CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

lucka.adis
28. čer 2009

Čauky holky, koukám, že jste tady řešili svoje UTZ vyšetření.

Miradko, ty jdeš už zítra, že.. tak držím palečky.

Já jdu s M ve Středu, tak doufám, že bude všechno v pořádku... zatím to všechno nasvědčuje tomu, že jo a snad už bude i srdíčko 😵 😉

Saj, být tebou, tak bych se rychle objednala ke své dokorce a nechala si vzít krev na hcg... y testy přece nebyli pozitivní jenom tak. Sousedka to měla stejně, dostala i MS a po skončení si ten test udělala znovu a byli zase tam ty //, tak šla radši na krev a buch.. teď má osmiměsíční holčičku 🙂 takže určitě neházej flintu do žita.

gabina79
28. čer 2009

Díky, holky...tak asi teda fakt začnu 1-0-1 a pak uvidím...já jsem moc ráda, že to bude už teď v pátek, jinak bych se asi tou nejistotou zbláznila..vzpomněla jsem si na tebe Sim, že jdeš taky...ty budeš mít dvě srdíčka a já snad to jedno taky 😉
Miradko, jsem zvědavá zítra na ten tvůj utz...i když dvě srdíčka už si viděla...tak to bude jen potvrzení..ale bude fotečka 🙂
Chanel, díky moc 🙂 ...doufám, že už to bude dobré, ale pořád se tomu nějak bojím uvěřit..až uvidím to srdíčko, tak už to bude jiné 🙂 ..a co ty? Jak ti dopadl utz? Všechno v pořádku? A jak se jinak máš? Moc bych ti přála, abys taky brzy našla // 😉
Luci a co ty? Co tě teď čeká? Bude utz s obrázkem? Asi pořád chodíš na Obi, co?

irminka
28. čer 2009

gabi: já beru tako duphaston a to 1-0-1, zatím to stačí, mám to brát do konce 11 tt, to bude za chvilku...už se těším, že do sebe nebudu rvát tolik léků jako poslední 3 měsíce

přeji hezký večer, papík 🙂

ywushka
28. čer 2009

simulin: jsem na tom stejne,taky me nejak prestalo bavit ponocovani!!! Ale to uz je jedno!
Ted uz je vystrizlively a je zase hodny,tak snad da na nejaky mesic pokoj s tema jeho vyletama nocnima! Ja jsem prospala cele odpoledne!!! Pak jsem se najedla a od te doby jen zase zvracim!!! Dokonce jsem si porucila prinest i kybl nahoru,kdybych to neustala!!!

Gabi: gratuluju!!!

sune: drzime palecky na ET!!

Preju vam hezky vecer a prijemnou noc

lucka.adis
28. čer 2009

Ahoj Gabčo, na Obi jdu naposledy teď ve Středu, jinak fotečku už máme z prvního UTZ a teď si řeknu ještě o tu druhou a určo mi ji dají. Minule v tom Čadová neviděla problém a sama nám ji dala a to tam mohl být i manža. Teď nevím kdo tam bude, ale i tak se s manžou moc těšíme jak dopadnem. Snad to bude v pořádku..

Jinak od té Středy by mě už poslali za mojí gynekoložkou, protože na Obi nemám prakticky co dělat, když se nám to povedlo normálně 🙂 spíš jsou na Obi zvědavý, aspoň tak mi připadla Čadová, když si mě dala na ten ultrazvuk zrovna když Kúúmell odešel a dělala mi ho ona 😀

sune
28. čer 2009

holky,děkuji vám moc. Teda vy na mě myslíte, to by bylo, aby to nevyšlo! Zítra vám dám určitě vědět. Snad budu moci oznámit, že ty 2 to přežily a mám je u sebe. Já jsem se dala nějak do pečení, v pátek buchta, včera večka a dnes tvarohová bábovka, to jsem zvědavá,kdo to bude jíst. I když teda já toho ted spořádám! mám pořád hlad😉. Taky jsem ještě přesadila kytičky na balkoně, at na to nemusím už sahat a nechytnu něco. Prý je to velké riziko, tak se těhulky nepouštějte do zahradničení 😉
Miradko, já tam jdu až na 10 hod.. Pokud tě ale poznám, budu se k tobě hlásit. Přeji hodně štestí na utz, at tam blikají srdíčka jak divé 🙂
Gábi, ty těhule naše 😉 Uvidíš, že už to bude jen dobré a srdíčko uvidíš za chvíli.
Sim, užíj si zasloužené volno 😉
Saj, určitě běž na krev. Budu držet pěsti, at más vysoké hcg!

