CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

elennka
18. pro 2009

ahojda holky, nestačím Vás ani pořádně dočítat, jsem v jednom kole.. práce, práce a potom práce doma. Dneska jedeme na víkend k babičce na vysočinu, tak doufám, že nezapadneme.. Jedeme až v 19 v večer, protože manža je do 18h v práci..
Jinak snažení necháváme volný průběh, takže clostil zůstal zavřený pod zámkem.. Nějak bylo a nějak bude..

elennka
18. pro 2009

jinak já jsemv práci jak na Štedrý den, tak 25... sice jen na pár hodin.. ale jsem v práci.

monulkab
18. pro 2009

já teda naštěstí budu doma, ale pak ty dny mezi svátkama taky valím do práce, naštěstí nebudu chodit o sobotách....

chanel
18. pro 2009

Mon: na Veselé, je to kousek, já jsem teda jela autem a měla jsem štestí na parkování, je to přímo naproti hotele Slavie,vedle je pekařství. Peto: držím pěsti,aby ty výsledky, vysvětlili důvod všech těch nepříjemností!Saj: ale ted neřeš mrchu,připravav se na dobrou zprávu! Do Heliosu asi nejdu, na laparku nemusím, prý je to zbytečné při ivf dokonce nepotřebné,at je v břichu cokoliv/vzhledem k tomu, že jednu laparku mám/ je to tam fest drahé, vyšetření spermiogram tisícovka a vyjde se vším všudy na 33tis., a stejně i tam záruka nikde. Tak já nevím,ale aspon vím, že operace není akutní, že i kdyby byla nezajistí uspech při dalším pokusu

chanel
18. pro 2009

jo a nativy tam nedělají, jen IVF takže mě doporučil kdyby to nevyšlo 4.ivf,ale zapomněl mi doporučit kde na to mám jako vzít 😖

sajmona
19. pro 2009

ahojky holky hezkou sobotu přeji 🙂 no chanelko asi si vzít na to hypotéku🙂))) to je fakt moooooc.Stejně když se nad tím člověk zamyslí kollik to stojí peněc tak ne každý si to může dovolit,je to pak strašný,co dál,když někdo nemá jinou možnost....já se dám asi na politiku a musím se pokusit v tomhle něco změnit 🙂

sajmona
20. pro 2009

ahoj holky..vidím že je tu mrtvo:(
přeji pěknou neděli🙂 já ji budu mít tak trochu pracovní,nehty a nehty,tak aspon přijdu na jiný myšlenky🙂)

chanel
21. pro 2009

Tady je fakt mrtvo...že by se sháněly dárečky pod stromeček???? 😀

monulkab
21. pro 2009

ahoj, hlásím se zde!
dneska jsem do práce dorazila až v deset páč jsem nemohla nastartovat, nakonec musel přijet taťka s kolegou a museli to nakopnout přes kabely. Teď čekám na pizzu a bojím se jít na wc, páč musím zavřít vzorkovnu a nevím jestli by ten týpek co tu pizzu rozváží čekal před zavřenýma dveřma...asi tam lépnu nějakej papírek příjdu hned nebo něco takovýho...

petula82
22. pro 2009

Ahoj holky. Hezké Vánoce 😉
Moni,to já mám takový směny jen o víkendech,ale dá se to zvládat docela dobře.Teď jsem nějaká nachlazená,tak se tu cpu ovocem.Jinak ani moc nestíhám.Včera jsem byla zase utrácet a už musím brzdit.Do práce jdu až zítra,dali mě volno,mám dost hodin.Měli by jsme mít jen to co máme ve smlouvě,nechcou to platit 🤐 Tak se flákám a je to fajn.Konečně jsem něco zhodila,jen 4kila.Chanelko,a co ty? Nechceš si zavolat do reprofitu,místo heliosu.Tam dělají Nativy.Znám spoustu holek,kterým se právě tam zadařilo.Pokuď chceš změnu.Mrkni na jejich stránky.Mějte se moc hezky.pá 🙂

monulkab
22. pro 2009

Peťu teda zhubnout před vánocema, to tě obdivuju. Já bych taky potřebovala aspoň 5 kilo, ale nemůžu se dokopat, snad po novým roce, manža mi slíbil udělat jídelníček, můj problém je v nepravidelné stavě, někdy jím jen 2x deně, což je špatně, vím to, ale jsem líná si nachystat jídlo na celý den...asi budu muset ale začít.

sajmona
22. pro 2009

monul to bych taky potřebovala,mít napsanej jídelníček,mě by nedělalo problém jezt pravidelně a dietně...ale vymýšlet co🙂)) taky bych potřebovala něco ze sebou udělat,a nechci to vidět ted po vánocích....úderem 24. začne obžerství🙂))) 😀

monulkab
23. pro 2009

No jsem zvědavá co na mě manža nachystá! Jak se cítíš, vše ok? Udělala jsem zásadní rozhodnutí, v létě místo dovolené dáme IVF, nějak jsem se s tím už smířila...

sajmona
23. pro 2009

Ahojky,to je dobry rozhodnuti,uvidis ze vam to vyjde hned,jsi mladoucka. Jinak me je jak pred mrchou a jeste k tomu na me asi neco zas leze boli me hlava mam zvysenou tepl a jsem nervni jak stara panna

monulkab
23. pro 2009

😀 stará panna....saj, dej si čají, zalehni k pohádkám a nasávej vánoční atmošku!!!!!!!Já jsem v práci, venku chčije, no hrůza, venku to na vánoce už nevypadá. Doufám že budu moct odejít dřív z práce, musím ještě pro ingredience na salát k našim, vyžehlit ubrus, zabalit manžovi dárky a pak už si snad sednu k telce a budu rozjímat! 🙂
doufám že ti to tentokrát vyjde!!!!! 😉

antoaneta
23. pro 2009

Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla, ale chápete, práce, pečení, úklid, prostě Vánoce 😒 Ale tak jsem si tu alespoň zase početla a dozvěděla spoustu novýho!
Sajmonko držím pěsti!!!

Jinak já, jsem včera byla 2 dc na krvi a ultrazvuku. Ten mi dělala zrovna ta Pánková a celkem na ni nemůžu říct nic blbýho. Řekla mi dobrý zprávy a tak jsem si jen počkala na krev, no a ta taky dobrá. Takže jsem včera začala. Normálně chodím k Crhovi (byl mi doporučen, jako nejlepší) Až na to že je tichý a moc toho nenamluví, tak si myslím, že je fajn. Předtím mě poslal ještě na různá vyšetření a tak, aby vyloučil všechny rizika, tak uvidíme. Čadovou jsem ještě neměla možnost poznat. No a abych se dostala k věci.

Od včerejška mi k tomu hnusnýmu Decapeptylu (ale prý je snad o něco lepší, než sprej) přibyly další injekce Puregon a k tomu jsem dostala tablety Prednison. A tím pro mě včerejškem začala hlavní stimulace. Teď v neděli mám jít pak na kontrolní ultrazvuk a krev. Pokud bude vše ok a budu pokračovat, tak odběr mi prý vychází na první týden v lednu. Jéje, to by bylo fajn, to bysme pak do toho nového roku mohli vykročit s velkým přáním..... 🙂 Ale řeknu Vám holky mám strach. Takový ty obavy z těch všech injekcí a léků, z vedlejších účinků, rizik a pak i z toho odběru a tak, a pak třeba i z nezdaru (ten snad nepřijde a snad vůbec nic špatnýho). Prostě toho všeho mám plnou hlavu. Jsem taková vyplašená. Dnes v noci jsem skoro nespala. Bylo toho včera na mě fakt dost. To čekání od rána, od odběru krve, přes ultrazvuk do odpoledne, pak to vysvětlování, ukazování, píchání, dvdýčko, podepisování všech těch formulářů. No děs. Ale jsem taky už tak natěšená.
Ale taky nevím nevím. Od včerejška mě začly ňák bolet vaječníky, jako kdyby mi s nima někdo kroutil, cítím břicho jen při došlapu, pak jsem měla furt takovou divnou nasládlou pachuť v krku, večer mě děsně pálela žáha a bolely mě klouby a ráno se mi chtělo blinkat. Bojím se, že to ten Puregon a pak třeba i ten Prednison? Máte s tím někdo podobnou zkušenost? Je možný, že by tak brzo už po jedné injekci, jsem něco tak silnýho cítila? Je to normální? Kdy už není?
No nevím, furt si ještě hledám jiný možný příčiny, jako že je to třeba tím že mám měsíčky, náročnej den, nepříjemnej ultrazvuk, pořádně jsem nejedla a tak podobně. Prostě nechci myslet hned na nic špatnýho a zbytečně se všech těch medikamentů bát a strašit se. Ale co vy na to?

sajmona
23. pro 2009

ahojky antoanet, myslím že ty nepříjemný pocity jsou jedno k druhému, měsíčky, stres a taky ty injekce,myslím že až se do toho dostaneš a budeš v klídku,bude líp.Chápu,že je pro tebe ted všechno nové a bojíš se,ale nemáš čeho,já když jsem podstupovala první ivf,taky to pro mě bylo nový, i když už jsem měla za sebou dvě iui i s punkcí vajíček...ale ted podruhé už to bylo v pohodě,dokonce jsem si ty injekce píchala i sama a to j sem si myslela že nikdy nezvládnu.Přeji ti taky moc štěstíčka a hlavně se opatruj,papej vitamínky at jsi pak zdravá na transfer...já byla marod při opu a bylo mě pak špatně z narkozy...njinak po prednisonu mám taky takovou pachut v puse,asi to je jeden z nežádoucích učinků..mimo to přibírání🙂
MONUL, já už mám taky jakž takž vše uděláno, dneska ještě upeču vánočku...poprvé v životě,těsto zvládnu ale jsem zvědavá jak ji zammotám:::🙂)))))) ale zítra to začne,salát chlebíčky a tak...

