CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

chrobacek
21. čer 2010

a ten pozitivní jsi měla taky ten 7 den?

sajmona
21. čer 2010

@chrobacek ale víš co to s tou teplotou to není jako 100pro, a navíc každej to prožívá jinak ten průběh a ty budeš prostě uplně v poho,bez teploty,nevolností a budeš těhu no 😉

sajmona
21. čer 2010

jo a i v den krve a ještě cca 4 dny po krvi...dobrý že???dobrý psycho 😝 ...já až budu jednou těhu jako fakt uplně tak budu mít dálnici jak prase 😀

chrobacek
21. čer 2010

no to jo teda 😕

sajmona
21. čer 2010

každej to má nastavený asi jinak,někdo má prostě dálnici pimalu 6 den a někdo nic a a pozitivní,tak se vy....na bazalku,zkus vypnout,myslet na něco jinýho,třeba na to jak si užiješ dovču 😉 a uvidíš.....já ted jak půjdu na KET tak už nebudu testovat,fakt jsem si to slíbila

veria
21. čer 2010

Holky, v kolik jsou ráno na Obi nejdřív na UTZ? Od sedmi?

chrobacek
21. čer 2010

od osmi a to ještě mají většinou sekeru

chrobacek
21. čer 2010

krev ti vezmou dřív a pak si můžeš jít sednout do čekárny na utz at jsi první na řadě

veria
21. čer 2010

Až od osmi, jo....Hm, to nic moc.

chrobacek
21. čer 2010

jo krev ti vezmou klidně 7,30 ale stejně hnípeš v čekarně před utz protože dr. si předávají službu

monulkab
21. čer 2010

hnípeš v čekárně, tak to je aspoň fráze 🙂 Chrobi, já tě teda obdivuju, já měřila BT 3 měsíce a pak jsem se na to vybodla, sem se bála že mi ten teploměr praskne a bude to moje poslední měření. Ještě k těm testům, moje kámoška měla zpoždění snad 14 dní a testy měla furt nega, tak se mezitím dopovala práškama na bolest zubů a pak jsem jí překecala ať jde na gyndu, páč to byl její první měsíc bez prášků a hele, byla v 6tým týdnu 🙂

chrobacek
21. čer 2010

proč by měl praskat 🙂))) jo jasně jsou vyjímky co mají na testu kulovku 🙂

monulkab
21. čer 2010

no páč já při tom měření většinou ještě na těch 10min usnula, tak jsem se bála že si ho tam třeba zlomím 🙂 😅

chrobacek
21. čer 2010

aha tak já měřím pár minut digitálem ...

monulkab
21. čer 2010

Já mám doma jakousi chytrou knížku o přirozeným plánování těhotenství a tady těch grafech, a autorka tam píše že k měření bazálky je lepší a přesnější klasickej rtuťovej teploměr, proto jsem se bála že mě to otráví, kdyby to prdlo 🙂 jinak teď ka zase chytám rapla, páč jsem si pročítala různý odborný články o tom HSG a píšou tam o riziku zánětu sliznice po tomto zákroku, tak se bojím abych neměla ještě nějaký takovýto problémy, doktor mě teda předtím vyšetřoval ale stěry mi nedělal, vím že v některých nemocnicích se dělá ještě kultivace či co...pořád mě totiž pobolívá břicho, tak se bojím aby to nebyly příznaky nějakýho zánětu....(doufám že to jsou spíš příznaky ovulace....ale nevim nevim...)

chanel
21. čer 2010

@chrobacek já jsem zvědavá, ale určitě dobře dopadneš 😝 😝 a jinak u mě nic nového, cvičím 😠 ,mírně to flákám, Saj. přesně tak bolí z toho kolena 😀 a jinak na to jdu koncem srpna, ted se regeneruji po těch pokusech, musím to zkoušet dál 😅 . Moni, takže iui a kdy jdeš na věc?

veria
21. čer 2010

Chrob, víš kolik já jsem toho v čekárnách na Obi už prohnípala?! Za tu dobu jsem mohla napsat celý román 😝 🙂

marietea
21. čer 2010

Ahoj holky, po delsi dobe se ozyvam. Nic se u nas nedelo, tak jsem se neozyvala a priznam se, ze jsem vas ani pravidelne necetla. Koukam na posledni zpravicky a tak vim, ze cekate na potvrzeni tehu na testy. Carky se objevily, ze? Napiste soupis, jak to s vami vsemi vypada. At jsem v obraze 🙂

No ja jsem byla v tom Zline a take v Heliosu. V Heliosu se nam libilo, ze nam nabidli morfologii a holospam, coz se pry plati za 2500 Kc a zjisti se, jak spermie vypadaji. Pry i kdyz vypadaji dobre a vybere se na ISCI ta nejhbitejsi a nejhezci, nemusi to znamenat, ze to tak skutecne je. Tak nevim. Na me se nic noveho nevymyslelo. Zkusili by kratky a take Menoupur, tedy ma to jiny nazev, ale je to to same, akorat levnejsi.

No a ve Zline nam nabidli hysteroskopii a pak se uvidi. Tak jdeme na hysterku. Na Obi me chteli kvuli tomu tri dny nechat v nemocnici. Tady je to ambulatne, budu muset jen 2 hodiny po tom lezet a pak si mne vezme pritel domu. No a pak by chteli zkusit kratky nebo dlouhy protokol, podle toho, jak na tom pry budu, s pouzitim rekombinantnich leku. Tak uvidime. Hysterku mame uz tento tyden a vse se rozhodne po vysledcich. Jeste nejsme uplne rozhodnuti, hysterkuk jsem stejne chtela podstoupit a taky to bude rychlejsi nez na Obi.

Jinak jsme zacali na zari planovat svatbu. Dotlacil me k tomu pritel a taky to asi budeme potrebovat kvuli adopci, kdyby to nevyslo, tak at na ten nas vztah mame papir 🙂 Tak to ted mame hektictejsi, ale zarizovani je i prijemne. Takze se taky kvuli tomu moc neozyvam. Ale jsem rada, ze mame ted takoveto prijemne starosti. I kdybychom sli na protokol, tak alespon nebudu mit cas na to myslet. A snad to vyjde.

Tak napiste, co noveho. Jsem zvedava.... 🙂

klara.k
22. čer 2010

holky ahoj, tak se po dlouhé době ozývám.

Ležela jsem tři týdnz na obilňáku s hzperstimulákem a pořád mám v pase metr, normálně tak 75. Je to strašný.

Ale pozitivni zpráva - jsem těhotná. Už mám i gestační váček a žloutkový váček a je vidět srdíčko, zatím jen lehce.

Nemám sílu vás dočíst, jsem úplně vyřízená. Až mi bude trochu líp, tak se vás pokusím dočísta a napsat.

Mějte se fajn, doufám, že je tadz pozitiv víc.

chrobacek
22. čer 2010

Klárko supr gratuluju měly jsme strach, ale věděly jsme, že jsi těhotnááááááá

chrobacek
22. čer 2010

a jak to že to máš tak dlouho ??? to jsem fakt ještě neslyšela ....

majka43
22. čer 2010

Klárko moc, moc blahopřeju.

veria
22. čer 2010

Klárko, gratulace. Drž se, snad to brzo oplaskne.
Já když jsem byla na Obi na hysteroskopii, tak se mnou ležela holka, která měla taky strašný OHSS, celá nateklá, myslela jsem, že je minimálně v 6. měsíci. Taky tam byla tři týdny. Vypadala zbědovaně, ani spát nemohla, protože v leže se jí špatně dýchalo. A chytly se jí dvojčata.

rioko
22. čer 2010

Klárko moc blahopřeji a bude líp, ale chce to čas, drž se 😉

sajmona
22. čer 2010

ahoj holky;)
@klara.k gratulujuuuuuu,my to věděly 😉 konečně další těhotná z obi 😉 hlavně at jsi brzo ok

@chrobacek co ty holka jak je???? dneska 6 dpket co??testneš teda 8??

chrobacek
22. čer 2010

saj všechno v normálu 🙂 břicho mi splasklo tak už nejsem nadutá ale chodím čůrat a piju hodně a klesla mi teplota na 36,8 😀

sajmona
22. čer 2010

no uvidíš,ještě je brzo se stejně pozorovat 😉

chrobacek
22. čer 2010

😉 jasně

monulkab
22. čer 2010

Klári já si myslela že jsi v tom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!gratuluju!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀

monulkab
22. čer 2010

chrobi - teplota neteplota, hlavně že tam jsou ne? 🙂 teda mám z té Klárky radost..... 🙂