CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

ywushka
13. srp 2009

Zalozila jsem si aulbicko s vybavickou pro sampionka🙂 To co uz jsem koupila🙂

muschka
13. srp 2009

Ywushko, dobré ránko 🙂 .
Pizza bude jednoduchá, koupila jsem hotový plát těsta, ten srolovaný do papíru a šunku, žampece a olivy a rajčata máme ze skleníku, to bude hotový raz dva.
A spíš ji dělám kvůli sobě, manžel ji nemá moc rád, aspoň zbude 😉

muschka
13. srp 2009

Ywus, věcičky krásný, hlavně ty botičky, to bude malej čubrnět 🙂

simulin
13. srp 2009

Dobré ránečko, je sice deštivé, ale mně to vůbec nevadí....., trocha čerstvého vzduchu je taky potřeba a navíc jsem v práci, tak mě to aspon nemrzí. 😉
Ywushko, moc hezké věcičky, už se těším až budu moct něco koupit, chci počkat na ten 20tt. 😎
Musch, tak co testík už dneska byl? 🙂

muschka
13. srp 2009

Simulin, jak to víš že byl 🙂 😉 ???

To víš že byl, protože su koza roza. A samozřejmě negativní, ještěže jsou ty testy tak levný. Aspoň vás tady trochu pár dní pobavím 😀 .

Ale nějak mi to paradoxně přináší větší pocit jistoty, nemusím už bojovat s tím jestli test jo nebo ne

lucka.adis
13. srp 2009

Ahoj holky, tady byl před chvilkou takovej slejvák a teď už jenom poprchává, ale je jenom 17stupňů, což je docela málo. Je to akorát tak na zalehnutí do postele a nevylézat.

ywush:pěkné věcičky, já jsem na aukru taky přihlášená, ale pořád jsem nepřišla na to, jak můžu přihazovat penízky 😠 jsem na tyto věci asi hňup 😀

sim: 20tt je za chvilku a potom budou penízky jenom lítat, uvidíš 😀 se taky těším, protože to už budeme vědět, co to čekáme i s Miradkou 😉

Já jsem dneska ůplně K.O M v noci chrápal a já nemohla psát, pořád jsem se převalovala a šťouchala do něho, aby se překulil na bok, ale i tak to nepomohlo. Takže si mě teď po ránu umíte představit a to jsem doma sama s Áďou, protože jel na firmu mají jednání 🙄 no, jsem zvědavá, jak ten dnešek přežiju, protože tady fakt chodím jako duch 😝 😀

chrobacek
13. srp 2009

ahojky holky,

muschko je blbé, že je negativní, ale já pak měla stejný pocit, že sice je naděje, že se ještě objeví, ale zase na druhé straně vím, že se to nepovedlo a tím pádem nemusím žít v té plané naději, že tam miminko je .....

irminka
13. srp 2009

dobré , ale upršené ránko babulky,
mně se tak dnes nechtělo vstávat, raději bych se válela v postýlce, jsme opět se synáčkem samotincí doma, manža má službu, takže budeme vegetit. Měla jsem jet dnes do práce udělal celní hlášení, ale osvítilo mě a zavolala jsem si tam a a kolegynka mně řekla, že ještě chybí nějaké faktury z minulého měsíce, takže huráááá, pojedu tam až v uterý 😉

Jinak, jak je děvčátka?

simulin
13. srp 2009

Muschko,tak pořád je ještě brzy a když tě to uklidňuje tak proč ne. 😉

Luci, no už aby to bylo, mě už tak svrbí ruky, když vidím dětské, ale musím vydržet, dokud nebudou všechny výsledky. 😉 Na aukru nakupuje kámoška, už z tama má hodně věcí, já se chtěla přihlásit, ale vždycky jsem se na to vyprdla. Taky tomu nějak nerozumím. No, ale až budu doma, tak se budu nudit a je možné, že se to naučím. 😉

simulin
13. srp 2009

Muschko a co žabička, máš nějaké zprávy?
Luci a co ty, pustili tě tam včera?

lucka.adis
13. srp 2009

Sim, když mi žabka napsala, tak jsem tam ani nejela a jela jsem s M na darování krve. Já nemůžu, ale on chodí pravidelně.. kdybych šla já, tak by mě ani nepustili, protože jsem těhule a za druhé mám tlak 95/60 což je hodně nízký, takže bych tam sebou akorát tak švihla o zem 😝 ..

lucka.adis
13. srp 2009

Holky, nevíte co by mi pomohlo se probrat? Jsem fakt K.O 😔 ☹ 😖

irminka
13. srp 2009

také jsem chodívala darovat krvičku, ted už to nehrozí 🙂

ywushka
13. srp 2009

Zase jsme s manzelem na aukru dneska nakupovali🙂

irminka
13. srp 2009

ywus: tož alespon ukaž co..... 😉

irminka
13. srp 2009

valím na poštu,ale pojedu na kole i když prší nebo se také potřebuji probudit, fakt dnes se mně nechce vůbec nic dělat......

