CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

chanel
28. dub 2010

majko: velké dávky, to je kolik? Mě při prvním dali 225 a přišlo mi to hodně, Ty máš víc?

veria
28. dub 2010

4 hodiny vycházek? Hm, tak to ji ani nechci. Já ji nikdy neměla, ale teď jsem chtěla konečně využít, že jsem si začala platit nemocenskou. To pro případ, že otěhotním, abych měla mateřskou.

xovicka
29. dub 2010

Monulko to s tím posunutím ms záleží hodně na ovulce. Pokud proběhne ovulka, tak MS opravdu do dvou týdnů dorazí i když budeš brát utrouš. Někdy jsem někde četla, že se to dá posunout pojídáním citronu, zkusila jsem a můžu zodpovědně říct, že nedá. Pokud ovulka neproběhne, tak se to utroušem dá posunout pohodlně. Nejjednodušší posouvání je ale stejně pomocí antikoncepčních pilulí. Pokud to víš dopředu, nebála bych se a na měsíc je pojídala.

majka43
29. dub 2010

Canel já měla V Repromedě první 3 dny 300iu a pak 450 iu. Na Obi mi dali jen 300 iu a jak byl ultrazvuk až sedmý den, tak se už nedalo nic zachránit a nic jsem nenastimulovala. V Sanusu začnu hned na 450iu a pak budu snižovat. Ultrazvuk bude už pátý den a tak je to lepší.

monulkab
29. dub 2010

xovicka moc díky za shrnutí, o citrónu jsem taky slyšela, já citrón miluju, jako děcko jsem ho vyjídala lžičkou jako grep, mám hrozně ráda kyselý, a sestřenice mi tenkrát říkala, když mě s tím citrónem viděla, že nedostanu krámy ani v padesáti 😀
Akorát nevím, když se bere HAK, nemusí se pak čekat třeba měsíc kvůli vyčištění těla od hormonů? myslím kvůli IVF???nebo se vysadí, počká se na ms a hned se začne stimulovat? myslím že jestli se budu ládovat norethisteronem, nebo HAK, tak je to ve výsledku úplně jedno..

veria
29. dub 2010

Monul, HAK se právě dává těsně před IVF na srovnání hormonů, já to mám taky tak a měla jsem to i minule, beru HAK a hned na to naváže protokol na IVF.

chrobacek
29. dub 2010

moni můžeš si nechat napsat HA tj žádná mrcha a jak vysadíš tak jí na ivf

chrobacek
29. dub 2010

jinak mám vysledky imuna na jedníčku takže prednison funguje ale ne při braní 14 dní před OPU ☹

veria
29. dub 2010

Chrob, jj, ten prednison by se měl brát nejméně měsíc před OPU....

chanel
29. dub 2010

Ten Prednison je na potlačení imunity?Takže nasazením při stimulace, je už asi pozdě 😅 .Chrobi: to je ale fajn,že Ti pomohl 😀 Majko: to jsou teda mega dávky, dělá to s tebou něco? Bolí Tě břicho? Mě při 225 bolelo dost. Budu na Tebe myslet,aby se zadařilo 😀 😀 😀 ,hezky až do cíle!! Rozhodně dej vědět, kdy máš opu a jak to s Tebou vypadá!!!!!!!!!!! a ješte k Prednisonu, mám imunit. v pořádku, tak ho nemusím brát? Je zbytečný? Veri: Ty ho budeš brát?

sajmona
29. dub 2010

ahoj holky...tak k tomu prednisonu,já ho neberu....kašlu na to a navíc imuno jsem měla ok

chrobacek
29. dub 2010

jj chanelko a proč ho teda nasazují na obil???

chrobacek
29. dub 2010

ver přesně tak ... ale ted si budu dávat 1/2tbl

veria
29. dub 2010

Chanel, já nevím zatím, ale předpokládám, že mi ho dají. Uvažuju, jestli ho vůbec mám brát, jestli to má cenu....Minule jsem ho brala docela dlouho, ne teprve od začátku stimulace a připadalo mi, že jsem po něm ztloustla a nemohla se toho pak zbavit. Ale samozřejmě to nemuselo být tím.....

sajmona
29. dub 2010

veri: přesně tak strašně se po něm tloustne.ono i ty hormony taky přidají ale ten prednison,to je prokázaný a mění se po něm tvar obločeje,je to napsaný i v nežádoucích účinkách

chrobacek
29. dub 2010

no holky já ho brala ted 3 měsíce ani deko navíc a ksicht mám taky stejnej 🙂 nežádoucí účinky jsou při vyšších dávkách

sajmona
29. dub 2010

no já po dvou stimulkách mám 12 kilo navrch a hubu jak meloun🙂)))

sajmona
29. dub 2010

no po dvou,vlastně + dvě na iui....🙂))

monulkab
29. dub 2010

saj musela jsem se smát, 12 kilo navrch a hubu jak meloun 😀 však to vykojíš, neboj! 🙂 😉
Ježiš teď tu byl takovej debil, u nás na prodejně, někteří lidi jsou fakt neuvěřitelní!!!!!!!!!!!!!škoda mluvit.
Tak ok, jak píšete s tou HAK, to bude záhul, vyměnit eura na dofču a až přijedeme tak hned IVF...hmhmhm 😅

mmorgana
29. dub 2010

monulka: po dovolené budeš krásné odpočatá a krásně zapadneš 😉
Já začala během stimulace taky víc jíst. A teď už přímo žeru 🤐 A když nemám jídlo, je mi špatně z hladu 😠

veria
29. dub 2010

Kdy jedete Monul? My taky začnem hned po návratu z dovolené. To je nejlepší 😉

majka43
29. dub 2010

Já začnu brát prednison 2DC, tak to mám v protokolu.
Chanel, břicho jsem měla nafouklý, ale moc nebolelo. Já měla jen pět folíků. Myslím, že bolí toho, kdo jich má hodně.

majka43
29. dub 2010

Je to tady, teď jsem zjistila že přišla MS a tak zítra začínám píchat puregon.

chanel
29. dub 2010

Chrobi: to by mě taky zajímalo, proč nejdřív na OBi, se nepodívají na imunitu,pak ještě z předstihem dají Prednison, pokud je nutný, já ho tak jako Saj., už do sebe ládovat nebudu! Stejně mě po něm bylo nějak divně. 😕 Saj. co kecáš Ty kecko, jsi štíhlá 😝 😝 , počkej po porodu 😀 Po prednisonu se mění tvar obličeje, ale to by jsi musela brát těch 12 tbl denně, jinak ty dávky co předepisují jsou nízké, tak snad ne 🤐 Majko: Ty jsi to dnes odpo dostala, tak píchat by jsi měla až pozítří ,to by spíš byl druhý dc,ted navečer to se nebere,jako 1DC,přece????Držím pěsti,at dobře stimuluješ, máš k tomu i Decapeptylek????Jo já měla 4 vaja a břuch mě bolel, jsem asi cíťa! A bud tady s náma, taky si byla Obilnačka!!

majka43
29. dub 2010

Holky budu tady s Vámi, jiný car, jiné zkušenosti.
Mě doktor řekl, jak to dostanu, tak hned druhý den. Já to asi dostala kolem poledne, jenže v práci jsem neměla čas jít ani na h.... Vložku jsem stejně měla, protože jsem poslední tři dny trošku špinila, tak jsem to neřešila. A je to v plné síle, tak začnu píchat zítra. Stejně doktor říkal, že můžu píchat o nějaký den dýl, když mám vysoký FSH.
Dekapeptyl nemám, mám tam napsáno antagonista a to nevím co je. Slyším o to poprvé a to už jdu na čtvrté IVF.
Já bych si přála mít aspoň 6 vajuch. To by bylo supr.

veria
29. dub 2010

Majko, ten antagonista bude asi ten Orgalutran, to se začne píchat trochu později než Puregon, aby se regulovaly vlastní hormony. Je to krátký protokol, že.

majka43
29. dub 2010

Asi krátký, protože jsem nic nebrala. Při prvním jsem měla dlouhý a to jsem měla synarel. Asi to bude tak jak píšeš.

majka43
29. dub 2010

V pondělí půjdu na ultrazvuk, tak se to dozvím.

veria
29. dub 2010

Jj, našla jsem to, antagonisla je Orgalutran nebo Certroide. Používá se k útlumu vlastních hormonů, aby nedošlo předčasně k ovulaci. Takže je to něco podobného jako Synarel nebo Decapeptyl, ale těm se říká agonisté. To je věda. Majko, tak hlavně, ať o klapne! Kolik máš to FSH?

majka43
30. dub 2010

Já mám 17,7. Díky moc za vysvětlení.