• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Obilný Trh Brno II.

2. února 2017 
holky, takže na obi se před IVF nemusí k obvoďákovi na předoperační vyšetření? Jsem totiž na jiné diskusi četla, že před IVF se k obvoďákovi na předoperační musí.... To mě to zarazilo, nepamatuji se, že bych to před lety podstupovala.....
18. črc 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nee, k obvoďákovi se nemusí.
18. črc 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. črc 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, tak jen pro shnutí, 8dc jsem byla na UTZ, měla jsem 2x 14 a 1x 11 a jeden malý - nevím kolik měl.Doky mi řekla že mám přijít v pondělí na UTZ, že to vypadá na IUI, páč předpokládá že ty dva menší už nevyrostou. Sliznice 8m. V ponděl jsem došla a na utz koukaly na dokyho 3x 20 a 1x 19mm. závěr byl ten, že mi nechtějí udělat IUI kvůli riziku vícečetného těhotenství. včera jsem v 21hod píchla pregnyl, a zítra rán mám jít na UTZ, pokud tam folíky ještě budou, udělají mi punkci a malé IVF. Pokud tam nebudou, tak udělají inseminaci.osobně si myslím že tam folikuly už nebudou, každopádně si chystám otázku na dokyho, jesli je normální aby mi za 2 dny fvyrostly folikuly o 6-8mm .
20. črc 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :wink: až te jsem se sem dostala.....je tu nějak mrtvolno :wink: no jo je pěkně a všichnipo dovči
@veria tak co holka jak to s tebou vypadá???????????,
@monulkab a co ty???

já v neděli odlítám zase na dovču tak sem ještě písněte co je novýho,budu nakukovat
22. črc 2010 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky moc vás zdravím a přeju hodně štěstí, nemám vůbec kdy sem chodit, ale myslím na vás a držím palce.

Já jsem byla včera na obi, rozloučili se se mnou (až mi to bylo líto), předali mě mé gynekoložce, tam jdu v úterý. Jinak vše se zlepšuje. Konečně mi splasklo i břicho, né teda úplně, je na mě hned poznat že jsem těhotná, ale už to není na porod. Jinak já jsem teda 10+2, a mimi má 3,2 cm.

Doufám, že tady jsou jen samé a lepší zprávy. Až budu zase bydlet doma a budu na svém PC, tak vás dočtu, jsem na vás moc zvědavá jak pokračujete.

Mějte se pěkně :slight_smile:
23. črc 2010 v 10:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočandy tak máme dnes 2 srdíčka...

ver tak jaááák testuješ ????
23. črc 2010 ve 12:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky moc gratuluju :slight_smile:)))
23. črc 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chrobacek chrobi tak to je super,moc gratuluji,už se těším až půjdu ve tvých šlépějích :wink:
jinak jsem dneska byla na mojžíšovce na tom napravování a asi jsem hysterka,ale strašně mě to bolelo,myslela jse, chvílema že tam s sebou škrábnu,ani mě to prý teda nedělala dostatečně hluboko,to prý až příště,no achjo teda :unamused: mám prý zablokovanou kostrč....musím s tím cvičením víc máknout a nezanedbávat to
veri tak coooooooooo
23. črc 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sajmona no ale to je dobrá zpráva protože když to máš zablokované a ona ti to uvolní tak ti ten KET vyjde.... takže pěkně cvič a za měsic to bude lepší já jsem od jedné holky četla, že poprvé děs, podruhé lepší a potřetí už to bylo v pořádku
23. črc 2010 ve 14:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
a děkuju
23. črc 2010 ve 14:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ver na nás prdí asi čeká na krev ne?
23. črc 2010 ve 14:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrob, gratuluju, a musím přiznat, že ve své současné situaci i závidím.
Já nic, netestuju, protože již skoro menstruuju, prostě to opět nevyšlo.
23. črc 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
:frowning2: :frowning2: :frowning2: tak to nééé .... tak je ale fakt k nasr...

