CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

chrobacek
21. čer 2010

jo takže už je to v pohodě ne? a šup do IUI jsi v pohodě tak vám nic nebrání

monulkab
21. čer 2010

Chrobi- jak jsem psala, cítím se ok. akorát to špinění je naprd....doufám že další moje gymnastický kousky předvedu až při porodu. Ono to pózování doktorovi před tím rentgenováním totiž není jednoduchý, ležíš na RTG stole, takže jsem si musela držet nohy pod kolenama, no groteska hadra, pak jsem si mohla nohy položit a úplně se mi klepaly 😀

chrobacek
21. čer 2010

no jo člověk podstupuje věcí, že? ale zase na druhé straně můžeš být klidnější a ted to chce jen správně načasovat 😉

monulkab
21. čer 2010

@chrobacek jo to jo, akorát to tento cyklus už nestihneme, páč na konzultaci jdu ve čtvrtek a to budu 14DC, takže si myslím že už bude pozdě, kdyby ale ne, tak bychom do toho určo šli, pokud se bude schylovat k přirozené ovulaci, tak bychom to provedli v nativu. Zkusím to tak 2x a kdyžtak půjdeme do minimálky a IVF.

monulkab
21. čer 2010

@chrobacek to jo, projistotu jsme to už s manžou začali jistit 😉

monulkab
21. čer 2010

Jak se cítíš ty ??? všechno v poho?

chrobacek
21. čer 2010

moni správnej přístup tak se mi to líbí 🙂 hlavně pozitivně 🙂
no a já ... pořád mě pobolívá bříško, jsem nafouklá no klasika utrošové stavy

monulkab
21. čer 2010

no a počkej až se přidá ještě ta utrošová únava násobená dvojnásobným těhotenstvím 😀

chrobacek
21. čer 2010

no kéž by 🙂 ale zatím podle teploty to teda na těhu nevypadá tak jen doufám, že je to prostě ještě brzo 😉

majka43
21. čer 2010

@monulkab Monu, nechtěla jsem ti to psát, aby jsi se nebála, ale když jsem na tom byla já, tak jsem jim tam bolestí omdlévala. Museli mě omývat studenou vodou. Ale to bylo tím, že já mám neprůchodné vejcovody.

monulkab
21. čer 2010

Majka no doktor mi říkal že když jsou neprůchodné, tak je to bolestivé, páč ta tekutina nemá kam postupovat a vejcovody se vlastně nafukujou. Ale ani s průchodnýma to není bezbolestný, ale dalo se to no.... aspoň jsem viděla jak vypadá moje pánev 🙂 zajímalo by mě kolik snímků vlastně udělali, páč jsem to viděla na obrazovce nejdřív jen moji pánev s jehlou vespod, a pak jak se vykresluje ta tekutina....

chrobacek
21. čer 2010

maji co druhej test?

veria
21. čer 2010

Chrobi, proč měříš BT?? Vždyť s tím utrošem to nemá žádnou vypovídací hodnotu! Na BT se vykašli.

mirenkam
21. čer 2010

ahoj holky, nevíte prosím kolik kys. listové obsahuje calibrum baby plan? Dle genetiky mám užívat 1000ug - přijde mi teda trochu moc.... dík

chrobacek
21. čer 2010

ver nevím protože jsem švihlá 🙂 předtím jsem to nedělala... takže mě docela zarazilo že po utroši mám teplotu nízkou ...

veria
21. čer 2010

A měřila sis jí před ovu? Takhle víš houby, jaká je ta křivka!

chrobacek
21. čer 2010

jasně 🙂 měřila

veria
21. čer 2010

A poznalo to ovu, nebo je furt nízká?

veria
21. čer 2010

Vzdyť jí máš vysokou 😉

chrobacek
21. čer 2010

36,9 jo? po uhnizdění ? to bych teda čekala víc 😠

chrobacek
21. čer 2010

většinou to fakt vyleze

magieee
21. čer 2010

Přeju vám holky ať vám to vyjde.Já mám teď docela strach,protože sem včera prodělala 2 epileptický záchvaty a sem teď zvědavá až tam 13.7. půjdeme jestli mi nedoporučí nějakou chvíli počkat což bych nechtěla.Měla sem to naposledy před půl rokem.Teď je to určitě ze stresu z práce,protože to tam jde do háje a do toho tohle a už...
Dost mě to sebralo 2 po sobě sem už neměla pár let. ☹

veria
21. čer 2010

Chrob, když je to těhotenství, tak to začne lézt výš až před očekávanou MS.... Takže klid anebo radši neměř 😉

veria
21. čer 2010

Výš myslím jako ještě výš než normálně po ovu. A někdo tu třífázovost ani nemá......

Magieee - to je teda smůla, že tě to takto náhle zase potkalo, musíš se poradit s dr., co on na to.....

chrobacek
21. čer 2010

Pokud žena otěhotní, asi 7 až 10 dnů po oplodnění dojde k uhnízdění zárodku, který začne produkovat hormon HCG (lidský choriový gonadotropin) způsobující další zvýšení teploty.

veria
21. čer 2010

Chrob, podívej se na Len stránky o BT, jistě je znáš, má tam tuším příklady těhotenských křivek a někde ta trofázovost vůbec není..... Když už to teda chceš zkoumat 😉

chrobacek
21. čer 2010

jo mrkám na to práve 🙂)))

hele netestuju tak alespon nějakou radost mi nech 😀

magieee
21. čer 2010

@veria To bohužel musím.Myslím si,že to bylo opravdu vypětí a stres.Moc sem toho ani nenaspala.V práci je to fakt hrozný a musíme toho zvládat čím dál víc,protože nám zas odpadla další holka na neschopenku a do toho ty dovolený.Budu potom muset nejspíš zůstat okamžitě doma jinak by to špatně dopadloa za to mi práce nestojí..Manžel tam půjde se mnou a snaží se mě podržet.
😢

veria
21. čer 2010

Magiee, jestli to jde, běž na PN, ať se trochu uklidníš....To není sranda, ta tvoje nemoc.

Chrob - no dobrá...... 😉