CAR Praha - dárcovské vajíčka nebo embrya

lijurena
3. led 2019

Dobrý den.Ráda bych se zde dozvěděla více o CARech v Praze.Kde by bylo možné podstoupit IVF s darováným vajíčkem nebo embryem.Navštěvuji CAR Apolinář,jsem po dvou neúspěšných IVF,kdy se nepodařila punkce.Momentálně čekáme na výsledky genetiky a tak trošku už vím,že budeme potřebovat minimálně darované vajíčko.Problém je v tom,že u Apolináře neprovádějí léčbu dárcovstvím.Děkuji

moxha
4. led 2019

Zadejte si do vyhledávače pražská centra a zkuste to obvolat. .

andersom
8. led 2019

@moxha ahoj muj manžel ma azospermiu nema žiadne spermie poznaš neake vitamini ktore by pomohli?prosim vas ak ano tak odporučajte v daka.

andersom
8. led 2019

@moxha prepač ale čo to znamena?

lijurena
autor
9. led 2019

@andersom absence spermií v ejakulátu.

lijurena
autor
9. led 2019

@andersom Pokud byla zjištěna azoospermie ve výronu semene, tak je ještě šance, že budou ve varlatech. Příčiny azoospermie jsou dvě - porucha tvorby spermií ve varlatech a uzávěr chámovodů. V prvním případě léčba není, ve druhém případě je možné spermie získat mikrochirurgickou operací kanálků.

andersom
9. led 2019

@lijurena Ahoj mi sa teraz chistame ist na ďalšie visetrenia do bratislavi urologovi uvidíme ako to dopadne čo na to povie urolog .či nám odporúča operáciu semenníka alebo máme čakať či sa neake spermie sa objavia môj manžel je ešte veľmi mladí tak neviem či není problém práve tam. Ďakujem ti za odpis.

m.e.l
9. led 2019

Gennet, mame od nich naseho druhorozeneho.

lijurena
autor
9. led 2019

@m.e.l jaká je čekací lhůta? Kolik Tě to stálo? A co jsi měla darovaného?

m.e.l
9. led 2019

@lijurena Lhuta od rozhodnuti byla asi 3 mesice nez nam nabidli darkyni a za dalsi 3 byl transfer. Vzhledem k tomu, ze jsme mela vycerpane pokusy "hrazene" pojistovnou, tak nas to stalo asi 90 tisic. Darovana jsme meli vajicka, ty moje za 8 let (prvni syn je z IVF z mych vajicek) asi zestarla ci co a pokusy skoncili biochemickym tehotenstvim a druhy potratem. Cekacku na konzultaci nedokazi odhadnout. Samozrejme cekani na darkyni zalezi a tom jak velke pozadavky budes mit, my jen "vyloucili" znaky ktere v rodine nejsou - cerne oci i vlasy, rezave a blond. Vek nam byl jedno, krevni skupina bud moje nebo manzela, min. vzdelani stredoskolske. Vejska priblizna te nasi.

lijurena
autor
9. led 2019

@m.e.l och,to není tak dlouhá čekací doba👏 my máme vyčerpané 2 pokusy IVF,stroskotao to při odběrů vajíček.Takže teď nás odeslali na genetiku,A nemáme od října uplné výsledky od partnera.takže čmuchám,že to nedopadne dobře.já bych chtěla pak darované ,,embryjko",ale nepohrdnu ani vajíčkem-pokud mu dej Bože dopadnou testy v poho 😕 Děkuji moc za info 🌷🌹🙏

boure888
21. led 2019

@lijurena asi nemáš pravdu, když má muž problém se spermii v tvorbě ,tak záleží proč a je léčba injekcí hcg a poté je šance ,že se to spraví, závisí i na hodnotách krve hormonů...