CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

canette
1. črc 2009

Luci, byla sama, tak to nebyla ona.
Gabi, klidně později, to neva, budu ráda.
Když mě objednávala sestřička na konzultaci, ptala se, jestli mám nějaké preference, a já řekla, že snad paní doktorku čadovou, když ji tady všichni tak chválíte ... ale že na tu první konzultaci je mi to asi celkem jedno, tak mi tam napsala tuhle. A ty o ní něco víš?

gabina79
1. črc 2009

Ahoj Elen, vítám tě mezi námi...ke komu jdete na konzultaci?
Canette, Sviteková je mladá Dr, já jsem ji zažila asi dvakrát na utz a jednou na konzultaci...je milá.

lucka.adis
1. črc 2009

canette, taky jsme tu doktorku zažili s manželem a připadla nám celkem fajn, ale na Čadovou nebo Kummlla a nebo Vránu nemá, ti jsou fakt zlatí. Nám akorát říkala, že nám nevyšlo to první IVF, takže jinak jsem s ní nemluvila, proto nemůžu až tak posoudit 😉

Tak jo, kočky jdu si lehnout... jsme přejezený 😀 😀

chrobacek
1. črc 2009

já jsem ji tam nikdy neviděla ani vránu 🙂

ywushka
1. črc 2009

sune : 2 pomazankove masla, 2 slehacky, zahustovac smetany, cukr, vanilkovy cukr

gabi: ale i tak...bych mu zavolala....

ywushka
1. črc 2009

lucka: gratuluju k srdicku!

vy jste dneska zase uprdolene,ze vas clovek nestaci ani docitat🙂

simulin
1. črc 2009

Ahojky holčiny,
tak jsem vás asi půl hoďky dočítala, jak tu člověk chvilku není tak se pak opravdu zapotí 😀
Dovolenou teda fakt nemám, jen jsem se těšila na dva dny volna, které mě čekaly, dnes už jsem zase v robotě 😠 a od rána jsem se nezastavila, je konec měsíce, tak jsme musela udělat uzávěrky. Tak že zase tak mi nefanděte, že si někde užívám. ☹ 😠 To mě čeká až poslední týden v srpnu.
Lucko, gratuluju k srdíčkám, jdu tam v pátek, tak taky doufám, že už budou obě dvě. Chtěla jsem se zeptat, jestli se za ten obrázek něco platí? A manžu si můžu vzít sebou nebo to bylo jen vyjímečně? 😕

Gabi, drž se, určitě se mimísek pořádně zabydloval a pokud jsi dnes v pořádku a nemáš ty bolesti a nešpiníš, tak určitě v pátek bude na tebe prcošek vykukovat. 😉

sun, a jak se jinak cítíš? Moc přeju, aby se mrňousci pořádně zakousli.

Tak že říkáte, že tento týden je tam asi Kummel, no to je zlatíčko, už se na něj těším i když Čadovou mám taky ráda. 😅

simulin
1. črc 2009

Jo, jinak holky nevíte do kdy se užívá ten prednison do 7tt nebo do 8tt?
Jinak tady je pěkně černo a hřmí, ostatně jako každý den v tuto dobu, už mě to fakt nebaví! 😠

miradka
1. črc 2009

Ahoj Sim, takže si zase v práci...dnes som tam bola aj ja a keďže nám prdla spojka na aute, musela som pešky. Zistila som, že to nie je zase tak blízko. Poriadne som sa unavila a asi o 2 som zaspala a práve zisťujem čo je tu nové...Inak ešte nemáš problémy so žalúdkom? Mne býva niekedy fakt blbo, ale zatiaľ to končí grgnutím 😅 Prednison neberiem už poriadne dlho...Ty si dostala asi o krabičku viac od Crhu.

Vitaj medzi nami Elen, držím palce na úspešné IVF 😉 Ako dlho sa snažíte o baby?

Lucka, tu to počíta inak, od poslednej ms. Už sme to tu preberali...tento dátum sa všade používa. Ja by som mala byť dnes tiež 7+ 0 ale nie som si istá ako sa to počíta 6+5 som bola v pondelok (32 deň po ET)

elennka
1. črc 2009

Já jdu k MUdr. Vránovi, IVF nechceme... zatím budeme IUI... IVF zatím nechci, snažíme se od 1/2007. Vím, kde je problém, takže moc vyšetřování nebude.. A jsem zdravotník...

elennka
1. črc 2009

Děkuji za přivítání 😉 😉 😉

gabina79
1. črc 2009

Sim, no právě, že pořád trochu špiním...ne pořád, ale teď třeba zase jo...ach jo...no neudělám s tím nic, musím počkat na pátek ☹

canette
1. črc 2009

Ahoj Elen, vítej v klubu. 🙂

gabina79
1. črc 2009

canette, hodila jsem ti ten recept do IP 😉

canette
1. črc 2009

gábi, děkuju, už ho mám vytištěnej. zítra ráno odjíždíme na fesťák, tak si ho možná povezeme s sebou. 🙂

gabina79
1. črc 2009

nemáš za co, snad vám bude chutnat...nám teda moc 😀

canette
1. črc 2009

gábi a doktor ti k tomu špinění nic neřekl? já si teda pamatuju, že když jsem byla těhotná s první dcerkou, taky jsem ze začátku špinila (a navíc blinkala jako amin, šla jsem rodit o dvě kila lehčí než před otěhotnění) a ležela jsem kvůli tomu v nemocnici, fakt si mě hlídali. To je divný, že se o tebe nikdo nestará ...

gabina79
1. črc 2009

Dr mi řekl, že to může mít spoustu příčin, že se nemusí nic dít a že mi nemůže nic říct dokud nebude potvrzené těhu ultrazvukem nejlépe se srdíčkem ☹

monterka
1. črc 2009

Gábi,myslela sem že ten recept dáš sem. Čekám na něj celé odpoledne 🙂

canette
1. črc 2009

Hm. ☹ No uvidíš v pátek, že to bude v pořádku. Ale radši fakt asi spíš odpočívej, ať si něco nezpůsobíš.

simulin
1. črc 2009

Miradko, no právě že jsem myslela, že mi Crha předepíše jdeno balení a jak jsem to vyzvedávala v lékarně, tak jsem se zhrozila, vyfasovala jsemi rovnou tři 😠 ☹ Teď jak tam půjdu v pátek, tak se na to zeptám, jestli to můžu vysadit. Zdá se mi, že mi bývá těžko i po těch práškách. Jinak mi zle zatím není, ale většinou na večer je mi tak nějak těžko a jak říkáš Mir., pořád se mi brká a když si brknu, tak se uleví. 😉
Gabi, ale zase pokud je to malé špinění, tak by to snad vadit nemělo, když jsem bya poprvé na utz, tak se mě vždycky ptali jestli mám nějaké problémy a že se může stát, že i zašpiním. Tak nevím. A ten utroš nebo dupík zatím nezabírá? Jak dlouho ho bereš?

gabina79
1. črc 2009

Monti, já nevím, jestli se tady můžou sdílet recepty a tak, proto jsem to hodila do IP..já ti to teda taky pošlu, ju? 😉

gabina79
1. črc 2009

Sim, o víkendu jsem měla utroš a od pondělka jím duphaston...poprvé jsem to měla stejně, slabé špinění, Dr byl vklidu, čekali jsme na srdíčko, ale už jsme se ho nedočkali ☹ ....v pátek na něj zatlačím..jenže on se pořád ohání těma hormonama...jako že když jich produkuju málo (prodesteronu), tak se s tím stejně nedá nic udělat, že je to těhotenství špatně založené blablabla.....

gabina79
1. črc 2009

ne prodesteronu ale progesteronu..už ani neumím psát 😒

gabina79
1. črc 2009

začínám mít pocit, že mi nikdo nemůže pomoct ☹

canette
1. črc 2009

gabčo, budu držet palce a těším se, že až sem přijdu příště, uvidím krásný srdíčko u tebe v bříšku !!!

holky, loučím se, budu tu až v úterý nebo středu. kdyby se vám chtělo rozpoutat diskusi na jiné téma, tak mi poraďte, jak mám ladit kytku a šperky a ženichovu košili a kravatu, když mám šaty šampaň, obě moje holky si vybraly sice krásný, ale děsně výrazný šaty - červený (ne do vínova, ale fakt ostře červený) a ženich má buď tmavomodrej nebo šedej oblek. Takbaby raďte !!! jsem z toho už nějak nešťastná.

mějte se krásně a mějme dohromady spoustu miminek !!! 🙂

lucka.adis
1. črc 2009

Ahoj kočky, tak jsem zpět... vzbudilo mě hřmění, ale jako vždy s toho tady nic nebude 😠 i když černo je teda pořádný.

Miradko, já jsem dneska přesně 7tt+0 a na koňovi máme obě dvě už 8tt, což tak být má.

Gabčo, neboj.. všechno bude o.k

gabina79
1. črc 2009

nebudu házet flintu do žita...uvidím, co se dozvím v pátek 😉

simulin
1. črc 2009

Gabi, tak to se mi fakt nelíbí takový přístup od doktora, spíš by tě měl podporovat a ne takto stresovat. 😠
A taky se snad snažit udělat všechno proto, aby to bylo v pořádku. Vždyť kolik ženských na začátku těhu špiní a určitě nemají všechny v pořádku progesteron a donosí mimi v pořádku.
A flintu určitě nehaž do žita, nemáš proč, uvidíš, že v pátek bude mimi i se srdíčkem. 😉 🙂

gabina79
1. črc 2009

Ježíš, já bych tak chtěla jet na Obi..tam bych měla jistotu, že udělají maximum...