CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

gabina79
25. čer 2009

Monterko, dokud nebyl problém tak v pohodě...jak říkám, neprohlídl mě po revizi, jestli jsem v pohodě, když jsem nezačala ms, tak jsem se u něj skoro ani neposadila a málem zrovna ve dveřích mě poslal za sestrou, ať mi dá injekci - zase žádný zájem. Teď s tou krví, to je teda taky něco - i když to je asi problém někde jinde....všeobecně nejeví zájem mi nějak pomoct..uvidím, jak dopadne ta krev, jestli dobře, tak jdu snad příští týden na utz, tak uvidím, jestli se s ním bude dát mluvit...

monterka
25. čer 2009

Aha,já měla cystu a po lapar mně hned poslal na Obi. Když se k němu došla už těhule,tak mi udělal ult.,vzal krev a vše co komu patří. Akorát nechápu proč nevystavol neschopenky. Vždycky sem musela jít k obvodnímu. Jinak si na něj nemůžu stěžovat,ale pár negací sem na něj už slyšela.

ywushka
25. čer 2009

Dobre poledne!!! Musim jit za vam na chvilicku,spala jsem a asi jsem se vzbudila nejdriv nejakym jinym koncem tela a pak jsem s nim i vztavala!! Jsem otravena🙂 ha ha ha🙂 to budou nejake tehu zmeny

snaha: nebud nervozni,kdyz vis ze miminka pekne rostou,snaz se byt v klidu! Lexaurin?? jejda jen ho nejes moc,je dost navykovy!!

ywushka
25. čer 2009

gabi: nechces zkusit toho gyndare v te breclave?? Dam ti na nej cislo,urco te vezme!!!

ywushka
25. čer 2009

venku zase pekne hnusne hrmi-fuuuuj! Mam v albicku novou fotku bruchu-spatne se to foti kdyz to musim vyfoti sama 😀

miradka
25. čer 2009

pekné bruško Ywi, tiež šaty 😉

lucka.adis
25. čer 2009

Holky, je to normální, že tady ty týdny jsou nějak posunutý? Měla bych totiž být 6tt+1... jinak koukám, že jsem kousek od Miradky 😕

sune
25. čer 2009

Všem hezké odpoledne, tak mám úspěšně po OPU, vydolovali 🙂 ze mě 6 vajíček, tak jsme dali 3 na ICSI a v pondělí nebo úterý by měl být ET, pokud se tedy zadaří.
Sim moc gratuluji k dvojčátkům 😉
Až mi bude trošku líp, projedu zbytek diskuse.

ywushka
25. čer 2009

lucka: jo je to tu o tyden popredu ty jejich vypocty!! Ja jsem taky podle PM 11+4!!! a tady uz jsem 12tt!!

miradka: dekuju🙂 jsem si koupila v takku🙂

rioko
25. čer 2009

hani díky moc 🙂 už jsem jim Vojtíška byla ukázat jak jsme šli z nemocnice, mě vždycky dostane jak si mě tam pamatují jménem, to je fakt příjemné. Teď jim ho chci ukázat jak roste a hlavně nechat fotku s poděkováním

finelka
25. čer 2009

ahojte 🙂

vopred sa ospravedlnujem, ze som vam sem tak vtrhla, kedze sem nepatrim, ale zufalo sa snazim vypatrat na MK nejake informacie, skusenosti, odporucania na brnensky Helios, kedze som nenasla diskusiu, kde by to tak "zilo" , skusam v diskusiach inych CAR v Brno. Moj problem je, ze aj ked patrim a aj zacinam navstevovat slkovensky Helios u nas, v konecnom dosledku skoncim v brnenskom, kedze u nas na Slovensku sa nerobi vsetko to, co potrebujem. U nas su takmer len same chvaly na nas slovensky, no tych par nazorov, co som nasla tu na brnensky ma trochu zarazilo . Tak ma napadlo, ze mozno niektora ste boli aj ich klientka...
Este sa prepacte, ze tu otravujem , budem vdacna za kazdy nazor

dakujem 😉

krista
25. čer 2009

Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista

gabina79
25. čer 2009

Sune, super, to bude 6 krásných kousků 🙂 ..takže tě pustili domů? No to je ještě lepší 🙂 Tak hlavně odpočívej, hodně pij a bílkovinky...však už to znáš 😀 ...budu ti držet pěstičky, aby se vajíčka krásně oplodnila a byla z nich krásná embryjka...a pak miminka 😉
Ywuš, díky, ještě uvidím...i když Břeclav mám z ruky - 20 km do Hodonína a pak dalších 20 do Břeclavi...my to máme trochu horší s autem, takže bych se tam možná ani nedostala...proto my vyhovuje ten Kyjov, že si tam zajdu i pěcho..ale díky 😉

miradka
25. čer 2009

finelka, s tým ti neviem poradiť, ja som navštevovala len OBI...

