CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

majka43
17. čer 2010

@monulkab Tak takhle si klepala na hlavu i ta moje lékárnice.
Já jsem všechny vitamíny vysadila, doktor mi řekl ať beru jenom kyselinu listovou. Když o tom tak přemýšlím, tak nejvíc těhotní cigánky a socky a ty vitamíny nikdy neviděli. A jak jim to jde bez problémů.

chrobacek
17. čer 2010

Majko hod testy do alba chci se kochat 😉

majka43
17. čer 2010

Chrobi jsou to zatím jenom stíny, asi by nebylo nic vidět. Uvidíme zítra.

chrobacek
17. čer 2010

jéžiš já jsem strašně netrpělivá !!! navíc jsi měla testovat až v pondělí 😀 😀

veria
17. čer 2010

Majko, za jeden den (vlastně skoro za půl dne, jsi to dělala včera odpo), to nemá šanci zesílit. Proto se má testovat obden. A proto jsem zastánkyně netestovat tak brzo, páč pak člověk jen čumí na stíny a zkoumá, zda se zesílily. Na palici 😉

chrobacek
17. čer 2010

jj přesně tak navíc jak mám napozorované ty testy tak tam ty stíny jsou několik dní a pak v době MS to teprvě opravdu sílí

veria
17. čer 2010

Hm, ten posun je vidět třeba až za 4 dny.
No, Chrob, ty ale budeš testovat už tak za 3 dny po KET, tipuju 😀

majka43
17. čer 2010

No tak takhle vypadají ty moje první dva. Stejně budu zase zítra testovat, teď už se to zastavit nedá.

chrobacek
17. čer 2010

no jasně protože je to tak nízká hladina, že se to tím zdvojnásobením moc na to testu nepozná

😀 😀 ver tak to mě tipuješ správně 😀 😀 😀

chrobacek
17. čer 2010

majko já bych testovala 3x denně vidět tam stín 😀

chrobacek
17. čer 2010

@veria ale pochopitelně třetí den to nebude ale až pátej

veria
17. čer 2010

@chrobacek Nojono, ale vidíš, že Dorra tam měla nepatrný stín až 7. den....Ale nevím, co měla za stádium, když jí je vkládali.

chrobacek
17. čer 2010

blastu 🙂

chrobacek
17. čer 2010
chrobacek
17. čer 2010

Ver víš co třeba testovat nebudu opravdu nevím jak se budu cítit

veria
17. čer 2010

No vidíš, a troufám si říct, že ten 7 den tam není skoro nic. Kdepak pátej!! No, jak myslíš 😉

chrobacek
17. čer 2010

https://www.modrykonik.cz/fotoblog/zubajda/albu... po třídenní kultivaci 5b embryo OPU 7.6. , 17.6. //

veria
17. čer 2010

Chrob, jsi doma? Budeš až do testu z krve? Máš PN?

chrobacek
17. čer 2010

Ver já a PN jo? sedím v hokně 🙂

chrobacek
17. čer 2010

v Heliosu se mě na PN a ani nikdo nezeptal..

veria
17. čer 2010

Ahááá 🙂 No dobře děláš. Tak asi nevíš, jaké dávají na Obi vycházky na PN?

veria
17. čer 2010

Nojo, vždyť ty jsi vlastně v H. To je fakt, tam se mně na PN taky neptali ani. Pořád tam ET probíhá tak, že ležíš 15 minut na koze a nazdar bazar? 😉

chrobacek
17. čer 2010

Máji a jak jsem se ptala s tím zavrtáváním tak jsi přesně jak v tom článku tam píšou zavrtávání 6-8 dokončeno 9den po OVU, takže to špinění odpovídalo přesně 🙂

chrobacek
17. čer 2010

@veria no to nevím protože jsem si PN nevzala ani na Obil kde mi je teda nabízel Crha asi 10den stimulace...jo přesně tak 15 min a domů ... což mi přijde lepší a hlavně byl tam se mnou chlap takže jsem byla v mnohem větším klidu .. a Texl byl tak hodnej, že bych mu dala i pusu 🙂

majka43
17. čer 2010

@chrobacek Já špinila první čtyři dny, pak už ne.

chrobacek
17. čer 2010

no to sedí 🙂 protože to se ukončila nidace 🙂 a začalo se s produkcí HCG a vysledek máš na testu

veria
17. čer 2010

Chrob, já jsem si PN taky nikdy nebrala, ani v H. (tam ji ani nedávají), ani na Obi (tam mi jí vyloženě vnucovali). Ale letos bych o ni zájem měla, proč ti napíšu do IP.

majka43
17. čer 2010

Tak zítra se už konečně pořádně zavrtají a už se nepustí.