CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

chanel
16. čer 2010

@majka43 huráááááááááááááááá, Ty jo, to musí být krásný pocit!!!!!! Zvedla jsi mi náladu!!!! A víš proč??? Protože je šance pro každou z nás 😀 😀 😀 😀 😀 😀

majka43
16. čer 2010

Veria sedmý, když nepočítám den ketu.

chanel
16. čer 2010

@veria já vím....přesně tohle taky prožívám,ale mezi pokusy, žiju, snažím se o tom před přítelem nemluvit, jen tady na koníku.

chanel
16. čer 2010

@majka43 hlavně, at čárečka sílí...to bude mít ten Tvůj radost,máš pravdu, krize je všude.

veria
16. čer 2010

@majka43 Tak to stín úplně odpovídá, já měla 10 den takový větší stín 😉

majka43
16. čer 2010

Jen aby to byla pravda, zatím tomu moc nevěřím, uvidím ráno, budu zase testovat.
Ráno mi přítel říkal, že včera u nich ve fabrice přiletěli na komín dva čápi, že je to dobrý znamení.

chanel
16. čer 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 super

chanel
16. čer 2010

@majka43 to je sakra dobré znamení!!!

majka43
16. čer 2010

Holky a na to čekám 26 let.

magieee
16. čer 2010

@veria taky si myslím,že ti to vyjde.Jediný co můžeš pro epileptika udělat tak hlídat aby mu nezapadl jazyk.
@chanel Mám to od 5 let.Nikdo v rodině to údajně neměl.Nikdo si nic takového nepamatuje.Může ti to,ale vyvolat i hodně velký stres anebo nějaká nečekaná událost.
Takže buďte holky všechny trochu víc v klidu.Není co závidět.
Když chodíte taky na Obilňák na kolik to tam vyjde alespoň to první IVF?Potřebujem se trochu zorientovat abysme byli připraveni.Nejsme zrovna bohatí,tak bysem si to museli nějak zařídit. 😒

veria
16. čer 2010

@majka43 Majko, ty se snažíš od svých 18?? 😕

chanel
16. čer 2010

@magieee Ivf Ti vyjde cca 22 tis., pokud si vezmeš všechny možné nadstandarty,aby bylo úspěšné.

chanel
16. čer 2010

@majka43 to je teda něco....

veria
16. čer 2010

@magieee Maggie, pokud si dáš lepší léky, ICSI, prodlouženou kultivaci a zamražení nadbytečných embryií, tak počítej kolem 20 tis. doplatku.

magieee
16. čer 2010

@majka43 Gratuluju a už se těším až ti to potvrdí.Člověku to dodá víc naděje,když se to povede i jiným. 😀

majka43
16. čer 2010

Jo, ale s doktorama poslední tři roky. Ty dva co jsem měla před tímhle přítelem nechtěli na IVF jít.

chanel
16. čer 2010

@magieee Jo vím, že stres je nejhorší, musíš být v klidu!! Ted už upustili někteří od AH, to je naříznutí embryjka,aby se lépe chytlo,ale jsi mladá takže by to neměl být problém, to je na dvě embrya cca 7000 tis., tak když si je odečteš,ale rozhodně potřebujete ICISI, injekce do vajíčka a PK ,prodloužená kultivace,aby se vybraly ty nejsilnější embryjka. Pak záleží jakými léky Tě budou stimulovat, bud Puregon, Gonal, tj., doplatek 5800,-- přesně ceny nevím, při mém posledním pokusu zdražovali 😖 a nebo léky s doplatkem mnohem menším, to bude vědět Chrobáček, to jsou stovkové záležitosti

magieee
16. čer 2010

No to není malá suma,ale na první pokus bysme snad ušetřeno mít měli.O konto se stará manžel a prý se o to nemám starat kolik to bude stát,že se o to postará. 🙂
Je hodnej,ale já mám taky raději přehled. 😠

majka43
16. čer 2010

Já asi nedočkám rána, jestli tam ještě budou. Dneska zatím přítelovi nic neřeknu, aby pak nebyl zklamanej.

majka43
16. čer 2010

Já jsem teď AH neměla. Předtím 3x jo.

chanel
16. čer 2010

@majka43 : to je někdy zapeklité, ty vztahy. Důležité je,že tenhle šel, zvládli jste to a doufám a moc přeji,aby všechno dobře dopadlo!!

veria
16. čer 2010

AH určitě nedávat. Je to na na prd 😉

chanel
16. čer 2010

@majka43 já jsem měla pokaždé, jen ted naposled, jedno jo a jedno ne....takže si myslím, že od toho taky upustím...uvidím co mi řeknou v RF. Dr., mě řekl, že osobně zkontroluje má vajíčka a později ebryjka, tak se těším,ale zároven bojím.....

veria
16. čer 2010

@majka43 Majko, to víš že tam budou. Ale měla bys testovat obden, abys viděla to sílení. Za den to moc nedá...Ale chápu, chápu...... 😉

chanel
16. čer 2010

@veria a proč to pořád tak nabízejí....teda naposled, už mi řekli, že pokud jsem to pokaždé měla bude to zbytečné

veria
16. čer 2010

Proč, protože to stojí 3500 za embryo. Za to, že ho trošku naříznou. Dobrý job, ne? 😉

chanel
16. čer 2010

@veria smutný.....ale pravdivý, je pravda, že je to dost předražený,ale víš,jak to je, nevíš, neznáš, chceš všechno,jen aby to klaplo, ted už jsem taky chytřejší 😉

magieee
16. čer 2010

Takhle snadno si vydělat peníze to je co říct.Já dřu jak blázen celý měsíc kromě 4 dní abych měla aspoň 12

majka43
16. čer 2010

Veria, já to zkusím zítra z ranní moče, třeba to bude lepší.
To AH, taky myslím, že jim jde jen o peníze. Ale když otěhotní ženská přirozeně, tak jí taky embryo nikdo nenaruší.

chanel
16. čer 2010

@magieee znám to,a šetřím jak divá, jen abych měla na oplodnování. Proto mě štve, že pojištovna ty 3 pokusy nehradí celé, ne jenom základ, protože bez ICISI bych byla v háji. At Ti udělají imunologii, genetiku, a klidně se procvič podle Mojžíšové než půjdeš na první pokus, prostě udělat všechno,jen aby to vyšlo. Nebo se na to aspon zeptej. To cvičení doporučují, chodím ke Sv, Anně, celkem mě mrzí, že jsem nezačala dřív, hned před prvním pokusem,ale tam ty rehabilitační sestra jsou skvělé a mají s tím velmi dobrí zkušenosti. A nic se neplatí!