• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

28. března 2017 
@nelfilka děkuji :slight_smile:
No 1.IVF se povedlo,ale od té doby už ne.tak nevím jestli se nemohlo něco změnit,přece jen jsem zase o 2 roky starší...
15. únor 2013 ve 12:13  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a jak to vyšetření imunologie probíhá?To jdu jen já?Nebo i manžel?Bere se krev?
15. únor 2013 ve 12:24  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mkuki tak držím moc palce,myslím na tebe,ať se u tebe bobísci pěkně ujmou. :slight_smile:
15. únor 2013 ve 12:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danci70 to je mi moc líto,že to nevyšlo. :frowning2: to Podolí je fakt začarovaný....
15. únor 2013 ve 12:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maraida my byli na imunologii v roce 2009 v Podolí a mě brali krev a manžel měl odběr spermiogramu. jinak nic víc. a pak čekání na ty výsledky.
15. únor 2013 ve 12:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maraida my byli na imuno u dr Madara v říjnu loňského roku,já krev,manžel spermie a pak delší pohovor u doktora.výsledky myslím do měsíce.zvou tam najednou cca 5 párů,kdo první přijde je do hodiny hotov.my byli poslední,tak jsme tam byli snad do 12 ti(od rána od 8mihod)
15. únor 2013 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maraida
Pohovor 30 min., mne odebrano 5 zkumavek a manzelovi 1 zkumavka krve. Sperma ne. Oni delaji jina vysetreni, ale dojdou ke stejnemu zaveru.
15. únor 2013 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helen_8 vítej mezi námi :slight_smile: a přeji mnoho štěstí.
15. únor 2013 ve 13:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky. zdravím z pokoje před sálem. jsme zde 4 všechny máme nohy nahoře.... a čekáme.... je to pěkný pocit fakt :grinning: :grinning:

první jde domů :wink:
musíme myslet pozitivně a tak myslím.... oba bobisci jsou u mě....

dozvěděla jsem se že mě ve středu jak jsem krvácela zasivali 3 stehy.... proto to bolelo tolik.....

jako na chodbě jsem potkala doktorku řezáčovou

nebyla pro zavedení dvou embryí... že prý pro ty komplikace.... a já se nedala. že bych ráda ty 2 :grinning: mám holky po operaci žaludku..... a vše okolo těhotenství konzultuji s odborníky.... nechci být hnusná ale myslím že řezáčova o tom žaludku neví nic.....

trochu mě ten přístup zarazil..... ale já jsem zvyklá bojovat :grinning:
15. únor 2013 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
No nestíhala Jenomže Danci, máme Nelfil a ta mi vymyslela, že až půjdu na konzultaci, tak budu 9DC, takže se koukneme na UTZ a kdyby to vypadalo dobře , tak se dohodneme na nativu a jdeme na OPU. Nelinka je moc chytrá :grinning: :grinning: mě to vůbec nenapadlo ...
15. únor 2013 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@julie74 no to je bezva nápad! kéž ti to vyjde,budu držet palečky moc moc :slight_smile: :slight_smile:
a kdy jdeš na tu konzultaci?
15. únor 2013 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mkuki teď už se jen modlit,aby bobísci vydrželi,moc ti to přeju.v klídku,odpočívej a mysli pozitivně,ty to dáš :slight_smile: :slight_smile:
15. únor 2013 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danci70 děkuji už jedeme domů.manžel řídí :grinning: a pak do postele.....
15. únor 2013 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@mkuki
Tak preji krasny relax a zitra uz se hybej, at se prokrvuje deloha. Ja v cervencou ridila 30km sama domu po ET, manzel musel do prace, dalsi dny 12h sluzby, kdy jsem cele dny varila. A vlastne jsem jeste byla po nocni a nespala jsem, kdyz jsem jela na ET. A chytla se obe. Takze ted necvicit, nesexovat, netahat tezke, ale jinak normalne fungovat.
15. únor 2013 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mkuki opatruj se a pěkně odpočívej ať se u tebe zavrtají :slight_smile:
15. únor 2013 v 15:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mkuki poslala jsem ti srdíčko pro štěstí,tak to by bylo aby se nezavrtali. :slight_smile:
15. únor 2013 v 15:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
moc děkuji za podporu! vážím si toho.

ležím v klidu a pohodě. ale jinak nic nedělám. maximálně jdu na záchod a zase ležím..... uvareno máme.

blbá otázka ale můžu kávu?
mám se šetřit nic nezvedat. jen odpočívat..... a na 14 dní na test..... to bude dlouhých 14 dní....
15. únor 2013 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mkuki ano káva nevadí,také jsem jí pila. :slight_smile:
15. únor 2013 v 15:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulet děkuji za srdíčko a doufám že na mém utz pak bude také minimálně jedno :grinning: :grinning: :grinning:
15. únor 2013 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mkuki nz,určitě ano :slight_smile:
15. únor 2013 v 15:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
mkuki moc přeju ať to dobře dopadne, holky musíme přece Podolí vylepšit reputaci, je to takový milý podnik

danci já jdu na konzultaci 21.2. - tak jsem zvědavá, jak to vyřešíme, já totiž chytila MS už 9 den po OPU, koukala jsem trochu, ale takhle toho zase spoustu stihnu
:grinning:
zjistila jsem , že vůbec nevím, jestli je možné při nativu v ideálním případě získat hlavní folikul a i ten další za ním. Jsem na to zvědavá, nevíte jak to je ?

adriene - koukám , že pořád v balení 3 v jednom. Náhodou ty jseš předvedením velkého úspěchu pana doktora D, nasadí jedno embryjko a jsou z toho dvojčátka, tos jim pěkně hnula se statistikou
:grinning:
15. únor 2013 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@julie74 já jsem měla 12DC folíky 16 a 13mm,mudra počítala jen s tím větším,dnes 14DC ale odsála nakonec oba.ty když nic nebereš,tak bys měla mít jen jeden hlavní folikul,ne? ale ten přece pro miminko stačí :slight_smile:
15. únor 2013 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@julie74 To mas pravdu, pak se clovek asi divi vyrocnim zpravam, kdyz tam zapoctou i me :grinning: Tady to hold dr. Darebnemu sakra vyslo, az nadprumerne :wink: Jinak stale 3v1, tento vikend malujeme byt... jsem hrozna :sweat_smile:

Holky, jak jste se babili o te minimalce... tak kamoska chodila na minimalky k Darebnemu a tez ji pri nich stimuloval Merionalem ci Menopurem, ktere si obstaravala sama... problem s tim nikdy nemel. A platila vzdy do tech 10 tis.. v tom lCSI, PK...
15. únor 2013 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adriene aha,tak jestli si tedy nebudu muset obstarat sama
15. únor 2013 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danci70 No to urcite neni tva povinnost, to urcite si muzes i zakoupit na rcp, to ti darebny jiste napise, ale samozrejme sehnat si je, je levnejsi varianta... nevim, jak to tu maji s darebnym ohledne leku holky... :wink:
Jinak do reprofitu kamoska na 1 nativu tez byla, nakonec ji odradilo dojizdeni... nativ se bohuzel nepodaril, vajicko bylo nezrale. To ovsem nemeni nic na tom, ze ma dr. vyborne vysledky... :wink: a co vim, je pristupny uplne ke vsemu... i k urcitym individualitam, ktere by jinde ani nesly vyslovit :sunglasses:
15. únor 2013 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adriene nechápu,že Darebný předepíše něco,co Řezáčová odmítá,když je její podřízený.asi si může dělat co chce :slight_smile: trochu se bojím,když by mi tedy něco navíc napsal a pak bych šla pod ruku k ní,musela by to vidět v pc,co jsem užívala....
15. únor 2013 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky děkuji za vysvětlení imunologie :slight_smile: V pondělí té Malíčkové zavolám.
15. únor 2013 v 18:39  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danci70 tak k ní nechoď.Když mi vyjde UTZ na den kdy tam není Darebný,tzn.úterý nebo středu,tak sestry se mě ptají jestli chci k ní nebo k tomu kdo zastupuje Darebného a já jdu vždy k tomu zástupu.
15. únor 2013 v 18:41  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maraida no a co když to bude krčmář?
15. únor 2013 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danci70 to me mrzi :frowning2:
15. únor 2013 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek