CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

sajmona
25. čer 2009

crobi jaá jsem to konzultovala po tom minulým iui co nevyšlo,a řekli že se musí počkat až na další cyklus a chodí se 10 dc...jak to prostě dostaneš tak ještě ten den zavolat a oni s tebou budou počítat.Samozřejmě asi bude předcházet ještě nějaký vyšetření nebo něco..

sajmona
25. čer 2009

no asi něco z toho zkusím,možná všechno,uvidím v jakým pořadí
chrobi nesmutni 😒

chrobacek
25. čer 2009

jojo ... já nevim co s tím ... vím, že manžel řekně, že na to chodit nemám

ywushka
25. čer 2009

miradka: ja nemam utros mam dufaston a ten se polyka,ale ted mi dr. rikal na posledni kontrole,ze ho mam brat nejdyl do 12tt!!! A to ho jako mam hned vyadit ze dne na den? Tomu vubec nerozumim!!! Musim se zeptat toho doktroa co k nemu jdu na ten screening v utery!!!

sajmona
25. čer 2009

ale třeba naopak,třeba tě podpoří.Ale je to na tobě.každopádně máš ještě čas si to rozmyslet,stejně by jsi šla až další cyklus🙂 😉

ywushka
25. čer 2009

chro: malo kdo ma to velke stesti,ze se mu podari hned prvni IVFko,takze bud v klidecku,odpocivej a soustred se na dalsi pokus!!! Ted uz doktroi budou vedet na co jak reagujes a treba vyzkousi jinou lecbu,tak jsem to mela totiz i ja!!! Na dalsi pokus pokud to bude vsechno OK te cadova klidne pusti za mesic!!! Ted papkej vitaminky a odpocivej!!

saj: Ja taky nemocnice uplne nenavidim,byla jsem tam ve 2.tride na zakladce s infekcni mononukleozou,cele jsem to probrecela,pak v seste tride v ozdravovne na 3 tydny a v 9.tride na 3denni pobyt v nemocnici na operaci kolene a pak az ted na te laparce taky to hooodne spatne snasim,ale utece to dost rychle,takze neboj! Na pokoji byva telka🙂 takze alespon nejaka zabava🙂!! A pak alespon budes klidnejsi s tim,ze vis,ze jsi pro to miminko aby se tam pekne uchytilo udelala maximum!!!!

gabina79
25. čer 2009

Ahojte holky, jsem tu, ale nemám moc času...tak jen stručné info....byla jsem na krvi, zažila infarktový stav,kdy mi sestra řekla, že výsledky až v úterý..tak jsem řekla, že to teda ne - tak jsem si krvičku vezla do nemocnice a výsledky by měly být zítra odpoledne...což nechápu, protože od obvoďačky byly ještě ten den....no ale co už, nebudu se s nikým dohadovat...a udělali jen hcg, žádný progesteron ani etradiol, tak to mě taky dojalo...nevím, jestli nezměním doktora...
Sune, držím pěsti na OPU, SIM, tobě na utz, Chrobáčku, uvidíme ještě, co výsledky, ne? - ten Crha je fakt divný pavouk, i když asi kapacita...já být tebou bych možná šla na tu laparku, aspoň tě "profouknou" a pak by to mohlo jít snáz..no uvidíš, zeptej se Čadové (doufám, že budeš mít štěstí a na výsledky tě přepojí na ni) 😉
Ywuš díky, ale ještě není vyhráno..zítra budu aspoň vědět, jak narostlo hcg, pak budu trochu klidnější (snad k tomu budu mít důvod)
Žabi, super, že si mohla začít stimulku...já si píchala do břicha v úrovni pupíku...držím pěsti, ať to proběhne OK 🙂
Holky, držte se

monterka
25. čer 2009

Miradka,ten utroš se bere jen do 12tt a pak se vysazuje. Chrobi,nemáš to vůbec jednoduché ale znám případ kdy chlap měl špatné spermie a nakonec manželka otěhotněla normál a to byli taky na umělym! Takže nezoufej,taky se dočkáte!

sajmona
25. čer 2009

jojo i Čadová mě tu laparku schválla,řekla že jsem se rozhodla správně.
ywi. v tu telku doufám,taky si chcu ještě koupit knížku nějakou,už aspon dva roky jsem krom časáku nic nepřečetla🙂 tak toho využiju🙂
gabi...pavouk to je dobrý přirovnání 😀 držím pěsti na hcg,to je ale doba,takhle tě napínat

chrobacek
25. čer 2009

ywushko, čadová asi jo crha mi řekl laparku a přijdte za 1-3 měsíce taky jsme myslela, že proste rovnou půjdu na druhé a to bude lepší 🙂 ale on mě tuto představu úplně přeměnil ....... takže jistě chápeš že netuším co mám dělat ....

gábi to je fakt bezva na krev budeš čekat týden, ne ?? co to je ?
gábi doufám, že mi to zvedne ona 🙂

miradka
25. čer 2009

Ywúsh, ešte 5tt?? 😨 ☹ tak to si nabudúce vypýtam asi duphaston.

