• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Obilný Trh Brno II.

7. prosince 2016 
@petula82 to je fajn,za chvilku budete mít mimčo,tak jste se dočkali :wink: já s testem...v sobotu jsem testovala,8 dpo a nic....co na to říct,třeba bylo ještě brzo,ale třeba ne,uvidím,ve středu mám jít na krev tak budu vědět
28. lis 2010 v 17:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@sajmona Saj,to je brzo na test,dej tomu čas.Hodně štěstí
28. lis 2010 v 18:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@klara.k Klárko tvojí zprávou jsi mi vyrazila dech....je to hrozný, já absolutně nevím co říct. Je mi to moc líto. Sakra to snad ani nemůže být pravda....
29. lis 2010 v 11:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@sajmona testuješ moc brzy já měla // až 11 den tak klídek :wink:

a já jsem 40 DC a mrcha nikde ach jo, na gyndu mě objednali na příští pondělí tak kéž bych to dostala a nemusela čeat na vyvolávačku, v listopadu jsem IUI nestihla tak bych ráda v prosinci :sweat_smile:
29. lis 2010 ve 12:03  • Odpověz  • To se mi líbí
klarko,je mi to moc líto,co vas potkalo. Je smutné a nespravedlivé,že to někdy končí i takto.
29. lis 2010 ve 12:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@sajmona Taky myslím, že jsi testovala moc brzo, ale úplně tě chápu, já budu testovat taky brzo,jak se znám.
Dneska jsem byla na ultrazvuku, sliznici mám 8,5 mm. V pátek, nebo v sobotu transfer.
29. lis 2010 ve 13:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@majka43 držím palušky,at sliznice povyroste a je vše ok... dej vědět až teda půjdeš pro mimuša
30. lis 2010 ve 14:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@sajmona Jasně že dám a co ty? Testila jsi dneska?
30. lis 2010 v 19:57  • Odpověz  • To se mi líbí
A Antoa se ani neukáže.
30. lis 2010 v 19:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@majka43 Ahojky, Antoa se tu ukáže, ale má nervičky v kyblíčku :wink: dnes jdeme se Saj na krev, tak se uvidí, ms zatím nedorazila, ale co není může být :astonished: Jo holky a vydržela jsem netestit!!!
1. pro 2010 v 05:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@antoa ahojky, holky držím vám moc palečky ať je to tam :wink:
1. pro 2010 v 09:20  • Odpověz  • To se mi líbí
taky držím pěsti ať je krev pozitivní :wink:
1. pro 2010 v 09:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@antoa Moc na vás myslím, ať vám to dobře dopadne holky. Jsi dobrá, že jsi netestila.
1. pro 2010 v 10:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,jak dopadly testíky a krvičky ? Snad vam to oběma vyšlo. Já jdu za týden k dr Cadové,tak jsem zvědavá,co bude a kdy to bude,jestli bude chtít znovu po 3měs horm profil,nebo ne...a tak. Tak co,mužem gratulovat ?
1. pro 2010 v 15:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky je to tam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile: Všechno ok, vypadá to na jednoho bobiše dle hormonů, v pondělí mám další odběr krve, tak se uvidí. Byla tam Dr. Čadová a byla super. Díky za podporu. A co ty Saj?
1. pro 2010 v 15:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@antoa veliká gratulace :dizzy_face:
1. pro 2010 v 15:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@antoajééé maminko tak moc gratuluju - to musí být bomba pocit!!! :grinning: Dr. Čadová mi dnes dělala IUI.Musím říct, že je fakt moc příjemná.
1. pro 2010 v 16:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@vika29 Je příjemná, ale ten její úsměv a optimismus mne tak vždy odzbrojí, že se zapomenu zeptat na polovinu věcí, v ordinaci jsem v poho a v čekárně zjistím, že se usmívám jak pitomec.... :grinning: Je to dobrý pocit po 7mi letech snažení, ale zatím není nic jisté tak s radostí jsem opatrná.pa a at se Ti spermíci zakousnou!!!
1. pro 2010 v 17:44  • Odpověz  • To se mi líbí
tak holky já zase jak jinak negativní :frowning2: už nevím co je špatně...asi mi to prostě není dáno...
@antoa já ti ještě jednou gratuluju kočeno,to je fakt super,aspon ty,to ráno v čekárně bylo fajn;))
1. pro 2010 v 17:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@sajmona bylo to moc fajn, díky vám třem jsem to těch 12 dní přežila :grinning: . Simi to , že Ti to nevyšlo nevím co říct, každé slovo vyzní na prázdno....tak jsem se těšila, že budeme těhulkovat na FB spolu :((((
1. pro 2010 v 18:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@antoa vypadalo to se mnou slibně:((( ale tak já do toho půjdu po novým roce,budu mít skluz,ale nevadí;)
1. pro 2010 v 18:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@sajmona musíš mě dohonit!!!
1. pro 2010 v 18:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@sajmona To je mi moc líto, vím jak ti je. Prošla jsem si to taky už šestkrát. Příště to vyjde, uvidíš.
1. pro 2010 v 18:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@antoa Moc, moc gratuluju. Snad tě se Saj dohoníme.
1. pro 2010 v 18:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@majka43 jojo děkuju,já ted po 4...,no je to divný,ani se mě nechce brečet,spíš jsem naštvaná,asi na sebe :confounded:
1. pro 2010 v 18:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@sajmona Já probrečela první tři pokusy, pak už si člověk asi zvykne. Začne přemýšlet co proto ještě může udělat. Já už nevím na jaký vyšetření bych šla.
1. pro 2010 v 18:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@majka43 já už přemýšlím o psychiatrovi :slight_smile:
1. pro 2010 v 18:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@sajmona Já o psychiatrovi přemýšlela dost v létě při tom nepovedeném těhu.....nyní jsem byla nějak rezignovaná, citově frigidní :wink:
1. pro 2010 v 18:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@sajmona Saj klidně k němu běž, není to nic špatného a on ti určitě pomůže.
1. pro 2010 v 18:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@sajmona A co ti na to řekli v Caru?
1. pro 2010 v 18:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek