CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

chanel
30. říj 2009

to je krásný pejsek na bříšku a pak červená mašlčka, nádherné!!!!!!!!Jsi šikulka 😀

elennka
30. říj 2009

kamarádka je v 8tt, ale pupík ji tak vylezl.. v neděli půjdu fotit další kamarádku, ta je v 30tt

chanel
30. říj 2009

v 8tt?? To koukám, vypadá na víc

elennka
30. říj 2009

to jo, ale ono je to jedno.. jestli je bříško takové nebo makové.. hlavně že mímíškovi je dobře 😉 😉

chanel
30. říj 2009

to je jasná věc, hlavně, že je tam mimínek!!! Taky bych si to už moc přála i Tobě a všem 😀

elennka
30. říj 2009

Já jsem se smířila s tím, že buď mimísek bude nebo nebude... prostě to necháme na osudu

monulkab
31. říj 2009

elenko já chci taky vidět fotečky!!! 🙂

sajmona
1. lis 2009

Ahooooj holky 😉
dlouho jsem tu nebyla a koukám,tady se to teda moc nerozjelo...

monulkab
1. lis 2009

ahoj ahoj....tak vidím že jsem o moc nepřišla, kdÿž jsem tu pár dní nebyla. u mě¨nic nového, akorát se pořád ještě nedostavila ms, takže zítra ráno jednu na obi na vyvolávačku....

meduna
1. lis 2009

Ahoj holky,chci se zeptat co je s Ywushkou????

hanulamarkova
autor
2. lis 2009

ahoj holky tak co? máte něco nového?
🙂
přeji krásný den.

hanulamarkova
autor
2. lis 2009

medu ... oni se přestěhovali 😉 jsou v sekci Těhotenství - Těhulky z OBI tak tam si ji najdeš 😀

monulkab
2. lis 2009

el a jaký přihl. jméno????

emers
2. lis 2009

ahoj holky,
zdravím, nestíhám teď ani v práci, ani doma...
a ani nic nového u mě, čekám na ko UTZ v pátek 😉
monulkab: to je teda zvláštní s tou tvoji MS... a jak jsi teda dopadla, dali ti vyvolávačku?
elennka: dívala jsem se ještě doma na fotečky, moc roztomilý hlavně s tím pejskem a taky teda čumím, že už v 8.tt takový bříško 🙂

monulkab
2. lis 2009

ahoj emers, jojo, píchli mi agolutin a vzali mi krev ha hcg, který je negativní, takže jsem zatlačila slzu a budu čekat na ms. už jsem tajně doufala že přece jen budem tahat pupky spolu! 😅

emers
2. lis 2009

monulkab: jé, teď jsem ti psala na IUI... to je mi líto ☹ ale hlavně, aby jsi se zase posunula dál a šla opět co nejdřív do toho! a tahat pupky spolu furt ještě můžeme 😉 tak ať je to 2.IUI šťastné!!! 🙂

monulkab
2. lis 2009

díky, uvidíme za měsíc.... 😉

elennka
2. lis 2009

ahojda holky.. o víkendu jsme byli s manžou pryč a včera jsem byla další kamarádce fotit těhu fotečky, dneska jsem měla dovču, ale celý den stále něco dělám 😅

elennka
2. lis 2009

Jinak moni, třeba se za měsíc povede 🙂

monulkab
2. lis 2009

třeba jo, doufám....elenko pošli mi ještě přihlaš. jméno, poslala jsi mi jen heslo do ip

elennka
2. lis 2009

mini máš to v IP 🙂) jdu ještě udělat něco do práce... zítra jedu na celý den na služebku..

sajmona
3. lis 2009

ahojky holčiny..el taky mi pošli heslo,at se můžu kouknout 😉
Kde jste všechny??

monulkab
3. lis 2009

Já jsem včera byla s těhulema z Obilňáku, páč tady je mrtvo!!!!až to hezký není.

sajmona
3. lis 2009

no to teda je...čumím,nějak jsem neměla ted čas ani chodit na net,ale už se to docela uklidnilo...
Jinak čekám na krámy a pak od 21 dc začnu dlouhý protokol...nějak se mi do toho zase nechce... 😒

monulkab
3. lis 2009

saj, já taky čekám na krámy, včera jsem si nechala píchnout vyvolávačku, tak jsem zvědavá kdy dorazí. Budu píchat od 2DC.

sajmona
3. lis 2009

ty vlastne na to iui,tak snad ti dojdou brzy...to je teda pech jak musíš čekat a nic...pak jsou akorát naděje a nic:(

lucka.adis
3. lis 2009

Ahoj holky, nechci se pořád vyptávat na tu stejnou věc, ale co ten sraz?
Uděláme ho teď někdy nebo až po novém roce?

monulkab
3. lis 2009

Já jsem pro klidně ještě teď před vánocema. Bude to v Brně žejo?

sajmona
3. lis 2009

Luci klidně ted někdy,vždyt po novým roce už se spousta z vás bude chystat do porodnice🙂)

sajmona
3. lis 2009

navrhni nové datumy a dohoookáme to