CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

chrobacek
15. bře 2010

jo nepamatuješ si jak velké byly folíky na posledním UTZ?

chrobacek
15. bře 2010

tak já jdu až ve čtvrtek ještě dnes si bodnu 🙂 tajně jsem v to doufala

chanel
15. bře 2010

Chro: tak to je super, to budou pěkně velicí 😀 MM: Ty jsi ale rychlík!! Gratuluji, 4 ke štestí stačí!! Jak to probíhalo? Bylo vás tam hodně? A kdo Ti to dělal? 😀 A v pohodě, nejsi ospalá?

katterina
15. bře 2010

Ahojky holky, zdravím ze Zlína. Ale i tak se moje sestra ze Zlína rozhodla dojíždět do OBI Brno. Ve Zlíně provedena laparka a zjištění endometriózy v malém rozsahu. Nedalo jí to a objednala se na konzultaci do Brna (asi šestý smysl). Tam zjištěna endometrióza č. 4, takže žádný malý rozsah ☹ . Vše přeléčeno a minulý týden podstoupili první IVF, bezúspěšně. Jen mě zaráží, že se před IVF nedělá genetika, imunologie. Je to na každém páru, jak se rozhodnou ? Samozřejmě toto nabídnuto po prvním neúspěšném IVF. A to prý nemusí osobně do Plzně, vše je prostřednictvím OBI.

chrobacek
15. bře 2010

chanelko spíš doženou tu normální velikost co mají mít 🙂 protože jsem četla že pregnyl se píchá kdy jsou folíky 1x 18mm a 2x 16mm a já ještě dnes tu 18ku nemám takže do zítra tam bude 🙂) snad

chanel
15. bře 2010

Chro: já ted nevím,jak to bylo u mě, ale jeden měl 18mm při Pregnylu,ostatní ne, jak tam půjdu ve čtvrtek, opíšu si to a podám hlášení. Kolikrát i ten nej podle ultrazvuku může být prázdný a menší stačí dorůst a je kvalitní! Takže se ničeho neboj!! Katt: zdravím, víš na Obi jsou všichni super, ale o tu genetiku a imunologii jsem si taky musela říct, právě po první ivf....a dělají ho přímo v Obi nebo V dětské nem. v Černých Polích,ale na Zlín jsem slyšela chválu...ale zaráží mě,že přehlédli tak rozšířenou endometriozu,sama ji mám 4.stupně a zatím se mi nepodařilo otěhotnět 😖 ,je to boj. Nabídli ji léčbu? Umělý přechod,ten se po operaci skoro vždy nabízí

chrobacek
15. bře 2010

jj napiš 🙂

elennka
15. bře 2010

Holky.. ve čt mě to nevyjde ☹( omlouvám se.. snad se uvidíme jindy..

sysysy
15. bře 2010

chanel - neztrácej naději!!!, je spousta holek co i přes špinění nebo klasickou MS byly těhu 🙂
chrob - myslím, že 16mm je super, oni ještě porostou, navíc Pregnyl je krom toho, aby vajucha praskly i na to, aby urychleně dozrály....
mm - gratuluji ke čtyřem vajíčkám 🙂 Uvidíš, že z nich udělají krásné miminka. Nechali ste si udělat IVF nebo ISCI?
Jinak já hlásím, že se mi rozjíždí MS, takže bych měla jít zítra na Obi, ale nechce se mi 😅 , tak to nechám až na středu, okecávám si to tím, že v podstatě budu v 2,5 dne cyklu, tak to je ještě v normě 😀
Holky a jak to tam ten 2DC probíhá? Vezmou mi krev, pak půjdu na UTZ a pak kdy na výsledky nebo konzultaci? Dr. cosi říkala o poledni....Jak jste to měly Vy?

mmorgana
15. bře 2010

Ahoj holky, když jsem se probrala z nazkozy a řekli mi, že jsou jen 4, tak i slzička ukápla. V poledne si muž pro mě přijel a šli jsem na embryologii. Nechali jsme si u všech ISCI (většina spermií byla patologických). A jak jsem byla rohozená, tak jsme šli domů. Přijdu domů, lehnu si, za chvíli zvoní mobil - volala sestřička, kde jsem. Já jsem zapomněla, že se tam mám stavit 😲 Tak jsme valili zpátky.
OPU mi dělal Crha. Jenže mi na sále nemohli napíchnout žílu. Dvakrát sestra bodala do loketní jamky a pak se jí podařilo napíchnou jednu na hřbetu ruku. Bolelo to, i Crha mě hladil a uklidňoval. Recept mi pak dávala Čadová, říkala, že je to smůla, že jejich tam málo, ale že se to někdy stává. Samozřejmě říkala, že kvantita jde někdy na úkor kvality.
Moji folíci v sobotu: vpravo 19, 2x15, 14, 3x11, vlevo 18, 2x17, 3x15, 14, 2x11.

mmorgana
15. bře 2010

katt: Nám imunologii napsali automaticky a genetiku po první sérii vyšetření vpodstatě taky. Ale platí, že člověk musí být připravený a pořád se ptát a ptát a ptát.

sysy: Když začne MS až po 16. hodině, tak se to prý nepočítá. A prý tolik nevadí, jestli jdeš 2. DC nebo 3. DC. Ráno tam přijdeš, vezmou Ti krev, jdeš na UTZ, pak na pohovor. Já měla dlohý protokol a ve 13 jsme se na Obi vraceli pro léky a sestřičky mě instruovaly jak si píchat.

elennka: To je škoda 😒 Třeba to vyjde příště 😵

sysysy
15. bře 2010

mmorgana - no, tak folíků jsi měla hodně, ale zas na druhou stranu, hlavně, že jsou krásné 4!!! Mně tenkrát z 15 vajíček udělali přes ISCI 13 embryií a stejně mi to k ničemu nebylo - při ET se dvěmi jsem neotěhotněla a když jsem pak otěhotněla přirozeně, tak jsem se zbývajících 11 mrazíků vzdala 😒 (teď už by nám stejně k ničemu nebyly, neb životnost je cca 4 roky a my chtěli děti tak o 6let od sebe)

A moje kámoška měla vajíček 5 embryek a hned napoprvé otěhotněla s dvěma 🙂 , takže nakonec ještě mohla rozdávat 😀 😀 😀 ...uvidíš, že to bude i tvůj případ 😵 😵 😵

marietea
15. bře 2010

Ahoj holky, mam ted pauzu, ani jsem si to nestacila vsechno procist. Chrobi s tim polypem je mi to tak lito. Co rici? Je to smutne, ale nakonec to dobre dopadne. A co ostatni? Vajicka mate vsechny krasna. Tak preju vsem zdarne OPU a krasne vajucha 🙂 Antoaneto, gratuluju k tehotenstvi, je to nadhera. Zazraky se holky vazne deji a verim, ze se nam to vsem podvede. A uzijte si sraz. Dekuji vam za pozvani, ted se mi to moc nehodi, ale priste rada prijdu. Ted bych vam stejne asi kazila naladu, kdyz se u nas nic nedeje a jen doufame v zazrak🙂

elennka
16. bře 2010

mmorgana.. řešíme teď něco v práci... tak je to na....

chrobacek
16. bře 2010

mm to je zajímavé, že ti řekla, že tam málo přitom u mě naopak vychvalovali kolik jich máme 😀 takže si vyber 🙂 prostě budou šikulky v pátek si jdeš pro ně ať se můžou zadrápnout.... a je vidět že v den pregnylu ty co byly 15 a méně tak z nich nich nebylo ... holka tak hlavu vzhůru a neboj opravdu je lepší mít 4 kvalitní

mairetea ... děkuju 🙂) a myslím, že by jsi náladu rozhodně nekazila jsme všechny na stejné lodi ....