Gabi, teda tí ťa fakt napínajú, vobec ti to nezávidím. Inak tam majú fakt divný prístup...doteraz si bola spokojná s dr? Tak sa teším na zajtrajšie výsledky 🙂

ywushka
25. čer 2009

chro: to crha tak rikava!! Je divny!!! Cadova te klidne pusti hned! Ale na laparku bych sla taky!! Taky jsem to po prvnim neuspechu odkladala,ale nakonec jsem rada ze jsem po 2.neuspechu na to sla!!!

Jejda vite co se mi stalo,jedla jsme blumu a omylem jsem snedla pecku,jeste ze neni moc velka!!!🙂 Mamka me rekla,ze ho to ted pry bouchne do hlavicky🙂 ha 🙂

gabi: neboooooj!!🙂 carky krasne zesilily!!🙂

miradka
25. čer 2009

Saj, keď som bola na laparke, tak som mala našťastie so sebou pomerne nový mobil - klasika Nokia 6300 a skoro nonstop som sa hrala, až potom som došla na to, že sa dá cez neho počúvať aj hudba a dívať na film. U nás v Karvinej totiž bola telka, ale za hodinu sa platilo 10 Kč, naviac tam nič moc nebolo...

gabina79
25. čer 2009

Saj, díky..no je to děs...takto to fakt může fungovat jen u nás
Chrobáčku, budu ti držet pěstičky 😉 ...ježíš, neděs, týden, to bych si zrovna hodila mašli....ale musím, říct, že mě to naštvalo..i ten jeho přístup - opravdu zvažuji změnu gynekologa 😒

bsik
25. čer 2009

Chobi, mrzí mě čím procházíš. Úplně se v tobě vidím. Taky jsem se po každým dalším nevydařeným pokusu snažila okamžitě začít s dalším abych přebyla tu bolest a bezmoc........ Ale prázdniny na krku... Nechcete si s manžou udělat nějakou prima dovču aby ses alespoň trochu odreagovala? Já vím, že je to chabá záplata.

gabina79
25. čer 2009

Miradko, právě, že se jeho přístup docela změnil, co mě poslal na OBi...nějak o mě ztratil zájem...už jsem se tady na koníkovi v minulosti rozčilovala...po reivizi mě neprohlídl, pak když jsem nezačala ms, tak mě taky ani neprohlídl a zrovna mi dal injekci...asi si fakt budu must zjistit, kam bych mohla jít jinam...ale zase se mi nechce nikam jezdit, takhle to mám v místě bydliště... 😒

ywushka
25. čer 2009

gabi: v te breclave kam chodim ja je uzaaaaasny doktor!!!! Uplne vsechno ti vysvetli a je straaasne mily!!! Ja bych gyndu vymenila za takovych podminek hned!!! Mas na to pravo!!! A breclav od kyjova neni tak daleko!!! Ja tam jezdim normalne!!!

miradka
25. čer 2009

Gabi, asi aj ja by som menila, je doležité, aby si sa cítila v pohode keď ideš na gyndu, keď máš nejaký problém...

chrobacek
25. čer 2009

bsik já jsem to právě tak myslela jedeme na dovču na začátku července takže nabereme sily a začneme znova

ywushka
25. čer 2009

chro: po neuspechu je to super si nekam vyrazit!!!my jsme byli po 2.IVF na lyzich!!!

chrobacek
25. čer 2009

holky já fakt nevím já bych to prostě riskla druhé ivf hned a pak až laparku apod. ..... ale zase mě ted navrtala žabička když kvůli endometrioze jsme mohli mít blbé vajíčka ☹

monterka
25. čer 2009

Ywush,ty bydlíš v Břeclavi a jezdís do Kyjova? Já bydlím 15km od Kyjova a jezdím tam ke svému gynek 🙂

ywushka
25. čer 2009

mon: neee ja jsem z mutenic🙂 a jezdim do breclavi🙂

sajmona
25. čer 2009

ywuško a ty jsi byla po té laparce za jak dlouho na ivf???

irminka
25. čer 2009

ahojte babky,
ted jsem vá s dočetla, jste ale kecalky 🙂

chrobi: tobě jsem už psala v jiné diskuzi, takže hlavu nahoru a volej do caru,at ti to vysvětlí, proč ti doporučili čekat

já jsem byla na laparce v unoru a v dubnu jsem začala stimulovatv- endometrioza je svina 😠

prdecek
25. čer 2009

holky jak dlouho trvá první konzultace a co se na ní všechno děje????

sajmona
25. čer 2009

ježíš fakt za tak dlouho???já jsem tak nějak očekávala že půjdu na ivf po těch 6 týdnů:(

ywushka
25. čer 2009

saj: mela jsem jit hned mesic po,ale mela jsem vysoke hormony,tak me to posunuli az na dalsi mesic,takze za dva mesice po!!!

irmi: ja jsem taky byla v unoru na laparce!🙂

prdecek: ani nic,jen se vas zeptaji co a jak,trebas vam doporuci nejake vysetreni!! Teda my jsme to tak meli!!!

prdecek
25. čer 2009

aha, no hlavně aby nás tam na ně už poslali 🙂

sajmona
25. čer 2009

aha takže vlastně záleží jak jsi na tom...no nebudu předbíhat a budu doufat že to půjde dobře a bude to co nejdříve