muschka
13. srp 2009

simi, žabička dnes ještě nanapsala, tak čekám. ale třeba zase ona čeká na tu velkou vizitu.

já se právě prospinkala, ale je to ještě na jeden zátah, tak dobrou noc

chrobi, přsně tak, tos vystihla
😝

chrobacek
13. srp 2009

musch však já vím co cítíš 🙂)

cincolina
13. srp 2009

ahoj holky, zdravim vsechny unavene tehule 🙂. ja dnes pred monitorem v praci taky usinam, mame tu v kanclu jakousi tmu 🙂.
chtela jsem se zeptat, kdy jste zacli vnimat stimulaci a jak, rada bych to sve nafoukle brisko pripsala nikoliv sve nenazranosti, ale stimulaci 😀 (no a samo jeste radeji tehu ;))

muschka
13. srp 2009

Cinco, já zapomněla který jsi přesně den, ale dávky máš 220, že?

Já měla dávku 225 prvních asi 5 dní, pak snížili na 150j a potíže jsem měla až 3dny před OPU. Bolelo mě na vaječnících, už jsem se pak nemohla moc hýbat a ležet na boku. Vajíček bylo 11.
Do té doby jsem chodila do práce a cítila se ok.

chrobacek
13. srp 2009

cin já to zpozorovala asi ten pátý den, že se mi udělaly na bocích boule tam kde jsou vaječníky....ale jinak nic nafouklá jsem byla až potom .....

hanulamarkova
autor
13. srp 2009

Cin já se cítila nafouklá až asi 4 dny před OPU to jsem nemohla spát ani na buku, bříško zvedlé no a vajíček bylo 7. Jo a já měla 300 po celou dobu.
Jinak jsme si v práci normálně rozsvítili jinak by jsme tu usnuli... 🙂

cincolina
13. srp 2009

muschka, chrobacek: tak to tedy bude tou nenazranosti 🙂. jsem 5DC, picham si 225. Tak jsem zvedava co mi rekne Kummel v sobotu na UTZ.

gabina79
13. srp 2009

Krásné ráníčko 🙂
Tak jsem dnes byla u Dr...vůbec jsem se nevyspala, byla jsem strašně nervní...udělal prevenci (bolelo to děsně) a že prý teď můžu ze dva dny špinit, což se mi vůbec nelíbí...utz samozřejmě nechtěl udělat, protože dle jeho názoru je vše OK, protože děloha roste....no tak jsem si ho zaplatila. Už byl přes bříško a bylo to krásné, prcošek sebou mrskal, má asi 5,5 cm, odpovídá 12+0. Hned vám dám fotku do alba...mám i těhu průkazku, tak snad už to dotáhneme do zdárného konce...akorát jsem se nachladila, takže mi není dobřwe, tak ležím, vitamínkuji a čajíčkuji...tak snad to prcoška neohrozí..
jo a ještě říkal, že to mám blbé, protože jsem alergická na ampicilin a rulid, což jsou atb z řady, které se v době nouze těhulím můžou nasadit...takže na sebe mám dávat víc pozor

lucka.adis
13. srp 2009

Ahoj Gabčo, s tím špiněním jsem měla to stejné, když mě moje dr.poprvé dělala kontrolu, o níž jsem se tady zmiňovala, jak jsem potom začala špinit a nasadili mi radši utrogestan a Čadová mi poradila píchnout do zadku Agolutin, tak pozor na to a drž se!!!!!

lucka.adis
13. srp 2009

Miminko je moc pěkný 😵 😵

gabina79
13. srp 2009

Ahoj Luci, no já ještě pořád beru duphaston...popravdě jsem úplně zapomněla se zeptat, kdy ho mám vysadit, ale myslím, že pro jistotu budu ještě pokračovat do konce prvního trimestru....a taky nic neříkal o zubaři, tak to asi nechám až na příště, to jdu 4.září...díky za pochvalu miminka 🙂

simulin
13. srp 2009

Gabinko, prcošek je moc krásný. 😵 Ať se mu pěkně daří a roste a ty se opravdu šetři. A co ten screening, už jsi objednaná?
Musch, tak hlavně aby byla Žabka v pořádku.

chrobacek
13. srp 2009

Gábi to je hotové miminko krásné nechápu jak to může mít 5,5 cm když je to normálně človíček 🙂))

Cinco... ještě dotaz na tebe přestala jsi špinit před vysazením tech prášků?

irminka
13. srp 2009

gabi: no supeer, gratuluji k UTZ,miminko je krááásné.

musko: poptej se na tu naši žabulku, že ji moooc pozdravujeme.....