CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

elennka
1. kvě 2010

Saj neboj, čtu Vás, jen nejsou žádné novinky z mé strany, tak nepíšu.. 🙂

majka43
1. kvě 2010

Saj já měla pět folíků z toho pět vajíček a všechny se oplodnili, jen jsem musela po OPU na hystero a tak šli na zamražení. Jedno nepřežilo rozmražení, tři mi vložili a jedno asi vyhodili. To jsem měla dlouhý protokol. Teď mám krátký a tak nevím co z toho bude. Ale doufám, že to bude dobrý.

marietea
1. kvě 2010

Ahoj holky, tak vas docitam a musim informovat, kratky protokol mi sedl vic nez dlouhy. Predtim byly jen dve 10 a nerostly a k OPU nedoslo a ted je to mnohem lepsi.

marietea
1. kvě 2010

Mam porad davky 4 lahvicek Menopuru, asi dost vysoke davky. No je mi uz docela blbe a boli me dost bricho. Kontroly jsem mela 2 DC, 7DC a 9DC. 7DC to vypadalo velmi nadejne - dve 17, 13,10 a vpravo take tak nejak, uz ani nevim. Ale 9DC mi rekly, ze prava strana vypada divne, ze je tam cysta a folici vypadaji zvlastne, nevim, co si pod tim predstavit. Vlevo je to ale v pohode, ale misto dvou 17 je tam ted pry jen jedna a obsahuje snad nejakou tekutinu. Ale UZ delala ta mlada doktorka a byla takova zmatena, tak nevim.

marietea
1. kvě 2010

Nicmene jsem pozitivni, neco tam je a Cadova rekla, ze je to uspech oproti tomu co bylo predtim. Takze v pondeli mam OPU. Tak mi drzte palecky, aby to bylo dobry a i kdyz jich bude asi min, tak aby mel kazdy folik vajucho a stacilo to 🙂 NO tesim se, zni to mozna divne, ale je to moje prvni zkusenost. Vlastne ani nevim, na co se pripravit. A taky by mne zajimalo, co to tam je za cystu. Asi se to vytvorilo z tech davek hormonu. UZ jsem si musela na dva dny platit leky, uz nemam narok na pojistovnu, vybrala jsem, co jsem mohla. Uzivala jsem Menopur a na ty dva dny jsem si zaplatila Fostimon, ze pry to staci. Dneska si mam pichat Pregnyl a pak uz nic. A v pondeli na to 🙂

marietea
1. kvě 2010

Mate nekdo zkusenosti s temi cystami? Muze se to vytvorit z hormonu? Jsem zvedava, zda se s tim pak bude neco delat. No zeptam se na vsechno. JInak preju vsem uspech a zase budu informovat...

majka43
2. kvě 2010

Mari, můžou se vytvořit z hormonů. Mě se cysty dělají celý život. Takový ty vodový, co pak prasknou. Ale taky už jsem byla dvakrát na odstranění cyst laparoskopií. Naposled asi před šesti lety. Moc držím palce, aby ti OPU dobře dopadlo.

marietea
2. kvě 2010

Maji, moc diky. Ja jsem byla uz nekolikrat na odstraneni cyst endometrioznich. U teto moc doufam, ze treba sama zmizi. Nerada bych na patou laparku :( Myslim, ze jsem cetla, ze jsi na to brala leky a pomohlo to. Na laparku uz jit nechci. Diky moc za podporu. Je to moje prvni OPU. Ctu si doporuceni, co pred tim jist nejist, co bude pak. Pisou tam, ze 36 hodin odpocivat. To ja uz si planuju v utery jit do prace. Snad to nebude tak hrozne, jak tam pisou. Predstavuju si to asi moc jednoduse 🙂

majka43
2. kvě 2010

Mari, já když jela z OPU z Brna, bydlím u Jihlavy, tak jsme se cestou ještě stavili kouknout na soutěž hasičů. Sice jsem nesoutěžila, ale asi hodinku jsem ta voprndovala. Budeš trochu krvácet. Mě bylo jako při menstruaci. Hlavně aby jsi nechytla OHSS. Hodně pij.

chanel
2. kvě 2010

Mariet: neboj, všechno dobře dopadne, tak jak říká Majka hodně pij! Cysty se dělají tou stilulací ☹ , to je vedlejší účinek.Přeji Ti, aby byly kvalitní vajíčka,dobře se oplodnili asi využiješ ICISI a hlavně se chytly! Budu na Tebe zítra myslet, jak to půjde napiš co a jak. Je to kratinká narkozka, to zvládneš! A kdyby tě cokoliv bolelo,dají ti kapačku a myslím si, že jako i mě antibiotika,kvůli endošce! Tak tfuj tfuj, zítra vykroč pravou 😀 Majko: Ty jdeš na ultrazvuk,že jo? Tak držím pěsti a hlaš zprávu!! Je to normální, jsem dnes 5 den po hystero, včera jsem přesazovala truhlíky a dneska krvácela 😒 😒 , já budu muset volat zítr a do RF,jestli je to v pořádku. Ještě se chci zeptat, po stimulacích ivf, špiníte nebo krvácítě některá? Já jo,a už mě to pěkně štve.

chanel
2. kvě 2010

jo a Mariet: nejlepší tam dělá ultrazvuk čadová, ta mladá dr. pravděpodobně Řehulková, mi nemohla najít vaječník, pak mě poslala na wc, pak jí to trvalo, že špiním, na to mi neuměla odpovědět.....nic si z toho nedělej, ono to bude o dost lepší než našla ona a OPu Ti bude dělat čadová nebo crha a Ti umí!!!!

sajmona
2. kvě 2010

ahoj holky;)
mariet: držím pěsti na zítřek,vůbec se ničeho neboj,to zvládneš v pohodě,jo a ty cysty to se občas udělá,já ji taky měla u prvního ivf a odsáli mi ji rovnou při opu,toho se neboj.jen nechápujako proč ti říkala,že máš folíky divný,měla ti to vysvětlit. jinak teda 4 ampule menopuru,to máš dost,já mám 3 a teda taky síla,bolí mě dost břicho..
majka: kolikátý den stimuluješ?? měla jsi 5 fol a z toho 5 vajíček,to je super..já měla minule 8 fol a z toho 2...taky dobrý že???🙂)))
holky nejdete zítra některá na obi na kontrolu???já jdu,jsem zvědavka,co bude novýho...
chanel. ty si nezmar,taky ty jsi takovej hubenourek drobnej a taháš se s truhlíkama,tak odpočívej ale určo to není nic vážnýho ale do rf si radši zavolej

mmorgana
2. kvě 2010

Čus holky, všem Vám držím palce 😉
Bohužel cysty se uvádějí jako vedlejší účinek všech těch hormonů, co do sebe rámci stimulace rveme :-/ Nikdy jsem na ně netrpěla a měla jsem strach, že se mi rozjedou.

majka43
2. kvě 2010

Saj já jsem dnes 4DC a zítra jdu na ultrazvuk. Jsem ráda, že tady se nechodí až 7DC jako na OBI.

klara.k
3. kvě 2010

holky ahoj,
všechny zdravím a držím vám palce!

Já jsem dobrala utroš a čekám na MS.

chrobacek
3. kvě 2010

ahoj holky

majko proč jsi musela na hystero? co ti dělali?

holky všem moc držím palce at už na stimulku nebo dnes marietea na OPU

klara.k
3. kvě 2010

posouvám tabulku

ČEKATELKY A SNAŽILKY:
***********************************************************************
sajmona - 3. IVF začátek stimulace 25. duben menopur+ synarel
veria
rioko - 1 KET asi květen
elennka - PCo, zatím přirozeně, pokud neotěhu, tak 7-8/2010 inseminace s injekcemi
monulkab
aliseea - 1.IVF,dlouhý protokol (Utrogestan + Synarel )
chanel 3.IVF, krátký protokol, 20.2. Puregon 175j, Decapeptyl,Prednison, ET 6.3., kontrola 18.3. krev - negativní
***********************************************************************
STIMULANTKY:
chrobacek 3.IVF, dlouhý protokol (Provera, Decapeptyl) cca od 4.3. stimulace Merional 225j + Decapeptyl OPU cca 17.3. od 8.3. 150j, OPU 18.3. zisk 12 vajíček, 23.3. 4ks mrazák na KET, 29.3. hysteroskopie odstraněn polyp...červen KET
sysysy - 1.IUI - začátek stimulace 17.3.
klara.k - 25.4. synarel + utrogestan
marietea - 23.4. kratky protokol (synarel + Menopur + Prednison)
xovicka - clostil, utrouš a samosnažo, nějak se ta ovulka nedaří
***********************************************************************
ČEKATELKY NA TT:
***********************************************************************
TĚHULKY:
hanulamarkova
antoaneta
mmorgana 1. IVF, dlouhý protokol (Utrogestan + Synarel), od 3.3. Puregon 225j + Prednison, OPU 15. 3., ET 19. 3., 31.3. hCG 475, 6.4. hCG 3201

sajmona
3. kvě 2010

Ahoj holky tak jsem zpátky z OBI a opu mám mít teda ve čtvrtek.Jinak dneska mám levý 2x20, 15,14,12,11 a pravý 20,18,17,15,10 jo a na levým mám taky cystu.a pěkně mě už bolí břicho...

