CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

monulkab
30. čer 2010

termín oplodňující soulože mě dostal....

monulkab
30. čer 2010

to jsem ještě neslyšela! 😀 kurňa ve druhém měsíci, to je nějak hopem ne ? 😀 😀 😀

chrobacek
30. čer 2010

no jo moni když na ket jsem šla ve třetím týdnu já za to nemůžu že to tak počítají blbě 😀

veria
30. čer 2010

Chrob, tyjo, HCG dobré, pěkně to skáče🙂 Kolikátý den jsi po ET vlastně?

5+1 až 5+6 je šestý týden, ne, to je přece logický, je to pět ukončených týdnů, plus příslušný počet dní ze šestého týdne.

chrobacek
30. čer 2010

Ver mám opravdu radost obrovskou !!!!!! jsem 14 poET 19 DPO
jo logický to je ale mě tu pár lidí zmátlo tím, že říkali, že např 11+3 není 12tt na NT scr. apod.

veria
30. čer 2010

Chrob, mám taky z tebe radost, a doufám, že bude platit, na co jsme si plácly, pamatuješ🙂

Nojo, nemůžeš brát za bernou minci všechno co říkají pipky na koni🙂

chrobacek
30. čer 2010

😀 😀 počítám s tebou 🙂))

monulkab
1. črc 2010

tak kampak půjde Chrobi na krvičku tentokrát...???? 😀

chrobacek
1. črc 2010

😀 😀 nikam stačí

monulkab
1. črc 2010

jsem chtěla trochu rozproudit diskusi 🙂 co nového? jak se cítíš???

chrobacek
1. črc 2010

😉 no dneska mě bolí břicho a záda pěkně mrchovsky ... jinak vůbec nic ... jinak je všechno v cajku kdy ty máš teda nějaký termin?

monulkab
1. črc 2010

začnu s pícháním 3DC což bude cca 10.7....stejně si myslím že nakonec to dopadne na IVF, myslím že budu mít víc jak 2 folíky, a s větším počtem mi v RF IUI neudělají. Tam nejsou tak odvážní jako na obilňáku 😀 kde mi IUI udělali s 6ti kusy🙂

chrobacek
1. črc 2010

@monulkab no popravdě já si myslím, že ivf je lepší ... prostě si 15 min ducneš na sále ... a pak je vlastně postup úplně stejný ... akorát to stojí víc peněz

monulkab
1. črc 2010

@chrobacek napočítali nám to na 13.000 za minimálku, pokud by to bylo jen IUI, tak myslím 2.500 Kč. Když jsem došla do RF tak jsem byla rozodnutá že tam podstoupím rovnou IVF, právě až mudr mě trochu zbrzdil a řekl mi že vzhledem k věku a výsledkům všech vyšetření by to tak netlačil. řekl že zkusíme 2 - 3 IUI a pak teprve IVF, ale podotkl že kdyby mi to lezlo moc na mozek, tak by to zbytečně neprotahoval, proto navrhl, že když se urodí víc folíků, tak je odsají a udělají mini IVF.

chrobacek
1. črc 2010

jj podražili o 3 tis ....stálo to 10 ale to je podle mě jedno ... jo nech to na nich bud IUI nebo IVF ale já bych tam do té minimálky šla úplně s klidem 😉

veria
1. črc 2010

Monul, ta cena je i s léky? Budeš píchat nějaké malé dávky Puregonu?

monulkab
1. črc 2010

Veria já mám doma ještě celou škatuli Fostimonu, tak mudr řekl že to vyhužijeme a dopícháme ten fostimon.
Chrobi je pravda že když jsme tam byli v květnu na první konzultaci, tak říkal za minimálku 10.000. Klasické IVF mi ani nenabízel, říkal že když většina věcí funguje jak má, tak je zbytečné tělo zatěžovat velkými dávkami hormonů, s čímž samo souhlasím. Nechápu proč jsem si na obilňáku pro IUI měla píchat 2 ampule fostimonu, tady mi naordinoval jen jednu...Přitom jsem měla už na obi výsledky krve dobrý, ovulace u mě probíhala. Doky mi říkal že když se od fungujícího organizmu začnou pumpovat léky, tak se právě spíš může něco podělat...tak uvidíme, teď jsem hrdinka, to je jasný, ale až to příjde...no budu doufat že mě optimismus neopustí, chrobi si beru jako vzor! 🙂

monulkab
1. črc 2010

Veri a ty budeš začínat kdy?

veria
1. črc 2010

Monul, já píchám Puregon teď, v sobotu jdu na první kontrolu.

chrobacek
1. črc 2010

@monulkab jasně oni stimulují clostylem (většinou) na minimálku a holky tam mají supr výsledky všechny i ty co měli po ivf špatné výsledky... takže prostě mají zkušenosti že to jde v pohodě s minimem hormonů ....

monulkab
1. črc 2010

já jsem mu právě říkala, že mi z clostilu bývalo blbě, a ptala jsem se jestli existuje něco mezi clostilem a fostimonem, a on mi řekl že dovypotřebujeme ten fostimon, když ho mám doma.

chrobacek
1. črc 2010

no jasně dá se tam domluvit bez problémů...

holky kdyby někdo potřeboval tak mám doma furt agolutin tři ampule ...

monulkab
1. črc 2010

já mám doma též, na co jsi ho měla? já kvůli mýmu 14ti dennímu zpoždění po IUI

chrobacek
1. črc 2010

dávali ho na ivf .. po OPU myslím a druhou nevím ... takže mám ještě tři ampule k prdu

xovicka
2. črc 2010

Konečně jsem se odhodlala na krev. V jednu hodinu mi držte palce, jdu si povykládat za doktorkou a dozvím se výsledky. Včera jsem měla dokonce pocit, jako by se o mě už pokoušely nevolnosti, ale zpětně si říkám, že to asi bylo spíš z toho horka.

chrobacek
2. črc 2010

@xovicka to už jsi měla jít rovnou na UTZ ne ? hcg bude šílený číslo ....

xovicka
2. črc 2010

No to doufám, že bude to číslo dostatečně šílený, ale když mě sestřička neposlala, tak jsem se nechtěla vnutit. Příští týden chceme vyrazit na dovču, na zdravotní procházky po slovenských kopcích, tak to vypadá, že utz bude až přímo na srdíčko. Však ty jdeš na utz taky až přímo na srdce ne? Manžel mi včera zakoupil calibrum baby plan, tak doufám, že to nebude mimoděložní nebo tak něco...

chrobacek
2. črc 2010

😀 bude vždyt máš lajny na testech 🙂)

xovicka
2. črc 2010

Trochu se bojím těch svých nočních křečí v podbříšku, stalo se mi to už dvakrát a od té doby jsem nenašla odvahu test zopakovat, si říkám jestli ono se něco nestalo, jestli ona se děloha nevzbouřila...

chrobacek
2. črc 2010

mě ted taky dva dny bolí břicho ... docela dost ale tak to k tomu patří ne?