• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Obilný Trh Brno II.

9. prosince 2016 
Kdepak máme dneska Chrobáčka???? Snad už nejela na tu dovču :confused:
A Lucka už by mohla pomalu být doma i s obrázkem se srdíčkem :slight_smile:
1. črc 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooj kočky, tak jsme zpět a máme srdíčko :dizzy_face: fotečky dodám hned jak budu mít čas.. jinak tam byl Kummell a dal nám hned dvě fotečky, takže příště chtějte foto mimíska :wink:
1. črc 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sune, ja som neučila, ja som robila šéfku v kuchyni. Pangasia milujeme aj my. Je to výborná ryba. No dnes som sa nabaštila v práci, bola som urobiť uzávierku. Mali sme kýtu na smetaně a houskový knedlík, mňam mňam. Tá brokolica se sýrovou omáčkou može byť super. Ako robíš tú omáčku?
Na víkend mám už aj ja program, príde ma pozrieť kamoška z Nitry, veľmi sa teším, naposledy som s ňou bola na vianoce.. :slight_smile: Ešte nevie že čakám baby :sunglasses:
1. črc 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fňuk fňuk, že som si ich nevypýtala :cry: :frowning2:
1. črc 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucka, gratulujem k srdiečku :dizzy_face:
1. črc 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, gratuluji k srdíčku :slight_smile: ...snad se ho taky dočkám
Miradko, takže bude překvápko, co???? :grinning: Já se těším, jestli to bude dobré, až to řeknu našim...už moc dlouho chtějí vnoučka, navíc je taťka teď docela nemocný, tak určitě pookřeje :slight_smile:
1. črc 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi, som zvedavá čo na to povie :grinning: určite sa bude tiež tešiť. Naši sa tiež veľmi potešili, že budú prarodičia. Otcovi keď volám tak mu poviem: Ahoj starouši (ešte nemal 50 :grinning: :grinning: ) Robím si srandu, pretože už bude dedom :dizzy_face:
1. črc 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
zatím hrajeme mrtvé brouky...minule se ptali, kdy teda konečně jdeme do dalšího ivf, tak jsme jim řekli, že jsme to museli kvůli tomu mému nachlazení odložit :sunglasses:
1. črc 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi, určitě ho tam budeš mít... kdypak jdeš? Já tam jdu ještě příští Středu, protože mám pořád zvětšený pravý vaječník a Kummell si to chce pohlídat, ale říkal mi, že mimiňousa to neohrozí a mě se vrátit OHSS určitě už nemůže a celou dobu se na nás culil :grinning: jinak nám se setřičkou na UZ gratulovali atd. takže tebe to čeká taky, uvidíš :wink:
1. črc 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no pekne, to bude ešte väčšie prekvapko :grinning:
1. črc 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, teď v pátek..ale myslím, že u mého Dr to tak horké s gratulacemi nebude, budu ráda, když mi řekne, že tam je :unamused:
1. črc 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabčo, já myslela, že jdeš na Obi.... určitě tam je, věř tomu. Já jsem měla taky strach a byl tam, drží se jako klíšťátko a doufám, že bude na hodně dlouho. Už teď se těším na příští Sředu až ho zase uvidím.

Nemyslím Kummlla, ale mimiňousa :grinning: :grinning:
1. črc 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky

Lucko supr gratulace obrovská :slight_smile:)))
1. črc 2009 ve 13:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci si si istá? Kummel je tiež zlatíčko :grinning: :grinning:
1. črc 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miradko, to víš že je pěknej, ale radši bych to mimi co mám s manželem, toho bych ani za Kummlla nevyměnila :grinning:

akorát koukám, že mi to tady ten kůň hází nějaký jiný týdny :angry:
1. črc 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucy: gratulace z Ostrohu, držím moc palečky.....

Tak já jsem dnes rychle udělala čočku na kyselo, vajíčko na tvrdo a čerstvý chlebík a manža s tchánem se jenom olizovali, takže jsem měla uspěch :slight_smile: Není nad obyčejné jídla, že?

Tady je takovéhorko, že je mně z toho aj zle, uplně nedýchatelno :sunglasses:
1. črc 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobáčku, díky :dizzy_face:
1. črc 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Lucko, gratuluju a asi jsme se tam o chvilku minuly, já jsem byla na UTZ kolem půl deváté. Takže jsem poznala prvního doktora, Kummela. Na konzultaci jsem objednaná až na 27.7. k MUDr Svitekové - znáte ji někdo?
Jinak mi radila kudy k UTZ milá blondýnka kolem 160 cm, není to některá z vás? Pak jsem ji pouštěla do kabinky jako první. :slight_smile:
Gabčo, bude to v pořádku, uvidíš. Mně se zdá, že když to nemáme tak jednoduchý jako naše šťastnější kamarádky a známé, sledujeme každé píchnutí mnohem víc, navíc pokud už máme za sebou nějakou špatnou zkušenost. :frowning2: Ale věřím, že to u Tebe bude OK. :slight_smile:
1. črc 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasné Luci, vytúžené mimčo nemá konkurenciu :wink:
Irmi, čočka je super mňam nápad, mala by som to aj ja urobiť :slight_smile:
1. črc 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jak děláte to tiramisu? Dáte recept? Děkuju. :slight_smile:
1. črc 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,ty co byli na kontrolách,tak gratulace. Jinak já měla halušky. Gábi,Moudrý ti opravdu nepogratuluje ale je důležitý,že tam to mimi máš :slight_smile: Věř tomu!
1. črc 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, kdybych mohla chodit na Obi, tak bych byla klidnější...tam mi zrovna řekli, že mě nechtějí, tak teď bojuji se svým Dr :frowning2:
1. črc 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
halušky .... hmmmm ňam já chci taky :slight_smile:
1. črc 2009 ve 13:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mám chuť na bramborák :grinning: a halušky mňammmmmmmmm :dizzy_face:
Gabi, my ti pogratulujeme, neboj :wink:
1. črc 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,halušky bohužel nezbyli.
1. črc 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
canette, nebyla ta blondýnka se svým partnerem? Jestli jo, tak to byla kočena, se kterou jsem ležela na Obi skrz OHSS a čeká dvojčátka :slight_smile: byla dneska taky na srdíčkách. Jinak já tě tam nikde neviděla :confused:

Gabčo, aha..tak to potom jo. Takže mě si tam ten Kummell fakt nechal skrz ty vaječníky, aby si to mohl pohlídat.

Jinak chápete někdo tady ty týdny? Jsem totiž dneska v 7tt+0 a už tady mám osmičku :angry:
1. črc 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Canette, díky....poslala bych ti recept, ale nepamatuji si ho, tak kdyžtak až přijdu dom....jestli mě teda nepředběhne Miradka :wink: ...a ona tam Sviteková ještě je??? Já myslela, že z tama odešla, když jsem o ní od listopadu neslyšela :confused:
1. črc 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miradko, to doufám, že mi pogratulujete:grinning:
1. črc 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda holky, dlouho Vás sleduju.. můžu se přidat, jsem objednaná na první konzultaci na 23.7.09.. Pěkný den
1. črc 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabčo, to je přece samozřejmost, že ti pogratulujeme k srdíčku a mimískovi :dizzy_face: :dizzy_face: už teď jsem na tebe zvědavá.

Já teď snědla plnou misku zelné polévky, mňam :grinning: a půjdu si asi lehnout, v poslední době pořád spím.
1. črc 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek