CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

maraida
15. únor 2013

@nelfilka děkuji 🙂
No 1.IVF se povedlo,ale od té doby už ne.tak nevím jestli se nemohlo něco změnit,přece jen jsem zase o 2 roky starší...

maraida
15. únor 2013

Holky a jak to vyšetření imunologie probíhá?To jdu jen já?Nebo i manžel?Bere se krev?

petulet
15. únor 2013

@mkuki tak držím moc palce,myslím na tebe,ať se u tebe bobísci pěkně ujmou. 🙂

petulet
15. únor 2013

@danci70 to je mi moc líto,že to nevyšlo. ☹ to Podolí je fakt začarovaný....

petulet
15. únor 2013

@maraida my byli na imunologii v roce 2009 v Podolí a mě brali krev a manžel měl odběr spermiogramu. jinak nic víc. a pak čekání na ty výsledky.

danci70
15. únor 2013

@maraida my byli na imuno u dr Madara v říjnu loňského roku,já krev,manžel spermie a pak delší pohovor u doktora.výsledky myslím do měsíce.zvou tam najednou cca 5 párů,kdo první přijde je do hodiny hotov.my byli poslední,tak jsme tam byli snad do 12 ti(od rána od 8mihod)

nelfilka
15. únor 2013

@maraida
Pohovor 30 min., mne odebrano 5 zkumavek a manzelovi 1 zkumavka krve. Sperma ne. Oni delaji jina vysetreni, ale dojdou ke stejnemu zaveru.

petulet
15. únor 2013

@helen_8 vítej mezi námi 🙂 a přeji mnoho štěstí.

mkuki
15. únor 2013

ahoj holky. zdravím z pokoje před sálem. jsme zde 4 všechny máme nohy nahoře.... a čekáme.... je to pěkný pocit fakt 😀 😀

první jde domů 😉
musíme myslet pozitivně a tak myslím.... oba bobisci jsou u mě....

dozvěděla jsem se že mě ve středu jak jsem krvácela zasivali 3 stehy.... proto to bolelo tolik.....

jako na chodbě jsem potkala doktorku řezáčovou

nebyla pro zavedení dvou embryí... že prý pro ty komplikace.... a já se nedala. že bych ráda ty 2 😀 mám holky po operaci žaludku..... a vše okolo těhotenství konzultuji s odborníky.... nechci být hnusná ale myslím že řezáčova o tom žaludku neví nic.....

trochu mě ten přístup zarazil..... ale já jsem zvyklá bojovat 😀

julie74
15. únor 2013

No nestíhala Jenomže Danci, máme Nelfil a ta mi vymyslela, že až půjdu na konzultaci, tak budu 9DC, takže se koukneme na UTZ a kdyby to vypadalo dobře , tak se dohodneme na nativu a jdeme na OPU. Nelinka je moc chytrá 😀 😀 mě to vůbec nenapadlo ...

danci70
15. únor 2013

@julie74 no to je bezva nápad! kéž ti to vyjde,budu držet palečky moc moc 🙂 🙂
a kdy jdeš na tu konzultaci?

danci70
15. únor 2013

@mkuki teď už se jen modlit,aby bobísci vydrželi,moc ti to přeju.v klídku,odpočívej a mysli pozitivně,ty to dáš 🙂 🙂

mkuki
15. únor 2013

@danci70 děkuji už jedeme domů.manžel řídí 😀 a pak do postele.....

nelfilka
15. únor 2013

@mkuki
Tak preji krasny relax a zitra uz se hybej, at se prokrvuje deloha. Ja v cervencou ridila 30km sama domu po ET, manzel musel do prace, dalsi dny 12h sluzby, kdy jsem cele dny varila. A vlastne jsem jeste byla po nocni a nespala jsem, kdyz jsem jela na ET. A chytla se obe. Takze ted necvicit, nesexovat, netahat tezke, ale jinak normalne fungovat.

petulet
15. únor 2013

@mkuki opatruj se a pěkně odpočívej ať se u tebe zavrtají 🙂

petulet
15. únor 2013

@mkuki poslala jsem ti srdíčko pro štěstí,tak to by bylo aby se nezavrtali. 🙂

mkuki
15. únor 2013

moc děkuji za podporu! vážím si toho.

ležím v klidu a pohodě. ale jinak nic nedělám. maximálně jdu na záchod a zase ležím..... uvareno máme.

blbá otázka ale můžu kávu?
mám se šetřit nic nezvedat. jen odpočívat..... a na 14 dní na test..... to bude dlouhých 14 dní....

petulet
15. únor 2013

@mkuki ano káva nevadí,také jsem jí pila. 🙂

mkuki
15. únor 2013

@petulet děkuji za srdíčko a doufám že na mém utz pak bude také minimálně jedno 😀 😀 😀

petulet
15. únor 2013

@mkuki nz,určitě ano 🙂

julie74
15. únor 2013

mkuki moc přeju ať to dobře dopadne, holky musíme přece Podolí vylepšit reputaci, je to takový milý podnik

danci já jdu na konzultaci 21.2. - tak jsem zvědavá, jak to vyřešíme, já totiž chytila MS už 9 den po OPU, koukala jsem trochu, ale takhle toho zase spoustu stihnu
😀
zjistila jsem , že vůbec nevím, jestli je možné při nativu v ideálním případě získat hlavní folikul a i ten další za ním. Jsem na to zvědavá, nevíte jak to je ?

adriene - koukám , že pořád v balení 3 v jednom. Náhodou ty jseš předvedením velkého úspěchu pana doktora D, nasadí jedno embryjko a jsou z toho dvojčátka, tos jim pěkně hnula se statistikou
😀

danci70
15. únor 2013

@julie74 já jsem měla 12DC folíky 16 a 13mm,mudra počítala jen s tím větším,dnes 14DC ale odsála nakonec oba.ty když nic nebereš,tak bys měla mít jen jeden hlavní folikul,ne? ale ten přece pro miminko stačí 🙂

adriene
15. únor 2013

@julie74 To mas pravdu, pak se clovek asi divi vyrocnim zpravam, kdyz tam zapoctou i me 😀 Tady to hold dr. Darebnemu sakra vyslo, az nadprumerne 😉 Jinak stale 3v1, tento vikend malujeme byt... jsem hrozna 😅

Holky, jak jste se babili o te minimalce... tak kamoska chodila na minimalky k Darebnemu a tez ji pri nich stimuloval Merionalem ci Menopurem, ktere si obstaravala sama... problem s tim nikdy nemel. A platila vzdy do tech 10 tis.. v tom lCSI, PK...

danci70
15. únor 2013

@adriene aha,tak jestli si tedy nebudu muset obstarat sama

adriene
15. únor 2013

@danci70 No to urcite neni tva povinnost, to urcite si muzes i zakoupit na rcp, to ti darebny jiste napise, ale samozrejme sehnat si je, je levnejsi varianta... nevim, jak to tu maji s darebnym ohledne leku holky... 😉
Jinak do reprofitu kamoska na 1 nativu tez byla, nakonec ji odradilo dojizdeni... nativ se bohuzel nepodaril, vajicko bylo nezrale. To ovsem nemeni nic na tom, ze ma dr. vyborne vysledky... 😉 a co vim, je pristupny uplne ke vsemu... i k urcitym individualitam, ktere by jinde ani nesly vyslovit 😎

danci70
15. únor 2013

@adriene nechápu,že Darebný předepíše něco,co Řezáčová odmítá,když je její podřízený.asi si může dělat co chce 🙂 trochu se bojím,když by mi tedy něco navíc napsal a pak bych šla pod ruku k ní,musela by to vidět v pc,co jsem užívala....

maraida
15. únor 2013

Holky děkuji za vysvětlení imunologie 🙂 V pondělí té Malíčkové zavolám.

maraida
15. únor 2013

@danci70 tak k ní nechoď.Když mi vyjde UTZ na den kdy tam není Darebný,tzn.úterý nebo středu,tak sestry se mě ptají jestli chci k ní nebo k tomu kdo zastupuje Darebného a já jdu vždy k tomu zástupu.

danci70
15. únor 2013

@maraida no a co když to bude krčmář?

malinka_02
15. únor 2013

@danci70 to me mrzi ☹