sajmona
3. kvě 2010

na tom levým mám ještě jednu 10ku.
jsem zvědavka co v ten čtvrtek,jestli mě řeknou že zas jen dvě tak mě asi už trefí...

sajmona
3. kvě 2010

dneska má vlastně mariet opu,třeba jsem se s ní tam potkala... 🙂

chrobacek
3. kvě 2010

saj... ty jo tou jsou folíky jak balony ....kolikátej den budeš ve čtvrtek kolik máš ještě píchat?

chrobacek
3. kvě 2010

ČEKATELKY A SNAŽILKY:
***********************************************************************
veria
elennka - PCo, zatím přirozeně, pokud neotěhu, tak 7-8/2010 inseminace s injekcemi
monulkab
aliseea - 1.IVF,dlouhý protokol (Utrogestan + Synarel )
chanel 3.IVF, krátký protokol, 20.2. Puregon 175j, Decapeptyl,Prednison, ET 6.3., kontrola 18.3. krev - negativní
***********************************************************************
ČEKATELKY NA KET:
rioko - 1 KET asi květen
chrobacek - červen KET
***********************************************************************
STIMULANTKY:
sajmona - 3. IVF začátek stimulace 25. duben menopur+ synarel OPU 6.5.
sysysy - 1.IUI - začátek stimulace 17.3.
klara.k - 25.4. synarel + utrogestan
marietea - 23.4. kratky protokol (synarel + Menopur + Prednison) OPU 3.5.
xovicka - clostil, utrouš a samosnažo, nějak se ta ovulka nedaří
***********************************************************************
ČEKATELKY NA TT:
***********************************************************************
TĚHULKY:
hanulamarkova
antoaneta
mmorgana 1. IVF, dlouhý protokol (Utrogestan + Synarel), od 3.3. Puregon 225j + Prednison, OPU 15. 3., ET 19. 3., 31.3. hCG 475, 6.4. hCG 3201

sajmona
3. kvě 2010

chrobi no právě,taky si myslím,vždyt bych podle toho měla jít na opu snad zítra,ale byl tam crha a tak snad ví co dělá,jen aby mě nepraskly a bylo po nich 😒 ještě dnes a zítra po 3 ampulích ,zítra v 9 h 10000 pregnylu a čtvrtek jdu na to.

sajmona
3. kvě 2010

jinak čtvrtek budu 14 dc.mám normálně strach jestli to nebude pozdě 😒 vždycky jsem šla 13 na opu....

majka43
3. kvě 2010

Chrobi našli mě pri OPU v děloze polyp, tak jsem musela na odstranění. Dneska jsem dopadle blbě. Prý skoro žádná reakce, tak jdu ve středu na ultrazvuk zase.
Saj držím moc palce. A neboj folíky budou plný vajíček.

chrobacek
3. kvě 2010

jo tak to jsme na tom stejně mě už teda při stimulaci.....ale mě teda u toho brali celou sliznici tak nevím jestli tobě taky a pokud ano tak moc nechápu jak jsi mohla jit další měsic na KET já mám pauzu 3 měsíce

jak žádná reakce? vždyt máš dávky jak kůn... zkoušela jsi i jinou stimulaci, jiné léky... myslím, že to v albu nemáš...

sajmona
3. kvě 2010

majka: držím moc pěstičky at ti folíky narostou,neboj se,něco se vystimuluje neboj,ale je fajn,že máš ultrazvuk častěji 😉

chrobacek
3. kvě 2010

saj no to mě docela udivuje že ti to neztáhli ty dávky ale určo ví co dělají popraskat by to nemělo to drží ten synarel nebo co k tomu máš a máš teda i dost pregnylu já měla jen 5000j.......hlavně saj všechno co je jinak určitě přinese výsledek tomu věřím 🙂

sajmona
3. kvě 2010

jojo chrobi má pravdu,já při gonalu taky nic moc a chrobi taky a podívej na chrobi,změna lékú a jaká úrodička 😉
u mě se teda ještě uvidí

sajmona
3. kvě 2010

jojo synarel mám už 3x denně,tak snad jo,ale vypadá to zatím slibněji než minule a mám z toho ted o trošku lepší pocit..