CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

chrobacek
4. čer 2010

dobré ráno,

rioko jestli je mimís silný tak ustojí i to tvé hemžení 🙂 pokud tě bolí břicho je to lepší jak kdyby se nedělo nic... alespon je šance, že se tam něco děje 😉

majka43
6. čer 2010

Ahoj holky, tak se mi posunul transfer až na středu. Včera pro mě rozmrazili tři embryjka, ale přežilo jen jedno, tak dneska rozmrazili další tři a z toho mám dvě. Tak mám zatím tři krásný embryjka. Mohla jsem na to už jít zítra, ale domluvili jsme se až na středu a to by už měli být blastocysty. Já si radši počkám, ať mám jistotu, že jsou v pořádku. Kéž by mi dali všechny tři.

majka43
6. čer 2010

Rio jak ti je?

majka43
6. čer 2010

Ještě tě bolí břicho?

rioko
6. čer 2010

majko tak držím pěsti, ale 3 Ti asi nedají, i když nevím nemám s tím zkušenosti, třeba jo a pokud budou blastocysty tak je velká ance - a sliznici máš ok?
břicho mě bolí pořád, jako na MS akorát mě před MS nřicho nebolívá tak nevím, navíc je nemocný m. má chřipku tak kromě Vojty ještě skáču kolem něho a mám už docela dost, dnes jsem nějak v blbé náladě že pro udržení nedělám fakt nic, jsem vytížená víc než obvykle ☹

majka43
6. čer 2010

Tak když na to nebudeš myslit, tak to vyjde.
Já měla sliznici 11DC něco málo přes 8mm. Teď nevím. Doufám, že mě dají tři, po čtyřicítce to dělají. Při prvním IVF jsem měla taky tři.

rioko
6. čer 2010

majko tak na to já nevěřím, myslím že jestli na to myslíš nebo ne fakt nemá žádnou souvislost s úpěšnotí 😅
tak to ji měla jako já 12DC já měla taky 8 a prý je to pěkné, tak to moc držím pěsti aby vydržely všechny 3 a konečně to bylo úspěšné 😉

majka43
6. čer 2010

A když ti to nevyjde, tak jdeš znovu na IVF?

rioko
6. čer 2010

asi jo ale nechala bych to nejspíš na září, nechci si kazit léto případným OHSS a pobytem v nemocnici, u Vojty jsem tam proležela skoro celý červenec, letos máme už nějaké plány a těším se tak bych počkala, stejně bych měla dlouhý protokol tak srpen stimulka a pak by se vidělo

majka43
6. čer 2010

Přeju ti, aby ti to vyšlo teď.

chanel
6. čer 2010

Majka a Ria: držím obou pěsti,aby to vyšlo!! Zvlášt Majce, protože Ty si to už moc a moc zasloužíš, jsi bojovnice!!!!

veria
6. čer 2010

Majko, tak držím vše co mám, ať to vyjde! Ale být tebou, ty tři bych zvážila, přece jen jde o darovaná, kde je možná mnohem vyšší šance uchycení, a co kdyby se náhodou chytla všechna tři? Cítíš se na trojčata v tvém věku, velice rizikové těhotenství atd.? Nebo bys šla na redukci? Dobře to zvaž. Člověk nikdy neví, znám několik případů, kdy nic nic nic a najednou se chytla tři.

majka43
6. čer 2010

To uvidím ve středu, jak se budou vyvíjet a co na to řekne doktor. Když já bych chtěla dvojčata. Zítra si zase můžu zavolat, jak to s nima vypadá.

xovicka
7. čer 2010

Právě jsem se vrátila z utz. Po clostilu mi dozrála jedna dvacítka. Dneska si píchnu pregnyl a užijeme si vášnivý týden. Naštěstí jsem dnes byla u Čadové, a musím říct, že mi sedla mnohem víc než docent. Docela jsem zírala, když jsem zjistila, že mi tam minule napsal, že si přeju ještě zkusit jednou clostil a poté už začnu stimulovat na první IVF. A já se mu přitom tak snažila vysvětlit, že IVF ještě ne. Čadové jsem se zeptala na inseminace a ona se tvářila docela přístupně, že to určitě problém nebude. Když jsem měla minule dva pěkné velké folikuly, tak se Crha tvářil, jakože kdoví jestli nebudou prázdné, kdežto Čadová mi toho jednoho dvacítkového dneska pochválila, že vypadá pěkně. Jediné, co jsem jí úplně nevěřila, bylo, když mi povídala, že sliznice 6 mm vypadá 15. dc docela dobře. To už teda vím, že ideální by byla desítka, ale ta se mi v životě nepovedla, snad to utrouš ještě spraví.

