CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

rioko
29. říj 2010

@chanel ms blbý a jak to máš naplánované dál?
díky za info však se ještě zeptám

chanel
29. říj 2010

@rioko dál minimálku v RF po Novém Roce, ted na to fakt nemám nervy a všechno mě bolí,tak to bych už nesnesla, žádné další bolesti:(

veria
29. říj 2010

@rioko Ale kdyby ti dali jen nějaké mini dávky, tak by snad OHSS nevzniknul. Ale jeden nikdy neví, Vánoce bych do toho raději nemotala. Užij si je v klidu s Vojtou a v lednu se na to zas vrhni.

sajmona
29. říj 2010

@chanel kočenko,ozvu se,neboj,musela jsem se trošku z těch lázní zaklimatizovat🙂)) a jinak cvičím a necvičím,no jak kdy,ale moc tomu nedávám

rioko
29. říj 2010

@veria otázka je jestli bych na mini dávky reagovala to je totiž u mě blbé, na menší dávky nereaguji na větší OHSS - a když jsem měla větší dávky Menopuru tak reakce stejně žádná a OHSS jo, je to blbá situace, i moje gynekoložka říká že to je prostě špatná reakce mého těla a moc s tím dělat nejde, nejlepší je to IVF asi
no a ještě ke všemu jsem si nahmatala v prsu nějaké bulky tak v úterý jdu na mamogram, doufám že to je třeba z těch hormonů nebo něco takového ale na klidu to nepřidá 😒

monulkab
1. lis 2010

ahoj ženy, koukám že žádné dobré zprávy...já bohužel taky nemám nic pozitivního...test už vůbec ne...chjo... 😒

sajmona
1. lis 2010

@rioko to bude určitě z těch hormonu,zduřelé uzlinky,ale každopádně držím pěsti at je vše v pořádku

sajmona
1. lis 2010

@monulkab monul a na krvi už jsi byla??

monulkab
1. lis 2010

sajmona nebyla, ale kdybych byla těhu, tak by tam už něco bylo, na testu, měla jsem 5ti denní kultivaci a vkládali mi blastu a morulu...jsem 8 den po et

veria
1. lis 2010

Monul, to jsi byla v RF, že......Teda já do nich vkládám naděje, a ono se jim tam takhle nevede ☹ To už tam máš druhý pokus, viď.....
Ale teď koukám, že jsi 8 den po ET!! To si myslím, že je stejně brzo, i s 5 denní kultivací.....Vydrž, ještě to nevzdávej.

kobla
1. lis 2010

Ahoj holky-monulkab-na test je fakt brzy,testuj až 12 den po ET.Ano,nevzdávej to. A jinak u mně nic nového. Cekám na 7 prosinec a dr Cadovou.Pak by mi stimulka vycházela někdy na unor. Mám pocit,že jsem se na tu dr upnula a to asi taky není dobrý. Psychika je svina 🙂

veria
1. lis 2010

@kobla Čadová je moc fajn, ale moc nerozumím, proč na ni tak čekáš. Ona ti nic světoborného nevymyslí, mohla jsi jít klidně k Vránovi. Ale tak to už máš skoro za měsíc do prosince.....

kobla
1. lis 2010

Vrana je mlady a podle mne moc zkušeností nema. Podle těch otázek,co mi dával na posl UTZ. Není tam tak dlouho. Ten začátek chci probrat s ní,i co ta má štítná žláza a hlavně už jsem samoplátce,tak nechci jít k někomu za každou cenu. Ale vím,že u stimulky chodíš ke komukoliv. Ale ten svuj poslední start chci za ty prachy začít luxusně...

rioko
1. lis 2010

@monulkab souhlasím že 8 den nic vidět nemusíš já měla 2 moruly a taky 5 denní kultivaci a // jsem měla až 11 den takže ještě nevěš hlavu 😉
@kobla tak snad ten start bude úspěšný, já si myslím že Vrána je dobrý a schopný, alespoň jsem z něho měla ten pocit když jsem u něho byla, ale chápu že věříš víc Čadové 🙂

veria
1. lis 2010

@kobla Vrána tam dělal už předtím, teď se tam vrátil místo Čadové. Ona je fakt moc příjemná, ale nic jiného než Vrána ti podle mně nevymyslí. I ona tam bohužel jede v zajetých postupech. Ale pokud jí důvěřuješ, tak to samozřejmě asi má cenu, člověk musí mít i dobrý pocit.

rioko
1. lis 2010

mo je sestra se rozhodla darovat vajíčka, že když vidí jaké mám problémy tak že někomu pomůže, jde právě k Vránovi 🙂

veria
1. lis 2010

@rioko Tak to je od tvé sestry hezké. Ona už děti má, že jo, pokud se nepletu, myslím žes o ní psala....

rioko
1. lis 2010

@veria nemá já mám dvě sestry starší děti a má mladší - co jde darovat vajíčka ještě nemá a nechce zatím

veria
1. lis 2010

@rioko Ahaaa

rioko
1. lis 2010

@veria a Ty jdeš kdy na další kolo? budeš mít tu minimálku? já jsem se bavila s mojí gynekoložkou o tom PCO a jestli s tím nejde nic dělat a říkala, že je to u mě blbá situace k vůli těm OHSS, že se dá ještě dávat u stimulky léky potlačující OHSS - třeba ten Siofor, jenže já jsem po něm zvracela a tak mi ho musely vysadit, takže fakt každá rada drahá

veria
1. lis 2010

@rioko Někdy po Novém roce do RF.....na minimálku....tak uvidíme, jak to půjde.

rioko
1. lis 2010

@veria to jsem fakt zvědavá co vymyslí, jestli třeba úplně jiné léky nebo co bude, strašně bych Ti přála konečně úspěch

veria
1. lis 2010

@rioko Díky. Nevymyslí nic jiného, jen prostě malé dávky FSH plus clostil asi, tak se dělá minimálka.....Tak kdovíkolik vůbec vyplodím vajec.....Když jsem teď na velké dávky snesla jen 4.....Ale prý to bývá srovnatelné, a někdo má na mini i více....No prostě se to musí zkusit.

rioko
1. lis 2010

@veria tak hlavně když budou kvalitní pak stačí i dvě, já měla 11 a co z toho když nebyly kvalitní

veria
1. lis 2010

Nojo, ale aby ty dvě byly kvalitní, že....Když je jich málo, ještě to neznamená, že jsou dobré....No nic, musíme to nechat osudu 😉

rioko
1. lis 2010

@veria no však jo máš pravdu, já jen že jsem jásala kolik jich mám a stejně to nepomohlo

veria
1. lis 2010

@rioko Jasně, rozumím.

monulkab
1. lis 2010

veria jojo, je tu už druhé IVF v RF, ale určitě bych neměnila. chodí tam i moje sestřenice, je to složitý případ, má PCO, nereaguje na stimulaci (na normální dávky nereaguje vůbec, na velké zase moc), teď jí dávali 4násobné dávky, když byla na utz tak se doktor zděsil, měla víc jak 30 folikulů. Báli se hyperstimuláku, tak ji nenechali píchnout hcg, Na punkci došlo, ale bohužel nic neodsáli, kvůli absenci hcg se vajíčka neodlepila od stěn folikulů, takže s tím nešlo nic dělat, sešla se nad ní ale celá "rada" a doktor jí žádal, ať vydrží, že pro ni něco vymyslí. Absolutně indiviuální přístup prostě. Na obi jí Ventruba řekl, že se jedná o selhání vaječníků (což je blbost)a jediné co jí naordinoval byla antikoncepce, po které - jak si už jednou na oblňáku prověřili, se jí akorád rozházely hormony a byly z toho další problémy. Proto přešla do RF.
Takže věřím že budeš spokojená. Jdeš ke Štelclovi že?

petula82
1. lis 2010

monulkab Moni ahojky.Koukám,že už jsi do toho šla znova.8.den po ET je brzo na test a dávali ti krásný embryjka,takže šance je pěkná,Test zkus později,třeba tak 11.den.To už by tam mohlo něco být vidět.
Moc zdravím všechny,co si mě pamatují.Jinak u mě jsou změny,ale to jsem myslím před časem už psala.Zmněnila jsem práci,a je to lepší,nikdo mě nes..e.Mějte se moc pěkně a hodně štěstí

hanuse
1. lis 2010

Ahoj ahoj, všechny vás tady zdravím. Jsem ráda, že jsem našla tuhle diskuzi, protože chodím na Obilňák, teď to bude v prosinci rok. A za ten rok se stalo celkem hodně věcí až na takovou maličkost, že teda těhotná jsem nebyla ani jednou. Ve zkratce 1 IVF, laparoskopie, hysteroskopie, 5 IUI. Dnes jsem byla na pátem IUI. Zároveň čekáme na výsledky genetiky, které snad brzy dorazí. V mezičase si děláme ty IUI, pak po genetice další IVF. Dost ale přemýšlím o změně CARu, tady jsem se proti obi dočetla i nějaké výhrady. Třeba že embryologie tam není moc zvládnutá. Tak nevím. Dost to ve mě hlodá, jestli se na druhé IVF odevzdat doktorům na obi.....