CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

irminka
17. črc 2009

ježišmarjá: teda jestli manža nebude mít upřímnou radost, tak se domluvíme tady s babama a přijedeme mu to vysvětlit, loupežníkovi jednomu 🙂 😉 🙂 😉

irminka
17. črc 2009

achodíš do práce? já jsem na neschpence, dr. řekl, že mám vysoce rizikové těhotenství, takže jsem doma v klidu a sem tam jezdím do práce vypomáhat....já už ani nezvracím, jenom mně pobolívá žaludek celý den, takže furt něco papkám, abych vůbec nepocitovala hlad, jinak mně neustále pobolívá hlava a jsem unavená jak pes....prostě paráda, ale když to vydržely jiné děvčata, vydržíme i my,ne?

ywushka
17. črc 2009

Ahojky holky,z nakupu jsem byla vyzvachlana z posledni kapky!!! Jsem lehla jak jsem prisla,pak jsem se chvilicku koupala v bazenu a polehavala jsem! A to jsme prijeli celkem rychle v devet jsme tam jeli cca 45 jizda pak nejake nakupy a pred druhou jsme byli doma! ve vankovce maji vyprodeje,ale maji to tam uz pekne prebrane,takze smula,jedine co jsem si koupila je trico a takove trictvrtaky!!! Mejte hezky vecer!!¨

snaha: bud v klidu uplne se na to vyprdni,on si zvykne!!!

Krasny vecer a dobrou nocku vsem

muschka
17. črc 2009

Ahoj Ywuschko, Vaňkovka bývá o slevách dost přebraná, nic moc.

snaha: on to vstřebá, můj manžel se taky trochu děsí, že by tohle mohlo nastat a já si z něho ještě dělám srandu, že by to bylo bezva, protože bysme stihli tím pádem i tři děti 🙂 ! On má totiž strach, jak to zvládne a jak nás pak uživí 😒 .

Ale představa dvojčat je pro mě nádherná, můžou si spolu hrát a když si zajedeš ty krušnější začátky, je to asi dvě jednou ránou.

Zítra mi manžel sebere noťas, protože na něm bude dva dny pracovat, tak mám s váma útrum 😖

Žabi, jsi tu někde? Já Ti mám takový nervičky z toho testování, je to jako před zkouškou, nevím proč... Vždycky když si na to vzpomenu, projede mi blesk do žaludku 😕

irminka
17. črc 2009

muško: budou tam // a hotovka 🙂

Čekáme také dvojky a já mám vcelku strach a manžel je uplně nadšený, tak jsem zvědavá, jak mu to dlouho vydží...... 😀

V pondělí jedu do zlína na ten screening, tak už mám docela strach jak to dopadne...

miradka
18. črc 2009

Dobré ránko holky, dnes bude krááásny deň.. 😵 Už 3 dni nešpiním, tak sme si to s miláčikom včera konečne užili...po 2 mesiacoch 😵 😵 som naprosto v poriadku, takže pokiaľ sa nevyskytne ďalšie špinenie, abstinencia skončila 😀

zabicka007
18. črc 2009

Holky, tak jsem neodolala a dnes ráno jsem si udělala mamatest...jsou tam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
😀 😀 😀
Muschko,ty jsi teď další adeptka, okamžitě jsem si na tebe vzpomněla a přeju,ať je tam máš taky,určitě tam budou, držím pěsti!!!

zabicka007
18. črc 2009

Musím jít teď vařit, ale pořád na ně chodím koukat, už jsem ten papíreček byla zkontrolovat snad tisíckrát 😀 Ta jedna je samozřejmě o dost slabší,ale prostě tam je a já si chci užít ten neskutečně nádherný pocit a nebudu teď přemýšlet nad tím,že by se test mohl plést nebo tak...prostě tam jsou a já je tam vidím a to hlavní 😀 😅

simulin
18. črc 2009

Dobré ráno holky,
včera jem na vás vůbec neměla čas, lítala jsem od rána po nákupech, přijeli jsme ve dvě, pak rychle pouklízet, pak pro ségru na nádraží a pak na bowling, já samozřejmě nehrála, jen koukala. Ale můžu vám říct, že jsem toho měla plné zuby, taky se to projevilo a já začala znovu špinit ☹ sice jen malinko, ale jo. Už se těším, až tento víkend skončí a celé Slavnosti taky a já budu moct odpočívat.

Žabičko, moc, moc gratuluju, je to určitě nádherný pocit vidět dvě čárečky, pěkně si to užívej 😉 🙂 A co fotečka, bude? 😉 😅 😀

Muschko, tak teď jsi na řadě ty, tak šup ať je nás zase víc. 🙂

miradka
18. črc 2009

Žabi, gratuluje to je skvelá správa, to budú zase dvojčátka 😀

zabicka007
18. črc 2009

Fotečka bude, ale až v pondělí ju? Drahá polovička to ještě neví a já nevím,kde je kabel do PC - a když se po něm budu shánět, tak mu to dojde... 🙂

irminka
18. črc 2009

žabi: tož to je paráda 🙂 🙂 🙂 ,moc Ti to přeji, gratulace veliká..... 🙂

hanulamarkova
autor
18. črc 2009

ahoj holky nejdřív Žabíííí moooc gratuluji 😀 je to super i to že jsi nevydržela no krádná odměna co? 🙂 😀
My byli - schválně jsem použila my (manža jel se mnou 😀) na KO sliznice je na krásných 11 mm folíci 11 mm x 3ks, 7 mm x 4 ks tak jsou hodně spokojení. Byla tam Čadová tak jsem je s manžou představila tak na něj udělala dojem Jednotky mi nezvedla, což je dobře a přidala mi na jednou Puregonu 200 j + to co mi zůstalo z Gonal pera asi 100j, sestřička mi to rovnou píchla (ááááuuuu jsou celkem necitlivé - bolelo moc) jinak další kontrola v úterý tj 11 DC a vypadá to že v pátek bude OPU to budu 14 DC, ale dr. řekla že v úterý uvidí víc. Tak jsme spokojení.
Pak jsme si udělali hezký den s manžou a šli jsme na Harryho no bylo to supr. Moc romantiky a "muckání" 🙂

hanulamarkova
autor
18. črc 2009

No teť pro dceru a pak domu, zítra přijede tchýně tak nachystat něco na papku 🙂 😉

ywushka
18. črc 2009

zabicko: naaaaaaaaaaaaadhera potichounku gratuluju a budu drzet vsechny palecky!!

ja jsem se tu dneska jeste neukazala,rano jsem spala az nekdy do pul osme skoro a ted jsme byli cele odpoledne na navstevach v senici zase u svagrove a tak!!! Takze jsme ted prijeli,venku hnuuuuusne prsi,coz me vuuubec nevadi po tech silenych horkach je to prijemna zmena!!! Mam chut na neco dobreho,u svagrove jsem sice jedla,ale muzu jist zase (ani nevite jak je to super kdyz se v klidu muzu najist a nesmrdi mi to) Tak vam preju hezky den!!!

muschka
18. črc 2009

Žabi, moc moc gratuluju 🙂 😉 🙂 !!!! Užij si ten krásný pocit😉.

Docela jsi mě tím vyhecovala, tak jsem šla udělat těď test, ale bohužel, dle předpokladů - negativní 😢. Tak holky pa, já to jdu vstřebat a snad nám to vyjde příště...

miradka
18. črc 2009

Muschka, nehádž flintu do žita, kedy máš ísť na krv? Máš nejaké príznaky špinenia, alebo ms?? Predčasne to neukončuj. Aký test si použila??

muschka
18. črc 2009

Na krev mám jít v pondělí a mám GS Mammatest, ten je dobrý, a je tam jeden proužek a zbytek čistý jako lilie. Sice jsem netestovala z ranní moče, ale on se dá použít celý den a je fakt, že opravdu nemám žádné příznaky. Jiskřička naděje tam ještě je, ale nesmím si nic nalhávat.

No je to první pokus, tak zkusíme KET. Jestli to půjde, tak hned příští měsíc, není třeba zahálet 😉 .
Manžel mě aspoň objal a říkal, že hlavně ať nejsem smutná, že o nic jinýho mu nejde než abych byla šťastná 🙂 . Tak mě aspoň krásně utěšil 🙂 .

Ale když vás Holky tak čtu a vidím, že se vám to některým podařilo i na potřetí, tak mi to dává velkou naději pro příště, že je to možný, i když se to nepovedlo napoprvé 🙂

muschka
18. črc 2009

Miradko, jsem 10.den po ET, špinění ani krvácení nemám

irminka
18. črc 2009

muschka: počkej do pondělí, to rozhodne...A když se to nepovede, tak jak už jsi psala půjdete na KET a to se musí povést....držím palečky 😉

miradka
18. črc 2009

Muschka, máš moc hodného manžela, to je doležité. Normálne by si kedy mala dostať ms? Pokiaľ ms nieje, nádej je vždycky. Inak vidíš, snaha z ketu otehotnela a čaká dvojčátká... 😵

muschka
18. črc 2009

Holky, děkuju moc za podporu, co bych bez vás dělala 🙂 ? Já myslela, že ty pocity budou horší, ale ani nebrečím, tak je to dobrý. My už jsme na ty neúspěchy jaksi zvyklý...a až se to zadaří, tak budu zářit jako Žabička 🙂 !

ywushka
18. črc 2009

mush: to jeste nic neznamena!!! Sestrenka mela prvni slabounkou carecku az 12.den po et,zelezi kolikaty den se ti miminka zacinaji zavrtavat!!

ja jsem si odstavnila 3 pomerance a 1 grep byl z toho pulitr stavicky🙂 a uz jsem ji vypila🙂!! Jdu se valet do postele tak paaa

muschka
18. črc 2009

Miradko, MS má přijít v úterý, mívám 30dní cyklus. My máme ještě 9 mražáčků, ale prý to rozmražování nemusí nějaké procento snad přežít, ještě jsem to teda nezjišťovala.

muschka
18. črc 2009

Holky, fakt děkuju za podporu, jaksi se to líp snáší a není to žádná tragedie, já vím, už jsem zažila horší 🙂

miradka
18. črc 2009

Muschka, si silná ženská a to je super a určite to prospeje k úspechu. Ppri KET sa musia rozmraziť všetky mrazáčky??

muschka
18. črc 2009

Já to ještě nezjišťovala Miradko, ale myslím, že jen pár. Řekla bych, že třeba 3 a z toho třeba dvě přežijou...

Udělali jsme si s manželem čajíček a těšíme se na mrazáčky, který na nás už určitě čekají 🙂 .

Uděláme si radost, pojedeme na chatu, půjdeme na houby, prostě pěkný léto...

muschka
19. črc 2009

Holky, nemohla jsem usnout, fakt to na mě dolehlo, ale spíš jsem přemýšlela.

věřila jsem, že to tentokrát vyjde, už jsem tam viděla ty dvojčátka 😔 . byl to krásnej pocit myslet si aspoň chvilku, že jsem zase těhotná 🙂. už se moc těším na další transfer 🙂.

Jsme oba zdraví, manžel má jen trošku pomalejší spermio, což se při IVF upravuje, embryí přežilo po 5 dnech 11.
9 jich zamrazili, průběh fajn a výsledek nula. příroda je prostě mocnější než si myslíme.

No nic, nebudu tady šířit blbou náladu při neděli, tohle čekání a neúspěchy jsme si zažily všechny mockrát 😒 . Ale na vás vidím, že to může vyjít, i když nad tím člověk přemýšlí a těší se na to, protože nejde na to nemyslet 😉 .

papa, hezkou neděli, m

ywushka
19. črc 2009

krasne dobre ranko a prijemny cely den🙂

Zajimalo by me kde mame gabku???

miradka
19. črc 2009

Dobré ránko, muschka, toto bolo ktoré IVF? Prvé? Máte krásny počet embryí. Dali ste si aj AH?