CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

marietea
5. kvě 2010

Ja jsem tedy, ted to ctu a napsala jsem nezlobte 🙂 Vy nezlobite. Chtela jsem napsat nezlobte se 😀 No jeste jednu poznamku. Mam pry do zitrka brat utrogenstan. Myslim, ze je to ted na nic, nechapu proc, ale poslechla jsem...

sajmona
5. kvě 2010

Mariet: achjo ☹ cítím moc s tebou holka,moc mě to mrzí,ale na jednu stranu,máš ještě 2 pokusy a to,že jsi se nedostala k ET,možná je to tak lepší,asi nebyl ten tvůj bojovníček natolik silný a pak by se stejně zastavil ve vývoji,ještě máš 2 pokusy,možná bych ještě jednou šla na obi,ted už ti určitě zkusí něco jinýho,mě taky 2x stimulovali stejně a ted potřetí jinak.
Jednou se to podaří,musíš tomu věřit,už jen proto,že jsi prožila tolik bolesti,už budou jen radosti....

chanel
5. kvě 2010

Mari: holka, co mi to děláš, já věřila že to dobře dopadne ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ . Neboj, otřepeš se z toho a půjdeš dál, mrzí mě i to co jsi prožila v životě, strašně moc,já jsem cíťa 😢 😢 😢 😢 😢 , přeji Ti,aby všechno zlé bylo k něčemu dobré a aby se ledy prolomily! A vřele doporučuji konzultaci V Reprofitu, za to nic nedáš a věřím, že takhle Tě naladí i Chrobáček, chce to změnu! Na obi jsou perfektní, jistě dělali co mohli,ale do třetice bych se vydala jinam. Promysli si to s manželem a uvidíš,každopádně si pročti jejich stránky a klidně jim napiš mail, co máš za sebou!!! Nevyčítej si nic, na miminko jsi připravená ted a bude,jen to chce trpělivost! Taky mě přepadají chmury, ale bojuji! Posílám Ti energii. Saj: Ty se zase pro změnu dobře vyspinkej na zítřek a hned dej vědět!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Přeji rychlou příjemnou narkozku 😝

marietea
5. kvě 2010

Holky, strasne moc diky za podporu. Jste uzasne! Ani nevite, jak me drzite! Chanel: ja vim, ze zlobim 🙂 , sama jsem byla prekvapena, ze to nevyslo, moc jsem tomu verila. Na druhou stranu asi dobre, neuchytil by se. Nicmene bych zase mela tu zkusenost, coz je k necemu take dobre. Priste bych nebyla tak vyplestena 🙂....
Rikala jsem si, ze bych je na obi poprosila, aby mi ofotili ty moje papiry. Oni do karty totiz nezakladaji IVF procedury, to maji nekde jinde, takze se bez jejich vedomi k tomu asi nedostanu. A rada bych, aby uz na te pripadne konzultaci videli ty me hodnoty. Uvidim, co mi zitra reknou a zkusim se zeptat. Saj: taky jeste jednou preju, aby OPU probehlo v pohode, nic te nebolelo, nebyla treba zadna kapacka a urodicka byla silna a dostatecna.

chanel
5. kvě 2010

Mariet: kartu si bud opiš, před konzultací nebo někde okopíruj,aspon tak jsem to udělala já. Možná by stačilo to jen opsat, důležité údaje. Nemusí na Obi vědět, že se chceš jít poradit jinam. Ale oni stejně v RF Ti udělají hormonální profil, možná i hysteroskopii a zaručeně dostaneš jiné léky.Třeba Ti zrovna sedne Puregon. Drž se, všechno bude dobré, to si musíš pořád říkat.

marietea
5. kvě 2010

Diky moc. Zkusim to zitra opsat, jestli se k tomu papiru dostanu 🙂 Ja byla ted v druhe stimulce tak pozitivni, az mne to zarazelo. Tak dneska jsem down, ale zitra budu zase up 🙂 A Chanel, jak jsi na tom ty? Uz by KET mel probehnout ne? Uz jsi v poradku?

chanel
5. kvě 2010

Mari: já nejdu na Ket to jde Chrobi. Já začnu stimulovat v RF asi za dva měsíce. Ted jsem po hystero, a v březnu 3ivf neuspěšně.Víš. K papíru se dostaneš, je to v kartě,klidně si někde sedni bokem,pěkně to vytáhni, pročti a opiš.A máš to vyřešený, nemusíš se nikoho prosit a nic nikomu vysvětlovat. Chápu jak Ti je, člověk věří, těší se a pak tohle.....já se taky vždycky cítila strašně,ale přejde to, zapomeneš a jdeš dál!

marietea
5. kvě 2010

Ja jsem trdlo, ja to popletla, promin. Viím, ze jsi byla na hystero, co blbnu. To cekani je hrozny vid. To meziobdobi, kdy se nic nedeje, nemam rada. Ted to bude lepsi, budou dovoleny, tak to bude rychleji utikat nez v zime 🙂

chanel
5. kvě 2010

Mari: nic se neděje, je nás tady hodně, já kolikrát se taky pletu. Čekání je hrozný, to je pravda, ale musí si to naše tělo odpočinout.Už by taky mohlo být lepší počasí, co říkáš, dneska ten déšt to není nic pro mě. At zítra dobře dopadneš, budu na Tebe myslet, prosím, vím, že je to těžké,ale zkus si říct, že to příště vyjde, prostě musí!!

mmorgana
5. kvě 2010

Čau holky, zběžně vás tady pročítám. Někdy je to smutné. Ale důležité je se nevzdat, ono se jednou zadaří!
Změna je život a změna léků, změna CARu může nastartovat i jinou změnu.
A když prší, tak nám všem prší štěstí 😀

klara.k
6. kvě 2010

mariet - je mi to moc líto, každý nepodařený pokus, nás všechny zabolí ☹ , budu ti držet palce na příště, seš určitě silná ženská, když jsi toho tolik vydržela, tak to nevzdávej a bojuj dál, určitě se zadaří, musí

sajmon - moc držím palce na zítra, dej vědět jsem moc zvědavá

já stále čekám na MS a stále nic

chrobacek
6. kvě 2010

Marie .. je mi to fakt líto, ale je to lepší takto že jsou ještě dvě šance a já si kartu ofotila.... ty přesné hodnoty hormonů při stimulaci jsem neměla a ani to nebylo potřeba v jiném caru.... stačila jim ta výstupní zpráva z ivf a HP .... navíc si stejně udělají HP znova ale pochopitelně ke konzultaci je dobré mít sebou to co bylo při minulých ivf at ti rovnou řekne jiný dr. názor a jak by postupoval on...

chrobacek
6. kvě 2010

Klarko musíš vydržet asi ti to ten progesteron z utroše drží ☹

Saj myslím na tebe a těším se na zprávy 🙂

veria
6. kvě 2010

Marietea - to je teda smůla, že to ten jeden vzdal, ale zase lepší hned, než kdyby ti ho zavedli a pak se to nepovedlo. Takhle jsi aspoň ušetřila jeden pokus. No, vím, poněkud slabá útěcha.....Pořádně se na Obi přeptej, jaktože ti folíci popraskaly, proč se ti stimulace nedaří a tak (nemáš vysoké FSH?). A třeba zkus konzultaci i někde jinde, za to nic nedáš. Kolik ti je let, že si připadáš stará? Určitě to nebude tak dramatické 😉

monulkab
6. kvě 2010

marieta moc mě to mrzí, netušila jsem že máš za sebou už takovou smutnou etapu života...kurňa vždyť ti to musí ten život už konečně nějak vynahradit, to co jsi musela prožít...!!!!
Jinak já jsem dnes doma, alergie mě skolila, mylela jsem že budu mít zánět průdušek, a zjistila jsem že je to z neléčené alergie, tak budu dneska odpočívat, pak si dám buřtguláš, kterej jsem nechtěně trochu víc přiostřila (jak mám furt plnej nos tak jsem tam dala 2 feferonky, koštovala jsem azdálo se mi to akorát, pak odšel manža, ochutnal lžičku a celej zrudl, tak jsem přišla na to že 2 feferonky bylo moc 🙂

monulkab
6. kvě 2010

Saj netrpělivě čekám jak jsi dopadla!!!

xovicka
6. kvě 2010

Zítra ráno jdu na obilňák na UTZ, potkám tam někoho z vás? Po třech clostilech denně jsem se pěkně zapotila, a to doslova, fakt mi bylo pořád horko. Jsem zvědavá, jestli to bude mít nějaký efekt, když ne, tak ještě jeden pokus a pak se uvidí, co mudr vymyslí dál. Ale vychází to docela dobře, v červnu se vdávám, takže do svatby s clostilem a po svatební cestě budeme vymýšlet nové postupy. 🙂

monulkab
6. kvě 2010

xovi já jdu zítra taky na utz, ale do RF...

xovicka
6. kvě 2010

Monulko, tak to ti budu alespoň držet palce. 😀

sajmona
6. kvě 2010

Ahoj holky,tak 9 vajec 🙂

chrobacek
6. kvě 2010

tak to mi spadl kámen ze srdce .... ale saj jako sorry ale at se tam jdou vys... protože podle stimulace fostimonem na IUI jsi na kombilnaci FSH a LH byla jasná tak nevím proč ti dvakrát cpali jen FSH (tj. gonal,puregon) jenom jsi mi potvrdila moji teorii na tebe 🙂)

chrobacek
6. kvě 2010

ČEKATELKY A SNAŽILKY:
***********************************************************************
veria
elennka - PCo, zatím přirozeně, pokud neotěhu, tak 7-8/2010 inseminace s injekcemi
monulkab
aliseea - 1.IVF,dlouhý protokol (Utrogestan + Synarel )
chanel 3.IVF, krátký protokol, 20.2. Puregon 175j, Decapeptyl,Prednison, ET 6.3., kontrola 18.3. krev - negativní
marietea - 23.4. kratky protokol (synarel + Menopur + Prednison) OPU 3.5. bez ET
***********************************************************************
ČEKATELKY NA KET:
rioko - 1 KET asi květen
chrobacek - červen KET
***********************************************************************
STIMULANTKY:
sajmona - 3. IVF začátek stimulace 25. duben menopur+ synarel OPU 6.5. 9 vajíček
sysysy - 1.IUI - začátek stimulace 17.3.
klara.k - 25.4. synarel + utrogestan
xovicka - clostil, utrouš a samosnažo, nějak se ta ovulka nedaří
***********************************************************************
ČEKATELKY NA TT:
***********************************************************************
TĚHULKY:
hanulamarkova
antoaneta
mmorgana 1. IVF, dlouhý protokol (Utrogestan + Synarel), od 3.3. Puregon 225j + Prednison, OPU 15. 3., ET 19. 3., 31.3. hCG 475, 6.4. hCG 3201

chanel
6. kvě 2010

Saj: to je super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kdo ví,kolik bych měla, kdyby mi třikrát naservírovali to samé. 😖

chanel
6. kvě 2010

saj: co jsi měla za léky, prosím Tě?? Musím se na to zeptat v RF.

chanel
6. kvě 2010

nic už to čtu v tabulce 😀

chrobacek
6. kvě 2010

Rioko co ten KET kdy valíš?

veria
6. kvě 2010

Saj, super. Holky, teda takové úrody z Menopuru, já si o něj taky asi řeknu.....

veria
6. kvě 2010

Saj, kolik jsi měla s Puregonem?

monulkab
6. kvě 2010

saj tfuj tfuj, ať se konečně zadaří!!! 😉 chrobi ty bys se tím už myslím mohla živit, nehledají v heliosu poradce?? 😀

majka43
6. kvě 2010

Peťulo fakt jenom jeden 6mm.
Monu držím palce.
Saj supr, devět folíků 🙂 🙂
Mariet a kolik ti je? Že jsi stará? Mě je 44. Já jsem stará, ale ty? 😀