CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

chanel
12. led 2010

Chro: ale v Heliosu Ti řekli, že nemusíš, že je to fuk u ivf,ale hysteroskopie, to je jen prohlédnutí dělohy a vzorek Ti vezmou, to nic není,to by mohli..né?? Zase je to zase dobré vědět.

chanel
12. led 2010

každopádně nám ten třetí pokus musí vyjít!!! Nebo by to byla tragédie 🙄

chrobacek
12. led 2010

no víš co vrtá mi nějaký polyp nebo tak neco hlavou ... ale tak snad ví co dělají ...

chrobacek
12. led 2010

no jo ale na CT mě nemá kdo poslat ☹

a dr mi tak říkal, že ty cysty nejsou rozhodující že tam jsou pak zmizí ... takže to potvrzuje co řekla tobě

chanel
12. led 2010

co obvodačka? Ta by Ti to nenapsala, přeci jenom už máš toho taky dost za sebou....zeptej se, za to nic nedáš..chtělo by to zjistit, hlavně stav dělohy, ta bude nosit plod. Tak běž za gyndařem, at Ti udělalá prohlídku se vším všudy.

chrobacek
12. led 2010

i na tu výši hormonů jsem se ptala, protože mi napsal jen 225 ... a to jsem měla na prvním ivf ... a bylo to málo.... a on řekl, že to stejně zaleží na mě jak budu naladěná jak dlouho je po předchozích ivf. atd. ... prostě se uvidí jak budu reagovat... a je fakt že mi dává dlouhej takže ta reakce asi může být jiná než při krátkým no doufám, že mi to tím nezmastí a že něco vystimulujou ... na dovču letíme nakonci příštího týdne a vracíme se vlastně cca měsíc před OPU 🙂

chanel
12. led 2010

zase na druhou stranu já mám Ct a stejně jdu do 3.pokusu a výsledky z něj jsou na houby

chrobacek
12. led 2010

na gyndě jsem byla ted a dr. je kráva nedělá ani utz a k obvodačce vůbec nechodím nevím zda by mi to napsala.... možná se zkusím objednat jinam na gyndu po dovči... abych byla klidnější .... aby mi udělali utz ne?

chanel
12. led 2010

no jasně, ten ultrazvuk mi gyndař dělá vždycky, prohlídne mě mikroskopem a bere stěry!

antoaneta
12. led 2010

Ahoj Enya11!!!
Děkuji moc za palečky a za tvé zkušenosti! Jsem na tom stejně, teď už teda tak moc nepolehávám jako ty první dny. Ale i tak, snažím se šetřit a odpočívat. Hodně jím, nějak se mi zvedl apetít 🙂 a často chodím čůrat. Za noc vstávám třikrát. Ale to je asi všechno ještě těma hormonama a tím, že mám asi ještě ty vaječníky zvětšený. Břicho mě taky od opu furt pobolívá. Je teda fakt, že včera večer a dnes ráno, tak trochu nějak jinak. Sem tam mě píchlo, sem tam křeč a přijde mi, jako bych to břicho měla natažený. Tak snad je to dobrý znamení a neznamená to spíš opak. Ale vím, nemám na to myslet a fakt se snažím. Ale jak si psala, ten červík tam je a hlodá. Ale řekla bych že se mi i daří. Na nějakou hodinu mi to vydrží a opravdu si ani nevzpomenu. Ale pak si zas vzpomenu a prosím a doufám. Tak snad to všechno bude o.k. a vyjde to. Jinak jsme si také slíbili, že test si dělat dřív jako den před to kontrolou dělat nebudem. (jsem dnes 5tý den 😒 )Aby jsme eventuálně byly připravení i na tu špatnou zprávu. A tobě opravdu vyšel čistej a den na to ti řekli, že jsi těhu? To muselo být radosti, co? 🙂 A můžu se tě prosím ještě zeptat, kolikátý to byl u tebe pokus a kolik zavedli embryjek tobě a jak na tom byly?
Jinak ještě jednou moc děkuji za podporu a tobě přeji moc štěstí ať hezky a zdravě rostete!!!

antoaneta
12. led 2010

chanel: tak to jsou super zprávy!!! Takže žádný polyp a cystičky jen malé a vodové? tak to je fajn. Ty cysty ti opravdu prasknou samy, nebo se jen tak vytratí. Ale každopádně kdyby náhodou, tak fakt tím spodem. Je to minimálně o polovičku kratší výkon. Není to takový zásah, prostě žádný řezání břicha. Nehrozí žádné srůsty ani komplikace - tipu, že by třeba mohli zasáhnout něco, jako třeba u laparky (já po ni měla ileus střev - zauzlování - mohla jsem zemřít, prostě v místě jednoho vpichu zavadili o střevo) Ale tím tě nechci strašit, prostě stát se může, komplikace můžou nastat u všeho a já jsem hold měla smůlu. Jinak narkóza je sice plná, ale tím, že je to celý kratší, tak je určitě i slabší. Já, po tom jak mě přivezli na pokoj a vzbudili mě, aby mi řekli výsledky a poslali mě vyčůrat, tak už jsem ani znovu neusla.Takže opravdu o.k. Ale ty už to teď řešit nemusíš, co je super!!!! Hodně štěstí do dalšího IVF!!! A kdypak vlastně začínáš se stimulkou?

monulkab
12. led 2010

ahoj holčiny, jsem se až teď dostala k netu a koukám že jste se vy babizny jedny pěkně rozepsaly!!!musím vás dočíst zítra v práci!
Jinak co jsem si stačila shlídnout, tak antoanetka, vydrž Prťka, vydrž! Emers, chtěla jsem abÿ se jmenoval Lupínek, ale ten kluk mu říká Barny, tak nevím, až ho uvidím, tak budu mít jasno! Zíra si pro něj jedu do Líšně. Manža musí jet semnou páč tam netrefím, jsem holt z lontu 😀 Dneska jsem najela celkem 250 km, Brno - Přerov, jela jsem omylem přes nějaký prdele, ale zvládla jsem to, ale do Líšně prostě netrefím.... 😝 Mějte se, jdu za manžou, chudák na mě celej den čekal! pá

antoaneta
12. led 2010

monulkab: děkuji!!! To víš že vydržím, ale ty nervy 😀 Lupínka, nebo Bárnyho pozdravuj, ať ti dělá jen a jen radost, kluk jeden!!! To budou pane jo, zase úplně jiný starosti! Kup mu hned nějakou dobrůtku, ať ste hned kámoši!!!

chanel
12. led 2010

Antoanetko: mám cysty krvavé,ale maličkaté, vezmou mi je při OPU,jdu na to cca konec února,možná březen,uvidím po stěrech. Ale děkuji za povzbuzení 😉 Mončo: Lupínek je ale dobrý!To by se mi taky líbilo, já jsem z Bran a taky ne všude trefím 🙂)

chanel
12. led 2010

Z Brna..zase překlep

chrobacek
13. led 2010

brý ráno,

antoaneto..... tak myslím, že můžeš klidně testnout máš stejné příznaky jak těhule co tu byly 🙂

sjuzan
13. led 2010

S těma centrama je to ale asi fakt o štěstí.Jak jsem psala,tak my jsme byli na Obilňáku...poprvé v roce 2004,pokaždé ICSI.. první pokus-úspěšný,ale mimoděložní....druhý pokus-neúspěšný,třetí pokus-dnes už 4 letý chlapák...po 3 leteh pokus o druhé dítě..tentokrát jen IUI..první pokus,já s jedním vejcovodem, bez hormonální stimulace(nemůžu už žádné hormony)-zadařilo se hned na poprvé a teď se tady na mě zrovna směje roční cácorka...Tak já opravdu nedám na Obilňák dopustit...Kamoška ale byla v Heliosu a hned na poprvé otěhotněla a hned dvojčátka.,....Jinak se teda dívám ,že se ceny docela zvedly..my jsme ještě platili za oplození každého dalšího vajíčka 1000Kč a teď čtu,že už je to 2000Kč,to je teda dost.Já jsem měla vždycky tak 15-19 vajíček a nechávali jsme oplodnit skoro všechny,to by byla teda teď pálka.Navíc se nám vždycky oplodnily tak 2-3,tak jsme nikdy neměli na zamražení a každý cyklus jsem musela znovu hormony a znovu odběr..samozřejmě jsem měla po každé dost děsný OHHS,tak že pokaždé děsné bolesti, hospitalizace a zvažování,jestli vůbec transfer ano nebo ne......ale po všech těch útrapách se to přece jen podařilo....tak se to určitě podaří i vám.

antoaneta
13. led 2010

chrobáčku: ...coooo? ty fakt myslíš? 😀 A jako jaký příznaky měly holky? Jééé tys mi ale zvedla náladu 😀 Ale přece jen, dnes je to teprve 6tý den, tak s tím testem si myslím, že by to bylo moc brzo, ne? Nebo někomu se něco ukázalo na něm i tak brzo?

