CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

veria
8. bře 2010

Chanel, je to smutné, ale asi tak ta progonoza vypadá 😠
Nic, vážně musím, páčko.

chanel
8. bře 2010

Chrobi: fakt? 😀 😀 ,ale ona ještě nebyla uplně blasta,ale skoro, tak snad se to počítá, na té konzultaci v Heliosu mi Šula řekl, že kvailtní embryo se skoro vždy chytne. Jestli já jsem si je neměla dát až včera, že by bylo vyvinutější,ale houby tomu rozumím, poslouchala jsem rady té hodné embryoložky, sakra ví, co dělá,ne?

chanel
8. bře 2010

Veri: když to nevyjde, tak je to jasné. Ale kdyby mi tehdy udělali hystero, tak jsem měla ušetřené pokusy, i když mi Ventruba říkal, že endošku má hlavně na vazech za dělohou,levej.vaj. a vejcovod.A ještě někde,kde se léčit prostě nedá. Pak se zase utěšuji tím, že první se chytlo i přes ms...aspon na chvilí,to je taky možná plus. Nechám to konovi, co se má stát stane se. Chrobi: co břiško, cítíš nějaké změny, že by Tě něco tlačilo? Nebo jsi jako vždy oukej? 😀

chrobacek
8. bře 2010

chanel to neva ale byla napřed a ty co jsou napřed jdou jasné ... jsi těhule a hotovo 😉

chrobacek
8. bře 2010

jo jsem oukej jako vždy ... takže dozajista chápeš mé rozladění ze snížení dávek ☹

chrobacek
8. bře 2010

hele když toto říkal šula tak jsem zvědavá jak bude vysvetlovat, že se nechytne to co projde PGD 😉

chanel
8. bře 2010

Chrobi: na to jsem ho ptala a on mi říkal, po PGD je jen na ženě,jak se rozhodne, zda dát ne uplně kvalitní embryo nebo zrušit transfer, stejně tak jako se může stát, že dají super embryo a pak může být problém, oni totiž tou metodou nezjistí úplně vše 😢 a říkal, že se u nich stalo, že žena trvala na tom,i když embryo nebylo o.k., že ho chce a přesto se narodilo zdravé dítě.....pak si vyber, kdyby bylo vše po PGD o.k., a pak byl problém, oni od toho dají ruce pryč 😠 , právě proto,máme tu genetiku a tak snad nebude problém.Máš ji přece v pořádku, PGD si udělaš? A to, že Ti nic není to neva, jsi Xena! 😝

chanel
8. bře 2010

Já byla na Genetice v dětské nem. a tam mi řekl dr., že stejně se všechno vyšetřuje, kolem 3 měs. těhotenství, dopředu Ti nikdo nemůže nic zaručit, a že se časem i ta genetika má platit 😠 Hlavně, že dělají vyš. na cystyckou fibrozu(snad jsem to napsala dobře), to je ted špatné, že to není dědičné, přesto člověk může být přenašeč.

emers
8. bře 2010

ahojte holky,
přišla jsem vás jen pozdravit...

monulkab: holka, četla jsem, ani jsem ti nechtěla nic psát, protože se mi těžko hledají slova... ☹ ale jinak jsem ráda, že jsi "v pohodě" a jdeš dál 😉 móóóc tě zdravím a přeju víš co 😵

taktéž i vám ostatním samozřejmě!!!
a užijte si srazík!!!

jilcice
8. bře 2010

Zdravím holky, dneska jsme měly malý srazík s elennkou, byla chytat bacily 🙂). Chodím ještě do práce, do konce března a potom nástup na mateřskou. Bohužel mám teď trochu problémy s těhu cukrovkou, tam mě honí po doktorech. Do albíčka dávám jednu fotečku. Pozor, ať se neleknete .. je trochu vorvaní 😅 😅

veria
8. bře 2010

chanel, ale endoška v děloze fakt nemůže být, vždyť je to rozlezlé endometrium všude jinde než v děloze, ne?? tak jaksi z podstaty mi vychází, že když je endometrium v děloze, že to nemůže být endoška 😉
každopádně když už tě měli na stole, tak tu hystero už mohli udělat, tojo.
no, nad tím teď nešpekuluj, já si myslím, že ta tvoje skoro-blasta je fakt nadějná!!

rioko
8. bře 2010

ahoj holky tak jsem se dnes byla objednat na Obi k Crhovi, jdu tam 23.3 a je super jak si mě sestřičky pamatují, byli překvapené jak je Vojta velký - byla jsem tam když jsme šli z porodnice a potom když měl asi dva měsíce, taky jsem potkala Čadovou a ta mě překvapila že si mě pamatovala jménem, já jsem k ní zas tak moc nechodila...no bylo to milé 🙂

sysysy
8. bře 2010

klara.k - to že máš slabou MS si myslím, že nic neznamená, moje kámoška si na 1cyklus vystačí s 3 ultra tenkými slipovými vložkami...a otěhotněla pokaždé napoprvé, jak si řekla 🙂

Pokud vše půjde podle plánů, tak počítám, že v pondělí nebo úterý pojedu do Car na přípravu na moje 1.IUI....ale holky upřímně, já vůbec nevím, jestli chci aby to vyšlo hned na poprvé...nějak mi to nepasuje do mých plánů 😒 za prvé plánuju letní dovču a za druhé, když jsem jen tak mrkla do kalendáře, kdybych měla IUI 31.3., tak termín porodu by byl cca 24.12., což je datum pěkně na ho...uby🙂) tento datum jsem měla stanovený i u dcerky...no naštěstí nakonec byla o pár dní dřív 😎 Ale zas na druhou stranu si říkám, že není na co čekat...
Bože, bože,mně už a tím mojím plánováním zase hrabe 😅 😅 😅 ....stejně je to všechno o náhodě, tak si kolikrát říkám, proč nad tím tak přemýšlím 😕 🙂

mmorgana
8. bře 2010

Holky, tak co sraz? Vypadá to na tuto středu (4 lidi) nebo příští čtvrtek (5 lidí).