je mi až blbý se radovat z našeho štěstí ... :unamused:
23. črc 2010 ve 14:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Proč by ti to mělo být blbý, jen se raduj, taky sis to vydřela.
Je to loterie, my musíme koupit nový losy a doufat, že třeba příště vyhrajem.
23. črc 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo já vím...
23. črc 2010 v 15:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
veri ach jo to me mrzi:frowning2:
23. črc 2010 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky čau!! :wink:
@chrobacek : jak je? Jak se cítíš a jaká byla dovolená. Moc gratuluji k srdíčkám.
@sajmona kam letíš na dovolenku? Teda Ty se máš!!!!
@veria Co na to říct......znám to,ale co takhle navštívit RF??? Nechyt si znovu udělat HSK s tím, že by Ti mohli odstranit sliznici,aby znovu narostla a pak se to lépe chytlo....já nějak taky nevěřím,jak u mě,tak u Tebe v kvalitu vajíček, bohužel ta endometrioza je pro ně zabiják :frowning2: .....u mě, žádná sláva, mám bolesti na levém vaj.,podle ultrazvuku tam nic není,ale asi mám v břiše a kolem vaj. srůsty a ty způsobují bolesti, takže jsem dostala od svého gyn. žádanku znovu na laparku a Obilnák mi nedoporučuje a žene mně tam kde i doktor v RF. Takže se v po objednám a vyřeším břuch,dr. říkal, že když mi to udělá odborník a on mě k němu poslal, ž bych mohla i s endometr. otěhotnět přirozeně, jen mi musí vyčistit ty srůsty.....doslova jsem posraná strachy, protože zase pod kudlu....tak tam aspon půjdu a uvidím, co na to operatér.
23. črc 2010 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chanel ahoj, dlouho ses neukázala....Právě o té hysterce přemýšlím, určitě si ji na Obi vyžádám! Právě po ní se mi to minule chytlo. A kam ty půjdeš na tu laparku??
23. črc 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chanel ahojky... myslela jsem na tebe, že jsi se dlouho neukázala.... budu na tebe moc myslet at ti ten zákrok pomůže k těhu musíš dr. věřit myslím, že ví co dělá
24. črc 2010 v 10:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chanel ahooooooj dlouho jsi tu nebyla :wink: letíme do Egypta,tentokrát s manžou takže přece jen ta laparka bude???nakonec se jí přece nevyhneš.ale tak musíme pořád něco dělat,nejde jen čekat,uvidíš,že to pomůže,už kvůli těm tvým bolestem.
24. črc 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sajmona tak přeji krásnou dovolenou a pak hurá na Ket. :wink:
@chrobacek právě, že když jsem si na něj četla recenze, tak to vypadá, že se mnou bude jednat jak s dobytkem :sweat_smile: ,ale operatér je prý výborný.
@veria já být Tebou, změním Car, ale asi nebudeš chtít, tak aspon at Ti tu sliznici sundají. I když krev ještě nemáš, tak třeba hcg bude. Rozhodně držím pěsti!!! Kruci, se tak dívám, že já tady budu asi do menopauzy, pak nic a děti v nedohlednu.......... :angry:
25. črc 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chanel, já mám krev už dávno, prostě klasickou MS. Ani se mi zítra na tu krev na Obi nechce, k čemu jako..... A CAR změním, to si piš, viz IP. :wink:
25. črc 2010 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ver jsem ráda, že chceš změnit CAR ! můj názor je, že 2x dost prostě když nepomůžou tak se musí zkoušet jinde... a hlavně jinak takže Reprofit si myslím, že je pro tebe jasnej !
26. črc 2010 v 08:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veria to mě opravdu moc mrzí že to zase nevyšlo, změna CAR může být asi správný krok pokud to tak cítíš
já jdu dnes na konzultaci k Crhovi domlouvat se na dlouhý protokol
26. črc 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrob, no oni mi už jednou vlastně "pomohli", že.....
Ale už tam nechci, připadá mi, že tam není už nikdo jinej než Crha a Čadová a mají toho moc a už vůbec nepřemýšlí, co by ti mohli změnit, nebo tak.....Teď by mně prostě hnali na 4IVF, zřejmě se stejným protokolem......
26. črc 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veria já vím ale podle mě právě ta změna potřeba :wink:
26. črc 2010 ve 12:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No však jo. Trochu mně to mrzí, už mě tam znají, ale co se dá dělat.......
26. črc 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veria zksu Reprofit, já jsem tam moc spokojená.
26. črc 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monul, a ke komu tam chodíš? Chodí se tam k jednomu dr., nebo se to taky střídá?
26. črc 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek