CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

elennka
8. pro 2009

antoaneta.. njn,, každý má něco.. já mám polycystické vaječníky, které mě bohužel nereagují na léčbu... No pizzu jsem mohla udělat 😀 😀 😀 😀
Saj, email jsem ti písla do IP.. Jinak aby toho nebylo málo, tak se mě začíná dělat mega opar na rtech ☹(
V práci je to na...., jsem teď trochu na nože s kolegyňkama.. / bohužel ve vztahu já nadřízená, ony podřízené/. tak se to blbě řeší..

sajmona
8. pro 2009

antoanet: asi máš jiný protokol,než já...no mě čeká punkce asi nedele a nebo pondělí.Ty folíky,tak takovej normál,nic zvláštního jsem zvědavá kolik budu mít ve čtvrtek,chtěla bych jich mít hodne at jsou vaja na zamražení🙂)))minule jsem měla jen 2:((( a nic
Každopádně hlaš co a jak je s tebou novýho
Chaneeeel tak co?????
ellenko pošlu pošlu neboooj 😉

klara.k
9. pro 2009

holky a jste na neschopence nebo chodíte do práce.

Já jsem teď s nervama docela na dranc a to se nic nezačalo, zase se snad zpravím, jak se rozhodneme, ale nesnáším takový to období kdy se vlastně nic neděje a mám jen sedět a čekat jak se vlastně rozhodnu. Je tech starostí teď nějak moc (stavíme ještě barák a zplácíme dluh) tak někdy nevím kudy kam.

Už se vlastně těším až se začnu stimulovat a tak, aby byla aspoň ta naděje a šance, jen tak sedět jen na blázinec.

jinak krev mi už taky dělali - prý dopadla dobře, na ultrazvuku řekli, že se mi vajíčka tvoří, ale není úplně v rozvnováze se sliznicí, ale to se všechno upraví těma hormonama.

Mějte se pěkně, držím vám palce.

monulkab
9. pro 2009

ahoj, už jsem v práci, holky já jsem taková smolařka....dneska jsem byla u kadeřnice, minule jsem u ní byla poprvé jen na barvení a barva byla ok, tak jsem si řekla že to prubnu i na to stříhání, no to jsem neměla dělat, 6 měsíců jsem se nestříhala páč jsem si nechávala dorůst vlasy, a teď je všechno v prdeli, vypadám jak čerstvá čtyřicátnice, pojem sestříhat asi každá z nás vnímá jinak, najednou mám vlasy, který jsem měla pod lopatky, tak tak po ramena, už jsem to ořvala, ach jo,
saj test jsem si dělala 10 a 13 den po IUI, oba negativní, takže jsem vysadila utroš a v pátek skočím na obi domluvit se co bude dál, údajně má manža o trochu lepší pohyblivost, takže bychom možná další měsíc - teď bude asi měsíc pauza jsestli jsem to pochopila dobře, - mohli zase zkusit jen clostilobegyt....popravdě mi ale ani ty injekce moc nevadili, takže pokud by to šlo, šla bych asi zase radši do nich...

sajmona
9. pro 2009

monul tak to je pech s těma vlasama,já jsem měla to samý nosila jsem melíry a chodila k jedné co je dělala fakt super a pak prubla jinou...levnější a bylo to v haj... hnus slitý dohromady žlutý jak kuře,tak pauza a že zkusím druhou...ověřenou,že mě to zpraví a zase,to samý v bleděmodrým...tak jsem ted šla na hnědo....no a co myslíš,prostě nesedne mě to nezvykla jsem si tak nechám pauzu a půjdu k té původní nechat to zpravit.
Ty ale utroš nevysazuj,dokud to nebudeš mít na 100% to děláš blbost...

monulkab
9. pro 2009

ježiš, já ho neberu už od úterý........chjo. mě děsí i holky z těhulek, jak na sviňu jsem ho nechala už i doma a nemám ho u sebe...

lucka.adis
9. pro 2009

Ahoj berušky, tak co je tady nového?
Jak dopadla ta chanelka?
.... a co ty Saj, jak jsi na tom?

Monu, ten utroš určo nevysazuj, já bych ho vysadila až by mi to na Obi sami řekli a hlavně až by se potvrdilo z krve, že těhu nejsem!!!! Neblázni a neházej zatím flintu do žita, ju 🙂

Mějte se pěkně!!!

sajmona
9. pro 2009

tak ho nasad jak to půjde,ale opravdu bych počkala.
No já jinak jsem v pr....začínám být nemocná,bojuju s tím už 14 dní a ted se to už rozjíždí,mám i teplotu,ach jo,tak je to špatný... 😢 a to mám jít co nejdřív na opu

monulkab
10. pro 2009

ahoj, pozdě, včera jsem došla domů, vzala jsem si balení utroše a než jsem ho stačila znovu nasadit tak už nebyl důvod, ms přišla jak hodinky. Takže aspoň nějaká dobrá zpráva, ovulace nám výjde nejspíš na štědrý den, tak si třeba nakonec přece jen toho bobka nadělíme....

monulkab
10. pro 2009

volala jsem na obi a zítra mám stejně prý přijít na krev,to vysazení utroše by prý těhu (kdybych byla) ovlivnit nemělo.

chrobacek
10. pro 2009

moni, ale máš mrchu ne??

monulkab
10. pro 2009

jo, mam, ale chci se rovnou domluvit co dál.

chrobacek
10. pro 2009

jj tak to jo 🙂

monulkab
10. pro 2009

a co vy, něco novýho?

sajmona
10. pro 2009

ahoj tak jsem byla na ko a v sobotu na opu...tak uvidím co ze mě vydolují?))doufám že to bude o něco lepší než minule
monul třeba to nakonec půjde přirozeně 😉

chrobacek
10. pro 2009

saj tak co jaké byly folíky??

sajmona
10. pro 2009

no já ted přesně nevím ale je jich tak 8:( minule bylo 6 a z toho 2 vaja

chrobacek
10. pro 2009

tak předpokládám, že budou supr 🙂) moc ti držím palce

sajmona
10. pro 2009

snad jo mám strach a navíc jsem nachlazená jak svina,naštěstí senz toho vyklubala jen rýma,ale jaká:( čadová říkala že by to nemělo vadit tak uvidím

chrobacek
10. pro 2009

no nemělo ..... horší kdyby jsi měla chřipku nebo něco... víš naopak kolik holek otěhu právě když byly nemocné? sníží se imunita 😉

monulkab
10. pro 2009

jojo, s tou imunitou to je pravda! právě, mě napadlo, už asi rok jím každý den zinek, je teda pravda, že od té doby se mi (musím to zaklepat) nedělají opary a ani jsem snad nebyla nemocná, ale teď mě napadá, jestli by to třeba taky nemohlo mít vliv na to uchycení případného těhu....? mě už napadají takový sci fi scénáře....chjo...
Saj no já jsem tak hrozně věřila tomu že to tentokrát výjde, ale pouze do té doby než jsem začala mít příznaky ovulace v pondělí, a IUI bylo až ve středu odpoledne....zítra to Čadové řeknu, zkusím se jí zeptat jestli by to další iui nešlo v případě opakujícího "problému" přesunout operativně ze dne na den....

emers
11. pro 2009

ahojte holky,
po delší době vás zdravím!

monulkab: chjo, cítím s tebou, taky jsem tomu u vás věřila... ale snažte se být v pohodě, vyjde to jindy!!!
máš velikánskou výhodu, že jsi tak mladá a začali jste to řešit... 😉 tak se drž!

holky, ať se daří!!!
jinak u mě nic nového zatím, příští týden jdu KONEČNĚ na ten UTZ a NT a krev, tak budu konečně vědět co a jak, bojím se a těším se zároveň 🙂

monulkab
11. pro 2009

Ahoj emers, tak ať vám dopadne vše ok!

ivi34
11. pro 2009

Ahoj holky,
chci vás moc povzbudit ve vašem snažení. Ještě nedávno jsem řešila stejné starosti jako vy a 20. listopadu se nám v porodnici u Milosrdných bratří narodili Vojta a Anežka. Musím říct, že to všechno opravdu stálo za to, tak vydržte!!!

antoaneta
11. pro 2009

Ahoj holky, tak Vám teda řeknu, včera jsem začala s těmi injekcemi - Decapeptyl. A to co se u nás doma dělo, to by se z toho jeden posr...... 😀 Píchal mi ji manžel, já na to ani nemohla kouknout, a než došlo k samotnýmu vpichu, tak uběhlo minimálně 10 minut. Já byla nervózní, von vystrašenej, já se řehtala, on brblal, já kňourala, on uklidňoval. Nicméně představte si ten můj chlap mě píchl dvakrát!!!! 😖 Jak mě nakonec poprvé bodl, já instinktivně cukla a tím jak je ta jehlička celkem krátká, tak ji vytáhl, prostě vyjela 😅 takže jsme tu óóóperaci museli opakovat 🙄 . Ale pak už ten můj špíček pořádně zachopil a vyšlo to. Ale řeknu Vám teda, ten Decapeptyl je ale 😢 pěěěěkně protivnej.....

chrobacek
11. pro 2009

Ivi gratuluju a jsem ráda, že jsi se ukázala 🙂))

lucka.adis
11. pro 2009

Ahoj berušky...

Antoaneto, to znám. Mě také píchal manža-akorát já měla Gonal, ale i tak se mu jednou podařilo, že si nevytáhl to pero s tím obsahem a píchnul mě. Po chvilce udělal jenom " ajaj " a já hned pochopila co se děje, takže tu jehličku musel z mého špeku na břiše vytáhnout, povytáhnout to pero znovu mě píchnout.. jsem myslela že ho zabiju 😀 😠
....ale i tak to za všechno stálo.
Decapeptyl prý štípe, ale co je na tom pravdy to nevím.

Chrobi, ahoj kočko. Tak co? Co je u tebe nového... nevím, jestli jsi byla na té laparce a nebo jdete hned do dalšího pokusu?

Saj, neboj...určo to bude dobré. Písni nám potom na těhulky kolik jsi měla vajuch 🙂 Moc na tebe myslím!!!!

Monulko, ještě uvidíš jak ti dopadne krev 😉

Holky, všem mooooooooc držím palce, věřím tomu, že kdyby se nám to nepovedlo před OPU samo, tak jsem ještě tady mezi vámi.

d.h.86
11. pro 2009

ahojky,teda,tady toho je popsanýho,jak se tady máte?Já chodím do diskuze IVF říjen-listopad a mimi k vanocum.To odsud všechny jezdite na Obilní trh?

monulkab
11. pro 2009

saj ty máš zítra opu? tak hodně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

chrobacek
11. pro 2009

Luci zatím ani jedno 🙂 chtěla jsem jít na laparku příští týden a pak na dovču a pak ivf, ale překazili mi plány na Obilnáku příští týden už neoperují .....