chanel
8. bře 2010

Mm: já kdykoliv, ale toho čtvrtku se bojím, mám jít na krev a kdybych to dostala a nic, tak bych raději nešla, to bych nezvládla ☹ ,ale snad se to nestane 😔

chrobacek
9. bře 2010

ahojky...

chanelko 😀 😀 jsi mě pobavila 🙂 ... krev bude pozitivní takže žádné spekulace jo?

mmorgana
9. bře 2010

chanel, ve čtvrtek bude aspoň co oslavovat 😉

chrobacek
9. bře 2010

mm... jak se cítíš? všechno OK?

chanel
9. bře 2010

😀 😀 ,já teda nevím. Jak se máte, MM, kdy bude OPU? CHro: kdy jdeš konečně na ultrazvuk?

chrobacek
9. bře 2010

jak je? bolí něco? nebo už jsi OK ? jdu ve čtvrtek ..... chanel nepamatuješ si jak si měla velké folíky na posledním UTZ?

mmorgana
9. bře 2010

Takže příští čtvrtek vypadá na sraz slibně 😎
Včera jsme se s mojim celé odpoledne a večer flákali venku. Až jsem z toho byla utahaná 😔 . Snažím se pořád odpočívat, až si říkám, jestli nejsem hypochondr 😵 Vaječníky cítím, ale není to žádná velká bolest. Další UTZ a kontrolu mám ve čtvrtek. Včera říkala Čadová, že na termín OPU je ještě brzy, ale že to vypadá na pondělí.
A co Ty, chanel? Jak se cítíš? Šetříš se? Nějaké další příznaky těhu kromě emoční lability? 😉

chrobacek
9. bře 2010

jj OPU ti vychází na pondělí pokud budeš reagovat tak jak doposud tj. dobře 🙂 já budu mít OPU asi až ve čtvrtek

mmorgana
9. bře 2010

No, bude ten příští týden nabitý. Ale aspoň posedíme, poklábosíme, pobrečíme, podrbeme 😀

klara: budeš začínat stimulku tento měsíc?

mmorgana
9. bře 2010

holky, dneska jsme pozvaní do suši baru - nikdy jsem suši nejedla. Tak jdu trénovat manipulaci s hůlkama 😨

chrobacek
9. bře 2010

žádný brečení jen radosti budou 🙂

mmorgana
9. bře 2010

těhotná chanelka bude brečet štěstím 😵

chanel
9. bře 2010

Jste fajn držáci, ale nevím, zatím nic, mám akorát pořádnou rýmu a kýchám,jinak uvidíme jak bude v pátek,jestli to nechytnu. Chro: moc si to nepamatuji, myslím, jeden byl 18,16,pak 3x10 na druhém 15 a desítky, podívám se do papírů, žádná sláva to nebyla,ještě jsem stejně pak dva dny píchala,tak asi trochu vyrostly. Jsem zvědavá na Tebe a MM,ale ta to zvládá velmi dobře. Já to už těd po páté těžce nesu, jsem trochu labilní,protože je to poslední pokus, pak by mě zase čekala nepříjemná operace.....to už by bylo fakt za trest ☹

klara.k
9. bře 2010

morgano - to by mě taky zajímalo 😀 , jsem velice psychicky labilní (že bych byla těhotná 😀 ), mám chuť jít hned, ale asi ještě jeden měsíc počkám, takže duben. ale čert ví jak se mi to rozleží. I když tento měsíc jsme bez peněz víc než ten minulý (zrovna jsem si koupila dvě trika - měla jsem deprézi), tak jsem na zdárné cestě zase našeřit 😀

chanel - to je jasný, jsi těhule 😎 , žádný brečení

chrobacek
9. bře 2010

jo tááák 😀

uááá chanelko rýma je dobré znamení vzpomen si na Gabču 🙂)) ta byla taky nemocná a nemohla na ivf a přitom těhu 🙂))

no tak se podívej na ty moje chudáky já ani 18 nikdy neměla a už do mě cpali HCG ☹

a hlavně klid myslím, že budeš hodně překvapená 🙂)

chrobacek
9. bře 2010

ČEKATELKY A SNAŽILKY:
***********************************************************************
sajmona - 3. IVF duben květen????
klara.k - 1. IVF - duben, květen - dlouhý protokol (utrogestan + Synarel)
veria
rioko - 1 KET asi květen
xovicka - PCO, teď řešíme úvodní vyšetření, pak se uvidí
elennka-PCo, zatím přirozeně, pokud neotěhu, tak 7-8/2010 inseminace s injekcemi
monulkab
aliseea 1.IVF,dlouhý protokol (Utrogestan + Synarel )
marietea
***********************************************************************
STIMULANTKY:
chrobacek 3.IVF, dlouhý protokol (Provera, Decapeptyl) cca od 4.3. stimulace Merional 225j + Decapeptyl OPU cca 17.3. od 8.3. 150j, UTZ 11.3.
mmorgana 1. IVF, dlouhý protokol (Utrogestan + Synarel), od 3.3. Puregon 225j + Prednison, OPU cca 15. 3.
***********************************************************************
ČEKATELKY NA TT:
chanel 3.IVF, krátký protokol, 20.2. Puregon 175j, Decapeptyl,Prednison, ET 6.3., kontrola 18.3. krev
***********************************************************************
TĚHULKY: