CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

pikusa
28. únor 2012

@mabumi doufám stále doufám........
nevím,jestli bych šla pak ještě do dalšího KETU......

mabumi
28. únor 2012

@pikusa preco? co by si urobila, chces ist na nejake testy predtym?

pikusa
28. únor 2012

@mabumi nene prostě bych nastoupila do práce a bylo by to....
měla bych jendo dítko a za to bych byla vděčná.....letos mi bude 38 a nějak mě to zmáhá víc a víc

mabumi
28. únor 2012

@pikusa no to ta chapem 😖 . ale tak ked este mas tych mrazacikov....
ono sa to urcite podari 😉

pikusa
28. únor 2012

@mabumi jo mám......ale víš jak....
doufat čekat nic.......to je pak pro mě šílený
pak když to vyšlo radost a po měsíci konec---to byla rána

mabumi
28. únor 2012

@pikusa to je pravda, je to strasne tazke... viem o com hovoris. toto bude môj 3. vklad, ale este som nikdy nebola tehotna.
no aj tak si myslim, ze sa ich nevdzas. mozno do dalsieho IVF uz nepôjdes, co sa necudujem. ale tie, ktore uz existuju - mozno po dlhsom case sa rozhodnes ist predsa len po ne. aj ked podla mna teraz to vyjde 😉

pikusa
28. únor 2012

@mabumi uvidíme........

kalka
28. únor 2012

Ahoj holky, čauky Piku🙂 Holky... potřebuju radu... 9/2009 jsembyla naposledy v Podolí, proběhl poslední KET. Neúspěšně. A už tu máme rok 2012 a začínám zase přemýšlet o druhém IVF. A rozhoduju se o tom jestli jít zase do Podolí nebo jinam. Napište, jak to tam teď vypadá, kdo tam je za doktory a tak... 😅 Přemíšlím ještě o Pronatalu.. tak uvidím co mi tu písnete 😉 Pa

pikusa
28. únor 2012

@kalka vypadá to pořád stejně....
dr.řezáčová,dr.darebný......žádné změny nejsou

kalka
29. únor 2012

aha no 😎 tak jo... vlastně co jsem čekala, co 😀 A ty Pikus...chystáš se na další mimčo? 😵 Ještě zvažuju Pronatal... snad by v Podolí nedělali problémy s papírama, asi by v jiném CARu chtěli papíry z předchozího, aby věděli co mám a nemám za sebou...

pikusa
29. únor 2012

@kalka jsem po KETU....byla jsem 20.2,-----a to je 3.KET co jsem......a zatím nic.....teda jo ten první se povedl ale nedopadlo to.....
S papírama určitě problém nebude

mabumi
1. bře 2012

@pikusa ahoj pikus, ako sa mas? nieco nove?
prosim ta, ako dlho si mala tie bolesti brucha po OPU? mne sa trochu ulavilo, brucho boli inak, ale stale dost 😖

pikusa
1. bře 2012

@mabumi já měla OPU v pondělí a v pátek ET a to mě ještě břicho bolelo...už ne tak strašně,ale bolelo....
a pak u tranferu dost,oni na něj trošku tlačí.....
Jinak já nevím....myslím,že to nevyšlo,navíc jsme chytla dneska nějakou střevní chřipku co měl malej,pak chlap a ted já...

mabumi
1. bře 2012

@pikusa no tak to si neviem predstavit ako prezijem ten vklad... vzdy ma transfer bolel ale teraz, ked mi zatlacia na brucho, tak ich asi kopnem 😅 . dufam, ze to zvladnem
a neboj, mysli pozitivne. kedy budes testovat?

pikusa
2. bře 2012

@mabumi nevím....a asi to nemá cenu....t.ed jsme ještě dostala střevní chřipku,v noci to bylo šílený....
a tak uvidíme¨....

jara
2. bře 2012

holky nakukuju...po dlouhé době... 😉
@pikusa a kdy máš dostat ms? Střevní chřipka? Ajaj..tak to sis noc užila, viď? Ale to by snad nemělo mít vliv na prďolku...

pikusa
3. bře 2012

Ahoj holky...
tak nic....negativní test--opět

darazv
3. bře 2012

@pikusa Ahojky je mi to luto ☹ a nieje ešte šanca?nemam prehlad kolkí den si po transferu a maš ešte nejaké mrazačky?

pikusa
4. bře 2012

@darazv včera jsme byla 12 dní......
a jooo mrazáčky máme......

coralin
4. bře 2012

Ahoj, já už do Podolí nechci. Zkoušeli jsme tam 2 pokusy IVF, 2 ET a nic nám nevyšlo. Na začátku nám v ceníku kroužkovala doktorka AH a ani jednou to nezkusili. Povedlo se nám sice mít blastocity, i embryjka, i mrazíky, ale nic se nezabydlelo a mě to poměrně hodně zlomilo a to tak, že jsem do Podolí přestala chodit. Už tam nemám důvěru. Ale někomu jinému se to tam třeba podaří...
Teď jsme vložili důvěru do jiného CARU

mabumi
4. bře 2012

@pikusa ahoj, to mi je strasne luto ☹ . verila som, ze predsalen...
@coralin tak drzim palce v novom CAR. ake si si vybrala? a co je to AH?

malinka_02
4. bře 2012

Ahoj holky, tak už sem tu jednou přispívala, od tý doby tak po očku nahlížím co a jak by tady a držím vám palce.. My se snažíme už 18 cyklus dnes jsem 26DC s proverou a už 2 dny špiním a dnes klesla teplota. V uterý jdeme do podolí na první konzultaci... Manžel už tam byl na spermiu a má 23% A+B pak 33%C a 44%D, přestupní čas taky delší tak mu řekli at jí vitamína a po 2 měsících je obejdnaný na další ale ani s vitamíny to nevyšlo. Mě gyndař dělal zatím jen 1 folikulometrii ale podle teplot a ovu testu to vypaá že ovulace je normálně. Ani HP mi zatím nedělal. A cytologii mám 10 měsícu starou a tu mi odmítl dát že je staráa mám přijít na další jenže už se to před CARem nestihlo. No a ted sem zvědavá jakto bude probíhat.. Mužete mi poradit? Jak to v podolí probíhá a jak dlouho vše trvá? Asi by sme chtěli IUI ale nevím zda vubec tohle spermio je na IUI vlastně nám nikdo nic neřekl zatím.. A zda mi budou dělat nějaká vyšetření a jáká?

pikusa
4. bře 2012

@coralin a kam ted chodíš????
já přemýšlím,že bych si nechala embrya převézt do Liberce.....ale hlavně kvuli tomu,že to mám o dost blíž....tam jsme za půl hodiny a do prahy jedu 2 hodiny

pikusa
4. bře 2012

@malinka_02 hele tomu spermiu nerozumím.....to nevím co to znamená....
ale neboj,na konzultaci ti vše vysvětlí

malinka_02
4. bře 2012

@pikusa a co vám dělali vše v centru než se to někam hnulo?

pikusa
4. bře 2012

HP,spermio,genetika......
ale já se k akci dostala až skoro po roce....mám strašně dlouhý cykly a pak jsme měla cysty a vše se strašně zdržovalo....
@malinka_02

ivkaj
4. bře 2012

@malinka_02 tipla bych, že ty písmena by mohla být pohyblivost spermií. Ale spermiogram je tak záludná věc, že ji dokáže ovlivnit i nachlazení u chlapa :-/

@pikusa to je mi líto, že to neklaplo. Každopádně to nevzdávej, když máš ještě mrazáčky, byla by škoda je nevyužít. Jestli to máš do Liberce blíž, tak s převozem neváhej. Přeci jen budeš mí pohodlnější cestu domů.

@coralin u nás to bylo tak, že jsme si museli říct, o AH sami. Je to nadstandard a nabízí ho snad až od určitého věku.

malinka_02
4. bře 2012

@pikusa genetika? To se dělá jak a proč? Dělají to každýmu?
@ivkaj ty písmenka jsou jako kvalita A+B jsou dobrý C jsou křivý a D jsou nepohybliví. Bohužel nachlazený nebyl.. A mlžu se zeptat jak to byli u tebe? Zajímá mě kdy se něco muže dít.. spousta lidí u APolináře třeba říkala že už měsíc po kontzultaci šli na IUI tak mě zajímalo zda je to možné a zda to tak je v Podolí? My třeba jen na spermio čekali měsíc v podolí..

ivkaj
4. bře 2012

@malinka_02 my čekali na lepší výsledky z imunologie, pak na výsledky z genetiky, k samotné stimulaci jsem se dostala až půl roku. IUI u nás vzhledem k výsledkům ze spermiogramu nemělo smysl.
Jestli si dobře pamatuju, tak genetika se dělá pokud je potřeba ICSI.

malinka_02
4. bře 2012

@ivkaj takže ste měli tak špatný spermiogram? A co jste měli špatně? Ještě horší než my? A vy ste čekali jako jestli vám něco neovlivnilo spermiogram nebo manžela nějak léčili? Mému nedali vubec nic řekl at jí vitamíny a kontrolní spermio za 2 měsíce. A co je ICSI? Ještě se v tom tolik nevyznám.. A genetika se dělá proč? Děkuju moc a omlouvám se za hloupé dotazy..