CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

monulkab
25. kvě 2010

no už mám udělaný seznam, když bude zima tak se zahřeju beefeaterem nebo jak se to píše, moje oblíbený pití 😀 Metaxa taky může být. Mělo by tam být moře 20´C a teplota kolem 27´C tak snad tam nebude pršet....doufám že příští rok už nikam nepojedeme páč budu těhotná nebo snad už i odrozená 😀 Ach jo, ať už je zítra večer, to si budu chystat věci a ve čtvrtek už nepůjdu do práce....

majka43
25. kvě 2010

Saj to máš pravdu, on je dost nerozhodnej a nad vším moc přemýšlí, ale hlavně že se rozmyslel a že jsme to ještě stihli. Jinak by jsme zase měsíc čekali. Hlavně když vím co na něj platí. Když máme problémy tak se sbalím a někam odjedu. Teď stačilo na dva dny odjet s hasičema na soutěž.
Monu já měla sliznici vždycky tak 8mm. Jsem zvědavá, jakou jí budu mít teď. Na UTZ jdu 2.6.

klara.k
25. kvě 2010

zdravím vás,
tak jsem doma, mám u sebe dva bubáky a doufám, že se jim tady bude líbit. Objednali jsme si pizzu ať vidí jak si žijem 😀
Další tři máme na mrazáku, z toho mám velkou radost a daleko větší klid na duši.
Jinak ptala jsem se na ležení, není třeba jen klidový režim, nic netahat, neskákat atd. Po zavedení embrya do dělohy by se mělo uchytit po půl hodině až hodině, může se stát že tam koleje jeden den, ale za půl hodky by se mělo držet, tak se snad drží a udrží.

monul - hned bych jela taky. My jsme s manželem ještě u moře nebyli. Zatím jen ČR hory. K moři jsme chtěli letos, zhruba v tomto termínu, ale raději jsem šla na neschopenku, co bych se kde trmácela no ne 😀 😝 , tak snad někdy

marietea
25. kvě 2010

Ahoj holky, tak to velika gratulace Klarce! Jak je po ET? Hodne stesticka, at se jim u tebe libi 🙂 Je to super, ze je mas u sebe. To musi byt skvely pocit, moc ti to preju a gratuluju. Mne kamaradka rikala, ze je lepsi byt tyden po ET doma. Ze predtim nebyla a nikdy to nedopadlo a pak zustala a byla tehotna, ted uz ma chlapecek tri mesice 🙂 Po ET bych doma zustala, kdy jindy jit na neschopenku, kdyz ne ted, takze ti to jen schvaluju 🙂

Velika gratulace Majce, ja verila, ze si to rozmysli a je to super, ze mu to doslo tak brzy a jste to stihnete tak rychle. Drzim palecky, at to ted dopadne, moc ti to preju.

Chanel, to je mi tak lito, ale verim, ze neni vsem dnum konec. Nekdy nas ty zpravy proste rozdrti , ale jsem presvedcena, ze se ti to podari. Nechapu, proc by ti mely na laparce vsechno brat. Ve mne to vypada udesne, po zanetech, cystach, ty srusty a zanet take napachal sve, k tomu endoska, ale nikdo mne tedy nicim takovym nedesil. No rikalil, ze by to chtelo vsechno ven az budu mit deti, abych mela pokoj, takze do budoucna mne to ceka, ale rozhodne ne ted, kdyz deti nemam. Treba to nebude tak horke a jen te desili tim nejhorsim co by treba mohlo nastat, ale to neznamena, ze to nastane. Doktori radi rikaji horsi variantu, kdyby neco. Nevim proc, protoze psychika strasne moc pomaha a meli by nas naopak nakopnout nadeji a virou. Kdyz budes verit, ze to vyjde, coz delas a z cehoz mam radost, tak se to stane, pritahnes si to k sobe. Ale ten prvni den, co ti neco takoveho oznami, to vzdy tak zaboli a dostanes se na same dno. Chvili trva nez se z toho otrepes a zacnes bojovat dal.

Monul, s MS me to mrzi, to je fakt na prd, ze te to tak stihne na dovce. Zadny zaruceny recept, jak ji rychle privolat, nemam. Nicmene moc si dovcu uzij. Bude to jiste super i tak. Uplne zavidim... 🙂

Rioko, at se zadari, miminka se uspesne rozmrazi a uz cekas druheho prcka, moc ti to preju 🙂

No Maji, predstav si, ze se Sanus vubec na muj email neozval. Volat se mi tam zatim nechce a domlouvat si konzultaci. Jinak ja jdu na konzultaci do Heliosu pristi pondeli. Jdu k Texlovi, tak snad je dobrej. Jeste jsem si mohla vybrat doktorku, ale sla jsem do chlapa 🙂 Sestra v telefonu mi rikala, ze udelame kartu. O tu moc nestojim, kdyz tam mozna ani nepujdu, ale tomu se asi nevyhnu. No a az koncem cervna jdu do RF ke Koudelkovi. Mam to hrozne plny, tak uvidim. Ze Zline jsem se zatim nedomlouvala, to chci domluvit az budu mit nejake konzultace za sebou. Je to preci jen z ruky, ale porad je to muj favorit.

majka43
25. kvě 2010

Klárko blahopřeju a ať se tě už nepustí.

majka43
26. kvě 2010

Mari on ten Sanus nějak na emaily nereaguje, jak jsem zjistila, ale na zavolání okamžitě. Nevím proč.

monulkab
26. kvě 2010

Klari fuj fuj posílám moc moc štěstíčka, až přijedu z dofči tak už budeš vědět jestli se chytli, a já věřím že jo! 😉
Jinak jsem si včera večer už ze zoufalství vzala ten norethysteron, tak doufám že bude fungovat, ideální je brát ho 3 dny před MS, ale to by mi zase nezbylo dost prášků na celou dofču, tak snad to nějak dopadne.

xovicka
26. kvě 2010

Ahoj děvčata, u mě dorazila pěkně zvesela MS, takže začínám snad svůj poslední cyklus s Clostilem. Týden vášnivého sexu mi vychází přesně na týden před svatbou, toš to bude vtipné. O svatební noci už se na sebe určitě nebudeme moct ani podívat 🙂 . Monulko výška sliznice kolem ovulky by se měla pohybovat kolem 10 mm, aby se mělo vajucho kam zavrtávat no a pak by měla po ovulce buď ještě trochu povyrůst nebo zůstat stejná. Pokud máš sliznici pouhých 7 mm a navíc se ti zpozdila ms, já bych si tipla na anovulační cyklus.

monulkab
26. kvě 2010

Já už ani nevím xovi, v Reprofitu mi řekli že mám už po ovulaci když jsem tam byla na UTZ, už jsem z toho celkem unavená, no nic, po dofči rentgen vejcovodů, pak IUI a pak rovnou IVF, už nebudu na nic čekat.

chanel
26. kvě 2010

Mariet: Tys to tak pěkně napsala,ale máš pravdu, že ten den co mi to řekl, tam mě bylo zle, ted je to lepší, stejně nic nevymyslím, to už je osud, jedno vím určitě udělala jsem proto maximum 😠 Děkuji To za to!! Jsi hodná!! Chrobi: to je právě to, všechno vypadá dobře, nadějně, není důvod proč by se to nemělo povést a ono nic 😒 Mončo: Xovi, má pravdu to bude anovulační cyklus. Jó Xovi, Tys mě rozesmála, že se o svatební noci na sebe nebude moci ani podívat 😀 😀 😀 😀 😀 Rioko: at Ti to dobře dopadne a Vojtík dostane sourozence!!!!! Klarko: že by už za půl hodky, tak to jde rychle, ale pamatuji se, že něco sestra říkala o 3 dnech po Etu, ale už nevím, přesně co. Majko: Tobě budu držet pěsti i na nohách,at se zadaří!!! Nadopuj se vitamínama a dobrou náladou!!!!!!

chrobacek
26. kvě 2010

Chanelko asi musíme víc věřit 😉

jinak kočky majko, rioko, klarko držím palečky

klara.k
27. kvě 2010

tak vás zase zdravím, dnes mi teda není vůbec dobře. Bolí mě břicho, a celkově jsem nějaká divná. Nevím jestli nemám ten hyperstimulační syndrom. Asi tam budu volat, protože je mi divně. Co se s ním dělá?

chanel - nevím, tak mi to řekla ta doktorka, že už po půl hodině by se mělo držet, že se sice může ještě toulat do druhýho dne, ale že během té půl hodiny až hodiny by se mělo držet.

i já všem držím palce

monul - ty si užij dovču

rioko
27. kvě 2010

klari určitě si tam zavolej, já měla OHSS 3x, pokud to bude ono tak dostaneš kapačky a uleví se Ti, někdy se to rozjede právě po transferu
taky držím pěsti majce a i Tobě
já si jdu dnes nechat pichnout Agolutin a Pregnil - ten bych si pichla i sama ale nechám si pichnout oboje když už tam jdu, naštěstí mi to pichnou na gyndě u nás a nemusím až do města
jinak ten utrogestan mi dává nějak zabrat, minule jsem byla unavenější a měla jsem občas návaly horka, ale teď se mi po něm i motá dost hlava

klara.k
27. kvě 2010

rioko a jak se ti to projevovalo? a musela jsi tam ležet nebo to bylo na chvilku?

