CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

mmorgana
2. dub 2010

xovi: tak to bude přerovnátkováno 😀
veria: jo, dobře to říkáš, je důležité soustředit se na tenhle pokus. 😵

xovicka
2. dub 2010

Když jsem tam volala, že mám v úterý přijít na ultrazvuk, tak mi sestřička nějak nechtěla věřit, tak doufám, že mě tam vůbec pustí 🙂

monulkab
2. dub 2010

chanel, jojo, táhne se to jak soplisko....

mmorgana
2. dub 2010

hm, mám pocit, že to věčné čekaní (na výsledky, na UTZ, na krev ...) je snad na IVF nejhorší 😖

elennka
2. dub 2010

xovi, já taky nejsem těhu.. nejsi sama..

petula82
4. dub 2010

Ahoj holky,testy sílí,sice jen po trošce,ale to mě vůbec nevadí.Termín ms mám dnes nebo zítra,tak snad nedorazí.Mějte se hezky. Veselé Velikonoce! 😀

mmorgana
4. dub 2010

petula: to jsou skvělé zprávy 😎 Tak držím palce 😉

sysysy
4. dub 2010

Všem Vám přeji šťastné a veselé........Velikonoce 😵 😵 😵

chanel
4. dub 2010

Peto: to je úžasná zpráva,až jsem zamáčkla slzu 😝

elennka
4. dub 2010

Petulo, gratuluju 🙂

jilcice
4. dub 2010

Jejda, tak moje bacilky byly asi k nečemu.. já už jsem na mateřské.. a jinak si píchám inzulín ☹ neb těhotenská cukrovka je potvora... Holky přeju Vám bezproblémové těhu...

petula82
5. dub 2010

Holky,děkuju! Mrknite mě do alba,až dneska je už docela pěkná /. Víkend byl hroznej v práci,těch lidí,jsem si dotáhla i židlu na kasu včera,protože včera už bych tam nevydržela 9h stát,tak jsem to střídala.My nesmíme jinak sedět 😖 .xovičko a MM.tak v úterý se potkáme.,budu mít fialovou halenku a vy se hodně smějte,ať vás poznám podle těch rovnátek 😉

mmorgana
5. dub 2010

petula: tak to máte veselé velikonoce 😎 Tak se opatruj, jen ať se drží 😵
V úterý přijdeme asi před osmou, já mám dlouhé melírované vlasy. A už se těším 🙂

sysysy
5. dub 2010

petula82 - gratulujuuuuuuuuu 🙂 🙂 🙂

mirenkam
5. dub 2010

ahoj holky
http://www.firmanazazitky.cz/za-tajemstvim-pivo...
někdo jste se po tom sháněli.....

sysysy
6. dub 2010

mm a petule - jako na čerstvé těhulky mám na Vás dotaz - pozorovaly jste během "uhnízdění vajíčka v děloze" nějaký bílý výtok? Já totiž žádný nepozoruju (a ani si nepamatuju, že bych ho u dcerky měla, ale to jsem se nepozorovala, tak to nevím určitě). Takže začínám lehce nervóznět, že jestli má být výtok první známka těhu, tak to asi těhu nebudu....Sice jsem dnes teprve 7 DPO, takže je brzo dělat závěry, neb uhnízdění by mělo být až tak 8-9DPO ale pořád na to musím myslet... Jo a který den jste si poprvé udělaly test a // tam byly? Já totiž byla velká frajerka, jak budu testovat až 14DPO, ale nějak měním názor...a bude to určitě dřív 😀

mmorgana
6. dub 2010

sysysy: užívám Utrogestan, takže jsem furt ulepená a pořád ze mě něco vytéká (bílé zbytky Utrouše, bílá tekutina), takže těžko poznat, co je výtok :-/ Poprvé jsem testovala 8. den po ET.
Budu držet palečky, aby to vyšlo 😵

klara.k
6. dub 2010

holky - tak jsme včera dostala ms, už mám napočítaný 21. den, kdy začnu šplýchat synarel a hurá na to. Dnes nebo zítra budu volat na obi, jestli si dobře pamatuju postup, a ať o mě teda vědí, že začínám teď. tak snad to bude vše ok 🙂

Jinak přeju pěkný den, užili jste si velikonoc? My jsme byli slavit narozeniny, a večer si sednout s kamarádkou, musela jsem si ještě orazit než budu nafouklá jak paprč. 😒
Kamoška mě docela dostala, má novýho partnera - jsou spolu 2,5 měsíce, jí je 35 jemu 28 a snaží se otěhotnět. Cigaretku v ruce nad pivkem ale prý jestli neotěhotní do pěti měsíců, tak z toho bude hodně nervózní a možná že už i těhotná je, ale ještě to neví. Pořádně jsem nevěděla co jí mám říct. Nejsem žádná světice, taky jsem pila pivo a taky jsem si zapálila, no ale docela jsem čučela 😒 . Holt každý to máme jiné.

sysysy
6. dub 2010

mm - právě že ze mě ani ten utroš nevytéká....max. tak těch pár bílých kousků z utroše, ale to není nic hrozného....

monulkab
6. dub 2010

sysysy divím se ti že to takhle hrozně řešíš, vždyť ze všech těch příspěvků tady je více než jasný, že co 100 těhulí, 100 jiných příznaků. Nějakej výtok není přece směrodatnej.
Holky já jsem tak hrozně unavená, je to fakt strašný, od rána jsem se ještě neprobrala a to jsem vstávala do práce až v osum!!!!nevím co mám dělat, mám pocit jako by mě prostě něco vysávalo, úplně vidím jak by se na to tvářil můj doktror kdybych za ním s tímhle došla.....

mmorgana
6. dub 2010

sysysy: vytéká ze mě pár bílých kousků, ale taky nějaká tekutina, protože mi vždycky proteče i slipovka. A stoprocentně souhlasím s monulkou - co 100 těhulí, to 100 jiných příznaků.
Holky, další výsledky krve - hDG 3201, příště bude i UTZ 😎 😀

monulkab
6. dub 2010

mm a tak neříkali ti jestli to náhodou neodpovídá dvojčátkům??? je to celkem vysoká hodnota ne???

chanel
6. dub 2010

mm: to jsou jasná dvojčata! Gratuluji, skvělá hodnota!!! Mončo: já jsem taky unavená, to bude ta jaRNí únava 😝 ,KlaRko: tak supeR, hurá do toho!! At se zadaří!!! Sysy: to chce klid a všechno dobře dopadne! Člověk se pořád pozoruje, je moc brzy nepozná se ještě vůbec nic. Každopádně, držím pěsti! A co ta Petula?????????????????Jak to vypadá????

monulkab
6. dub 2010

mě se ta moje únava ale nějak nezdá, jsem fakt 3/4 dne nepoužitelná, a jarní únava bývá z nedostatku vitamínů, a těch si myslím mám dost. Je to fakt hrozný, cítím se jak po opici, ani nevím jak jsem se ráno dopravila autem do práce, jsem celá zpomalená....je to hrůza. Nevím jestli to třeba nemůže být nějakej dojezd z těch všech dávek hormonů co jsem do sebe za poslední rok naládovala....už bych asi fakt potřebovala otěhotnět 😅

chanel
6. dub 2010

Mončo: tak to možná máme z těch hormonů ☹ , taky se cítím strašně unaveně,ale začala jsem polykat b komplex, tak snad to bude dobrý.Počítám dny do toho reprofitu......v po tam valím,tak jsem zvědavá, co mi navrhnou 😖 ,už toho moc na vymýšlení asi není,ale já pořád doufám,že mi někde pomůžou

sysysy
6. dub 2010

mm - gratuluju k vysokému hDG 😎 ....už máš vymyšlené jména? 😀 😀 😀

monul a chanel - taky jsem unavená, ale snad už od začátku stimulky, to jsou stopro ty hormony 😝

mmorgana
6. dub 2010

Díky holky 😀
Jsem unavená už od začátku stimulky. Prostě je teď u mě normální, že si přes den pospím. Myslím, že to fakt může být všema těma práškama, co do sebe člověk rve 😠

monulkab
6. dub 2010

jé chanel ty tam jdeš už v pondělí? se máš!!!!

mmorgana
6. dub 2010

petulo, xovicko, kde jste? Jak jste dopadly dneska na Obi? 😲

petula82
6. dub 2010

Holky,já přijela celá utahaná,tak sem se prospala.Ráno jsem vás dvě nezahlídla,ale přijela jsem později,ještě jakej kus před vídeňkou byl ucpanej,tak jsme hledali únikové cesty.Tak a teď to hlavní,mám PN, hcg pozitivní 🙂