle. Ještě to okomentovala že u mě tedy žádný problém nenašli, proto by ani nechtěli abych podstupovala laparku a pod....

elennka
21. říj 2009

Dobré ránko.. moni.. nic není tak horké... určitě se vám to povede.. 😉

petula82
21. říj 2009

Monulko,no tak to tě nepotěšila,ale nezoufej,chce to čas.Ikdyž ještě pár let a asi vymřem,když je na tom tolik chlapů tak mizerně. 😖 To aby jsme si pak ty chlapi začly půjčovat 😀 né nebojte,to nemyslím vážně 😀 Všechny vás moc zdravím

chrobacek
21. říj 2009

Mon ... no co na to říct... zhoršení mohlo vyvolat cokoliv i to že je ve stresu z toho IUI takže holka hlavu vzhůru a běžte do dalšího IUI a hlavně chlap at je v klidu nějak ho namotivuj jo?

monulkab
21. říj 2009

chrobi, no včera teda byl docela špatnej, já šla po konzultaci ještě na hoďku do práce, a pak jsem došla dom tak s ním nebyla moc řeč....prostě takový to typický chlapský chování - máme problém, tak budu naštvanej na všechno....pak jsem ale udělala véču a bylo to lepši....je to stejně ale na pi*u...jiným výrazem to okomentovat nedovedu. Pak jsem ještě celej večer přemýšlela, jestli to nemáme změnit a jít rovnou do toho IVF, ale mě se do toho tak strašně nechce...pokud to půjde tak do toho jara budu zkoušet píchat ten fostimon, nebo co to je, no a pak uvidíme co budou dělat spermie, pokud by se zlepšili tak bych chtěla zase zkoušet ten clostilobegyt, pokud ne, tak si utáhneme opasky a v létě se pustíme do ivf....

chrobacek
21. říj 2009

monul dejte tomu čas na ivf musíš jít až to tak budeš cítit jinak to nemá smysl... navíc spermiogram se mění takže za měsíc může být všechno zase jinak jestli nejí vitamíny tak do nej nacpi ečko, zinek selen ... at má pocit že pro to něco dělá 🙂

mayllou
21. říj 2009

ahooooooooj holky moje, já se moooooc omlouvám, že jsem dělala mrtvého brouka, ale jak na potvoru nám vyflusl počítač a měli jsme ho víc jak měsíc v opravně a stejně jsme museli koupit novej......

Tak hlásím, že mám za sebou první stimulku i s transferem, ale bohužel s neúspěchem ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ , dneska si mám volat na výsledky,ale začala jsem špinit či krvácet a nevypadá to vůbec dobře.....je to v pr.....

ááách jo, to je tak nespravedlivý....a přitom to všechno vypadalo tak dobře...začínám mít z toho depku jak svina....myslela jsem, že to vyjde hned na poprvé, když to vypadalo tak nadějně.....

holky, proč to nevyšlo, proooooooooooč???????

chrobi.....ahooj holka, tak co, jak jsi na tom ty, ty máš už za sebou myslím i druhé ivfko a jak jsi na tom????

musím si vás všechy nějak dočíst, co se tady odehrálo....kolik je vás těhulek a pod....

monulkab
21. říj 2009

chrobi právě že on do sebe cpe vitamíny horem spodem, a to dlouhodobě, kvůli posilovně jí pravidelně různý multivitamíny a tak dále...chrobi nevíš jakou měla přezdívku ta holčina, co byla na iui stimulovaná taky injekčně? psala tu že jí potom museli udělat punkci, nechce se mi to dohledávat, zajímalo by mě jak na tom je...

chrobacek
21. říj 2009

mon tak to tím pádem bohužel žádná rada není .... sajmon měla taky fostimon ....

ahoj mayllou 🙂)) jéé co to čtu tak se nepovedlo?? ☹ a jak probíhala stimulka máte mražáčky ???.. já mám po 2 ivf a rozhodně do třetího nejdu dokud se nedozvíme něco víc..... právě proč to nevyšlo chceme vědět !!!!!!

monulkab
21. říj 2009

a kde vůbec sajmona je? včera měla mít konzulatci na obi...a teď po ní není ani vidu ani slechu...

bsik
21. říj 2009

Ahoj holky, zdravím vás po dlouhé době. Monulko, já měla Fostimon jako na IUI a dělali mi potom punkci. Ale já to věděla od začátku, protože můj má úplně katastrofální spermiogram a i když jsme IUI podstoupili někoklikrát,tak vždycky bez úspěchu. Napsali to jako IUI se stimulací a pak to vyúčtovali jako nativ. Jen pozor......nevím kolik ti toho Fostimonu budou dávat, po těch 150m.j. to pojišťovna hradí jen 3x za život. Chrobi, zdravím 😉 kdy jdeš na imunologii?

monulkab
21. říj 2009

bsik, takže když mě budou stimulovat fostimonem více jak 150m.j., tak je to pro pojišťovnu v podstatě jako bych vyplítvala 1 IVF????

bsik
21. říj 2009

Ne, ne. Máš nárok na 3 - 4 IVF cykly a na 3 IUI se stimul. za život a 6 IUI (třeba clostibelgyt) ročně.Prostě si zbytek dokupuješ jako při IVF. Mě stimulovali jednou těma 150m.j, ale musela jsem si přikoupit, protože mám dlouhý cyklus. A po druhé jsem si rovnou přikoupila a stimulovala od začátku 300m.j.,protože jsem málo reagovala. Ale on ten Fostimon je podstatně levnější než třeba Gonal nebo Puregon