• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Obilný Trh Brno II.

23. dubna 2017 
@brnanda copak? budu držet palečky, aby se povedlo :slight_smile: :dizzy_face:
3. pro 2012 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elennka jsem od 7vzhůru nervózní a chce se mi blejt velebnosti :frowning2:
4. pro 2012 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elennka ahojky,tak co je nového u tebe? My možná,ale fakt jen možná zkusíme příští rok iui.
Holky hodně štěstí :wink: a když tak zkuste osvojení, uděláte tím někoho moc štastným. :wink: a doopravdy vím o čem mluvím
5. pro 2012 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petula82 zatím pořád stejné.. prozatím podnikat nic nebudeme..
5. pro 2012 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petula82 Jé to já chtěla už dávno,ale manža se furt kouše ,-) já bych měla klidně i 10dětí!!,kdyby byli všechny hodné jako Tom :grinning: :grinning:
6. pro 2012 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: my chceme ještě jedno , no uvidíme po novém roce jak se rozhodnem.
@brnanda vyřizování je sice okolo toho víc, ale stojí to za to :wink:
Hodně štěstí
7. pro 2012 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petula82 tak to držím palečky!prosím,směla bych se optat, co to vše obnáší?dyžtak do ip :wink:
9. pro 2012 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dneska je to 5 den po zákroku a tak nechci ještě testovat,protože mám 8 den po pregnylu..takže bych nevěděla která bije,kdyby se to ukázalo :slight_smile: ,ale je to šílené to čekání :grinning:
9. pro 2012 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nezbyl náhodou některé fostimon?
9. pro 2012 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saurer bohužel,ale mám pořád recept na pregnyl .
9. pro 2012 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brnanda no ten asi budu taky potřebovat...jestli teda ve mě vůbec něco vyroste :unamused:
9. pro 2012 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saurer já čekala od května na OVU, te´d v prisinci poprvé :pensive: tak to nevzdávej ,-)
9. pro 2012 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brnanda no nevzdávám :slight_smile: na ivf se mi ještě nechce, tak teď zkouším ten fostimon, tak snad to vyjde...aspoň tu ovuli bych chtěla nekdy zažít :slight_smile:
9. pro 2012 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte děvčata. Tak nějak jsem se sem vetřela, ale jsem ráda že jsem našla diskuzi těch co taky chodí na Obilňák.
Dneska jsem 8den po ET a začala jsem menstruovat. Takže opět nic! :(
Máme ještě 3 sněhuláčky takže zkusíme KET. Má s KET někdo nějakou zkušenost?
12. pro 2012 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marlenk84 ahojky,vítej..

no my máme po IUI 10den, na testu nic nebylo a tak nevím no...
13. pro 2012 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem ráno jela na ultrazvuk.. bohužel opět nic...a tak mi pan doktor doporučil ivf, že v mém případě čekat na IUI jednou za xx měs. a čekat,jestli ztoho něco bude ,bez léků to prostě nepůjde :confounded: tak jsem ztoho byla celá ,tak nějak.. ikdyž máme toho malého ,ach jo... :cry:
25. pro 2012 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte děvčata z obilňáku, tady je nějak mrtvo......!!!
7. led 2013 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, rozmyslam aj ja zacat chodit do brna, ako ste spokojne, plati sa vela, ci preplaca poistovna ?
23. led 2013 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miminkova
Ahojky,
my jsme s manželem byly na Obilném trhu a můžu říct, že jsem byla velice spokojená. Perfektní přístup, sestřičky i doktoři úplně super. Jen ti řeknou dojdi tehdy a na tohle a najednou jsi už oplodněná. Samozřejmě ti předem řeknou co se bude dít. Prostě to jde rychle.Je to lepší než se zbytečně nervovat. Držím všem maminkám pěstičky. A jen co můžu poradit zbytečně se nenervujte.A pak to vše půjde samo. :sweat_smile: . My čekali deset let a teď jsme v 18tt :slight_smile: a taky se samozřejmě modlím aby se něco nestalo ..., ale to asi každej rodič ...... :sweat_smile:
15. únor 2013 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evulen tak ti gratulujem a ideme do toho aj my :slight_smile:
15. únor 2013 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miminkova Hodně štěstí :wink:
18. únor 2013 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj chtěla jsem se zeptat kde v brně dělají laparoskopii vejcovodů,aby byly průchodné..po sterilizaci dík :wink:
18. únor 2013 ve 13:52  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitule222 Myslím si že na jakékoliv gynekologické klinice, u Miloušů, v Bohunkách, Obliňák + soukromé kliniky.
18. únor 2013 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jsem 12 dní po prvním iui a test stále negativní, ms nepřišla ještě, ale bude to asi utrošem, beru 3xdenně. Po kolikáté Vám iui vyšlo? Zaky jsme byli na obilňáku a mśm znich dobrý pocit.
31. bře 2013 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám,že je to tady úplně mrtvý to už do Caru na obilňáku nikdo nechodí? :slight_smile:
22. dub 2013 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já chodím do CARu na Obilnák... Budu ráda, když se přidáte a popovídáme o našich zkušenostech. Já jsem dneska byla na IUI. Teď je přede mnou čekání na zázrak :slight_smile:
29. srp 2013 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj snažilky, maminky a těhulky,

na MK máme takovou společnou knihovničku, kterou si tady s maminkama tvoříme a každá z Vás se do ní může přidat. Jsou v ní jak obecné informace o věcech týkajících se těhotenství, mateřství, tak hlavně Vaše cenné zkušenosti. :slight_smile:

Máme v ní i téma CAR Obilní trh a protože Vy s ním máte zkušenosti, myslíte, že byste mohly vložit svou vlastní zkušenost na http://www.modrykonik.cz/car-01-brno? :slight_smile:

Pokud svou zkušenost vložíte, pomůže to i ostatním maminkám, které právě shánějí informace o tomto centru a rozhodují se mezi různými centry v ČR. Díky Vám najdou zkušenosti na jednom místě přehledně a rychle. :wink:

Děkuji Vám a přeji krásný den!
Jennyska
11. zář 2013 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všichni,i já bych se s vama chtěla podělit o mé starosti.Mám krásou skoro čtyřletou dceru.Před dvěma roky jsem otěhotněla,ale potratila :frowning2: A od té doby se nám druhé mimi nedaří!Rozhodli jsme se pro umělé na OBI.Nyní si píchám Puregon,příští týden odběr vajíček a potom ICSI a embryotransfer.Manžel má špatnou morfologii,ale já jsem naštěstí o.k.No ale když si to tady o tom OBI čtu ,tak si začínám myslet,že se to nepovede!
27. zář 2013 v 00:07  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketa08 Nám se tam povedlo hned napoprvé :slight_smile:
27. zář 2013 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nám sa to podarilo na 3,ale aj tak nedám dopustit na OBI super prístup, lekári. Ja som bola aj na slovensku v BA ale to sa nedá prirovnať. Proste nekedy to nevyde napoprve a to najviac zaleži ako to každa psychicky zvláda a ako to telo prijme. Nesmie človek prestať veriť.
4. říj 2013 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek