CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

emers
10. lis 2009

monulkab: asi bych to taky tak udělala jako ty... jo, ale já teda měla určo slabší MS po tom prvním IUI... a sliznici jsem měla při stimulce vždy vysokou... tak nevím, ale určo si vzpomínám jak jsem si myslela, že MS bude mazec a že jsem byla překvapená, že byla slabší... ale jinak jako jsem normoš krvácela, ne jen špinila, jen prostě míň než obvykle... tak ti nevím 😕 tak ať se ve čtvrtek hlavně něco dozvíš!!!
já už obdržela těhuřidičák a čeká mě spousta odběrů na cosi a pak nějaký ty utz zas atd., jsem byla už u své gyndařky a zatím mám v hlavě pěknej guláš 😀 to těhotenství nemám vůbec naštudovaný, přijdu si jak debža, ale vše jsem pěkně odkývala jakože tomu rozumím 🤐 😎
drž se, Moni!!!

chanel
10. lis 2009

Emers gratuluji!!!!! Cítíš se kromě té únavy, jinak dobře????? Luci, díky za informaci,půjdu se tam podívat. Moni: to je teda divný,ale jednou se mi to taky stalo,neměla jsem ms tři měsíce a nikdo neví proč a píchali mi Agolutin a nic.Snad to co nejdřív dostaneš!!!!Co Saj: jdeš na to už za pár dní???

lucka.adis
10. lis 2009

Ajoj kočandy, tak jak válčíte?

chanel
10. lis 2009

Luci: já teda moc neválčím, čekám na výsledky, takže nic 😔 a přirozeně to nejde,ani kdybych se po....Jak se máš Ty?? Co miminko?

lucka.adis
10. lis 2009

chanelko, nějak se tady u vás strácím... na jaké výsledky čekáš? Třeba se vám to přirozene podaří.. my jsme taky neměli žádnou šanci, už jenom kvůli manželovýmu spermiogramu.

Já jsem zatím v pohodě, sice nemůžu v noci moc spát, i když dneska jsem se teda parádně vyspala, protože jsem spala na kojo polštáři (bezva věc) a tudíž jsem měla i podložené bříško, takže malá byla spokojená a tolik v bříšku nevyváděla.
...jenom mě občas naštvě manža, neprávem mě osočí a to víš, hormony semnou mávají, takže se pokaždé rozbulím 😔 (třeba teď před chvilkou..). Pracuje z domu a už si prostě lezeme na nervy, když ho mám doma každý den.

sajmona
10. lis 2009

ahoj holky,jak je??chanelko,asi do toho půjdu,příští týden tam mám volat..

emers
10. lis 2009

chanel: díky, vpodstatě jo... mám občas nevolnosti, ale nic tak hroznýho, že by se to nedalo rozdýchat... mám i nízkej tlak, tak prostě se mi dělá šoufl... ale furt si říkám, že to je pěknej šoufl 😀 😉

holky, držte se!!!

chrobacek
10. lis 2009

ahojky holčiny 🙂

saj tak jdeš na to?

monulkab
10. lis 2009

ahooooj, no konečně tu jsou více jak 2 příspěvky za den 😀
Emers, jako debža 😀 😀 😀 si opravdu připadat nemusíš, já si připadla jako debil když jsem se těhotné kamarádky (která otěhotněla neplánovaně) zeptala, po tom co mi naservírovala talíř s jednohubkama na kterých byl vlašák a hermelín, jestli se nebojí jíst takový věci...ona na mě hleděla, tak jsem jí řekla o lysterióze, a bylo mi řečeno že to moc řeším, a že to radši ani nechce vědět, co by měla nebo neměla....takže tak.
Už aby byl ten čtvrtek, jsem nažhavená zvednout telefon a volat na obilňák, doufám že mi neřeknou že mám ještě týden počkat....apropo, holky zeptám se na kravinu, ale, kdybych měla náááááááhodou mimoděložní těhotenství, poznalo by se to z krve že jo? teda jako jasný že ne zrovna to, že je to mimoděložní, ale byly by zvýšený hodnoty HCG než je normál ne? Fakt už přemýšlím nad takovýma kravinama a možnostma....
Sajmona...tak co, byla jsi už u té baby jagy? nebo ještě ne???????
Chrobi, to je dost že jsi se taky veřejně ukázala 😀
Chanel, no doufám že 3 měsíce na ms čekat nebudu!!!! Já to chci mít do vánoc v cajku! 😀

