CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

miradka
24. čer 2009

aha, jasné 😉

miradka
24. čer 2009

jejda, tak to úplne chápem

chrobacek
24. čer 2009

sim díky, ale bude to negativní a mě se uleví protože takto je to pro mě strašné...furt nějaké naděje... a přitom nic na testu...

sune
24. čer 2009

ahoj holčiny, vás dočíst je už pomale na celé odpoledne 😀
Gábi, tak to strašně moooooc gratuluji a držím palce,at je to dobré! štěstí už si našlo i tebe, tak at se tě drží zuby nehty 😉 Na Obi tě nechtějí?
Chanel, taky držím palce, at dopadneš dobře. vaječníky se asi ještě uklidňují po stimulce i po tom všem. Neboj, bude to v pořádku.
chrobi, uvidíš zítra, co bude na krvi. přeji vysoké hcg!!
žabi, ty už si budeš dávat první dávečku?😉
Sim a tobě at tam buší srdíčka nebo aspon jedno!
holky, špiní se po tom odběru? Já si určo beru nějakou vložku sebou,ale chci vědět,jak moc. Dnes polehávám, večer sestra trochu maturovala při píchání pregnylu, tak mi udělala další 3 píchance a pěkně to nateklo. Žaludek mám jak na vodě, kdybych nešla na odběr, tak si snad myslím, že jsem těhu 🙂 Jo a nemáte někdo domácí pekárnu a nějaké osvědčené recepty? Chci ještě manžovi něco upéct, at má co zobat 😉

chrobacek
24. čer 2009

já jsem nešpinila vůbec ......a vložku ti dají tu hnusnou na sále .... takže stačí slipovka pak pro jistotu.....

miradka
24. čer 2009

Sune, moj muž chcel pekárnu, ale ja nie. Viem si predstaviť ako by to dopadlo...ďalší krám, ktorý by sa používal raz za rok... 😀

chrobacek
24. čer 2009

my pečeme ale jen chleba

miradka
24. čer 2009

ja som po OPU krvácala, ale asi to nebýva častý prípad...

simulin
24. čer 2009

To věřím chrobi, nejhorší je, když člověk neví na čem je a žije v nejistotě, tak zítra už budeš mít aspoň jasno, i když až kolem jedné. ☹
Sun děkuju, ale nevím jestli už tam budou, no nechám se překvapit. Uvidíme jak Kummel tentokrát zabojuje... 😀 😀 Už se na něj těším, je milý, a vždycky jak hledí na ten UTZ, jako by ho viděl poprvé v životě. 😀

simulin
24. čer 2009

My máme taky pekárnu, teda spíš tchýně a dělá v ní výborný chlebík, udělaly jste mi na něj chuť. Asi se ho budu muset naučit a sem tam ho upéct. 😉

gabina79
24. čer 2009

Sim, jámyslím, že optimum na srdíčko je 7-8tt...ale možná je to jinak...holky těhulky by timohly říct, kdy měly srdíčko 😉
Sune, ahoj a díky...uvidíme, jak to celé dopadne...mooc ti držím pěsti na zítřejší OPU, abys to zvládla v pohodě, nemusela tam zůstávat a byly pěkné folíky 😉...já domácí pekárnu nemám...u nás by to blyo jako u Miradky...jedenkrát za rok 😀
Jinak jsem vám zapomněla říct, že jsem si volala na výsledky těch stěrů a krve a nic, takže žádnýho ultra bacila nemám...takže jen ta imunita je pojachaná

chrobacek
24. čer 2009

sim jo přesně já to už dávno zabalila, ale holky koníkovky furt dávají naději i přes mrchu 🙂))) já vím, že chanelka taky měla hcg a mrchu, takže pak se to ve mě mlátí nevěřím tomu, ale furt mám naději.... takže už abych veděla jak to je ......

simulin
24. čer 2009

Sun, jinak já po OPU vůbec nic ani kapička, je to individuální, ale neboj vložku ti dají. Vím, že jsem se probudila a lekla se co to tam dole mám, je to taková ta tlustá 😖 Sebou jsem pak radši měla intimky. 😉

miradka
24. čer 2009

http://tehotenstvi.academy.sk/index.php Simi mrkni sem, srdiečko by už malo byť. Urobila si si tú kalkulačku?

miradka
24. čer 2009

Aj na 6tt píšu, že srdiečko bije...

simulin
24. čer 2009

No včera jsem si to hned udělala, poslední ms jsem měla 8.5., tak že mi to dnes vychází na 6tt+5, ale když ty jsi byla v pondělí na kontrole a řekl ti, že je to tak 5tt, tak to já budu mít stejné. 😕

sune
24. čer 2009

Holčiny, takže mě tam asi zítra uvidíte,že, až půjdu na sál? Já poznám Sim. Taky bych sem dala svoji fotku,ale nechci,aby to nevyhmátli lidi a okolí, co se to nemají dozvědět. Měli by asi radost z neštěstí druhých.Díky vám aspon vím, že se zbudím s "fošnou". Tak říkáme těm tlustým vložkám 🙂 A beru si i své, já krvácela i po transferu. Domácí pekárna u nás bude už rok a zatím peču jen v ní. Chleba tak 3xtýdně a buchty. Uvidím, kdy mě to přestane bavit a odstavím ji 😉
chrobi, uvidíš zítra. Ted se tím nenervuj. Neovlivníš to a naděje umírá poslední! Držím ale palce, ať jsi těhu!
Gábi, díky. Ta imunita je rozhozená z těhotenství. Je ale dobře, že nemáš žádnýho bacila a mimčo se tak může vyvíjet dále.

chrobacek
24. čer 2009

sune ty tam budeš až na devátou to já už budu v práci 😉 a děkuju jsi moc hodná 🙂)))

miradka
24. čer 2009

Sim, tiež asi záleží ako rýchlo ti budú rásť...tak asi budeš v polovici 5tt, možno zač. 6tt...však uvidíš, som veľmi zvedavá. Ja dúfam, že v pondelok už budú biť...aj keď teda podľa popisu nevoľnosti vobec nemám, ale ani moc chuť do jedla...

sune
24. čer 2009

chrobi, není za co. mám tam být na 8.30. tak nevím, co tam se mnou budou ještě dělat.
a holky ráno si nemůžu dát ani hlt vody? V tom papíru od nich se psalo, že snad se může vypít tak 1 dcl.

simulin
24. čer 2009

No líbí se mi tam, jak tam píší, že na ženě ještě není vidět, že je těhotná, ale brzy bude, no já když se na sebe dívám, tak mám bříško jak ve třetím a ne a ne splasknout. 😝

chrobacek
24. čer 2009

sune v pokynech bylo že můžeš pár doušků čaje, ale já jsem si teda nedala nic.....já jsem tam byla až na devět, protože stejně budeš čekat na pokoji než si vám odvelí do K

simulin
24. čer 2009

Sun, já tam minule taky byla na 8:30, odvedli nás na pokoj a tam jsme čekali tak hodinku a půl, myslím že kolem desáté jsme šli dolů na budovu K, kde ti budou OPu provádět. 😉 S tou vodou, no já jsem se ráno napila, asi necelé 2 dcl, nevěděla jsem, že by se neměla ani voda. No snad jsem jim tam na sále necvrkla. 😀

chrobacek
24. čer 2009

jen tak pro info, že všechno je možné 🙂)))) doufám, že to Larri nebude vadit 🙂

larri • snž • Dnes v 16:54

Ahoj holky,
ja se musim taky pochlubit.O vikendu jsem dostala MS a po kazdodennim zvraceni jsem vcera testovala a poprve v zivote videla dve // a hcg 147,to jde,ne?

simulin
24. čer 2009

Chrobi, ty my čteš uplně myšlenky, zrovna jsem tě chtěla potěšit a říct ti, že Larrinka dostala mrchu a má hcg 147 😉 Nějak jsem zabrouzdala na jejich stránečky.

simulin
24. čer 2009

A to jí myslím zaváděli snad 4 a 6 buněčné embryjka nebo možná dokonce i míň. Vím, že se s ní o tom bavila Miradka. 🙂

ywushka
24. čer 2009

Ahojky holky🙂!! Venku porad prsi a prsi🙂!!! Tak uz jsem konecne doma,z dopoledni kosmetiky kdyz jsem jela domu,tak nam volala ta svagrova co jsme ji vcera privezli z letiste,ze ji nejede auto,ze ma asi po pul roku co tu nebyla vybitou baterku!! Tak jsme hned v jednu zase odjeli do senice za ni a dali auto na nabijecku a teprve ted jsme se vratili,hurrraaa!!! Oblekla jsem se do pyzamka a uz budu jen odpocivat,ale navsteva stala za to,dovezla mi kraaaaasne triiiico🙂 takove jemnulinku staroruzove a takove jako by tehulkovske🙂!!! Jinak vam preju prijemny vecer,ja se jdu kukat konecne v klidu na telku,jsem za tyto dva dna nacestovana jak dlouho nee!🙂!!!

Jinak je tu neco noveho?? Vy jste zenske ukecane a ja to nestacim sledovat a docitat🙂!! Tak kdyby byly nejake novinky,tak je uvitam🙂

simulin
24. čer 2009

Ahoj Ywuskhko, to ti teda nezávidím musíš být unavená, tak šupajdi odpočívat. Novinka je zatím jedna, že Gabi má nový testík v albíčku 😵 Tak kukni, v pátek má jít na krev, tak uvidíme, jak se prcošek zahryznul. Vím, že jsi sem ráno nakukla, ale nevím jeslti jsi to postřehla. 😉

monterka
24. čer 2009

Čauky holky,už sem konečně z Brna doma. Mimi se nám nádherně ukázalo,jen před obličejík si pořád dávalo ručičky. Pohlaví sme taky viděli a bude to chlapeček 🙂 Vřele ten 3D ult.doporučuju,je to nádhera!!!

simulin
24. čer 2009

monterko, tak šup s fotekčkama do albíčka. Ať se můžeme kochat. 😉