CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

anielik84
5. zář 2010

Ještě prosím Vás co to znamená zkratka RF Zlín?? Na netu jsem nic nenašla. jen jeden CAR Zlín. je to ten samý?? Děkuji

monulkab
5. zář 2010

@chanel pusu na tvář od doktora?

marietea
5. zář 2010

Aniel, ano. Rikame sice RF Zlin, ale tak se to nejmenuje. RF je Reprofit v Brne a stejny vlastnik, co ma RF, ma i CAR ve Zline, coz se jmenuje Klinika reprodukcni mediciny Zlin. Mne na Obilnaku nepomohli, v CAR Zlin jsme se alespon dostali dost daleko, i kdyz vyhrano neni. Kdyz jsem se rozhodovala kam jit, tak mel Obilnak nejlepsi reference, proto jsem tam taky sla. Ale kdyz nemam vajicka, tak mi nedokazali nic jineho nez darovane nabidnout. V KRM Zlin jsme zatim moc spokojeni, jsou tam uzasni, hrozne mili a vyhoda je, ze chodis porad ke stejnymu doktorovi. Na Obilnaku je nevyhoda, ze pokazde jdes k nekomu jinemu, kdo ma prave sluzbu. Tedy mimo konzultace, tam mas stale stejneho doktora. Ale jakmile chodis na kontroly v prubehu IVF, tak jdes pokazde k nekomu jinemu.

mirenkam
5. zář 2010

ahoj holky, Čadová odešla z CARu? 😕
Holky, prosím, kdo jste byli na Obi na KETu poradíte mi? CHtěla jsem se zeptat, který den cyklu mám dojít na ultrazvuk, jestli se musím objednávat nebo prostě stačí ráno dojít, bere se krev? Prý bych měla brát Estrofem - od kolikátého dne jste ho užívaly a dokdy a jak dlouho před transferem jste začaly s Utrogestanem? ......Kolikátý den asi bývá KET? Díky 🙂

chrobacek
6. zář 2010

@chanel jo chceme vědět pohlaví resp. manžel chce vědět tak tím pádem ho budu vědět i já 🙂 ale to asi až při velkém utz ted mi žádný dělat nebudou takže až tak v polovině října 😉

chanel
6. zář 2010

@marietea ano je to ten primář. Tak jsem v klidu, jen ta narkoza.🙂) Monuko: jo, asi viděl tu smrt v mojich očích, že zase na sál....

chanel
6. zář 2010

@mirenkam to se musíš domluvit se sestřičkama. Čadová tam není???? A nečeká náhodou miminko?Před rokem,jsem se jí na to ptala.

chanel
6. zář 2010

@chrobacek strašně jsem zvědavá, co to bude🙂))

veria
6. zář 2010

@chanel Čadová šla pracovat na oddělení na gynekologii nahoru. Že by byla těhotná? Nevím, nepoznala jsem na ní nic. Ona už myslím dvě děti má.

majdula
6. zář 2010

Jej ted na me vyskocila v seznamu temat v poslednim prispevku Cadova - tak jsem hned nakoukla, co o ni pisete a koukam 😲 Ja jsem ji mela hrozne rada, delala mi tri revize a aj potom mi moc pomohla a podporila me (samo nevim, jak byla dobra v ramci IVF atd). No jo, lide prichazeji a odchazeji... 😔

janajaninka
7. zář 2010

Ahoj holky, no já mám slabě pozitivní testy (už jsem si dělala 3 a na všech se ta druhá čárka ukázala), zítra jdu na krev a jestli se to potvrdí, tak Čadové koupím asi velkou bonboniéru, protože po třech letech snažení, čtyřech pokusech, kdy mi Crha dělal ET, to poprvé vzala do ruky ženská a třeba se stal zázrak 🙂

marietea
7. zář 2010

Ahoj holky, prala bych si, aby byla Cadova tehotna. Mela jsme ji moc rada, jedina pozitivni osoba na Obi 🙂 Bavily jsme se docela pratelsky a osobne a ona se mi sverila, ze deti nema a ze je priblizne ve stejnem veku jako ja, ale ze kvuli praci a kariere nema na deti cas. Ze to porad odklada. Takze mozna prisla ta doba, kdy praci odsunula na druhou kolej a bude mit vic casu na sebe. Moc bych ji ty deti prala.

marietea
7. zář 2010

Holky, ja jsem hrozna, ale uz jsem se testovala. Nechtela jsem celou dobu a vcera jsem to udelala. Je to asi brzy a asi to nic neznamena. Vlastne 5 dni po trasferu a ukazala se slaboucka carka. Vazne moc slaboucka a tak nevim, zda to nemuze byt zpusobeno leky. Ja tak doufam, ze to vyjde. Kdy jste se testovaly vy nejdriv? Asi to nic neznamena, ze?

chrobacek
7. zář 2010

😀 😀 😀 😀

chrobacek
7. zář 2010

ale ty jsi měla 48h embrya ne? takže pregnyl před sedmi dny? no tak může to být pregnyl 😖

veria
7. zář 2010

@marietea Takže Čadová děti nemá?? Mně právě říkala jedna spolupacientka na OPU teď jak jsem byla v létě, že má dvě!! No tak to nevím, jak to vzniklo, samozřejmě věřím tobě, když ti to říkala ona osobně. Nevíš, kolik je jí let?

janajaninka
7. zář 2010

@marietea Já jsem testovala sedm dní po transferu a duch, další test negativní, a teď mám dva za sebou s takovým víc čitelným duchem.. krev mám zítra 🙂 taky si říkám, že je to asi brzo, bůhví jak to dopadne, ta čárka moc nesílí, ale zítra na krvi se to rozsekne.. tak buď pozitivně naladěná 🙂 jinak jsem někde četla, že pozitivní test může být po pregnylu, který se drží v těle 10 - 12 dní, tak si to spočítej a testni až pak 🙂

veria
7. zář 2010

Mari - těžko říct s tím testem, může to být tak i tak - i Pregnyl, i hcg už od embrošů. Takhle brzo by se fakt testovat nemělo, zatím to nevypovídá o ničem.

lenulinka21
7. zář 2010

Ahoj HOLKY 🙂

Přidám svou zkušenost já testovala 7den po ET a pregnyl to nebyl 🙂
Čárka ale byla tak slabá taky něco jako DUCH ale den co den sílila a nakonec z toho byli dvojčata 😀 😀

veria
7. zář 2010

Nj, ale jak dlouho jsi měla kultivaci? Mari měla jen dva dny plus pět dní od transferu, to je jen 7 dní od oplodnění. To embroši chudáci terpv začínají to hcg pomalu vyrábět.....

janajaninka
7. zář 2010

Jo, to si říkám taky že jsem tele že jsem testovala tak brzy, neměla jsem na to vůbec myšlenky a teď mě to hlodá a do toho zítřka snad polezu po zdi 🙂

veria
7. zář 2010

Jani a ty jsi kolik dní po transferu? Když jdeš už zítra na krev, tak jsi netestovala tak brzo snad.

lenulinka21
7. zář 2010

Kultivaci jsem měla 3 dny.Třetí den byl ET a testovat mi řekli za 14dní.
No a já to nevydržela a testla 7 den po ET a byla TAM. 🙂 No ale pak jsem se hlodala
pač jsem měla obavy porávě z toho PREGNYLU ale nic z toho se nekonalo.

Jěšte myslím, že záleží kolik toho PREGNYLU bylo.

marietea
7. zář 2010

No Cadova by mela mit tak 35. Jsem tedy prekvapena, ale z toho co mi povidala, tak deti nema. Ja vim, ze jsem to s tim testem dost uspisila, ale mela jsem tak sileny stres doma, ze jsem se chtela nejak presvedcit, ze mi to neulizilo. Ted uz se testovat neminim a pockam na krev. Jojo za 48 hodin. No to bude asi po tom Pregnylu, jsem jeste ve lhute 12 dni. Ach jo. No nic, budu doufat dal. Jeste musim pockat tyden...

janajaninka
7. zář 2010

@veria Jsem dneska 11 dní po transferu, měla jsem prodlouženou kultivaci (takže od oplodnění je to 15 dní)... těžko říct jak má test vypadat, mně se objeví taková slabší čárka v limitu, je to vidět, ale stejně tlustá jako ta kontrolní rozhodně není.. jinak mě bolí prsa a chodím v noci čurat (což normálně nechodím), takže nějaký další příznaky jsou taky, ale už jsem to zažila a pak to zklamání hrozně bolí, však to znáte ☹ Takže už to, že mám ducha na testu je velký úspěch, zatím to dycinky bylo sněhobílé 😒 .

janajaninka
7. zář 2010

@marietea Mari, buď v klidu, to může být Pregnyl a taky nemusí 😉 já mám jen jednoho embrouše, takže HCG nebude nijak vysoké, ale jestli ty máš dva, třeba už začali makat 🙂 . Vydrž a kdyby to nešlo, tak testni těch 11 12 dní po Pregnylu, to už by mělo být průkaznější.. držím palečky 🙂

lenulinka21
7. zář 2010

Holky všem hodně štěstí a at se brzo dočkáte svých vysněným dětiček 🙂 🙂

veria
7. zář 2010

Jani, to je nadějné, tlustá jak tak kontrolní být nemusí, hlavně že je vidět pouhým okem 😉 Jinak, ono je to stejně na nic, já měla teď čáry jak vyšité, a stejně to bylo k ničemu. Záleží na krvi a hlavně na tom, jak to bude stoupat. Tak držím palce.
Čadové je škoda, že už tam není, ona mi teď hrozně moc pomohla, velmi se o mně starala během té revize. A předtím mi dokonce několikrát sama volala na mobil, když jsem hned nevolala na výsledky, nebo jednou, když jsem nepřišla na kontrolu, tak měla starost, co se mnou je (hrozilo mi mimoděložní).
Já jsem si to myslela, že je jí asi tak jako mně 😉

janajaninka
7. zář 2010

@veria Díky, no já už jednou zamlklé měla, biochemických těhotenství je taky po IVF dost, takže to beru hodně s rezervou... dám každopádně vědět, jak jsem dopadla. A na co se Ty chystáš? Já měla nativ, proto jen jeden embrouš. Jinak Čadová je tímpádem i v mém věku.. Moc pěkná ženská 🙂

marietea
7. zář 2010

Jani, ja drzim moc palce, aby to vyslo. Kdyz tam ta carka je, tak by to mohlo byt. At ti to zitra dobre dopadne. Mam embrouse dva, tak porad doufam, ze to alespon jeden zvladne. Dekuji moc za podporu a budu doufat. S tim mocenim me prekvapujes, ja ted chodim porad a taky jsme predtim moc nechodila. Rikam si, ze budu asi prostydla. A taky je mi porad nevolno od zaludku, ale jsem citliva na zaludek a to budou si ty leky, co ted beru. Na takove priznaky je jeste dost brzy.