hanulamarkova
autor
29. čer 2009

Dobré ráno kočky, teda vy jste snad všechny na OBI 😀 tak přeji ať Vám vše vyjde 😉 a tobě sune taky ať jsou z nich morulky a šupajdá do bříška držím pěstičky. 🙂

gabina79
29. čer 2009

Ahojte holky....jó, Hani, začínají dovolené, takže si budemem muset zvyknout, že tady bude pusto prázdno 😉
Kolik ti ještě zbývá prášečků?? 😉
Sune, díky, doufám, že bude srdíčko....mooooc ti držím pěsti na ten dnešní ET...aby se mimísci co nejdřív a pořádně zakousli 😉
Miradka a ty nám hned, jak přijedeš domů, hoď na net obrázek z utz 🙂
Luci, když už máte obrázek z utz, tak nám ho taky ukaž..sím, sím 😉
Ywuš, ty si teda s tím tvým chlapem užíváš..no, snad máš pravdu, že zase hned tak dlouho na tah nepůjde 😉

hanulamarkova
autor
29. čer 2009

Gabi se dneškem jenom 7 😉 to to uběhlo ale ještě si trošku počkám no uvidíme jí jsem jen po a út v práci a pak mám do konce týden dovolenou dojedo švagr se švagrovou a malým synovečkem na prodloužený víííkend. tak se na ně moc těšíme.
ywuško, ono je to hrůza toto jsem i já prožívala sice si všechno pamatoval jen na mě byl -slovně- hrubej a moc rád se hádal...no hrůza...pak /jelikož to u něj přešlo do 1.-2. pivek denně/ jsem na něj zatlačila a asi týden jsme si o tom pořád povídali...za střízliva no a na konec jsem mu řekla, že nechci aby má dcera vyrůstala vedle alkoholika tak to zabralo, že již dva roky nepije ale ani kapku alkoholu a ani na silvestra no nic...opravdu jen sem tam si dá nealko pivo ale to je fakt vynímečně. Tak toto je jak se mi to povedlo a nemyslete si že to bylo jednoduché můj manža je totiž pravý Slovák s rodinou na dědině s pravým páleným po všech sklepech 🙂

gabina79
29. čer 2009

Jéé, tady fakt nikdo není 😕 ...kde jste????
Hani, tak to je super, už to za chvíli bude..budu ti držet pěsti, aby vám to vyšlo 😉
A co Saj??? Šla jsi na tu krev nebo ne???

ywushka
29. čer 2009

ahojky holky,hurraaaaa uz jsem doma,byla jsem se vyfotit na novy ridicak-jelikoz jsem ho jeste nemela vymeneny od svatby a nechala jsem si udelat i cestovni pas,sice nevim k cemu,ale trebas se bude hodit!!! Pak jsem byla odvest listek na penize do prace a jeste jsem byla na socialce a zastavila jsem se u Bate,maji tam vyprodeje,ale nic jsem nekupovala!!a jeste jsem byla pro pecivo a konecne jsem prijela....jsem myslela ze se z tama dneska ani nevymotam!!

gabi:snad neee🙂 snad to dodrzi,protoze vcera si zase nadaval ze je mu spatne🙂,dobre mu tak🙂!me nevadi kdyz si vypije pivo na terase nebo tak....ale kdyz prijde jednou za pul roku v takove stavu,to bych ho pak zabila!!!! Ale jinak je hodny🙂

simulin
29. čer 2009

Dobré ránko treperendy, teda spíš dopoledne. 🙂
Dneska venku konečně neprší, ale to dusno..... ☹ , byla jsem s hafanem na procházce a můžu jít hodit sprchu, spocená jsem až na..... 😀
Hanul, když už to člověk vydržel tak dlouho, tak nějaký týden, to je chvilička a když vám přijede návštěva, uteče to ani se nenaděješ 😉
Gabi, jak se jinak cítíš, máš nějaké příznaky těhu 😉 😵
Sun, no konečně mám volno a nehnu ani prstem, no možná trošilinku.... 😉
Luci, no to je fakt, ty máš fotečky z utz a ani se nám tady nepochválíš, tak šup sem s nimi. 🙂
Irminko, taky se těším až vysadím všechny patáky, už mě to nějak nebaví a ten žaludeček, chudák ..... ☹
Chanelko, děkuju. Doufám, že už se cítíš líp a doma je vše v pořádku. 😉

gabina79
29. čer 2009

Ywuš, tak to jsi dobrá..jak dlouho máš po svatbě??? Kdyby tě chytli policajti, tak ti dají flastra 😉 ...jj, taky mě baví, dívat se na toho moje, když je po tahu (což ení tak často) a druhý den fňuká 😀 ..dobře mu tak 😀
Sim, zatím žádné těhu příznaky..akorát mě pobolívají prsa, jsem unavená a trochu cítím tlaky v podbřišku (možná jak začíná pracovat děloha)...tak jsem pořád na vážkách...doufám, že ten utz dopadne dobře..už aby to bylo...jééé, taky bych si dala dovču, teď bych se ale asi doma zbláznila...tak si to užívej 🙂

chrobacek
29. čer 2009

čus bus těhule 🙂

holky myslíte si, že když jdu na konzultaci 22.7. tj cca 1DC že mě vezmou ten měsíc na laparku kdybych se tak rozhodla?

gabina79
29. čer 2009

Nazdar, Chrobáčku...já myslím, že jo...stejně si tam voláš na termín až ten první den..nebo aspoň Saj to říkala.. 😉

hanulamarkova
autor
29. čer 2009

Já jsem za ni ráda, manža dneska montuje novou skříň tak by jsem potřebovala i dneska no ale co se dá dělat budu doma od středy a až pak začnu uklízet no dneska ráno tam byla uplná pohroma binéc. A to ho ještě chci nabulíkovat aby jsme malovali ale asi dostanu košem ☹ takové práce mu nevoní, tak snad mi to rychle uběhne.

chrobacek
29. čer 2009

no vidíš to je pravda stejně není žádnej konkrétní termín dopředu.....

já to ted zvažuju jestli do toho jít ..... manžel je proti a já jsem na vážkách ....

gabina79
29. čer 2009

Chrobáčku, já bych do toho asi šla....dneska má endošku opravdu každá druhá..tak aspoň budeš mít jistotu
Hani, jůůů nová skříň..my máme taky novou, vestavěnou na chodbě...pořád se na ni nemůžu vynadívat 😀 ..ještě by to chtělo nějakých 300 tis na rekonstrukci bytu a bylo by to OK 😀 😀 ..do práce jdeš po neděli?

hanulamarkova
autor
29. čer 2009

hele chrobi podle toho jestli chceš a máš trpělivost počkat si, oni ti nezačnou další IVF až dva měs. po laparce ale zase se podívají a já teda měla jen jednu dírečku a že vše ok tak můžem začít s umělým oplodněním a mám klid vím, že ve vnitřku je vše ok

hanulamarkova
autor
29. čer 2009

no to my ne máme byt asi 5 let starý teda jako novostavba ale pořád a pomalu zařizujeme 🙂 a plánujeme co a jak a tak pomalu to jde ale jsme rádi za každý malý nový kousek...jo pujdu toho 7.7. (hézký datum) no a můj má ten týdem dovču tak asi bude lítat s malou po výletech to oni moc rádi 🙂

gabina79
29. čer 2009

Taky bychom měli malovat (celý byt)..ale já bych chtěla nejdřív nechat udělat rozvody v bytě, protože máme elektriku v hliníku (asi 50 let), takže nevymaluji, abych pak vyhořela a malovala znovu 😒 ..jenže to by docela dost stálo...a teď jaksi nemáme ☹ ..a navíc by to chtělo se z bytu úplně vystěhovat, protože je z toho hrozně moc prachu....a navíc by to chtělo stěny už i oškrábat, takže se do toho nějak nehrneme 😀

hanulamarkova
autor
29. čer 2009

to by chtělo pozvat si tým z Primy Jak se staví sen ne? 😉

chrobacek
29. čer 2009

počkej Hani ... na ivf bych mohla až za 2 měsíce po laparce??? no já se fakt picnu 😠

gabina79
29. čer 2009

Hani, tak to bych se bála, co nám z toho bytu udělají, protože kolikrát to je pro mě vrchol nevkusu 😒
Chrobáčku, tak se na to zeptej, až tam budeš a pak se rozhodni 😉

hanulamarkova
autor
29. čer 2009

jo mě řekli, že se to musí dobře zahojit a musím být fit, takže čekali jsme na 2 ms od laparky a pak stimulace

chrobacek
29. čer 2009

gábi určitě půjdu tak s tím at mi č řekne svůj názor a jak to bude časově 😉

lucka.adis
29. čer 2009

Ahoj holky, fotečku sice mám, ale chtěla jsem ji sem dát až ve Středu i s další fotečkou, kde už bude i srdíčko. Nebojte, jak ji sem dám...tak vám písnu a můžete mrknout. Stejně to Album budu předělávat atd. takže o to nepřijdete-kdo bude zvědavej 😀 😉

Jinak je venku fakt hnusně, byla jsem nakoupit a myslela jsem, že mě trefí. Ráno byla kosa a teď toto, to počasí je fakt bláznivý 😠

ywushka
29. čer 2009

chro: no ja jsem mohla na IVF hned za mesic,ale kvuli vysokym hormonum me to stopli a posunuli zase o mesic!!

Gabi: neboj to se uz roztahuje deloha!🙂

ja jsem se ted byla projit s ob(j)ednackama na zitra🙂 😀 ,vyzvedla jsem je i u babicky a ta me nadavala,ze me je tam odveze,pry se s tim nemam tahat,ale nakonec jsem ji ukecala a dala mi je🙂 Pak jsem se za ni zastavila na pokec🙂!!

Lucka: tady je zase horko a silene dusno!! Ja mam hroznou chut na neco dobreho🙂 Asi si budu muset zajit do obchodu🙂

lucka.adis
29. čer 2009

ywush: u nás je už taky, ale po ránu tady byla celkem kosa...ale příjemná 🙂 a teď takovej pařák, to je fakt nejlepší vlézt si někam do bazénu nebo se zavřít doma s ledovou limčou.

gabina79
29. čer 2009

Luci, v kolikátém jsi týdnu? Kdy jsi měla naposledy ms?