rioko
27. kvě 2010

byla jsem tam přibližně týden vždycky, mě bylo hodně blbě, pokaždé nafouklé břicho, poprvé mi bylo i špatně od žaludku pořád a zvracela jsem, podruhé hlavně křeče, taky je potřeba sledovat příjem a výdej tekutin, aby se voda nezadržovala v těle - to je i součást pobytu v nemocnici, určitě bych se být Tebou zeptala nebo se jela ukázat, uděljí UTZ a podle toho zjistí jak máš velké vaječníky a jestli se Ti nezadržuje voda

klara.k
27. kvě 2010

no nic, volala jsem tam a mám se přijet ukázat, tak doufám, že se jenom moc pozoruju, ale fakt je mi špatně, tak pá

rioko
27. kvě 2010

Klari vezmi si sebou radši větši kdyby si Tě tam nechali, držím pěsti - ale pozitivní je že OHSS často pomůže k uhnízdění miminka prý se jim to líbí 😉

chrobacek
27. kvě 2010

tak jak????

chanel
27. kvě 2010

Klara: tak at jsi co nejdřív v pořádku a hlavně těhotná!!!!! Rio: Tebe ten Ket musí vyjít, už kvůli tomu,aby jsi při stimulce tak netrpěla!!! 😉

rioko
27. kvě 2010

chanel díky, jsi hodná, já si nedovedu představit IVF zase s takovýma problémama hlavně když mám Vojtu a musím pořád fungovat, tak taky doufám že to vyjde

chanel
27. kvě 2010

Rio: já vím, já si to pamatuji, čím jsi prošla, vždycky jsem Tě měla za příklad, že Ti vyšlo hned to ivfko, nóoooooooo,mě to trochu déle trvá,ale taky už musím konečně otěhotnět! Kdy Ti dají embryjka, jedno nebo víc?

rioko
27. kvě 2010

chanelko já strašně fandím vám všem a přeji aby to vyšlo, obzvlášť prožívám Tebe a veriu protože si vás nejvíc pamatuji, jinak na KET bych měla jít v pondělí ale v neděli ještě budu volat jestli přežili rozmrazení embrya, mám 3 tak pokud dvě vydrží nechám si je dám obě

chanel
27. kvě 2010

Rio: at máš v neděli štastný telefonát a v po si pěkně po Etu dvě hodinky schrupneš a hlavně,at se chytnou.

rioko
27. kvě 2010

chanel jo na to zchrupnutí se obzvlášť těším se mi to jen tak přes den nepodaří ale jsem hotová jak z Vojty, který je teď fakt akční jak chodí, tak i z toho utrogestanu, tak to nebude problém já usnu sotva lehnu 😀

chanel
27. kvě 2010

Rio: to si dovedu představit, je ted ve věku, kdy potřebuje pozornost a hlídat. 😀 😀 😀 ,ale je to krásné.A on je tak sladoučký, se Ti povedl, ted by to chtělo holčičku. 😝

rioko
27. kvě 2010

chanl díky slaďoučký on ale ale pěkný číslo, pořád se semnou dohaduje, mu třeba řeknu že dáme botičky a on "ne" a když řeknu ale jo tak on nenene, ale je skvělý, strašně se snaží opakovat a mluvit a fakt mu to jde, nové slovo je ticho 😀 , taky díra se naučil - día, no ale fakt ho musím pořád hlídat a potřebuje strašně pozornosti, ale užívám si to a pořád si opakuji, jaký to byl zázrak že mi to vyšlo, někdy mu říkám láskyplně morulka 😵 a holčičku bych chtěla moc, ale i kdyby to byl kluk, hlavně aby byl zdravý

mmorgana
27. kvě 2010

Ahoj holky, pořád Vám zahřívám místo v Začínajících těhulkách z Brna 😉 Ať tam nejsem nejmladší (teda nejmladší mimís) 😎 Takže nejnovější přírůstky budou klara a rioko 😀
Pořád nám nepřišly výsledky z genetiky - byli jsme tam 24. 2. Dneska tam můj volal a sestra mu řekla, že prostě výsledky ještě nejsou a že nám dělají chromozomy, takže to bude trvat nejméně 3 měsíce a nejspíš déle 🙄

rioko
28. kvě 2010

tak to vypadá že si nechali Klárku v nemocnici, snad bude brzy v pořádku

veria
28. kvě 2010

ahoj holky, tak jsem zpět z dovolené, měla jsem se super, perfektně jsem si odpočinula od práce a i od myšlení na problémy kolem početí. Fakt dobré, škoda, že ted vše zase začne....Příští týden jdu na to...
Ale co tady čtu, Saj to nevyšlo, to je divné, vždy super morule a nikdy nic, asi bych změnila ústav.....Co se stalo s Klárkou? Má hyperstimulák?

veria
28. kvě 2010

Ale teď tady čtu jednu dobrou zprávu, že se Majky přítel umoudřil.....Já to věděla, že to nebude tak horké 🙂 Tak přeju, ať už to klapne, a do čeho vlastně jdete, do těch darovaných embroušů?