CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

space
28. kvě 2016

@wwerru děkuji moc se toho bojim . pokud se mužů zeptat jaká vyšetření dělají?

wwerru
28. kvě 2016

@space nam brali krev, pak vysetreni pruchodnosti vajecniku a genetiku.

chanellka
29. kvě 2016

@wwerru abooj werru, ja se drzim delsi dobu hesla, hlavne nic neocekavat jak od lidi tak od ruznych situaci 😊 je to ale tezke se tim ridit kdyz tak moc neco prejes, do poslednih minutky doufas a pak nic... Sama jsem zvedava jak tytosituace budu zvladat, protize si nedelam nadeje na uspech 🙈

chanellka
29. kvě 2016

Omlouvam se za preklepy pisu pres mobil 😁🙈

chanellka
29. kvě 2016

@space ahoojky, me jen brali krev, a delali sono hsg na pruchodnost, pak se ptali na manzela jestli jsme byli na spermio... Manzel je ale ukazkovy 🍀 jinak zatim nic moc ale vsichni jsou moc hodni 😊

space
30. kvě 2016

Holky díky začíná me přepadat panika špatně také NESu psychicky a uz jsem zjistila ze číst recenze je na prd. Jen me to depta. Jsem z Ostravy takže Brno je pro me dálka ale bylo mi doporučeno tak snad to byla dobra volba, prosím jeste jak je to s placením?

chanellka
30. kvě 2016

@space ja jsem platila krevni testy na amh 620 kc,to jsou testy aby zjisstili jakou mas schopnost tvorby vanicek, pak jsem si priplatila specialni emulzi exem na sono 1680 ale to je nepovinne 😂 no a pak jen doplatky v lekarne a to jsem se vlezla do 100 kc.. Jinak jsem zatim nic neplatila 😊

space
30. kvě 2016

Chanellka díky nekde jsem četla ze chcou 15000 zálohu tak proto se ptam

chanellka
30. kvě 2016

@space ty joo tak to je mazec, ne tady nic dopredu nachteji vse se plati az primo u zakroku 😊 teda po me nikdo nic nechtel... Hlavne co jsem do ted platila jsem dopredu vedela ze neco budu platit vzdycky mi sestricka rekla kolik to bude stat 👍🏻

space
30. kvě 2016

Chanellka a ty chodis na obilný trh?

chanellka
31. kvě 2016

@space jo jo na obilnak 😊

jesie28
31. kvě 2016

@chanellka
Holky kdo je na Obi za doktora? Je tam porad Crha?@space

space
31. kvě 2016

Ja bohužel jeste nevim jdu poprvé v patek,mela jsem mít doktorku ale tanakonec nemůže tak ani nevim ke komu půjdu.

pajinka1984
31. kvě 2016

Ahoj holky chybí mi na víkend 100 jednotek Gonal nebo Puregon, nemáte prosím některá zbytek na prodej? 🙂

space
31. kvě 2016

Rada bych pomohla ale jeste nic nemam

jesie28
31. kvě 2016

@space oni se ti doktori stridali. Jestli tam bude Crha tak napnout uši, on mluvi hrozně potichu 🙂 Ale byla jsem s nim spokojena. Na mě působil uklidnujicim dojmem. 😉

chanellka
31. kvě 2016

@wwerru drzim pesti jako blazen!!!! At se zadari!! ☺️

space
31. kvě 2016

Jesie28 a tobě se to v tomto caru povedlo?

wwerru
31. kvě 2016

@chanellka dekuju. Ale začínám spinit takze druhy pokus IUI zrejme taky nevysel...no do tretice vseho dobreho a pak uz ivf.

jesie28
1. čer 2016

@space nám se povedlo napoprvé. Mám doma 4 letýho syn. 2IVF nevyslo a při 3 IVF se podařilo, ale v17tt jsem potratila. Od té doby nic ☹ Jen mi příjde, že na Obi špatně zamražují. Nám nikdy nic nevyšlo. Nepovedlo se jim to rozmrazit. :-/

chanellka
1. čer 2016

@wwerru tak uvidis, nemusi to jeste nutne znamenat, ze to nevyslo 😊 ja jsem to dnes dostala tak budu volatd na obilnak na pro kontrolnim ultrazvuk jestli zabita ten clostil, tak uvidime 😊 kolikaty den cyklu chodis na ten ultrazvuk pred iui?

space
1. čer 2016

Právě ze na to slyším velkou kritiku, tak me zajímalo jestli uz se to někomu na obilnaku povedlo,

wwerru
1. čer 2016

@chanellka 10-12 den cyklu

chanellka
1. čer 2016

@wwerru diky, ja jsem objednana 13.6 no tak uvidime 😊

chanellka
3. čer 2016

Ahojky holky, skromny dotaz, nestalo se vam nektere, ze po uzivani utrogestanu se vam zktratila delka menstruace? Utros beru tak cca 4 mesice a vzdycky jsem mivala ms tak tyden a ukrutanske bolesti, ted mam ms treti den a uz jakoby konci a tentoktat naprosto bez bolesti... Divny 🤔

space
3. čer 2016

Ahoj kočky tak mam první návštěvu za sebou vzali mi krev na zjištění nějakého hormonu a ted čekáme na MS pote ultrazvuk s kontrastní látkou a pak se rozhodne zda pročištění nebo úplně odstraneni

hanyas
14. čer 2016

Ahoj devcata, mohla by mi nejaka zasvecena duse popsat, jak probiha embryotransfer na Obilnaku? At vim, do ceho jdu 🙂 predem velky dik.

space
28. črc 2016

Holky prosím na kolik vás vyšlo ivf v brně obilný trh. Děkuji

anitaaaaa
29. črc 2016

Ty jo holky jak to tady pročítám tak jsem úplně o rok zpět kdy jsem tam IVF podstoupila. A radím utéct pryč. Neznám nikoho kdo tam otěhotněl. Zamražení otřes. A nás IVF stálo 49000,- měli jsme 4 embryjka. Jeden čerstvý transfer který nevyšel a když jsme měli jít na ket za který chcou dalších 10000,- ani k němu nedošlo protože ani jedno embryjko nepřežilo. A o inseminaci ani nemluvím píchali mě pregnyl jak se jim to hodilo nezájem že se má píchat 36 hodin před. Píchli mi to i více jak 52 hodin před inseminací. Já tenkrát jako absolutní laik jsem to neřešila až přišel jeden neúspěch za druhým. Skoro rok snažení na obilnáku jsme vyměnili za helios kde jsem šla na 1. konzultaci koncem února udělali mi podle krve všechny testy. Stimulace zaplatili jsme za celé IVF 23000,- a vyšel nám hned první transfer a teď už jsem v polovině těhotenství. Takže za mě obilňák určitě NE

hanyas
29. črc 2016

@anitaaaaa to jsi me teda nepotesila ☹ ja ale zatim nemuzu rict nic proti. Jsou prijemni, ochotni, vse vysvetli a i u leku davaji duraz na spravne nacasovani... tak uvidime... :-/