emers
23. pro 2009

ahoj holky Obilňačky!
krásné vánoční svátky a šťastný nový rok!!!
ať se všechny v tom roce 2010 dočkáme těch našich vymodlených dětí 😵
mějte se krásně!!! 😵

elennka
24. pro 2009

Stromeček a pod ním dárky,
k večeři jen chleba, párky,
tak se všichni rádi mějte,
na množství se nedívejte.
Co je třeba, to je zdraví
a to bohatství nenahradí.
Trochu štěstí na Vánoce,
ještě více v novém roce.
Holky všem ná přeju to největčí štěstíčko 🙂

lucka.adis
24. pro 2009

Ahoj holky,

přeji Vám všem Veselé vánoce a šťastný Nový rok 2O1O.. a aby jste na testíkách brzo objevili // vytoužené čárky 😵

chanel
24. pro 2009

Holky, krásná vánoce a hodně zdraví, štestí a splněné všechny příníčka Vám všem ze srdce přeji!!!!!!!! Sajmonko, držím pěstičky,aby jsi dobře dopadla!!!!

chanel
24. pro 2009

ježíš to je chyb..omlouvám se píši ve spěchu

sajmona
24. pro 2009

ahoj jolky taky vám přeji moc krásnýho ježíška a svátky plné pohody a lásky...Chanelko děkuji jsi zlatíčko.
já začínám špinit,takže uplně stejné jak minule,8 dpo et...jsem jasná...ale co už:( snad ten příští rok bude štastnější i pro vás 😉

monulkab
28. pro 2009

saj moc mě to mrzí, je to pěkně na hovno....chjo.... ☹ ☹ ☹
jinak holčiny přeji všem úspěšný a šťastný nový rok!!!!!!!!Snad bude lepší než ten předešlý....doufám.....

antoaneta
28. pro 2009

Ahoj holky! Tak jsem Vás zahltila před svátkama svými novými zprávami a pocity, že jsem Vám ani já 😒 nezdvořák 😒 nepopřála hezký svátky! K vánocům už to nestíhám, tak alespoň k tomu Novému roku - vše jen to nejlepší! Nám snažilkám, - ať je nás v tom příštím roce už víc, a těhulkám ať zdravě rostou!

Sajmonko: Děkuji za podporu a za rady!!! Už se do toho pomalu dostávám a na injekce si zvykám a fakt už je líp. Ikdyž ten protivnej tlak až bolest v břiše tam občas je. Ale to je logický. Něco se dít přece musí, jinak by to bylo špatně. A já si přeju ať se děje!!! J

🙂 🙂 Jinak, včera jsem byla na kontrole, ultrazvuk a krev, 7dc, a vypadá to prý dobře, folikulky mám zatím jen drobné, ale potenciál tam prý je! O pár jednotek mi zvedly dávku na stimulce a teď ve středu jdu znovu na kontrolu. Tak snad to bude zase dobrý. Pokud ano, tak půjdeme do finále!!!! Manžel nasadí antibiotika a koncem tohoto týdne, nebo začátkem příštího jdeme na odběr!!!!
Dnes jsem šla ještě do práce, ale vážně zvažuju, že už zítra zůstanu doma. Přece jen to břicho je poměrně dost citlivý. Vedení asi ze mě nadšený nebude, ale kašlu na ně! Zbytečně riskovat se svým tělem a taky penězi ☹ nebudu.

Jinak, co ty sajmonko, jak to vypadá u tebe? Psala jsi, že si začala špinit...... to ale přece ještě nemusí znamenat, že... co? Držím palečky, myslím na tebe.... a posílám velkou kupu síly!!!

sajmona
28. pro 2009

ahojky holčiny...já jsem úspěšně odmenstruovala:((....dnes jsem byla na krvi a po 12 mám volat na výsledky...no šance je minimální...ale prý je,proto tu krev berou pokaždé... 😒
antoanet...držím pěstičky at se zadaří,informuj co a jak 😉
monul: doufám v to také že rok 2010 nám všem přinese jen radosti 😉 a bude líp..

monulkab
28. pro 2009

jojo, Saj, mě to s tou krví říkala taková starší sestřička taky, ale je pravda že se to spíš stává zřídka...já osobně jsem to volání pro výsledky nesnášela, absolvovala jsem to už 3x (jeden cycklus mi brali krev na HCG 2x) a volat tam s vědomím že to stejně nevyšlo je na prd, ale ještě víc naprd je to, že i přes všechny logický úvahy má člověk furt v sobě takovou špeťičku naděje, která potom způsobí to, že to člověka ještě víc bolí...

sajmona
28. pro 2009

ahoj holky tak mi volal Crha a výsledek hcg 23...což je hodně nízká hodnota,mám jít ve středu na krev znovu a uvidíme jestli to stoupne nebo naopak,jsem samozřejmě štastná ale zároven uplně v pr.... 😒
držte mi pěstičky prosííím

monulkab
28. pro 2009

saj já měla po prvním iui hodnotu 22 a řekli mi že je to negativní 😖 ale netuším kde je ta hranice, každopádně ti budu pro jistotu držet dál pěsti.

lucka.adis
28. pro 2009

Sajmonko, moc držím palce!!!! Naděje tam je, tak tomu věř.

Jinak vás všechny moc zdravím!!!!