CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

chrobacek
27. dub 2010

Chanelko tak přeju at to zítra dopadne na jedničku a hned dej vědět jak se dostaneš k netu

rioko
27. dub 2010

chanelko myslím na Tebe ale určitě to zvládneš skvěle

veria
27. dub 2010

Chrob, to si máme pročíst všech těch 437 stran diskuze, abysme se dověděly o cenách nativu v R? 😀 Na té poslední, jaks dala odkaz, nic takového nevidím.
Rio, jo, u mě třetí pokus. Mně teda minule zamrazili pěkný chcípáky, jedno 10b a jedno 12b, čtvrtý den vývoje, kdy už mají být moruly, jedno nepřežilo a druhý s pěti buňkami. Přesto mi ho zavedli. Bylo nad slunce jasné, že se to nepovede. Takže tentokrát si předem zjistím, zda to jsou moruly, a když ne, tak je mrazit dávat nebudu.

chrobacek
27. dub 2010

ver 🙂 ne tu poslední ptala jsem se tam na ceny ... takže najít to kde se ptám 🙂)))))....takže to už asi nebude na poslední jestli tam prndají ..........

chrobacek
27. dub 2010

ver mně nidky nic na obil nemrazili a v hel. jen blasty... tak nevím...jak to že u tebe mrazili opožděné

chrobacek
27. dub 2010

i když nedivím se mě 4 den zaváděli ještě horší než tobě mrazili

rioko
27. dub 2010

verio tak to se Ti nedivím, myslím že pak fakt nemá cenu je zamrazovat, já teda fakt nevím jaké jsou kvality, jedno myslím ale morulka a ty dvě asi nic moc, no uvidíme, je fakt, že za zmrazení i rozmrazení se dost platí a pokud není kvalita je to na nic, navíc další naděje že jo

veria
27. dub 2010

Jo, když ti teď zamrazili blasty, tak je to super. S tím zamražením chcípáků a následným zaváděním polochcíplého embrya mně na Obi teda pěkně.....jak to říct slušně....naštvali......:(

chrobacek
27. dub 2010

ver já vím a proto nechápu proč to tam takto dělají ... s tím mým ET .. to byl taky nesmysl... mohla jsem ušetřit cyklus

chrobacek
27. dub 2010

vydolovat výsledky z imunologie je teda síláááááá ... chjo

klara.k
27. dub 2010

a z genetiky teprve, už jste je někdo dostal?

chanel - držím palce

majka43
27. dub 2010

Ahoj holky, někdy v srpnu jsem k vám taky chodila. Jenom k tomu AH, chodím teď so Sanusu a tam mi řekli, že od AH už dávno upustili, že je to na nic. Já jsem to měla dvakrát a stejně mi to nepomohlo.

veria
27. dub 2010

Majko ahoj, do Sanusu? Ty jsi odněkud z východních Čech? A co, jaké to tam je, co plánuješ?

chanel
27. dub 2010

Majko: nevím jestli si mě pamatuješ, já Tebe jo! chodila jsi taky na Obi, jsem do diskuze, na podzim 08? Tak přeji, at se konečně zadaří!! Já už začínám mít takovej stresík, ze zítřka 😝

petula82
27. dub 2010

Ahoj holky,jakpak se máte? Chanelko hodně štěstí na zítra.Já chtěla za vama nakouknout dřív,ale nějak jsem to nestihla,já usnula jak mimino.V pátek se zeptám na kontrole,kdy můžu zkusit další iui,do tel.mě povídali,že tak za dva měsíce.Tak by mě mohli napsat recept na clostilb.,protože až budu v práci ,tak se pro to jen tak nedostanu,tak ať to mám nachystaný.A s adopcí to je na dýl, děti nejsou.Minulý týden jsme byli na sociálce zjistit co je nového.V sobotu říkám manželovi,že se dem podívat do nábytku,tak jsme šli a objednali jsme tři komody do pokojíčku.
Veria a kdy začínáš,hlavně tomu musíš věřit,že to výjde

chanel
27. dub 2010

Peto: děti budou,neboj, člověk musí mít v tomhle trpělivost 😅 , však víš. Bereš pořád ty injekce co jsi brala? Možná by jsi Peto měla, zeptej se. A na další iui budu držet prsty i na nohou! To už se jednou musí prolomit!!!!! A dík, zítra budu hrdina 😀

veria
27. dub 2010

Chanel, nic to nebude, ti říkám, že odtama půjdeš jak od kadeřnice 😀 Tak nám potom napiš.

petula82
27. dub 2010

ne injekce jsem vysadila ve stejnej den,jak ultrog.To já jsem si volala na hematologii,doktorka mě řekla,že jak budu něco podstupovat,tak jí mám zavolat a nasadíme zase Clexane4000,tak uvidíme,co bude.A jak dlouho budeš v nemocnici?Kolik dní

veria
27. dub 2010

Petul, já tomu věřím, teď tomu fakt věřím jako nikdy předtím 😉

petula82
27. dub 2010

Veria,tak to je super,tak to musí určitě vyjít 🙂
Tady máte krásnou fotku z neděle

veria
27. dub 2010

Pěkné pěkné, jak teď vše kvete, akorát mému muži se to nelíbí, páč má hroznou alergii....

Petul, víš přece, že nemůžeš očekávat dítě do adopce po půl roce zařazení do pořadníků...Sama víš, že to trvá roky....Zkoušej ještě svoje, já věřím, že se ti to podaří, vždyť ty vždy otěhotníš, "akorát" to záhy odejde, ale jednou to vyjde, uvidíš. Ta potrácivost se většinou vyřeší nakonec.

Dneska jsem u soudu viděla jednu holku, co dala dítě do adopce....No řeknu vám.....Zlískala bych ji. Na otázku, proč tak udělala, odpověděla, že neměla žádné prostředky, že by to finančně nezvládla, rodiče má AŽ v Ostravě a bla bla bla. Hrůza!!!

petula82
27. dub 2010

veria,to já nevěděla,že ty u toho děláš. 🙂 No nám řekli nejpozději září 2011,tak snad se nějakej prcek do tý doby najde.
Jak píšeš o té holce,věřím tomu,že tomu mimču bude líp v jiný rodině než u někoho,kdo má pochybnosti

veria
27. dub 2010

Petul, nedělám u adopcí, to vůbec, ale občas se při své práci s takovými lidmi potkám.
Jo, věřím, že mu bude líp, tohle byla úplně vypatlaná socka, to se nedá jinak říct.

petula82
27. dub 2010

Jo a ještě jsem zapomněla,píšu si z jednou paní,ty dávali žádost o 4 měs.dřív a od ledna mají krásnýho chlapečka,mylo mu v té době 2,5měsíce,ale jsou jinej kraj.Tam to jde prý rychleji

petula82
27. dub 2010

Taky jich pár vidívám u nás na sídlišti a hrozně se divím,že jim ty děti vůbec nechají.

veria
27. dub 2010

Ale člověka zas napadají takové ty věci o spravedlnosti a tak, že, no znáte to. Byla úplně hloupá a vydělávala si erotikou na netu. Navíc tato "matka" měla postavu desetileté holčičky, to opravdu nepřeháním, 145 cm, 40 kg, vůbec nechápu, jak mohla dítě donosit......No nic.....

veria
27. dub 2010

To víš Petul, tady na JM se tolik děti neodkládají, jako třeba v severních Čechách....Tam je každou chvíli nějaké odložené od prostitutky.....

veria
27. dub 2010

Petul, a na miminko bílé zdravé se tady na JM čeká "jen" dva roky? To jsem myslela, že je to mnohem horší....

petula82
27. dub 2010

Počítá se to od podání žádosti a vychází to tak kolem tří let.

veria
27. dub 2010

Aha, fakt jsem myslela, že je to ještě horší. To jsem už mohla nějaké mít, kdybych si požádala po třech letech neplodnosti 😀 Ale ne, my adoptovat nechceme. My se toho bojíme 😉