chrobacek
10. lis 2009

saj tam myslím měla jít dnes ne? něco se mi plete, že říkala 10/11 😉

monulkab
10. lis 2009

jojo, dneska ale nevím v kolik....

chrobacek
10. lis 2009

😀 však ona se nám ozve

a co ostatní yvet atd. ???? kde jste holky ???

elennka
10. lis 2009

ahojda holky, právě jsem dorazila z práce.. mám toho plný kecky.. ještě začalo pršet ☹ Manžu mám u kamaráda, dělají na autíčku.. Tak si budu vařit obídek na zítra a potom ordinace..

elennka
11. lis 2009

dobré ráno holky 🙂))

lucka.adis
11. lis 2009

Ahojky všem

Holky, jak to teda vidíte s tím srazem? Dáme teda datum 18.11 v 16:30hod. ve Vaňkovce u krokodýla...nebo co to tam teď mají 🙂
A kdo teda vlastně všechno jde?

Písněte mi to prosím do IP, ať můžu udělat nějaký ten seznam.. a půjdeme si sednout do té restauračky kde jsme byli minule? Ell ví, kde 😉

monulkab
11. lis 2009

tak kdepak je ta sajmona a zprávy od té "babky vševědky" 😅

lucka.adis
11. lis 2009

Kočky, takže předběžně to vypadá takto:

Sraz ve Vaňkovce u krokodýla (nebo co tam teď mají za příšeru) v 16:30...
Na 100% zatím počítám s těmito lidmi:
Monulka
Ellenka
Žabička

Snad dorazí i Sajmona, psala jsem ji IP, bohužel na ni jiný kontakt nemám a ještě se mi snad ozve Irminka.
Každopádně se můžou přidat i ostatní, čím víc nás bude, tím líp..
A dohodněte se, na jak dlouho to vidíte... snad tam pár hodin pobudeme 😉

lucka.adis
11. lis 2009

Jo, ještě jsem apomněla napsat to datum: 18.11. 2009 😅

monulkab
12. lis 2009

Ahoj holky!
Luci napsala jsem do IP ještě emers a chrobi, tak uvidíme, jestli se ještě o někoho rozrostem 🙂

chanel
12. lis 2009

Ahoj, Luci: čekám na genetiku a pak jdu na to,dneska mám úplně náladu, že bych na poslední ivf šla hned s následují ms a pěkně pod stromečkem by bylo jasno,možná ne zrovna v můj prospěch 😠 A kde jste všechny, jak se máš Chrobi? Saj co ty? Emers, já ti budu pořád dokola gratulovat, je to skvělé při iui!!!!!!!!!

emers
13. lis 2009

ahoj holky,
monulkab: psala jsem ti do IP ohledně srazíku 🙂
a jak jsi vlastně dopadla včera, volala jsi na Obi? co ti řekli?
lucka: jo, tobě jsem myslím ohledně toho srazu psala na těhule že jo? budu se snažit 😉
chanel: jé, děkuju moc 🙂 ...jsem už někde psala, že IUI je pro mě nejkrásnější zkratka 😀 😉

emers
13. lis 2009

monulkab: tak už všechno vím z diskuze z Obitěhulí 🙂 tak super a ať to teda znovu rozjedete v plné parádě!!! 😉

lucka.adis
13. lis 2009

Dobré ráno, kočky..

Emers: Jj, mě jsi to psala na těhule a potom i IP 😉 uvidíš, jak na tom budeš..

Chanel: kdy ti mají dojít výsledky z genetiky? Pamatuju si, že nás na to hnali po nevydařeném IVF a říkali, že to trvá tak cca 2měsíce, než jsou výsledky.
Proč by se to tentokrát nemělo povést? Nesmíš mít negativní myšlenky, musíš myslet pozitivně!!!
( já vím, mě se to říká, že... ale nezapomeň, že jsem byla také na umělém oplodnění a to nám nevyšlo, takže s Vámi holky budu bojovat až do té doby, dokud se všechny nepřestěhujete k nám do diskuze Těhulek 😉 ).

Nevím, jestli jsem ti psala o srazu nebo ne, ale nechtěla by si také přijít..?

Monul: chrobi by mohla dojít, ale moc v to nedoufám, nedošla ani minule 😖

monulkab
13. lis 2009

Ahoj holky, tak mám za sebou odběr krve a utz 2DC. Byla tam nějaká nová doktorka, taková mladá, ale teď si nevzpomenu jak se jmenovala, tuším že Soňa Pánková nebo nějak tak. Udělala mi UTZ a pak byla i na té rychlokonzultaci. Zítra v 8 hod mám nástup na obi a dají mi léky + mi bodnou první fostimon + mě to naučí aplikovat...jsem z toho docela nervní, jak si to budu muset míchat sama....

sajmona
13. lis 2009

Ahojky holky🙂 dlouho jsem tu nebyla,vůbec nestíhám,začala jsem zase dělat po odmlce nehty a ženský se ke mě hrnou a mám každý den tady doma babinec a nestíhám sem ani chodit:(
Monulko neboj to míchání je v pohodě;) to zvládneš;)
jinak k té vědmě jak jsem vám říkala,no jsem z toho taková celá vykolejená,věděla snad všechno a říkala věci i z min životů a co bude do budoucna a tak jsme přišli na to...teda já to věděla už sama,ale prý mám v sobě strašný negace a musím se odblokovat,dělá i tohle,takže příští týden ve středu si jdu k ní lehnout na lehátko a uvidím co se mnou udělá 😀

monulkab
13. lis 2009

saj a kolik jsi platila????já chci taky odblokovat, tady ty ženský mě fascinujou, samozřejmě že ne ty rádoby celebrity věštkyně co bývají ve snídani s novou, ale třeba ta moje kartářka co jsem u ní byla mě tak neuvěřitelně pozitivně nakopla, a to že mi říkala věci který nemohla z ničeho jen tak vyvodit...no mazec to byl, řekla mi že k ní mám potom dojít s panděrem 🙂
A ještě dotaz k nehtíkům, přemýšlím že bych do nich šla znovu, ale už nechci k té mojí ex nehtařce, však víš co jsem ti psala o té hygieně a tak, kolik si účtuješ za nový a za doplňování...?

monulkab
13. lis 2009

emers, ok, díky za zprávu v ip, doufám že ti ve středu bude dobře 😉

pajass
13. lis 2009

Ahoj holky, jsem na Obi nová, teprve mě vyšetřují horm. profil, chtěla jsem se zeptat, -samozřejmě podle toho,jak dopadnou výsledky-když mě během listopadu vyšetří, je možný, že by se mohlo začít stimulovat už v prosinci nebo spíš až třetí cyklus?

monulkab
14. lis 2009

Ahoj pajass, po výsledcích to jde velice rychle, doporučuju ti ale už teď si domluit konzultaci, aby jsi se mohla s doki domluvit dopředu co a jak, a pak hned začít s léčbou, pokud u tebe bude vůbec léčba nutná...

monulkab
14. lis 2009

samozřejmě že ten termín konzultace by měl být až v termínu kdy budou mít výsledky, ale vzhledem k tomu že vždy trvá než bude mít doki čas, tak je lepší si zamluvit nějaký termín konzultace už dopředu. Snad jsem to napsala srozumitelně...
Jinak holky, dnes jsem absolvovala 1. injekci fostimonu, mám z toho fedry že to nebudu zvládat píchat, jinak píchám do břicha, tak nevím proč někdo píchá do zadku a někdo do břicha...