Jo, sjuzan: a jiný holky: Ty ceny na obilňáku jsou furt prý stejný, už nějakej ten rok. Mám jejich ceník před sebou, a vlastně minulej týden jsem platili 😉 takže vím:
ICSI - 1 až 3 oocyty - á 2000 tisíce - (takže celkem 6000 tisíc)
4 až 6 oocytů - jednotná cena celkem 8000 tisíc
a každý další oocyt - plus 1000 korun 🙂

chrobacek
13. led 2010

ant... to natažené břicho 🙂

chrobacek
13. led 2010

jj i 6 den to tam může být ale spíš ten 8 už to tam má většina to je 2 dny před mrchou

antoaneta
13. led 2010

chrobáčku, zlatíčko, moc děkuji, to jsem teda teď fakt moc zvědavá, jak to dopadne, ty moje sudičko 😀 Ještě že ten testík, nemám doma, už bych ho šla počůrat 🙂

chrobacek
13. led 2010

ant. tak ještě počkej 🙂 a testni v pátek 😉

cincolina
13. led 2010

Holky zdravím,
já jsem ten případ co se mu povedlo na Obilňáku hned napoprvé a ty příznaky co píše Chrobi, že některý holky měly, tak to jsem asi i já. Takový bolavý břicho po tom OPU, vždycky mě to bolelo při čůrání. A pořád jakoby nafouklý... Takže Antoan, vypadá to dobře... Já jsem testovala 8 den a byl tam duch, od 9. dne jsem fotila - viz. Album. Budu držet palce
Chrobi - budu tě sledovat 😎 , kdy začínáte?

chrobacek
13. led 2010

😉 😉 😉 😉 😉

cin až v podstatě v březnu protože mám dlouhej protokol takže ještě dva mrchy a pak už na 9 měsíců žádná 🙂

cincolina
13. led 2010

Tak se těším na hlášení ... stíháte ještě před tím nějakou dovču? Teďka jsem dostala mailem parádní nabídku na superlevný letenky na Nový Zéland 🙂

chrobacek
13. led 2010

jasnýýýýýýýýýýýýý Mexiko 🙂 Zéland byl drahej když jsme kupovali toto 🙂 od koho to je hod odkaz 🙂

cincolina
13. led 2010

tý jo, paráda, na jak dlouho? abych nedělala reklamu tak IP 🙂

chrobacek
13. led 2010

jj 🙂)

no cca na 18 dní ... víc mi manžel nepovolil

chanel
13. led 2010

antoanetko: Budeš testovat, už Tě pálí prstýky, já jsem Ti chtěla říct, že jsem měla test neg. a těh. jsem byla, to Ti píši, jen aby jsi zbytečně nestresovala......příznaky máš a to je hlavní!! A já se těším na Tvé dvě čárky a radost,která Tě čeká!! Chrobi: Ty se máš, odreaguješ se a pak na to s úspěchem vlítneš! Cin: jak se máš, jak se cítíš?? sjuzan: dodala jsi mi chut jít do třetího kola 😝

antoaneta
13. led 2010

Chanel: jojo, pálí a pořádně 😀 ale jistí mě to, že ten test fakt nemám doma. Navíc se teď nikam nedostanu, a manža mi ho teď ještě nekoupí 😖 mizera jeden 😠 Takže tak. Hold budu dál čekat a dál jen odpočítávat dny. Ale možná taky dobře. Jestli to tam má být, nebo teda jestli to tam bude, tak to tam bude i pak! 😒 Musím prostě vydržet. A jak si psala, kdybych ho pak počůrala a nic ☹ tak to víš, že ňákáta slza asi upadne, ale budu se snažit nestresovat a do rána budu doufat, že mi to ta krev na hcg vyvrátí......

Cincolino: To je super! Jsem ráda, že vím o někom, nebo znám teď už někoho, komu se to povedlo i na první pokus. To je panečku pořádná dávka optimismu! Prostě nádhera! Navíc, jak si psala ty své stavy a "příznaky", tak to jako bych psala já. Fakt. Tyjo, pokud by to mělo být tak a fakt pravda, já se snad pak štěstím zblázním. Jinak koukala jsem do tvého albíčka a móóóóc hezký, to jsou snad ty nejhezčí obrázky na světě, že? Tak tfuj tfuj, moc ti přeju, ať ve zdraví rostete! A prosím, pochopila jsem správně, nechali jste si zavést dvě embryjka? Můžu se zeptat jak na tom při transferu byly? My jsme měli dvě morulky 🙂