CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

ywushka
24. čer 2009

mon: gratuluju!!!🙂

gabi: uzasne!!!!🙂 drzime palecky

zabicka007
24. čer 2009

Zdar ženy,tak zítra jde Chrobi a Sim na Obi že?Dnes tam bylo dost lidí, a pouze dva doktoři - dr. Čadová a Crha, takže trošku nestíhali...hormonální profil je v pořádku (hurááááá) takže ode dneška píchám gonal (stejně jak minule) akorát mi zvedla dávku na 262 (oproti minulé dávce 225) - prostě železná lady si žádá železnou dávku 😀
Mám dotaz...píchali jste si ho do horní části bříška, kde mě to teda dost bolí, nebo spíš do spodní - v mém případě oblast špíčků, čili bolest minimální??? 🙂

zabicka007
24. čer 2009

Jinak od zítřka beru prednison a synarel, akorát mě zarazilo, že mi nenapsala ultrogestan, ten se bere až později? Nějak si to nevybavuju z minula 😅

simulin
24. čer 2009

Ahojky Žabko, tak konečně jsi se dočkala stimulky, tak hurá do ní, budu držet pěstičky. 😉 Jinak já měla taky nejdřív 225 a asi po druhé návštěvě mi to Čadová zvedla na 262. A píchala jsem si to spíš níž, ale záleží jak to myslíš, bylo to tak 3 cm pod pupkem, taky tam mám špíček. 😉 A utrogetsan je až po ETu, i když Chrobacek ho měla myslím i před ním.

miradka
25. čer 2009

Dobré ránko dievčatá, Sim držím všetky prsty a palce aby boli embryjká v poriadku a snáď teda aj to srdiečko. Som zvedavá čo ti povedia, v ktorom týždni si. Chrobi, myslím aj na teba, drž sa holka!! 😉
Dnes som sa zobudila totálne unavená a k tomu ma bolí žalúdok...ako keby mi niekto na ňom stál... 😖 a to musím napiecť bryndzovotvarohové pagáče, svinutce a navariť obed na piatok ☹

prdecek
25. čer 2009

ahojky holky,
chci se zeptat zda nemáte nějáký telefon, na který se můžu objednat na konzultaci.
Včera jsem byla na kontrole a už jsem ok a dostali jsme žádanku na obilný trh na vyšetření, už aby to bylo!

miradka
25. čer 2009

ahoj prdecek, všetky info nájdeš na www.ivfbrno.cz - na mobil 721786833 😉

prdecek
25. čer 2009

Díky, a to tam můžu volat už v tuto hodinu?

miradka
25. čer 2009

Myslím, že v pohode 😉

prdecek
25. čer 2009

díky, tak už jsme objednaní, už se těším, že se to posune dál! jdeme tam 21.7. k paní dr. Čadové, nemáš s ní zkušenosti???

chrobacek
25. čer 2009

Holky jsem zpět ☹(((((

žabičko do špeku píchej pod pupek a utroš jsem dostala po OPU a hned jsem měla začít užívat......

jinak já byla na konzultaci a úplně k ničemu Crha mě rozbrečel..... řekl, že čekat 1-3 měsíce a dal mi bružurky k laparoskopii a hysteroskopii ..... tak jsem si myslela, že se nějak konkrétně domluvím a prd.... tak jsem úplně mimo

miradka
25. čer 2009

to je najlepšia dr v celom CARe, ja moc milá, je jej rozumieť čo hovorí a keď sa niečo opýtaš, odpovie...je veselá a šikovná.

miradka
25. čer 2009

chrobáčku, to mi je ľúto. ☹ Prečo ti dal taký rozptyl? Ale oni fakt vedia čo hovoria...nechceš na laparku?

chrobacek
25. čer 2009

nevím a z toho jsem rozhozená ... chápeš takové obecné řeči, já jsem myslela, že se domluvíme, že s další mrchou můžu přijít.......a když jsem se zeptala jestli bych na tu laparku měla tak řekl, že to není nutné ..... tak já nevím připadá mi to dost velký zásah .....

chrobacek
25. čer 2009

jsem úplně v prdeli .... kor když vidím, že čadová má volno až 21.7.

miradka
25. čer 2009

chrobi a zisťovali ti z krvi alebo z čoho sa to zisťuje či nemáš endošku? Mne to zistili laparkou. Ono ten umelý prechod je skutočne dobrá pomoc v tomto. Je blbé, že sa nevyjadril jasne, mal dať nejaké doporučenie...presne tak som sa cítili vždy pri návšteve Brna keď som mala s Crhom pohovor. Aj keď som mala kontrolu po 3 mesiacoch pri braní GnRH tak mi povedal, že možme naplánovať 2.IVF ale nepovedal mi aké sú možnosti a ja som vedela, že chcem pokračovať v injekciách ďalšie 3 mesiace, nemal vobec námietky, proste som si to sama naordinovala 😒 a urobila som dobre.

miradka
25. čer 2009

chrobáčku, ale keby si zavolala Čadovej, určite by ti povedala svoj názor, nechceš to skúsiť? Povedala by som jej, že som zmätená a že by som chcela čím skor na druhý pokus...

chrobacek
25. čer 2009

laparkou se to zjištuje ☹...................no přesně řekl mi, že je to možné vyšetření, ale není nutné protože u nás je jasnej problém spermie...........takže prostě ani běžte na laparku ani nechodte prostě nic jasně a konkrétně ☹ ... a přitom já jsem řekla, že chceme pokračovat že chceme 2 ivf a že 1 jsem měla v pohodě.....

miradko já si říkám, že je ještě záchrana, že budu volat na tu krev tak jestli mi to nebude říkat čadová že bych to ještě zkusila

chrobacek
25. čer 2009

a jestli ne tak se k ní prostě objednám na toho 21.7.

chrobacek
25. čer 2009

přece když mi udělají utz ten 2dc cyklu a krev tak bud uznají, že jsem připravená nebo ne !!! když ne tak at mi dají klidně antiko a já půjdu za měsíc, ale ne že jen budu čekat s rukama v klíně když jsem neměla žádnou velkou reakci vaječníků pomalu jsem nevěděla, že vůbec stimuluju

miradka
25. čer 2009

No jasné, výsledky krvi budú až odpoledne...tak ešte máš nádej 😉 aj keď viem ako sa cítiš. Aj ja by som sa asi objednala na toho 21.7, ale bolo by fajn, keby si hovorila s Čadovou..

chrobacek
25. čer 2009

miradko udělám to tak to by mi mělo vyjít před mrchou a bud mě nechá stimulovat nebo ne.... ale nechci čekat a čekat a čekat chci na další vyšetření až před 3 ivf tak jako ywushka 🙂

miradka
25. čer 2009

tak to si mala tak ako ja chrobi, pri prvom ivf som tiež skoro nevedela, že stimulujem... skús si to presadiť, aspoň tú krv...ale chce to kľud.. 😒
Inak Sim zistili endošku nejako inak, neviem či z krvi alebo z utz...keď príde, tak určite nám povie. Nestretla si ju na OBI?

chrobacek
25. čer 2009

myslím, že endometriozu nemám už jsem to tu hodně sondovala a moc na to příznaky nemám teda nějakého vyššího stupně

monterka
25. čer 2009

Ahoj holky,Chrobáčku já to nechápu. Proč máte čekat 1-3 měsíce a strčil ti brožuru když ti řekl,že lapar není nutná?

chrobacek
25. čer 2009

monterko no ????? nevím proto jsem se z toho rozbrečela.... sama jsem mu nahrála tím co jsem hned na začátku řekla, že chceme na druhé hned a že mi nic u prvního nebylo ...... a on ti řekne toto.... a dá mi letáčky tak já na to a vy mi to doporučujete? a on že to není nutné, že máme ty špatné spermie... no prostě on toho teda moc nenakecá

prdecek
25. čer 2009

Chrobáčku to je divný přístup toho dr ne? měl by ti všechno říct přesně a co a jak se bude dít dál a ne to co píšeš.
Jinak já jdu k Dr. Čadové taky toho 21.7., ale já jdu úplně poprvé. Jsem ráda,že je to dobrá dr. snad nám pomůže!

miradka
25. čer 2009

jasné chrobáčku, keď u teba doteraz nenašli žiadny problém, lepšie je skúsiť to znovu, ako hovorím, podľa mňa prvé IVF je vždy len na skúšku ako bude organizmus reagovať. Aké si mala dávky? Ja som mala najprv 225 a potom mi to zdvihli na 250 a pri druhom som začala s 250 a potom mi znížili na 225. Nepamätáš si hodnotu estrogénu?

miradka
25. čer 2009

Kdesi som čítala, že hubené ženy majú nízku hladinu estrogénu, čo je tiež vážna príčina neplodnosti. Preto ten estrogén je dosť doležitý...

ywushka
25. čer 2009

Dobre ranko holky,preju vam hezky den!!

Dneska rano mi napsala kamaradka co je o 4 tydny dyl tehu nez ja,ze cekaji holcicku,dneska rano byla na UZV!🙂 a ja jsem si to normalne i myslela ze budou mit holcicku🙂!!! Ha🙂

prdecek: cadova je uzasny!!! jen doporucuji,lepsi a milejsi doktroku nikde jinde nenajdes!!🙂