CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

chrobacek
21. bře 2010

čau holky máme dnes 9 statečných 🙂 tak vás jdu dočíst

chrobacek
21. bře 2010

chanelko ... já si myslím, že to musí být něco v děloze ne? taková embrya a nic ☹ to fakt mrzí hodně

mmorgana....tak co ??? nikde tu nic nečtu jak jsi dopadla?

sajmona
21. bře 2010

chrobi tak to je supeeeer 🙂

sajmona
21. bře 2010

jinak přeji pěknou neděli všem 😉

chrobacek
21. bře 2010

saj a jak ty ? co je v plánu ? jen odpočinek?

sajmona
21. bře 2010

no já do toho asi půjdu už duben....asi není naco čekat.... manža se mě furt ptá kdy jdu na to...já se ale strašně bojím...moc jsem doufala,kdyby to vyšlo chanelce že mě to nakopne ...

chrobacek
21. bře 2010

ahá tak šup na to 🙂)) já si taky myslím, že není na co čekat..... je potřeba to zkoušet .....

sajmona
21. bře 2010

ale mám strach zase to napětí a nervy kolik ze ně vydolují vajec...a zase jen dvě:( a pak nervy aby se oplodnily obě a vydržely...a pak ..no znáš to 😠

chrobacek
21. bře 2010

no saj ... co na to říct, že? já měla taky jen 4 na Obil... a v Heliosu jim mám 12

sajmona
21. bře 2010

takže ty 9 embrií...to je super 🙂 a tak jak to bude?? jak budeš řešit ten polip...

sajmona
21. bře 2010

to si děláš srandu.....fakt????takovej rozdíl....a co ti říkala čadová nebo ostatní na to že jich máš vždy jen málo...že s tebe nic víc nevydolují co???? to mě řekla čadová...

sajmona
21. bře 2010

tak ted teda nevím...jak dál,jestli zůstat nebo zkusit to někde jinde....přece jen 3. pokus...ale zase nemůžu na obil říct nic špatnýho....ach jo ted nevím...

chrobacek
21. bře 2010

Saj jo dali mi jinej protokol a jiné léky dokonce jsem měla nižší dávky ... ale stimulovalo se delší dobu než na obilnáku a to si myslím, že je to co zabralo ... měla jsem 18 folíku a z toho 12 vajec, 11 se oplodnílo a dnes mám 1x 4b ax6 b což jsem mívala na obilnáku a pozor dalších 9 je 7-11b tj takové jsem neměla ani při jednom ivf .... takže doufám, že tentokrát to opravdu vyjde i když jsme bez ET tak doufám, že v úterý nebo ve středu tam zbyde 4-6 blast do mražáku doufám moc !!!!! další pondělí mi odstraní polyp a podle toho jak bude zákrok náročný půjdu na ket bude v dubnu nebo květnu ....

jinak čadová mi k tomu nic neřekla, jen že ten levej nám nespolupracuje přitom ted z něj mám víc než z pravého.... a že 4 je dobrý ... a že půjdu na laparku po tom druhém ivf tot vše... a jak jsem už psala polyp co už v srpnu v děloze byl ignorovala... takže tak....... jinak v Heliosu se dr. podíval na protokol a říkal a proč vám dali krátkej protokol ? a my dáme léky s LH tj. u-FSH ne jak na obil. rec-FSH takže jsem na léky ani nedoplácela....

chrobacek
21. bře 2010

což tobě Fostimon na IUI taky seděl víc ....

sajmona
21. bře 2010

což o to seděly,ale to nezjistím,měla jsem hodně folíků ale nemusely být plný,to mě na to řekla Čadová,když jsem se jí ptala,jak je to možný....při iui fost jsem měla kolem 15ti fol a 1 ivf 6 fol a z toho 2 vaj a 2 ivf dl. protokol 8 fol a z toho....nečekaně 2 vaj

sajmona
21. bře 2010

já jsem ted tak trošku na víškách,ted teda nevím co dál,docela jsi mě s tím překvapila.....ten rozdíl je velkej,ale já nevím,třeba to je o štěstí...a to já asi nemám:(

chrobacek
21. bře 2010

no být tebou tak zkusím dlouhej protokol s u - FSH ... na co zkoušet to co jsi už měla ne ? a toto o štěstí není je to o vhodné stimulaci a jak říkám hlavně já stimulovala 12 celých dní na obil. jednou 10 a jednou 9 a to si myslím, že je to co pomohlo ... folíky rostly pomalu a měla čas zrát vajíčka

sajmona
21. bře 2010

právě to si říkám,třeba bych měla vaj víc ale to štěstí aby se uchytily by nebylo...
zítra zavolám na obi a domluvím si konzultaci a pak se rozhodnu podle toho co mě řeknou..
jdu s pejskama,trošku si vyvětrat hlavu tak papa a hezkou neděli

chanel
21. bře 2010

Chrobi: gratuluji!!!!!!!!!!!!!!!!!! To teda čumím,jak puk!!!!!!!!!!!!!! Super 😀 😀 😀

chrobacek
21. bře 2010

Chanelko děkuju, ale vyhráno bude až s těma // na testu .....

chanel
21. bře 2010

Já vím, to je jasné,ale myslím si, že Ti změna velmi prospěla a blížíš se k úspěchu!! Nic Ti po vyčištěné děloze nebrání v otěhotnění!!!! To by čadová čuměla,jak krásnou máš úrodu, z toho by začala koktat

marietea
21. bře 2010

Tedy chrobi, gratuluju, to je tedy uroda! A jsem tedy v soku, jaky rozdil jsi mela s vajickama na Obi a v Heliosu. To teda koukam. Je to urcite o vhodne stimulaci. Premyslim, zda bych mela v jinem centru vetsi uspech. Treba by jinde byli. Ale uvidim, zkusim jeste obi v kratkem a pak pujdu jinam. Ale je to tedy velky rozdil. Cucim 🙂

marietea
21. bře 2010

Saj, bez do toho, neboj. Musi to dopadnout. Neni na co delat. Sve kamosce porad rikam, ze neni cas otalet, uz je nam pres tricet, tak na co to odkladat. Zatim se mi nepodarilo presvedcit, aby sla na IUI, pritom ona nema takovy potize jako ja a mohlo by ji to zabrat. Takze konec odkladani a smele do toho. Drzim palecky 🙂

marietea
21. bře 2010

Petul, hodne stesti na IUI. At to dopadne, drzim palecky a ocekavame jen pozitivni zpravy 🙂

marietea
21. bře 2010

Jinak holky, vsem moc dekuji za podporu, vazne mne moc drzite. S muzskym to moc neresim, nechce, aby se na to moc upinala, takze je super si s vama o tom pokecat. Moc diky, zaim se mejte hezky a jen sama pozitiva 🙂

marietea
21. bře 2010

Jo, jinak jsem jeste chtela rici, ze bych spise verila docentovi nez Cadove. Tedy ja to tak mam. Cadova mi davala hormony, abychom to ze zacatku zkouseli prirozene, vubec se nepodivala na to, co mi je. Byla velmi pozitivni, ze mam krasna vajicka (bez stimulace) a ze at to vyjde. Pak kdyz jsem sla k Crhovi a on videl, ze nemam fimbie, rovnou rekl, ze jedine iVF, ze neni co zkouset. Tak to jen na okraj. POkud Crha rekl, ze laparka ne, tak bych do toho tedy nesla.

chanel
21. bře 2010

mariet: já jsem taky ráda, že v tom nejsem sama ☹ ,ale už by bylo na čase,aby byl nějaký ten úspěch! Já to nedokážu vypustit, jestli mám jít na laparku nebo ne....jenže už mám stejně tři pokusy za sebou,tak co už. Taky si nějak tak myslím, že Crha moc není pro operace,ale já nemůžu jít ted za ním, to bych urazila doktorku. 😒 ,ale po prvním pokusu řekl ne..možná by ted taky změnil názor,co já vím....Saj: určitě do toho jdi,ale nic nedáš za to zkonzultovat to jinde, vrátit se můžeš vždycky.Zvlášt, když ted vidím tak skvělé výsledky u Chrobáčka 😀

xovicka
22. bře 2010

Ahoj holky, hlásím se po dlouhé době. Pořád Vás pročítám, jenom nemám o čem psát, bo stále jen čekám. Dneska jdu konečně zase na obi a snad už se dozvím, co bude dál. Teda doufám, že už jsem vyšetřená a začne se konečně něco dít. Vzpomenete si ještě na svoje začátky na obilňáku? Zatím mám za sebou první konzultaci s doktorem, odběry krve, ultrazvuk, přítel spermouše. A dneska jdu na druhou konzultaci, na co se mám připravit? Řekne mi mudr, jak to všechno dopadlo a začneme už dělat něco dál? Nebo budou ještě nějaká další vyšetřování? Chodím k Vránovi, nechá si mě, nebo mě automaticky pošle dál k Crhovi či Čadové?

chrobacek
22. bře 2010

dobré ráno, marietea máš pravdu taky bych věřila Crhovi !
chanelko zkus tu konzultaci v Reprofitu ... v Heliosu ti už řekli, že laparku ne ...

chrobacek
22. bře 2010

xovičko... zhodnotíte jak to dopadlo a podle výsledků ti nabídnou řešení ... nám po tomto prvním základním vyšetření bylo doporučeno se objednat k urologovi a jít na genetiku, ale co bude u vás záleží na vašich výsledcích.... ošetřující lékař ke kterému jsi se objednala tak tě nikam nepředává až pokud jdeš na nějaký konkrétní úkon tak se doktoři střídají dle služby ale konzultace máš u toho u koho jsi objednaná