• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Obilný Trh Brno II.

9. prosince 2016 
@majka43 ahoj, tak od včerejška mám prokázané těhotenství HCG asi 105, ale mám hraniční hodnotu estrogenu, tak jsem dostala na podporu injekci neofollinu a k večeru jsem začala opět slabě špinit :frowning2: a špiním i teď. Volala jsem do CAR, zatím mám být v klidu a v pátek se ukáže....no tak asi tak....uvidíme, jsem z toho pěkně nervózní. :confounded: ....a jak jsi na tom ty, bolí něco? držím palečky :wink:
9. bře 2011 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vika29 Jé gratuluju, to špinění bude dobrý. Kolikátý den jsi byla na krvi? Mě od rána nějak pobolívá břicho, tak nevím. Ty jsi měla nějaký příznaky?
9. bře 2011 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vika29 blahořepřeji a hodně holek špinilo,já jsem dokonce hodně krvácela, to bude dorbý :wink:
@majka43 kdy budeš testovat?
9. bře 2011 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rioko Já nevím, chtěla bych vydržet co nejdýl, už takhle dost nervuju, že s toho zase nic nebude. A co ty?
9. bře 2011 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky těhulky,držím pěsti. Já taky špiním,ale čekám mrchu po synarelu,ale neprichází,tak ho musím vysadit. Tipuju,že si pujdu v SO pro injekce.Držím vám moc palečky. Ty nervy jsou prostě šílené,ale co s tím???
9. bře 2011 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka43 já nic, tento měsíc jsem zapomněla si vzít 3 DC clostil tak to nechám a dalíš je vezmu, ale na konci března se stěhujeme do koupeného domečku k Vyškovu a vůbec nevím jak pak se dostanu do CAR
9. bře 2011 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rioko Musíš to nějak zvládnout i s malým. Ono to půjde.
9. bře 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka43 byla jsem 12 den po ET...břicho mě bolelo taky, přesně jak na mrchu a taky mě píchalo v podbřišku -občas. Jinak nic víc, prsa mě bolela tak 4 dny po OPU a postupně úplně přestala a te´d taky nic.
@rioko jéé tak děkuju to už jsem klidnější, jsem si myslela, že mi to vyvolala ta infjekce s estrogenem, ale prý to tím nebude
9. bře 2011 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vika29 Mě prsa tentokrát nijak nebolí, ale u dřívějších ketů mě bolely hodně.
9. bře 2011 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka43 tak třeba to te´d bude všechno jinak, než u dřívějších ketů :wink: ...budu držet palečky.
10. bře 2011 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vika29 A jak jsi na tom ty? Doufám, že už nešpiníš.
10. bře 2011 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka43 ahojky,já se zatím na další pokus nechystám,mám poslední dva mražáky a tak nějak se bojím,že zase neic...uvidím,až mě to prostě popadne,zavolám na obi a jdu do toho.Koukám,že máš po KETu tak tfuj tfuj držím pěstičky,prostě to vyjít musí!!!!!!!!!!!
11. bře 2011 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sajmona Prý na jaře je to nejlepší a myslím, že letos se tady holkám dost daří.
11. bře 2011 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka43 a kolikátý dpoket jsi?? jak se cítíš??
11. bře 2011 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sajmona Jsem dneska sedmý den po Ketu. Jinak nevím, bolesti zad ustoupily, sem tam mě někde píchne. Jinak nic.
11. bře 2011 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka43 taky drzim moc pesti! :slight_smile: Snad uz se to tentokrat konecne povede! Posilam tehu bacily :wink:
11. bře 2011 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yvett2009 Děkuju moc za bacilky, asi v pondělí zkusím test, tak uvidím. A ty všechno v pořádku?
11. bře 2011 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka43 tak to budu drzet pesti a urcite se sem mrknu. :slight_smile: jinak moc toho casu na konika nemam. Jo, u nas vse v poradku :slight_smile:
11. bře 2011 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka43 ahojky, tak budu držet palečky!! :wink: ...jinak já už nešpiním, ale páteční kontrola ukázala, že HCG neroste tak rychle jak by mělo :unamused: , takže zítra zase kontrola.
14. bře 2011 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vika29 moc držím pěsti ať máš HCG zítra v pořádku.
@yvett2009 Jsem měkká, test jsem neudělala, bojím se že tam nic nebude a tak aspoň dneska budu ještě v klidu.
14. bře 2011 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,takže od SO si picham Gonal-260 jednotek,kontrolu mám ve CTV. Jsem zvědavá,jak folíci porostou.Ale našli mi opět cystu-prý nepraskly zakrvácený folikl,takže ten zábírá místo potencionálnímu vajíčku a to je trochu blbé... Byla tam Cadova-Sochorová. Jinak docela nacpaná čekárna na ultrazvuk.Všechny vyhnalo sluníčko a chtějí otěhotnět :slight_smile: Viky a Majko,držím pěstičky.
14. bře 2011 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak 11 den po ketu a ani duch. Končím.
15. bře 2011 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka43 a kolika buněčný ti zaváděli, třeba ještě je šance, kdy máš podle CARu testovat?
15. bře 2011 v 08:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klara.k Devíti a deseti buněčný. Na krev jdu v pátek.
15. bře 2011 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka43 budu držet palce, šance ještě je :wink:
15. bře 2011 v 08:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majka43- rozhodně je jěště velká šance,pokud vím,testovat se má až 12 den a v některých carech ještě pozdeji,než na OBI
15. bře 2011 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,...takže u mě bohužel mimi nebude, HCG hodně kleslo a je to fuč :pensive: :frowning2: ...tak doufám, že mrcha přijde alespoň sama :unamused:
@majka43 ještě vydrž, zítra může být všechno jinaka, budu držet palečky.
15. bře 2011 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vika29 To je mi líto, že ti to nedopadlo.
@kobla Moc už tomu nevěřím, kdyby aspoň stíneček tam byl.
15. bře 2011 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,dnes jsem po kontrole,8DC,folíci rostou slušně,podle dr Sochorové. Mám tam jeden 15, a tři 13mm a nějaké drobné... Podle mně to mohlo být trošku lepší. Navíc mi našli další cystu,vlevo na vejcovodu,ale prý nenasedá na vaječník,tak by neměla ničemu bránit,zato má 4cm :frowning2: Další kontrola v PO a koncem týdne asi odběr. Majko,zítra na tebe budu myslet,třeba tě hcg překvapí.
17. bře 2011 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kobla @majka43 - holky moc vám držím palce, opravdu moc.
18. bře 2011 v 07:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek