• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Obilný Trh Brno II.

9. prosince 2016 
U nás pršalo len v noci a ráno, teraz je len zatiahnuté, ale chladno...
8. črc 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda tam na te druhe diskuzi je kamaradka,dneska cca 19 nebo 20den po Et a uz asi 3 dny spini HCG ji reknou az zitra!!! A ted tam psala ze se ji zda ze krvaci....!!! Jejda me je ji uplne lito
8. črc 2009 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
co naplat, připadá mně to, že pokud se toněkteré povede, tak je to fakt zázrak....
Třeba jenom špiní a bude to ok
8. črc 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to teda má poriadne nervy :frowning2:
8. črc 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda holky, vy jste toho teda napovídaly :wink: :wink:
8. črc 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky Elenko, to víš tady jsou samé treperendy ukecané. :grinning: :grinning:
8. črc 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
A já nestíhám, protože jsem stálev práci... od zítřka ještě užívám clostil- poslední tablektová stimulace, kterou mám doma v zásobě, konzultaci mám 23.7., takže je můžu hned pumpnout o UZV. a Třeba se něco i clostilem vypěstuje... :wink: :wink: :wink: Musím pořádně chytat těhu bacilky :slight_smile:
8. črc 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže mám úspěšně po ETu,byly zavedeny dvě morulky typ M/1 obě,takže co víc si přát...pět jich bylo zamraženo,čili z 9 kusů to dvě nezvládly...já myslím,že super ne? :slight_smile:
Saj,určitě se ozvi,ráda tě uvidím,budu se těšít! Jinak jak ses ptala s tím podpisem,já byla dvakrát na laparce a podepisovala jsem ten papír - je to jenom pro jistotu,i když v mém případě na odstranění vejcovodů bohužel došlo :frowning2: Ale doktoři vědí,co dělají...snad :sweat_smile:
Sun tak to zítra budu móóóóć držet pěsti na testík,ale vypadá to teda zatím skvěle ne? Když bolí prsa a tak,určo to teď vyjde :grinning:
Luci,to tvoje maličký je opravdu zázrak,jen tak dál!
Irminko,gratuluji k srdíčkům,hlavně nestresuj a užívej si ten krásný pocit :slight_smile:
Všechny moc zdravím a valím zpátky do hajan chrupkat :slight_smile:
8. črc 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
zabi: supeeeer, jsi šikula a morulky také,,,,,tak se hlavně opatruj a odpočívej, dobrou.. :slight_smile:
8. črc 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sim, tak co, nepadla jsi v práci? S tím nervem si možná skoč k dr.,at doporučí nějaké cviky a uleví se ti. Já jsem taky nějak utahaná, ale to je tím, že v noci moc nespím. Budím se upocená a pak zas je mi zima. To je hormonama. Taky mi víc začínají křeče, ach jo, je to asi špatné. Čekám, kdy uvidím krev na wc :frowning2: Zítra netestuji, rozhodli jsme se počkat na výsledky krve.
Saj, to dávají podepsat všem. Ale když to není nutné, tak vše nechávají, neboj. Čadová tě nebude řezat schválně, věř jí a nenervuj se.
Žabi, jééé, ty se máš, takové krásné morulky. Já ti je snad závidím :wink: To budeš mít pozitivní test už 9. den s takovýma bojovníkama :slight_smile: Hezky odpočívej.
Holky ted je na Z1 pořad o umělém oplodnění. Jmenuje se to dítě za každou cenu - zmražení embrya. Já u toho už i brečela. Bulím ted u všeho.
8. črc 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
zabi: krasne morulecky a super je ze mas i mrazacky!!! Ted zkus alespon jeden den odpocivat poradne v posteli! Budeme ti drzet palecky!!

sune: tyto pocity ma kazda,neboj budou //:slight_smile:

irm: jsi sukulenka sikovna:slight_smile: 2 srdicka gratuluju!!

Me uz vzbudil manzel jak vztaval do prace:frowning2:,ale zkusim se jeste na chvili vyvalit do postele!!! Preju vam hezky den
9. črc 2009 v 06:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,
co je tu nového???? já teď byla dva dny v práci, tak jsem sem ani nestihla kouknout.
9. črc 2009 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky všem,taky jsem šťastná hlavně za ty mražáčky,kdyby náhodou tak jsou zadní vrátka... :sweat_smile:
Sun křeče přece nic neznamenají,právě naopak mohou znamenat počínající těhotenství,buď pozitivní, jak psychicky,tak i na testu! :grinning:
9. črc 2009 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zabi, gratulujem k morulkám, dali ste si aj AH? Vypadá to fakt sľubne. Teda a toľko mrazáčikov...to bude detí :grinning:
Sun, presne aj mne takto bolo a ako si na tom s chuťami?
9. črc 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, žabi gratulujem k morulkám to je super už jen aby se kousli :grinning:
já čekám a čekám na mrchu nechce se jí a jsem celkem netrpělivá...tak nevím včera jsem stáhla flašku červeného skoro se uvařila ve vaně a nic ani trošku a těhule nejsem testík byl neg. no už je to 5 den od vysazenííííí co mám dělat???? :angry:
už by jsem ráda začala se stimulkou auuuu
9. črc 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mir, díky moc, AH jsme si tentkokrát dali, minule nebylo tak mi embryoložka řekla,že tentokrát ho teda zkusíme...
9. črc 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to je dobře žabi určitě to tentokrát vyjde :slight_smile:
9. črc 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, kočky..

zabi, gratuluju k morulkám a k mrazáčkům :dizzy_face: uvidíš, že se to povede!! Držím pěstičky..
9. črc 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žabi, aj nám to tak povedala a chytili sa obe morulky :wink:
9. črc 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanu: nekdy ta MS pekne umi pozlobit,jeste mej chvilicku s ni strpeni,to cekani je strasne,ja viiim!!! Neboooj dorazi!!!
9. črc 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ywush: já taky čekala a nic :grinning: taky jste mi říkali, že to už musí každým dned přijít atd. noooo, to bych se dlouho načekala :wink:

Hani, třeba budeš to samé co já :wink:
9. črc 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tehulky,jak to mate s jidlem??? ja mam uz asi od 9-10tt porad problemy s jidlem,nic me nechutna,ze vseho se mi púorad dela spatne a za den toho taky moc nesnimuz mi za to mamka zacina pekne nadavat,ze mam pry jist i na silu,kdyz to nejde!!!
9. črc 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
asi ne Luci já jsem papkala HA a včera jsem si dělala pro jistotu testík a byla jen jedna / tak nic ale no musím to vydržet nedá se nic dělat
ach jo
9. črc 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ywush, ja som ešte celkom dobre, cez víkend mi bolo fakt špatne, hlavne v nedeľu, postupne to poľavuje. Najhoršie je to večer. Ja musím pravidelne jesť, inak by mi bolo špatne. Je ti zle hneď keď vstaneš z postele? Kedy ti to začína?
9. črc 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
No asi za deset minut po vztani z postele uz mi plave zaludek,ale spis me stve to jidlo,ze me nic nechutna!!!
9. črc 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ywush: já to s jídlem taky nějak nepřeháním, ale je fakt, že se snažím jíst normálně i když nemám zrovna chuť, protože je mi potom špatně. Hlavně to bývá navečer, ale klidně i přes den mě to chytně zničeho nic :angry:

Hani, já taky měla HA, ale je fakt, že nám se to podařilo až když jsem už stimulovala :unamused: noo, ale co kdyby :slight_smile:
9. črc 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeeee ta kamaradka co jsem vam dneska psala je cca 20den po Et a ma hodnotu HCG 2411,to jeee naaaadhera!!! Spinila a trosku i krvacela,ale hodnotu ma krasnou
9. črc 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mir, vážně? Tak to je super,věřím,že to tentokrát vyjde :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Díííky za další povzbuzení
9. črc 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
nádej ostáva posledná :dizzy_face:
9. črc 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žabi jasne, je tu veľká šanca na úspech :wink: čo nevidieť budeš mať dve srdiečka :dizzy_face: :dizzy_face:
9. črc 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek