CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

chanel
31. bře 2010

ale zase Čadová je tak opatrná, že jsem Ety ani necítila a první iui od Svitekové taky ne! Peto, počkej na krev,nač se trápit testy.

chanel
31. bře 2010

dětská zrcátka, to je taky moje parketa 😀 😀 😀 😀 😀

sysysy
31. bře 2010

chanel - no nestraš s kapačkama 😉 , už je to vše OK a večer má manžel další směnu 😀

sysysy
31. bře 2010

mně to dělala Dr. Řehulková a byla výborná - i se sestřičkou - snažily se mě uklidňovat a vše mi vždycky popsala - co právě dělá. To se mi u doktorů běžně nestává, aby se mnou tak komunikovali a všechno vysvětlovali 🙂

petula82
31. bře 2010

Sysysy.no u mě se nemohla dostat k čípku,ale nebylo to nic tak hroznýho,měla jsem ho prý docela hluboko.Holky,jdu si dát sodu,pálí mě hrozně žáha.Chanelko,mě si budou prý hlídat na té hematologii,prý jestli to bude pozitivní(krev v úterý),tak si mám přijít hned pro injekce a mám si nechat vystavit hned neschopenku.Holky,já odtahám za den v práci snad metráky,tak snad když to vydrží todle,tak snad budu mít konečně trochu štestí.

chanel
31. bře 2010

Sysy: z ničeho nic jsem v noci po iui dostala křeče a bolesti,nemohla se pohnout, vydržela jsem do rána,volám na Obi a Cadová to je normální,dejte si Algifen, večer už jsem se doškrabala na pohotovost po čtyřech....nevím proč, možná to bylo tím,že mi fostimon nesedl a já jsem přesto si ho píchala nebo nevím, na pohotovosti mi řekli, že mám vaječníky jak jablka a ,že ve vlastním zájmu tam musím zůstat a kdyby se stav zhoršil okamžitě na sál, naštestí ráno to povolilo, po dvou dnech mě pustili s pořádným zánětem a to jak v děloze tak v krvi,doléčila mě má obvodačka. a Řehulková mě na ultrazvuku nemohla najít levý veječník, poslala mě znovu na wc,ale přesto hledala dál....pak jsem jí řekla,že špiním a ona, že neví proč,že do mě nevidí....takže zlatá Čadová,od ní nic nebolí,a všechno udělá ve svých silách perfektně!

chanel
31. bře 2010

Peto: a neměla by jsi ty injekce mít hned,když máš pozitivní test??? Raději, prevence????????????

chanel
31. bře 2010

Na žáhu je dobrej Anacid

petula82
31. bře 2010

Chanelko,prý až to bude potvrzené z krve,což chápu.Teď jsem zkusila vyfotit testy,ale ten náš foták nemá žádný macro a tam mrkni,jestli je vidíš.Já to zase smažu,ať to nezakřiknu

chanel
31. bře 2010

Peto: vidím!!!! 😀 To je ještě brzy na to,aby byly silné,ale super!!!Jen at to vydrží!!!!!

chanel
31. bře 2010

Peto: a Ty jdeš na krev až v úterý? Dneska jsi 9 den, to by jsi měla jít v sobotu

petula82
31. bře 2010

A tady jak jsem to fotila,tak je to už vyschlí.Tak snad vydrží.Na krev až 14 dní po IUI,dělali mě to v pondělí22.To už je jedno o těch pár dní.Manžel v pátek koupí nějakej testík až pojede z práce.Už mě došly.Třeba to dostanu a bude po všem,možný je všechno

chanel
31. bře 2010

Peto, já pevně věřím, že to tentokrát vyjde!! 😀 😀 😀 😀

petula82
31. bře 2010

jdu na seriál.Dobrou noc

rioko
31. bře 2010

chanel fakt si to pamatuješ? já má pocit že mě tady už nikdo nepamatuje 😅 ale ano já měla hyperstimulák i při IUI když jsem stimulovala injekcemi, byla jsem v nemocnici asi 5x během 3 měsíců

chrobacek
1. dub 2010

Petulo a nechceš jít někam na tu krev dřív? at tě rovnou začnou léčit?

Chanelko jo abraze je to co jsi psala... jinak nic mi na to nedali, čipky říkali babám co tam byly s konizací čipku.... takže já musím nechat jen pracovat mé vlastní tělo na obnově

monulkab
1. dub 2010

chanel to hubnutí ti teda závidím, já jsem ten typ smolařky, která při stresu žere a žere a žere a žere. Nechutně jsem přibrala.

rioko
1. dub 2010

pokud chcete kouknout na drsňáka Vojtíška 😀

mmorgana
1. dub 2010

rioko: fakt drsňák 😎 😀
chrobi: tak se pěkně "samozpravuj" 😉
monulka: já prostě jídlo miluju a tak žeru a žeru 😀 Ale posledních pár dní byl extrém, měla jsem dokonce i hlad. Když jsme jeli od našich a zastavovali jsme cestou na benzince pro bagetu, tak se mi ten můj smál 😠

klara.k
1. dub 2010

ahoj obilňačky, jak se máte při dnešku?

Chci se vás zeptat, jestli si myslíte, že se dá IVF zvládnout na plného provozu v práci nebo je neschopenka nutná. Jsem v kanclu.

mmorgana
1. dub 2010

klara: řekla bych, že to je individuální. Počítej, že budeš chodit na kontroly - jestli máš pružnou pracovní dobu, žádný probém. Já teda snášel IVF relativně dobře, ale byla jsem unavená, více jsem spala. Vlastně jsem byla ráda, že jsem doma a nechodím do práce.
Venku je krásně, za chvíli vyrazíme na procházku 😎

monulkab
1. dub 2010

já plánuju taky chodit do práce, akorát po punkci si dám voraz, ale pak naklušu do práce, jinak bych se doma při čekání na výslekdy zbláznila

chrobacek
1. dub 2010

Klaro já jsem vždycky v práci kromě dne punkce....

rioko
1. dub 2010

kmarádka po IVF chodí taky normálně do práce, podle mě záleží jak se budeš cítit a jestli budeš mít pak těhu v pohodě, kontrololy nejsou v těhu zas tak často - ze začátku jednou za měsíc nebo i jen 6 týdnů

chrobacek
1. dub 2010

Petulo co čárka???

mmorgana
1. dub 2010

ČEKATELKY A SNAŽILKY:
***********************************************************************
sajmona - 3. IVF duben květen????
klara.k - 1. IVF - duben, květen - dlouhý protokol (utrogestan + Synarel)
veria
rioko - 1 KET asi květen
elennka - PCo, zatím přirozeně, pokud neotěhu, tak 7-8/2010 inseminace s injekcemi
monulkab
aliseea - 1.IVF,dlouhý protokol (Utrogestan + Synarel )
marietea - zatím přirozeně, 4-5/2010 kratky protokol IVF
chanel 3.IVF, krátký protokol, 20.2. Puregon 175j, Decapeptyl,Prednison, ET 6.3., kontrola 18.3. krev - negativní
***********************************************************************
STIMULANTKY:
chrobacek 3.IVF, dlouhý protokol (Provera, Decapeptyl) cca od 4.3. stimulace Merional 225j + Decapeptyl OPU cca 17.3. od 8.3. 150j, OPU 18.3. zisk 12 vajíček, 23.3. 4ks mrazák na KET, 29.3. hysteroskopie odstraněn polyp
xovicka - clostil, utrouš a samosnažo
sysysy - 1.IUI - začátek stimulace 17.3.
***********************************************************************
ČEKATELKY NA TT:
petula82
***********************************************************************
TĚHULKY:
hanulamarkova
antoaneta
mmorgana 1. IVF, dlouhý protokol (Utrogestan + Synarel), od 3.3. Puregon 225j + Prednison, OPU 15. 3., ET 19. 3., krev 31. 3. - hCG přes 400 :D

mmorgana
1. dub 2010

petulo, kdy přesně jdeš na tu krev? Když píšeš, že na IUI jsi byla 22. a na krev máš jít za 14 dní, tak to vychází na velikonoční pondělí. Nebo jdeš až v úterý? Já jdu v úterý 😎

chanel
1. dub 2010

Rio: pamatuji se, protože tu tak dlouho straším 😀 ,já jsem se s Tebou srovnávala, taky jsem nesnášela iui a tak jsem si řekla, že budu jako Ty, že ivf je jasná věc 😖 ,no nebyla. Mončo: jak mám stres, tak i kdybych snědla slona, váha jde dolů 😅 , už jsem si řekla, že to musím pustit z hlavy a být v klidu,ale je to těžký. Chrobi: tak aspon jez Wobenzym, at se co nejlíp tělo vyhojí. Jak jsi byla dlouho na sále? Klarko: uvidíš jak stimulaci budeš snášet, na neschopenku můžeš jít vždycky, někdy je lepší něco dělat a nemyslet na to 😝

petula82
1. dub 2010

Holky na krev jdu až v úterý.

petula82
1. dub 2010

Tak já to zase nevydržela,ale ty testy jsou nějaký divný,na mamatestu je jen slabá a na tom rapicl.byla silnější,ale po vyschnutí je dost světloučká.Na obou to bylo asitak za 3-5min.MM:chci se zeptat,taky tě bolí břicho jak kdyby jsi to měla dostat?Mě hrozně pálí žáha.Jak se cítíš?