CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

chanel
3. srp 2010

chrobi nejlepší lékarna je na Kobližné, mají i homeopatika

sajmona
3. srp 2010

ahoj holky,musela jsem dočíst co je tu nového...@veria bomba,moc ti přeji aby to dopadlo dobře 😉
@monulkab bud v pohodě byl to první pokus a druhý vyjde,uvidíš
@chanel na KET nejdu dostala jsem ted ms po 21 dnech,nějak mě to horko na dovči rozhodilo,a vůbec...nějak se na to ted necítím,myslela jsem jak budu odpočatá po dvou dovolených a nic...nebo je to spíš strach,že to zase nevyjde...nevím kdy do toho půjdu ☹ jediná motivace je pro mě chrobi 😉

monulkab
3. srp 2010

Tak holčiny, krev samozřejmě negativní, už mi volal Koudelka a říkal že si mám dát měsíc pauzu a objednat se na konzultaci, že do 14ti dnů bude mít nějaké výsledky z embryologiie a že něco vymyslíme, tak jsem mu řekla že bych chtěla začít hned a on mi to teda nedoporučil ani nezakázal, ale ujišťoval se jestli jsem v poho-nic mě nebolí a tak dále, tak nevím. Co myslíte ženy.......? A s tím hrazením IVF Veria, pokud vím tak to stejně fungovalo i v Heliosu, že se platí nějakej paušál + léky......

monulkab
3. srp 2010

Já teď fakt nevím jestli nemám ten měsíc počkat, třeba se na něco příjde na embryologii a podle toho bychom mohli upravit stimulku, popř. zvolit teda to klasický IVF...

chrobacek
3. srp 2010

@sajmona být tebou tak se nechám prvně srovnat přes mojžíšovou !!! a ten ket bych odsunula

@monulkab dělej jak ti doporučil dr.

a v Heliosu není paušál platíš jen za nadstandarty a léky podle toho co spotřebuješ není tak paušál jak na Obil.

veria
3. srp 2010

Monul, já bych počkala ten měsíc, jak říká doktor. Nevím, jak je to teď v H., já tam žádný paušál neplatila, platila jsem normálně za léky (za ty tedy jakýsi paušál - teď je to tam tedy asi jinak), plus za ICSI a PK.
Těch 26 tis. v Reprofitu, to je pro samoplátce. To je částka, kterou platí pojišťovna za IVF-základ bez nadstandardů.

sysysy
3. srp 2010

veria - potichounku gratuluju a přeji, ať hcg roste 🙂

Holky, prosím o radu - jaký názor máte na asistovaný hatching? Příjde mi to celkem zbytečné....a Dr. říkala, že bych ho ani neměla potřebovat, když jsem mladá (31😒 )

veria
3. srp 2010

Sysysy - díky.
AH - zbytečné, v zahraničí se od toho už upouští. I některá centra u nás.

monulkab
3. srp 2010

aha, tak už mi je to aspoň jasnější...jsem právě myslela že je to prostě daná částka, páč vím že kámošce se IVF v Heliosu vyšplhalo na 30.000, tak jsem myslela že je nějaká částka pevná + příplatky za léky, icsi a td....
Taky se mi to teď rozleželo v hlavě a počkám ten měsíc, jak dostanu ms tak napíšu dokymu mailík (nejbližší termín na konzultaci mi na recepci dali až 9.9., což budu pravděpodobně už 6DC, takže jak budu přesně vědět kdy dostanu ms, tak mu napíšu a domluvím se s ním na termín dříve.
Díky za rady holky, já v tom prostě ještě plavu no.... 😒 Jinak jsem přemýšlela o té mojži, sestřenka chodí ke sv. Anně tak nevím. Jsem kůže líná....

sysysy
3. srp 2010

@monulkab - já si vytiskla cviky Mojžíšové z netu a cvičím doma...jsou to nenáročné cviky, úplná pohodička, jen se musím hodně soustředit, abych nezapomínala zatahovaly ty spráné dírky 😀

veria - díky za odpověď, potěšilas mě, já si taky říkám, že když jsem jednou dokázala otěhotnět bez AH, obejdu se bez něj i teď....

veria
3. srp 2010

@sysysy Určitě, nedávej Carům peníze zbytečně, už tak to stojí až až.

sysysy
3. srp 2010

@veria - jo, jo, já budu platit asi přesně kolik ty - injekce, PK a ICSI.
...no a když budou i mrazíci, tak nám nezbyde nic jiného, než i je zaplatit....pro jistotu...kdyby ET nevyšel...tak ať je zásoba...

veria
3. srp 2010

Tojo, to si je nech zamrazit, když ti nějaká pěkná zbydou......přece bys je nevyhodila.

monulkab
3. srp 2010

sysysy pošleš mi odkaz na ty cviky? se zatahováním direk se snad taky poperu, ale co ta mobilizace kostrče přes konečník ? ta asi nijak nahradit nejde ne? napadl mě anální sex ale to není moje parketa 😀 😀 😀

veria
3. srp 2010

chaha, mobilizace análním sexem, dobrej nápad.
Monul, jestli chceš cvičit Mojžíšku, tak musíš prostě jít k nějaké osobě, která tě to naučí a která tě bude pravidelně sledovat, a udělá ti i ty mobilizace, jinak to nemá cenu. A jestli nemáš obrovskou trpělivost, tak to snad ani radši nezkoušej, je to neskutečnej opruz, cvičit ty nudné cviky každý den, k tomu je potřeba železná vůle (já ji neměla).

chrobacek
3. srp 2010

@veria přesně tak navíc je to potřeba dělat minimálně 3 měsíce optimálně půl roku !!! resp. jde právě o to jak je tam člověk zablokovaný .... podle toho se musí postupovat čili Saj říkala, že je bloklá takže prvně je potřeba odblokovat !!

monulkab
3. srp 2010

a jak se pozná že jsem bloklá? 😀

veria
3. srp 2010

Monul, no to právě pozná ta osoba!! 😀

monulkab
3. srp 2010

ježiši, no tak uvidíme no 😀

sysysy
3. srp 2010

hmmm, tak to asi cvičím Mojžíšku zbytečně 😀 😀 😀 , ale zas když už tomu cvičení věnuju hoďku denně, tak si aspoň protáhnu svaly, když už nic 😵

sajmona
4. srp 2010

@monulkab 😀 já se z tebe po.... 😀 no já už to mám za sebou....jako myslím tu mobilizaci 😀 a tak teda nevim nevim ....ale je to hnuuuuuuuuuus,za 10 dní jdu zase,už se strašně těším🙂)

sajmona
4. srp 2010

@sysysy ty jo hodku denně,to jsi dobrá já to flákám asi,mám to tak cca za 20 minut odcvičený a určo zbytečně necvičíš,jen cvič cvič,nic tím neztratíš..naopak

petula82
4. srp 2010

@veria Ahojky 😀 😀 😀 ,mám z tebe radost.
A všem novým těhulkám gratuluju.
Holky já jsem furt v práci,tak vůbec nestíhám.Jinak v říjnu uvažuji,že by jsem šla ještě na posled na IUI.V září máme dovču a už se jí nemůžu dočkat.Mějte se hezky a všem držím palečky.pá 😉

monulkab
5. srp 2010

sajmona jak bylo na dofči??? já jsem dneska nějaká naměko či co...potřebovala bych nějakou vzpruhu.

yvett2009
5. srp 2010

ahoj holky, parkrat jsem uz tady byla, ale moc jsem toho zatim nenapsala. Kazdopadne se sem chodim obcas kouknout a moc gratuluji chrobi ke dvema mimcum a dalsim novym tehulkam. 🙂 Ja mam za sebou 3.pokus IVF na Obilnaku. Dnes jsem 8.den po ET dvou blast a na dnešním testu (pry super senzitivnim) je bílo ☹ Ani zadne jine priznaky tehotenstvi vubec necitim. Jsem uz celkem bezradna a pomale se rozmyslim, co dale. Nevite, jak to probiha u 4. pokusu IVF? Je mozne, aby neco hradila pojistovna? Taky premyslim, ze zmenim CAR. Pokud mi nebyli schopni 3x pomoci na Obilnaku, tak uz je cas jit nekam jinam. Mate nejaka doporuceni? Moc diky za rady.

sajmona
5. srp 2010

@monulkab bylo super,ale strašný horka tam byly,normálně v noci jak jsme odjížděli tam byla na teploměru 39 stupnů,to je síla co??? nebud labuť 😉 a hlavu vzhůru,ale chápu to občas taky mívám takový chvilky

monulkab
5. srp 2010

Yvett já chodím do Reprofitu, jsem tam teprve chvíli, ale jsem z tohoto CARU nadšená, a dobrý je, že tam dělají minimálky, na který dokonce některý holky reagujou líp než na klasické IVF, cenově je to přijatelné - základ je 13.000 kč + nadstandartní služby.

yvett2009
5. srp 2010

monul - díky za radu asi si tam napisu a domluvim schuzku, za to nic nedam. Jeste teda pockam do pondeli, kdy jdu na krev na Obilnak. Daji mi na Obilnaku mou kartu, nebo si vse musim ofotit? Ty jsi taky prechazela za OBI do Reprofitu?

monulkab
5. srp 2010

nebudu labuť, ale však víš jak to je no....včera jsem byla u kámošky, která v září bude rodit, a ukazovala mi všechny ty věcičky co má už nakoupený, tak nevím jestli to je nějaký dojezd ze včerejška. Asi jo. Koukám do tvýho blogu že máte 5 nanuků, to je super, kdy vůbec plánuješ KET? až po té anální masáži 😀 ?

Teď z jiného soudku, bydlíme v bytě - novostavbě, a já dneska ráno vyjdu na chodbu, hledám klíč a slyším strašnej nářek, tak jsem se zarazila než jsem si uvědomila, že to není astmatickej záchvat, ale normální orgije v osm ráno, to se tak někdo má 🙂 ale celkem mě teda zaskočilo že to bylo slyšet tak "živě". Buďto to ten pár dělal opřenej o vchodový dveře, nebo jsou ty izolace ve zdech fakt ošizený.... 😅

monulkab
5. srp 2010

@yvett2009 ano taky jsem byla dřív na obi, kartu jsem si okopčila, na oblňáku ti žádnou zprávu nedají, takže jsem si prostě zašla na recepci, řekla že jdu na odd. 16 a vzala to zadním východem ven, v práci okopčila a po práci jsem zajela zase na obi na recepci a řekla jsem jen že vracím kartu a šla jsem.
Ale myslím že tu tvoji kartu ani nepotřebují, protože ti udělají stejně nový HP a manžovi spermiogram, každá laboratoř to může vyhodnocovat jiným způsobem, proto se ty výsledky spermiogramu můžou lišit.