CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

chanel
8. dub 2010

Ahoj Monas!!!! 😉 ....lakky: ahoj 🙂 .Petulo: tak jak píše Veria, u mě by to nepomohlo, už v unoru jsem měla krásnou ovulaci(hurá snad poprvé bez léků) a dr. říkala, že iui mi nepomůže.Snažila jsem se doma a nic ☹ ,ale dekuji. Jak se cítíš a jak vysoké máš hcg?Já jsem moc ráda, že se Ti zadařilo a věřím,že všechno vyjde!! S tou adopcí,to asi u mě neklapne, přítel chce vlastní dítě,ale nevylučuji,že bych si k němu nevzala nějaké dětátko, a udělala mu domov. Holky, já jsem si domluvila Reprofit, to víte,a ještě Ventrubu 😀 ,takže budu mít v po pěkný lítání. 😀

monulkab
8. dub 2010

Taky se chystám po Reprofitu na obi, ale až k nám doplujou ty výsledky z Genetiky, abych tam mohla vyřešit rovnou 2 věci naráz...

chrobacek
8. dub 2010

chanelko ty jsi si domluvila ještě konzultaci na obi no to jsem teda zvědavá jaké nakonec padne rozhodnutí

monulkab
8. dub 2010

taky jsem zvědavá jestli chanel dostane nějaké rozdílné návrhy....

mmorgana
8. dub 2010

chanel: to budeš mít posichrované ze všech stran, tak už z toho určitě něco hezkého vyleze 😎

veria
8. dub 2010

Chanel, to jsem zvědavá moc, co ti kde poradí.
Adopce u nás taky nepřipadá v úvahu, takže buď vlastní nebo nic. 😒

monulkab
8. dub 2010

Já osobně bych teda radši měla dítě z děcáku než žádné, ale chápu že to je hodně citlivá věc a každý to vnímá jinak... 😕

chrobacek
8. dub 2010

no hlavně se k tomu asi člověk musí dopracovat... já nejsem zatím ani pro dárcovská vajíčka či spermie...

veria
8. dub 2010

Já bych dárcovská vajíčka či spermie vzala, kdyby nebylo zbytí, ale adopci prostě ne. S manželem na to máme naštěstí stejný názor. I když, nikdy neříkej nikdy, že...... 😉

monulkab
8. dub 2010

chrobi máš pravdu, člověk se k tomu musí dopracovat, stejně tak jako ke všem ostatním rozhodnutím....v hloubi duše taky doufám že to nebudu potřebovat... 😅

chrobacek
8. dub 2010

no jo přesně já taky věřím, že se nám to už konečně povede 🙂

klara.k
8. dub 2010

ahoj kočeny,

já bych do darcovství asi šla, spermie určitě, vajíčka nevím (zatím jsem nad tím nemusela přemýšlet a doufám, že ani nebudu muset), ale přikláním se k tomu, že ano.

Ale adopce - to bych asi nezvládla, i když ....

já jdu na první pokus, a doufám, že se zadaří. Kdyby to nešlo několik let, tak nevím jak se názory vyvinou. Teď prostě věřím tomu že to vyjde 🙂

xovicka
9. dub 2010

Já jsem asi exot, ale do adopčátka bych spíše šla a do dárcovství spíše ne. 😅

petula82
9. dub 2010

Ahoj holky,do adopce nemůže jít každý.Už jen toho běhání,co kolem toho bylo.Nehledě na to,že některý nenechají projít psychotestama a to jsou většinou ty lidi,kteří o tom nejsou úplně přesvědčení,že dělají dobře.Oni ti psychologové hodně prokouknou.A my máme uvedeno dítě do 1roku,tak uvidím,jestli to za 3měsíce třeba nepozastavíme.
MM.tak jak je? Já si před devátou píchnu další injekci,holky,ty tak štípou.Koukám,že ještě spíte.
Klárko,hodně štěstí. Ať ti to výjde 🙂

klara.k
9. dub 2010

petulo - děkuju, a tobě samozřejmě taky

moje sestra taky měla požádaný o adopci, vším přošli a než jim dítko dali, tak má dva chlapečky jeden ivf, druhý iui. ale říkala že si možná ještě vezmou jedno z adopce, ale zatím to teď neřeší.

veria
9. dub 2010

Petul, jak dlouho se v JM kraji čeká na dítě do 1 roku?

mmorgana
9. dub 2010

ahoj petulo, máš odvahu s tou adopcí, já si nejsem jistá, že bychom do toho šli. Jinak se cítím dobře - žádné nevolnosti, jenom hodně jím a spím. A už mi vylezl takový podélný špek na břiše 😎 Už se nemůžu dočkat úterý 🙄

monulkab
9. dub 2010

Holky já vám to tak přeju a trošilinku i závidím, ale fakt v dobrým. Pet a ty injekce na ředění krve máš kvůli těm předešlým potratům? To byla ta příčina? Jak ti na to přišli???Já se trochu obávám té genetiky, jak na tom budeme. Je to hrozný čekat na výsledky tak dlouho....

monulkab
9. dub 2010

Jo a holky, nemáte některá známého v realitce, či nemáte někoho, kdo shání byteček?

chrobacek
9. dub 2010

co prodáváš?

mmorgana
9. dub 2010

monulka: taky čekáme na výsledky z genetiky :-/ Navíc minulý týden volali mojemu, že musí znovu na krev 🙄
Co prodáváš?

veria
9. dub 2010

Morgano, já jsem taky musela na ten odběr krve podruhé! Prý se to někdy stane, že ty buňky nevyrostou......

monulkab
9. dub 2010

Byt, 3+KK, v novostavbě....

chrobacek
9. dub 2010

hm kolegyně chce kupovat byt ale na toto by asi neměla

xovicka
9. dub 2010

Bratranec ve zlínském kraji čekal na adopčátko asi pět let, ale chtěl zdravé bílé malé. V jihomoravském kraji je to podobné si myslím, ale výrazně dobu čekání zkrátíš většinou tím, že nepožaduješ bílé dítě. To se pak občas zadaří, že se člověk dočká už po dvou letech.

veria
9. dub 2010

No tak to pěkně děkuji, že se cikáněte člověk dočká už po dvou letech 😝 😀 Jako nic proti, ale mám pořád na mysli Terezu Boučkovou, co adoptovala dva malé Romy, fakt se moc snažila, a jak to dopadlo....Možná ten její příběh znáte. Knihu Rok kohouta doporučuji všem, co by uvažovali o takové adopci.....

monulkab
9. dub 2010

veria to bylo myslím i zfilmovaný ne? jmenovalo se to Smraďi, a je pravda, že cigoši svoji povahu mají prostě geneticky zakódovanou a málo kterej se dá předělat....

veria
9. dub 2010

Monulko, Smradi byl jen začátek toho příběhu, tam to bylo ještě docela dobré....Když ti kluci vyrostli, tak Boučkovou neustále okrádali, musela chodit spát s kabelkou, páč jinak by prachy byly pryč, začali pít a hrát automaty, stali se z nich bezdomovci....
A to bohužel není výjimečný případ.

monulkab
9. dub 2010

Pro dobrotu na žebrotu....nejhorší je že jich za chvíli bude víc než bílejch....dokud se budou dávat příspěvky ve formě porodného na všechny děcka, a sociální dávky bez ohledu na to jestli danej člověk někdy pracoval nebo ne, tak to bude čím dál horší....

veria
9. dub 2010

Jj, pravdu díš.
Ti Smradi - to byla vlastně ještě obhajoba té romské adopce, že ty děti nejsou tak špatné. To ještě nevěděla, co ji čeká.....Nakonec je musela vydědit, aby neohrožovali svými dluhy její vlastní dítě......