CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

chrobacek
2. zář 2009

jo tak to mě taky ser... s tema poplatkama a konzultacema po ivf minule mě akorát vydeptal crha... lepší tam fakt nejít .... co ti jako řekne když stejně neví výsledek už budu chytřejší taky tam konzultaci nejdu ... volala jsi na krev?

veria
2. zář 2009

Přesně tak, ještě neví výsledek a už by chtěli konzultovat!! Není o čem....
Minule jak jsem otěhotněla, tak mně taky pěkně štvali, bo chtěli aby se chodilo na hcg často, no dobrá, ale pak vždy měla být konzultace, kam jsem teda chodila, když to bylo pozitivní, a kde mi vždy jen řekli tak co jak se cítíte.....Ale naštěstí jsem tam nikdy nečekala moc dlouho.

veria
2. zář 2009

Jo, a na výsledky mám volat až kolem 14.

chrobacek
2. zář 2009

no jasně akorát jsem z toho rozhovoru byla v pr.... protože už jsem se viděla na sále pod kudlou .....ale to je jedno prostě pokud bude test nega tak tam nejdu ....

chrobacek
2. zář 2009

navíc já mám krev až 14/9 což teda do té doby už budu 4 dny krvácet... takže to taky moc nechápu ... jako jak do sebe budu ládovat utroš ??? no takže tyto varianty si raději připouštět nebudu páč příští týden mám na testu //

chrobacek
2. zář 2009

ale jen tak to řeším jakože z principu je to blbost minule jsem tam šla taky s mrchou a jak debil jsem šla na konzultaci kde mi furt dávali naděje a nevysazovat léky atd.... přitom už to byla mrcha jak vyšitá akorát se rozjela po vysazení naplno

monulkab
2. zář 2009

já nechápu s těma poplatkama následující, když jsem se šla radit se svoji gynekoložkou, jak posunout ms před dovolenou, tak mi poradila, napsala mi recept, neprohlížela mě, a když jsem chtěla zaplatit ten poplatek tak mi řekla ať to nechám být, že si to vykáže jako konzultaci a za tu se neplatí, když jsme byli ale na konzultaci na tom obilňáku, tak jsem teda automaticky žádný poplatek nečekala, a ejhle, takže nechápu proč se za odběr krve a UTZ neplatí, ale za klábosení nad výsledkama jo...těch 30 kč mě nezabije, ale taky by mě teda zajímalo jak to má vlastně být správně...

chrobacek
2. zář 2009

monul taky to nechápu na obil se právě platí konzultace ... a to stejné řekli na genetice tam jsme byli jednou a platili dva poplatky prý to jak nám pošlou výsledky vykazují jako konzultaci a musí se zaplatit poplatek takže aby se v tom prase vyznalo ....

monulkab
2. zář 2009

teď mám info od kámošky co byla dnes na odběru vajec...má odebrané 2 plata (20ks)což je teda mazec! 😅

chrobacek
2. zář 2009

no tak to je hustýýý

monulkab
2. zář 2009

to je, ale taky chuděra už poslední dny pomale nemohla, byla celá bolavá a místo vaječníků prej měla 2 jelita!

chrobacek
2. zář 2009

no je to zralé na hyperstimulák

monulkab
2. zář 2009

já jsem si myslela že hyperstimulák se ukáže před tím odběrem....ono se má hodně pít aby ho nedostala ne?

chrobacek
2. zář 2009

ona je v kterém caru ? jde taky o to co za vajíčka budou OK
to je právě rozdíl oproti jiným carů na Obil, že to nepřehánění s kvatitou .......

monulkab
2. zář 2009

v Heliosu....

veria
2. zář 2009

Chrob, utroš můžeš polykat. Já ho teda jedině polykám, zavádění nesnáším. Je fakt, že při rozběhlý MS bych ho do sebe už neládovala, ať si říkají o nevysazování, co chtějí (a kdyby byl nega test).
Ty ale musíš věřit, že se tě to týkat nebude a že budeš obden chodit na konzultace za 30 káčé a rozjímat s Crhou o stoupajícím hcg 😉

monulkab
2. zář 2009

a co za výsledky si zjišťujete přes telefon???to asi nebudou infa o hormonálním profilu že?

veria
2. zář 2009

Monul, výsledky HCG.
Já měla v Heliosu stejný počet vajíček jak na Obi... To se asi tak nedá říct, že na Obi jich "vyrábějí" málo 😀

chrobacek
2. zář 2009

ne po OPU ....

veria já vím, ale beru to principiálně ... oni doporučují aby se to vstřebávalo přes sliznici čili zavádět a to při mrše jde dost blbě.... přesně test negativní a máš mrchu a ni ne ještě nevysazovat atd. já vím, že můžu být těhu, ale je to fakt malé procento jj já věřím, že toto už jsem si jednou zažila a stačí ... příště jdu konzultovat s // 😀 😀

chrobacek
2. zář 2009

no ale mě připadá, že v Heliosu jdou dost přes mrtvoly

veria
2. zář 2009

Chrob: To si piš 😉

chrobacek
2. zář 2009

😎 😎 😎

gabina79
2. zář 2009

Ahojte holky, ani vás nestihnu pořádně dočíst....jen jsem postřehla, že Sune a Cin mají po ET, tak držím pěstičky....a ohromná gratulace Chrobáčkovi - tak vidíš, že tvoje děti nejsou pozadu 😉 ..s těma morulkama ti to musí vyjít 🙂
Žabi, super, že je mimiňous OK...Mir, gratulace k výsledkům triplu a krásnému růstu miminek 🙂

gabina79
2. zář 2009

holky u toho screeningu ve druhém trimestru se taky bere i krev?

chrobacek
2. zář 2009

no ahóój 🙂) jojo děcka se polepšily 🙂)........tak jim doma říkáme at neblnou v břichu a koukaj se zahryzávat a dělit .....

sajmona
2. zář 2009

Caaau tak uz jsem doma a i naobedvana a je mi fajn. Sama doma u telky🙂 tak uz jsem se zklidnila,budu verit ze to ti moji dva prcci dokazou a o vikendu si je vyzvednu. Embriolozka rikala ze vypadaji v pohode,a ze to pry neni tragicky,odpovida to ke stimulaci jakou jsem mela. A pry lepsi 2 dobry nez 10 spatnych. No uvidim. Volat mam v patek.

gabina79
2. zář 2009

Chrobi, mooooooc vám držím pěsti...když byly takové šikuly doteď, tak budou krásně růst a zahryzávat se i dál 🙂

gabina79
2. zář 2009

Saj, držím pěsti ať se oba bobci oplodní a krásně vyvíjí. Uvidíš, že to bude určo dobré 😉 🙂

ywushka
2. zář 2009

gabi: ne na tom druhem screeningu se dela jen UZV!!!

gabina79
2. zář 2009

Chrobi a zbylo vám něco na zamražení nebo ne?