veria
7. čer 2010

Xovi, a proč nechceš na IVF? Jak dlouho se snažíte?

rioko
7. čer 2010

Majko moc na Tebe myslím pořád a držím pěsti
xovi tak folík vypadá moc hezky, držím pěsti aby to vyšlo...a kolik IUI chcete absolvovat? Já byla na dvou ale pak už mi to přišlo jako ztráta času a bohužel i nadějí tak jsem radši si sama řekla o IVF

xovicka
7. čer 2010

Na IVF zatím nechci, protože jsem kromě clostilu a samosnažení zatím nic jiného nevyzkoušela, tak mi to přijde předčasné. Já se IVF do budoucna nebráním, ale jelikož IVF je pro mě poslední varianta, tak bych před tím ráda vyzkoušela všechno ostatní. Pokud bych snažení říkala prostému sexu bez antikoncepce, tak to už alespoň dva roky, ale jelikož vím, že sama od sebe nefunguju, tak to bylo relativně bezpečné. Jinak snažení cílené s lékaři asi půl roku s clostilem, přičemž třikrát nic nevyrostlo a třikrát něco vyrostlo. Na žádné operaci jsem nikdy nebyla, tak by s vejcovody problém být neměl. Endometriózu nepředpokládám, když mi estrogeny nestačí ani na pořádné endometrium v děloze. Přítel má spermiogram v naprostém pořádku. Mým problémem je prostě to, že mi samy nerostou vajucha a ani sliznice. Jelikož s clostilem to je takové, že jednou zabere a jednou ne a ještě ta sliznice není nic moc, tak bych ráda vyzkoušela IUI s injekcemi alespoň třikrát a když ani to nezabere, tak potom teprve třeba IVF. I kdyby to IUI nezabralo, tak alespoň se už bude vědět, jak reaguju na ty injekce, u IVF se stejně používají ty samé jen ve větších dávkách.

chrobacek
7. čer 2010

čau tak co je to tady? mrtvo 🙂

majko určitě si dej 3 ! pokud budou OK

xovičko tak proč nejdete na IUI ?

xovicka
7. čer 2010

Protože doktor Vrána byl příliš opatrný a chtěl zkusit první samosnažení a doktor Crha byl příliš razantní a chtěl jít rovnou do IVF. Nicméně doufám, že teď už Vrána na IUI přistoupí. Kdyby náhodou ne, objednala bych se k Čadové, ta dnes vypadala v pohodě.

chrobacek
7. čer 2010

😉 no já bych šla tento cyklus na IUI

majka43
7. čer 2010

Ahoj, tak jsem tam dneska volala a všechny tři embryjka jsou v pořádku. Zítra si mám ještě zavolat v kolik bude ve středu transfer.
Chrobi uvidím co na to ještě řekne doktor, ale když jsem to s ním probírala poprvé, tak mi řekl, že mi zavedou dvě nebo tři. Podle toho, kolik jich vydrží rozmražení. Tak myslím, že mi dá ty tři.

chrobacek
7. čer 2010

jůůů krása holka ... tak hlavně, aby vydržela až do středy všechna ... já si taky myslím, že ti da všechny 😉

majka43
7. čer 2010

Akorát by mě zajímalo, že když rozmrazovali druhou dávku, tak jestli je to od stejných dárců jako ta první, nebo od jiných.
Asi se na to zeptám.

chrobacek
7. čer 2010

no spíš si myslím, že od jiných

majka43
7. čer 2010

Tak to by ještě zvýšilo šanci, že se aspoň jedno uchytí.

chrobacek
7. čer 2010

no to jo určo budeš těhulka 🙂

rioko
7. čer 2010

Majko tak to vypadá moc dobře držím dál pěsti, zasloužíš si to a třeba vyjdou i ty dvojčata 😉
dnes je hnusné dusno, bolí mě celý den hlava, manžel má chřipku a Vojta je nabitý energií nechápu jde ji bere 🙂 testování se blíží jsem fakt zvědavá

chanel
7. čer 2010

Majko: já Ti taky přeji,at to vyjde, vypadá to opravdu velmi dobře 😀 Rio: tak at to nedostaněš od manžela 😅 , hodně céčka!! Vojtík je takový neposeda aa bud ráda!!! A co ty ručičky,má to už zahojené?

chanel
7. čer 2010

Chrobi: čau holka, kdy jdeš na to?

chanel
7. čer 2010

Xovi: chtěla bych se zeptat, ten Clostil je slabý?Oni mi ho taky chtěli dát,ale u mě s tou endošou, to by byl výsměch na mý vaječníky 😀 😀