gabina79
25. čer 2009

Finelko, bohužel ani já ti nemůžu říct, také jsem byla jen na OBi...

irminka
25. čer 2009

ahojte babky,
tak snad už máme po dešti....U nás je modrá obloha jak v pohádce 🙂

Ywushko: bříško máš moc hezké, jen tak dále...já si ho raději ani nefotím, protže jsem už jak gula 😉

A je mně furt špatně od žaludku......člověk si připadá jak pako, ale fungovat se musí.

irminka
25. čer 2009

já jezdím do Unicy brno, takže také nemohu poradit....
myslím si, že každé centrum má své pro , ale také i proti......Nikdy všem nelze vyhovět...

gabina79
25. čer 2009

Jj, tady je taky krásně..už jsem pověsila i prádlo ven 😉

irminka
25. čer 2009

já jsem také dnes házela 3 pračky a pořád jsem to převěšovala z venku do prádelky, ale potom jsem to hodila do sušky a paráááda, za chvilku usušeno, navoněno a bez práce 🙂

monterka
25. čer 2009

Finelko,v Heliosu sem byla jen na 3D ult.a je to nestátní nemocnice,takže si myslím že aji dražší než na Obilňáku.

irminka
25. čer 2009

unica je také dost drahá...my jsme s manželem za cyklus IVF - ISCI,PK, AH plus kéky na stimulku dali cca 24.tisíc, teda nevím, kolik to stojí jinde, ale je to vcelku dost....

simulin
25. čer 2009

Sun, moc děkuju a gratuluju k vajíčkům, přeju ať jsou z nich krásná embryjka, které budeš mít brzo u sebe v bříšku. 😉 Teď hlavně odpočívat a dodržovat instrukce..... 😝

Finelk, ani já ti neporadím, znám jen OBI.

ywushka
25. čer 2009

irm: taky jsem jak valihrasek🙂 😀

gabi: jaj tak to jo🙂!!!

Ja se jdu vyvalit do hajan,at se muzu v klidu podivat na ordinaci-posledni dil-nevim co budu jako delat i ulici me davaji zase az v zari,jsou to pitomci na te nove!!!

Mejte se krasne preju hezky vecer a zase paaaaaaaa zitra 😅

monterka
25. čer 2009

Ywush,zjišťuji že sleduješ stejné seriály jako já 🙂 Už tak je tam prd a teď bude tuplovaný! To bude nuda.

monulkab
25. čer 2009

Ahoj holky!Mám na vás dotaz, na 29.7. jsem objednaná k doktorce Čadové, půjdu tam poprvé, beru i manžela. Jak to prosím vás probíhá, ubde mě paní doktorka i prohlížet? Jde o to že se vrátím z dovolené kde si budu muset posunout ms práškama a nevím, jestli je mám po příjezdu vysadit, nebo je ještě brát pro případ že by mě paní mudr. chtěla prohlížet...jak to probíhalo u vás???

monterka
25. čer 2009

Monul,nevím jak ostatní holky ale mně neprohlížela,páč já měla od svého gynek.a mudr.Hudečka co je u nás za problém.

rioko
25. čer 2009

monul první konzultace je pohovor, kde se vás vyptá na všechno možné a domluví se na odběr krve na hormonální profil a spermiogram, prohlídka nebývá

zabicka007
25. čer 2009

Ywuš tééééda jsem ti koukla na fotečky a to bříško teda krásně roste! Je to tak nedávno kdy jsme tu jásaly nad tvými // a teď už takhle!!! 🙂 Je to skvělý, pozdravuj šampiónka!
Sune takže tři vajíčka jste nechali ať se oplodní přirozeně?
Finelk, taky nevím, znám jen Obi...

zabicka007
25. čer 2009

Jo a ještě dotaz...může se alkohol v době kdy stimuluju gonal a prednison a synarel? Nějak mi to uniklo 😅

rioko
25. čer 2009

zabičko já jsem slavila v době stimulky narozky a v alkoholu jsem se neomazovala 😀