CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

martas14
11. dub 2014

@koubovii jsme okres Blansko, JoJo byli jsme u vytržení že se vůbec zadařilo 🙂 já ti ani nevím, možná že snad až před opu jsme šli platit tu zálohu, dělalo to patnáct tisíc tenkrát

koubovii
11. dub 2014

@martas14 aha 🙂 tak snad mě na vše upozorní jsem trošku překvapená tím jak je to tam v klidu žádné předchozí souhlasy pojišťovny a placení léků dopředu? prostě je vyfasuješ a je? 🙂 super

martas14
11. dub 2014

@koubovii jo to jsem byla poprvé taky překvapená, hlavně když jsem na diskuzích holek např. Z Prahy furt četla jak řeší jestli to ta pojišťovna schválí nebo né a mě nikdo o pojišťovně neřekl ani slovo, fakt snad se ani nezminili za celou dobu, jen tu zálohu a pak řekli doplatek a bylo 🙂 já už teď jak jsem vyfasla ten spraš za tři litry tak jsem nedoplacela ani cent, ale řekli mi že to musím koupit v té lékárně na obi, že jinde by to za doplatek bylo...

koubovii
11. dub 2014

@martas14 tak to je perfektní to mě uklidňuješ že se nesnaží z lidí tahat peníze 🙂 a kdy tedy začínáš stimulovat?

martas14
11. dub 2014

@koubovii né tam je to fakt takové rodinné skoro bych řekla aspoň na mě to tak působí, ale i tak to prostě o penězích bohužel je...ta první nás stala 25 tis. A tuto druhou stimulku počítám tak na 40 tis.bo budeme muset platit i tu tesu mužovu ....začít bych měla zitra , ráno jedu na tu krev a utz a budu píchat první hormony hurá 🙂

martas14
11. dub 2014

@martas14 a kdy budeš dělat vlastně testik?

martas14
11. dub 2014

@koubovii no vidíš už píšu i sama sobě, to nad tím je pro tebe 🙂

koubovii
12. dub 2014

@martas14 😀 no já jsem ještě brzy dnes je to 4 den od IUI takže si počkám ještě min. týden ale testovat budu jen abych věděla co mě další dny čeká, jsem hrozná stresař a všechno si prožívám tak nějak dopředu a dělá mi starost co bude v práci nejsem zastupitelná a nkdo se neráčí zaučovat 🙄 .

a ty jsi na tom tedy jak? už se přestávám orientovat..

martas14
12. dub 2014

@koubovii jo já vím, že je to teprve pár dní, spíš jestli jsi takový ten testovací typ brzo, nebo čekání až do krve 🙂 no u toho procesu je stresař každá to se neboj a ta co říká že né tak keca 🙂 no s prací je to vždycky blbe, ale nějak to musí být...mimco je hold teď na prvním místě.....já byla jednu dobu taky dost vytížená, pak jsem spadla s koněm ten se na mě navalil a rozdrtil mi klíční kost, no a rázem jsem byla doma dva měsíce ze dne na den a taky to museli nějak v hokně zvládnout, takže neboj ty budeš mít nejmíň osm měsíců na zauceni
No já jsem na tom tak, že dnes první dávka gonalu,takže už je ze mě nosnice 🙂 dnešní utz i krev v pořádku, tak snad to půjde dobře... Dostala jsem pera s gonalem tři, agolutin i pregnyl vše pěkně za ráz a zatím jsem nic neplatila, vůbec, ale na příště nebo přes příště ( jak se mi to bude hodit )mi už napsala zálohovy doklad na 20 tis. na zaplacení, příští utz ve čtvrtek

koubovii
13. dub 2014

@martas14 zdravím tě nosnice 😀 fakt dobré, jaký je ten utz při menstruaci? mám z toho docela obavu mám silnou a bolestivou 😕 , ten agolutin a pregnyl nejsou v peru že? já už chci taky stimulovat 🙂 to čekání je asi to nejhorší co může být .. já vím pak je ještě horší čekání po ET 🙂

koubovii
13. dub 2014

@bibianca tak jak se ti daří? rozhodli jste se nějak? 🙂

martas14
13. dub 2014

@koubovii já ji nemám teda silnou, takže jsem ani nevěděla že ji mám, takže utz úplně v poho, ale jinak tam mají pod tebe takovou papírovou podložku a na utreni ubrousky, takže se neboj bude to v poho, já si ještě do kabiny beru vlhcene ubrousky a to jsi i rovnou umýta 🙂
No nejsou, agolutin mi tenkrát pichli jen jednou a to sestřička v caru po pozitivním testu no a ten pregnyl byl teda trochu boj, málem mi to celé vyteklo, ale nějak se to zvládlo... 😅
Uteče to jako voda a za chvíli stimulujes taky, ale ten čas po et je fakt hrůzostrašnej 😝

bibianca
13. dub 2014

@koubovii No, zatím nijak. Zatím rozhoduji jen já 😀 Ale zítra si budu volat do FN brno Bohunice na nějakou rizikovou poradnu či co.. Tak snad si mě pozvou a objednají. Jinak CAR asi až po státnicích... teda pokud to do té doby nevyjde.. 😒

koubovii
13. dub 2014

@bibianca aha to ani nevím že něco takového je tak třeba poradí 😉

@martas14 🙂

martas14
13. dub 2014

@koubovii
@bibianca tak to neznám ani já, že je riziková poradna 🙂 ale určitě s objednáním problém nebude a probrat věci s odborníkem je vždycky fajn, a co ti vůbec na to potrácení řekl tvůj gynekolog, řešil to nějak, nebo ti něco doporučil?

bibianca
14. dub 2014

@martas14 poslal mě na hematologii,ale tam nic nenašli... 😒

koubovii
14. dub 2014

@martas14 dívám se že máš dvouletou holčičku 🙂 jak to budeš zvládat s takovou malou cácorkou? asi po ET moc ležet nebudeš co 🙂

@bibianca dal ti něco gynekolog při tom druhém otěhotnění? utrogestan nebo tak něco? chtěla bych ti říct že je dobré že nic nenašli ale musím říct že poslední dobou mě štve že nám nic nenašli aspoň bych věděla co řešit 😕

bibianca
14. dub 2014

@koubovii No, právě že nic nedal jsem z toho na nervy... 😒

koubovii
14. dub 2014

@bibianca tak v tom případě bych to řešila opravdu s tím car však uvidíš co ti řeknou v té poradně - takže pojedeš do bohunic? to není na obilňáku?

bibianca
14. dub 2014

@koubovii No je to prenatální poradna nebo ambulance. Jsem zvědavá jestli na něco přijdou... Teď začínám mít obavy. Ovulaci budu mít před tím a to bych byla teoreticky 14 dnů těhotná, tak snad není chyba ve vajíčkách nebo ve spermiích a pomohli by mi i v případě těhu..

koubovii
14. dub 2014

@bibianca není to přímo na tom obilňáku? aby to nebyl normálně car 🙂 pokud by jsi byla těhu tak by ti dali určitě nějaké prášky asi utrogestan a třeba by to stačilo

bibianca
14. dub 2014
koubovii
14. dub 2014

@bibianca aha tak to je na Jihlavské 🙂 jestli jsem to správně pochopila tak budou dělat genetiku

bibianca
14. dub 2014

@koubovii snad to k něčemu bude dobré

martas14
14. dub 2014

@bibianca JoJo to bude něco kvůli genetice, jak to tam píšou... to jsme byli tenkrat taky, brali nám krev, plus nadiktujes rodinnou anamnézu a pad do dvou měsíců by měly být výsledky....

martas14
14. dub 2014

@koubovii no bude to boj, hlavně ona ještě moc nepochopi proč ji nebudu moct pochovat a tak, ale bude doma i můj, tak hold se bude muset nějak postarat, když to před babičkama tajíme 🙂 ale jinak si vyhraje hodně i sama takže v poho.... A kolik vám je roků?

koubovii
15. dub 2014

@martas14 mě bude letos 31 mojému bude 30 🙂 nejsi taky na e-miminu? mám tam vše v profilu vypsáno tady to ještě nezavedli 🙂

s malou to určitě nějak zvládnete to já už jsem to musela říci dost lidem a bude zajímavé sen pak vrátit do práce pokud to neklapne bojím se 😖

koubovii
15. dub 2014

@martas14 a vám je kolik? hele a když tam přijedu o tom víkendu tak kdo mi vydá ty injekce když je lékárna zavřená? nedej bože ve státní svátek 🙄 se hrozím že to tak vyjde aby mi to IVF neposunuli

brunetka_a
15. dub 2014

ahoj holky, nedávno jsem taky tyhle informace zjišťovala, i když tam přijedeš o víkendu tak injekce ti stejně vydá doktorka, mají vše tam u nich v ordinaci. Zaplatíš zálohu těch 20 000- ta musí být zaplacená do OPU, neboj dají ti na to doklad včas a pošlou tě na pokladnu a z té zálohy oni si to pak strhávají.

martas14
15. dub 2014

@koubovii je to jak píše brunetka ty první hormony ti dávají v ordinaci, takže lékárnu nepotrebujes, ale i tam jsou v sobotu do dvou hodin kdyby něco, no a ve svátek ještě nevím, ale já myslím, že tam budou i tak prostě služby jak v nemocnici, mě to bude taky tak nějak vycházet a o žádném problému nemluvili
A ty teda budeš stimulovat hned už teď rovnou tento měsíc, jsem myslela, že až od května, tak to budeme chvíli po sobě 🙂 mě je 32 a manžovi 39, takže dost, to vy máte ještě času 🙂