chanel
16. bře 2010

MM: 🙂 🙂 🙂 , já když mě poprvé řekli 4,tak jsem si oddychla,že aspon něco a pak už jsem s tím vždy počítala, že jich ze mě víc nevymáčknou....ale hlavně,že jsou!Gratuluji!!!!! A je zajímavé, tak jak říká Chrobi,že čadová Ti řekla, že jich je málo....u mě byla spokojená, se mnou s tou endometriozou je to výsledek velmi dobrý 😅 .Chrobi: netestovala jsem 😢 ,ale nemám ms, jen pořád špiním,tak do sebe cpu léky a říkám si,at to dopadne jak má a ve čtvrtek což je za chvilku budu vědět co a jak 😝 Mariet: kazit náladu?? Ne,ne....musíme se podporovat a my se tady těšíme,jak skvěle Ti sedne krátký protokol! 😀 Petulo: no tak oblečky jsou krásné,ale já mám ráda džíny a trička a asi bych tak chodila i v těhu 😵

klara.k
16. bře 2010

holky ahoj,
jak to vypadá s tím čtvtkem? Já budu nejspíš v Praze na školení, tak si nebudu moc přečíst kde přesně budete, ani napsat jestli budu stíhat přijít. Ani nevím jak vás poznám, vy už se znáte-osobně? Tak třeba nechte odkaz kde to asi tak bude, ať můžu popřípadě jít hledat neznámé tváře.

jinak pořád to vidím u vás všech velmi nadějně. má intuice je velice silná a cítím slibný rok 😀

chanel
16. bře 2010

Klarko, neviděly jsme se a neznáme se 😀

klara.k
16. bře 2010

a jak vás najdu, když nebudu ve čtvtek na netu?

chanel
16. bře 2010

Kl: Jedině smskou 😝

gabina79
16. bře 2010

Ahojky Chanel a Chrobi, jak to s vámi vypadá? Kdy se přesunete do naší diskuze? 🙂 Já teď mám chvilenku, kdy malý spinká (každou chvilku už ale bude vstávat), tak jsem jen přišla nakouknout, jak na tom jste...a letmo koukám, že Chanelka má další ivf za sebou a čeká na výsledek a Chrobi je před OPU? Holky držím vám moc pěsti...Chrobi, co že ses nakonec rozhodla pro další ivf na Obi? Nebo jsi jinde?

chrobacek
16. bře 2010

Gabčo ahoj 🙂 do diskuse máme asi daleko teda já 🙂) )sice jdu na OPU ale nebude ET..... a jsem v Heliosu na Obilnáku už na ivf nepůjdu nikdy

chrobacek
16. bře 2010

Chanelko i bez testu to vidím velmi dobře 🙂)) myslím, že těhu jsi protože jinak už by jsi dnes mrchovala 🙂))

mmorgana
16. bře 2010

Holky, tak kde se zítra potkáme? V 18 u krokodýla? Nebo někde konkrétně?
Byla jsem dnes na kosmetice, tak budu zítra krásná 😀

chrobacek
16. bře 2010

MM a jak se cítíš co bříško ? v pohodě?

mmorgana
16. bře 2010

Bříško trošku bolí - jak silnější menzes. Dneska už mě tolik nebolí ruka. Byli jsme dnes ráno na odběru krve na genetiku - zase mi nemohli napíchnout žílu. Je mi těch sestřiček fakt líto.

Zítra má velký den chanel 😎 Bude těhu krev 😎

Chrobi, jak to vidíš zítra? Myslím, že máš OPU - stavíš se večer na Vaňkovku?

chrobacek
16. bře 2010

MM asi ne protože jdu 17,45 na kosmetiku takže než se od tam vymotám vy už tam nebude 🙂))

chrobacek
16. bře 2010

jé tak to máš teda blbý s těma žílama já to mám naopak lezou mi i bez toho pumpování 🙂

jo je to ve čtvrtek ne ten sraz?

mmorgana
16. bře 2010

jj, ve čtvrtek je sraz. A já jsem to trochu popletla - myslelala jsem, že je sraz už zítra. Takže můj dotaz byl na čtvrteční sraz :D